Автор Тема: Ще одне коломойське лайно  (Прочитано 1603 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33335
  • Стать: Чоловіча
Ще одне коломойське лайно
« : Січня 30, 2019, 09:08:35 21:08 »
 :fp2


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46639
  • Never give in!
Re: Ще одне коломойське лайно
« Reply #1 : Січня 30, 2019, 09:25:12 21:25 »
Стаття за намір здійснити теракт...
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33335
  • Стать: Чоловіча
Re: Ще одне коломойське лайно
« Reply #2 : Січня 30, 2019, 09:36:36 21:36 »
Жидка зовсім понесло  :smilie9:


Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26986
Re: Ще одне коломойське лайно
« Reply #3 : Січня 30, 2019, 09:51:29 21:51 »
Он не дебил
Он мразь

Offline _GP_

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 852
Re: Ще одне коломойське лайно
« Reply #4 : Січня 30, 2019, 10:28:20 22:28 »


какие вопросы могут быть по этому ничтожеству? другое дело почему это и подобные ему животные в открытую не стесняясь вкидывают то что четко классифицируется уголовным кодексом и ничего не боятся уже который год, вот это грустный вопрос..там кста кто-то накатал заяву в СБУ из простых юзеров

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Ще одне коломойське лайно
« Reply #5 : Січня 30, 2019, 10:31:48 22:31 »
Им должны "К" Нац. Полиции заняться...
Но чувак... явно кого-то тролит - конешно - поц и дебил, но ему кажется, что в Интернете не он писал, а за него...
 :smilie7:

Offline _GP_

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 852
Re: Ще одне коломойське лайно
« Reply #6 : Січня 30, 2019, 10:36:24 22:36 »
Тамара Горіха Зерня добавила 2 новых фото.
6 ч. ·

Направила звернення до СБУ

"звертаюсь до Служби безпеки України з заявою про проведення перевірки і відкриття провадження за фактом скоєння злочину, що, на мою думку, може кваліфікуватися за

Статтею 109 «Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади» Розділу І «ЗЛОЧИНИ ПРОТИ ОСНОВ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ» Кримінального Кодексу України

а також Статтею 258-2. «Публічні заклики до вчинення терористичного акту» Кримінального Кодексу України:

а також Статтею 295. «Заклики до вчинення дій, що загрожують громадському порядку» Кримінального Кодексу України:

30.01.2019 р. я дізналася, що Олександр Дубинський, журналіст каналу 1+1, на своїй сторінці у мережі Facebook https://www.facebook.com/alterdubinskyi виклав пост із закликом до фізичного знищення Президента України, членів Уряду та інших осіб, присутніх на Форумі "Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом", який відбувся у Києві 29.01.2019 р.
Скрін публікації додаю нижче. Датою публікації є 29 або 30 січня, я не можу вказати точніше, оскільки Олександр Дубинський пізніше видалив свій пост. Вказана публікація розійшлася сотнями перепостів у соціальних мережах.

Враховуючи, що автор посту є публічною особою, журналістом, має значний вплив на формування громадської думки в Україні.
Враховуючи, що автор посту апелює до групи осіб,
Враховуючи, що у пості міститься заклик до скоєння теракту з особливою жорстокістю (із застосуванням газу)
Прошу провести перевірку на наявність у вказаних діях ознак злочину, які підпадають під дію наведених вище статей Кримінального Кодексу України
У разі виявлення ознак злочину, вжити заходів до притягнення О. Дубинського до відповідальності згідно з чинним законодавством України.
Прошу зареєструвати моє звернення і повідомити про його розгляд у строки, передбачені Законом України «Про звернення громадян», на електронну адресу, вказану у реквізитах листа.

З повагою,

30.01.2019 р.

Додаток: скрін зі сторінки Олександра Дубинського у мережі Facebook, 1 стор.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26986
Re: Ще одне коломойське лайно
« Reply #7 : Січня 30, 2019, 10:45:05 22:45 »
Так мразина отмажется, скажет что взломали. А надо что б у него из головы злой дух вышел

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Ще одне коломойське лайно
« Reply #8 : Січня 30, 2019, 10:49:56 22:49 »
Все закінчиться у кращому випадку бесідой у СБУ.
Буде запевняти, що це був тільки жарт.
А так... і уваги не звернуть.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Ще одне коломойське лайно
« Reply #9 : Січня 30, 2019, 10:52:55 22:52 »
Так мразина отмажется, скажет что взломали. А надо что б у него из головы злой дух вышел
Та нехай би відмазався, але з тиждень посидів в камері попереднього ув'язнення та походив на допити в СБУ.
Це би багатьох зрадойопів-любрікантісів остудило.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33335
  • Стать: Чоловіча
Re: Ще одне коломойське лайно
« Reply #10 : Січня 30, 2019, 11:12:23 23:12 »
Так мразина отмажется, скажет что взломали. А надо что б у него из головы злой дух вышел

