Автор Тема: Влащенко запросила терориста на прямий ефір ZiK  (Прочитано 570 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Дивитися з 3:40 хв.
Більшість запрошених в знак протесту залишили студію що не завадило ведучій програми надати слово Дубінянскому Александру Дубинскому, який звинувачується а заклику травити газом украінців

« Останнє редагування: Лютого 02, 2019, 04:50:01 16:50 від polelis »

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1663
Назва "Народ проти" дуже добре вписується в парашинське бачення України.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Гримчак і Жебрівський (Гримчак так точно) могли дати в пику цьому ублюдку, питання - чому не зробили?

Подивився відео. Молодці.

Влащенко - йобнута сука.

А отой борода хто все ініціював - то хто?
« Останнє редагування: Лютого 02, 2019, 09:46:43 09:46 від svit »

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27021
Ну Портнова она уже приглашала, почему бы теперь его дружбана не пригласить
Это такое себе искривленное понятие свободы слова когда его понимают так что мы должны услышать наших врагов и очевидно потом понять и простить и дать им нас убить

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Мирошниченко такий хароший для всіх  :weep:

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
По морді?
Навіть пальцем ніхто нікого не зачіпав, а «експерт в студії» сказав що звинувачення до  Дубинського базовані на антисемітизмі.


« Останнє редагування: Лютого 02, 2019, 04:48:24 16:48 від polelis »

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Ну Портнова она уже приглашала, почему бы теперь его дружбана не пригласить
Это такое себе искривленное понятие свободы слова когда его понимают так что мы должны услышать наших врагов и очевидно потом понять и простить и дать им нас убить
Не майте іллюзій стосовно того, що медіашлюхи ці підлості чинять в ім'я свободи слова.
Як вони розуміють свободу слова та стандарти бібісі добре демонструє Казльона Юріїхвна Притула на упячці  :weep:
Не варто намагатись знайти чорну кішку в темній кімнаті тоді, коли кішка полює мишок в коморі. Найпростіше пояснення швидше за все правильне. Не свободу слова захищає медіаповія Влащенко, а ефесбешний гонорар відпрацьовує.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27021
По морді?
Навіть пальцем ніхто нікого не зачіпав, а «експерт в студії» сказав що звинувачення до  Дубінянского базовані на антисемітизмі.

Передайте "эксперту" , я узнал что Дубинянский еврей только от него

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Не майте іллюзій стосовно того, що медіашлюхи ці підлості чинять в ім'я свободи слова.
Як вони розуміють свободу слова та стандарти бібісі добре демонструє Казльона Юріїхвна Притула на упячці  :weep:
Не варто намагатись знайти чорну кішку в темній кімнаті тоді, коли кішка полює мишок в коморі. Найпростіше пояснення швидше за все правильне. Не свободу слова захищає медіаповія Влащенко, а ефесбешний гонорар відпрацьовує.

Не завжди.
Часто це просто хайп на екстримі з метою підвищення власної популярності і гонорарів.
Сучасна медіапиздота - це по суті різновид таблоїдних клоунів.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14494
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Хехе, а влащенко обісралася :weep:
Mocsia delenda est

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
ДУБИНСКИЙ!!!!!

а не Дубинянский!

Дубинский - редкостная падаль и подонок. Я давно за его высказываниями слежу.


А ДубиНЯНСКИЙ... - блогер УП. ЛАТЕНТНЫЙ ватник.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Дубинский:




Дубинянский:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549

А ДубиНЯНСКИЙ... - блогер УП. ЛАТЕНТНЫЙ ватник.
Латентність - то ще не страшно, а от те що УП - це на сьогодні зашквар страшний  :laugh:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Латентність - то ще не страшно, а от те що УП - це на сьогодні зашквар страшний  :laugh:

Я с Дубинянским конкретно срачи устраивал на ФУПе...Я не помню его НИК сейчас...но этот ник ПОСТОЯННО копипейстил ВСЕ статьи Дубинянского на УП и "падал на мороз" при обсуждении...Но я его очень резкими высказываниями про эту ВАТУ таки достал. И этот ник начал нервничать, отвечать, а потом вообще раскрылся во всей красе. И оказалось, как я и думал, что это сам...лично...Дубинянский.

Он такой "стеснительный Сашхен" - ватник. С ВБРОСИКАМИ...говнеца...Т.е. это не Гиви с Моторолой "мочить укропов"...а вбросики говнеца на вентиляторчик. По пару столовых ложечек в день, но систематично. Эдакий пи*дюЧОК.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
А Дубинский  - чистая ОРТ-шно-Останкинская (хоть и наша)...телесволочь. Типа Скабеевой и Киселева с Соловьевым. От этого "москаля" (хоть он и еврей) кислыми щами и портками за версту воняет.

Offline аспирин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 775
GEO, на УП опять статья, свежайшая от Дубинянского, и опять в твой огород.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Зауважте однак, що з плином часу вата вже не може відверто позиціонувати себе в якості підкацапників, тож відбувається мімікрія під патріотів "с асобим мнєнієм". Вони вже програли глобально, але просто сподіваються заробити собі на миску щєй з кремлівських траншів.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
GEO, на УП опять статья, свежайшая от Дубинянского, и опять в твой огород.

Я ФУП очень редко читаю.

А УП ВООБЩЕ не читаю. С самого начала. Я на ФУПе был с 2005 года. Но УП я и тогда не читал. И в закладках УП у меня никогда не было.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Зауважте однак, що з плином часу вата вже не може відверто позиціонувати себе в якості підкацапників, тож відбувається мімікрія під патріотів "с асобим мнєнієм". Вони вже програли глобально, але просто сподіваються заробити собі на миску щєй з кремлівських траншів.
+

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
GEO, на УП опять статья, свежайшая от Дубинянского, и опять в твой огород.

Я спецом полез только что и нашел ее.

1. Она не свежайшая.

2. Как я и говорил...ОН-ГОВНЕЦО. Типичный "стеснительный ватник-Сашхен".

Слово в слово, я был прав.

Статья тут:
https://www.pravda.com.ua/articles/2019/02/2/7205286/


Козел, он и в Африке - КОЗЕЛ.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Я спецом полез только что и нашел ее.

1. Она не свежайшая.

2. Как я и говорил...ОН-ГОВНЕЦО. Типичный "стеснительный ватник-Сашхен".

Слово в слово, я был прав.

Статья тут:
https://www.pravda.com.ua/articles/2019/02/2/7205286/


Козел, он и в Африке - КОЗЕЛ.
Найгірше що в цій статті він не просто ватнік-опщєчілавєк, а брехливий маніпулятор.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?