При сильному бажанні притиснути підараса - не відмажеться. Є методи довести, що це воно писало  :smilie7:   

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Ще одне коломойське лайно
« Reply #11 : Січня 31, 2019, 02:55:19 02:55 »
Так мразина отмажется, скажет что взломали. А надо что б у него из головы злой дух вышел

Не отмажется. С этими пассажами оно и на Ютубе есть в собственном исполнении.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Ще одне коломойське лайно
« Reply #12 : Січня 31, 2019, 01:51:05 13:51 »


какие вопросы могут быть по этому ничтожеству? другое дело почему это и подобные ему животные в открытую не стесняясь вкидывают то что четко классифицируется уголовным кодексом и ничего не боятся уже который год, вот это грустный вопрос..там кста кто-то накатал заяву в СБУ из простых юзеров

Эту мразь не трогают по одной простой причине - моментально поднимется вой "европейских партнёров" из среды защитников суматранских бабочек, журналистов и тюленей.

Подобных организаций много, истоки финансирования, практически всегда, ведут в Мордор, а отрабатывают они свою пайку на все 100% - вони будет много и долго. Потому и не связываются до поры до времени.
No money No honey

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33335
  • Стать: Чоловіча
Re: Ще одне коломойське лайно
« Reply #13 : Лютого 01, 2019, 10:11:24 22:11 »
Тут би всіляким 'неформалам' трохи попрацювати  :smilie7:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Ще одне коломойське лайно
« Reply #14 : Лютого 01, 2019, 10:50:05 22:50 »
Тут би всіляким 'неформалам' трохи попрацювати  :smilie7:
Ну ти як маленький  :weep:.
Наші неформали з тієї самої годівнички годуються, що й Дубінський.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33335
  • Стать: Чоловіча
Re: Ще одне коломойське лайно
« Reply #15 : Лютого 01, 2019, 11:06:08 23:06 »
Хе-хе, взялись таки за пітараса. Каломойська помийка 'Г+Г' верещить, аж на Г... сходить  :smilie7:

Намагаються тулити, що то типу за його охеренні розслідування помста  :fp2

СБУ санкционировала уголовное производство относительно Александра Дубинского

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33335
  • Стать: Чоловіча
Re: Ще одне коломойське лайно
« Reply #16 : Лютого 01, 2019, 11:30:32 23:30 »
Ну ти як маленький  :weep:.
Наші неформали з тієї самої годівнички годуються, що й Дубінський.

Може не всі 100%  :smilie7:

Пам'ятаю писав тут колись, як його якісь малолітні дєвки побили, яких він клеїв десь в кафе  :smilie5:

 

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Ще одне коломойське лайно
« Reply #17 : Лютого 01, 2019, 11:31:59 23:31 »
Пам'ятаю писав тут колись, як його якісь малолітні дєвки побили, яких він клеїв десь в кафе  :smilie5:
:bayan

Offline Nora

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 594
Re: Ще одне коломойське лайно
« Reply #18 : Лютого 02, 2019, 02:07:04 02:07 »
div, до Вас питанння. Якщо хтось напише в своєму фейсбучику типу, жаль, що я Свєтку на дискотеці в туалкті не трахнув, - може та Свєтка подавати заяву про підготовку злочину?

Іших навіть не питаю

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19215
Re: Ще одне коломойське лайно
« Reply #19 : Лютого 02, 2019, 03:41:07 03:41 »
div, до Вас питанння. Якщо хтось напише в своєму фейсбучику типу, жаль, що я Свєтку на дискотеці в туалкті не трахнув, - може та Свєтка подавати заяву про підготовку злочину?

Іших навіть не питаю

Не пересмикуйте: по-перше, виїбати Свєтку можна з її доброї волі, а по-друге, про заклики до єблі свєток статті в КК немає. А про хуйню, котру понаписуала та бородата пизда - є і їх вам зверху навели.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26986
Re: Ще одне коломойське лайно
« Reply #20 : Лютого 02, 2019, 09:11:35 09:11 »
div, до Вас питанння. Якщо хтось напише в своєму фейсбучику типу, жаль, що я Свєтку на дискотеці в туалкті не трахнув, - може та Свєтка подавати заяву про підготовку злочину?

Іших навіть не питаю

Я не думаю что его можно по уголовке пустить за такие высеры в ФБ. Просто профилактическая беседа не помешает.
Я мое замечание про мразь относилось всего к одной его фразе про то что в могиле каждого украинского солдата есть вклад Порошенко.
После этого он перестал быть человеком и любой его прибивший должен быть оправдан и даже награжден. Просто он теперь враг, причем в самой гнуной его разновидности - лицемерного лжеца.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Ще одне коломойське лайно
« Reply #21 : Лютого 02, 2019, 09:41:14 09:41 »
div, до Вас питанння. Якщо хтось напише в своєму фейсбучику типу, жаль, що я Свєтку на дискотеці в туалкті не трахнув, - може та Свєтка подавати заяву про підготовку злочину?

Іших навіть не питаю
Маю дуже неприємне враження, що пані Нора - соратниця Дубінського  :weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33335
  • Стать: Чоловіча
Re: Ще одне коломойське лайно
« Reply #22 : Лютого 02, 2019, 10:13:17 10:13 »
Маю дуже неприємне враження, що пані Нора - соратниця Дубінського  :weep:

... і хоче, щоб він її виіпав в туалеті ?  :weep:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Ще одне коломойське лайно
« Reply #23 : Лютого 02, 2019, 10:52:10 10:52 »
... і хоче, щоб він її виіпав в туалеті ?  :weep:
Якщо Вєршіна Нора доросла жінка, то секс в туалеті їй можна пробачити. А ось симпатії до Дубінського - це вже за гранню  :gigi:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Ще одне коломойське лайно
« Reply #24 : Лютого 02, 2019, 10:59:00 10:59 »
О-пля, так дупінскій - зірка сєпарських ЗМІ :weep:

https://www.politnavigator.net/tag/aleksandr-dubinskijj
Mocsia delenda est

Offline Nora

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 594
Re: Ще одне коломойське лайно
« Reply #25 : Лютого 02, 2019, 04:23:45 16:23 »
Не пересмикуйте: по-перше, виїбати Свєтку можна з її доброї волі, а по-друге, про заклики до єблі свєток статті в КК немає. А про хуйню, котру понаписуала та бородата пизда - є і їх вам зверху навели.
А як не з доброї волі? Чи це не злочин за визначенням - когось гвалтувати? (я знаю, що більшість чоловіків так і думає, тобто, це - риторичне питання)
Заклика в його конкретному дописі не бачу, за іншою творчістю персонажа не слідкую. Просто стало цікаво, який наступний ступінь "ворога народу" буде. Карикатури в стилі Шарля Ебдо ще дозволяються, чи вже ні?

ПС Пані Нора про Дубінського раніше щось чула, але нічого конкретного не пам'ятаю. Я взагалі  - не гуманітарій  :smilie5:
ППС div, дякую за відповідь, з таким підходом згодна

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33335
  • Стать: Чоловіча
Re: Ще одне коломойське лайно
« Reply #26 : Лютого 02, 2019, 05:47:57 17:47 »
Норочка ввімкнула тут режим максимального ліберала   :weep:

Ми теж тут ліберали нев'єпенні, чекаємо від Ебдо карикатур про пускання газу в приміщення з хуцпатими дубінськими   :smilie7:   

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19215
Re: Ще одне коломойське лайно
« Reply #27 : Лютого 02, 2019, 05:52:27 17:52 »
А як не з доброї волі? Чи це не злочин за визначенням - когось гвалтувати?

Їбанашка, попиздуй назад і перечитай свій власний допис: там написано "виїбати", а не "згвалтувати". І зразу нахуй після цього, пизда очката. Розвело тут філозофію, блядь.  :smiley14:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Ще одне коломойське лайно
« Reply #28 : Лютого 02, 2019, 05:53:39 17:53 »
Норочка ввімкнула тут режим максимального ліберала   :weep:

Ми теж тут ліберали нев'єпенні, чекаємо від Ебдо карикатур про пускання газу в приміщення з хуцпатими дубінськими   :smilie7:
Тут в сусідній темі була розмова про те, як бота розпізнати. Здається класичний приклад спостерігаємо  :laugh:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Ще одне коломойське лайно
« Reply #29 : Лютого 03, 2019, 01:32:29 13:32 »
Нехай і Тарасик, але сказав правильно.

Тарас Черновил отмечает, что его удивила реакция некоторых людей на пост Дубинского. Оказалось, что у председателя комитета по вопросам свободы слова и средств массовой информации Верховной Рады Виктория Сюмар на странице в фейсбук об этой дикости нет ни слова за весь период со дня публикации. То же самое на странице председателя Союза журналистов Сергея Томиленко. За все время не было ни слова. Зато, когда эфир у Влащенко на ZiK покинули люди, которые не смогли находиться в одном эфире с этим последователем Гитлера, Томиленко вдруг оживился и опубликовал и сообщение, и отрывок записи эфира. А завершил свой опус фактической поддержкой Дубинского и Влащенко.

Политолог пишет, после Второй мировой войны нашлось немало тех, кто оправдывал даже самых страшных гитлеровских преступников. Главное, чтобы действия или слова были направлены на того «на кого надо». Для нацистов и неонацистов это были евреи. Для Дубинского, Коломойского, Зеленского, Гриценко – это политические оппоненты.

https://prportal.com.ua/Fakty/glavnye-mediaeksperty-ne-osudili-dubinskogo-za-predlozhenie-pustit-gaz