Автор Тема: Гілка для новин, які не потребують окремого обговорення.  (Прочитано 201877 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Старий тарган А. Лукашенко... зовсiм впав в маразм... - мрiе про Союз... Украiни, Раши й Бiлорусi
http://focus.ua/world/505576-lukashenko-zayavil-chto-ukraina-obedinitsya-s-belarusyu-i-rf-v-odno-gosudarstvo
 :smilie7:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Кордони США охоронятимуть собаки-роботи (відео, фото) Повний текст читайте тут: https://m.glavcom.ua/techno/hitech/kordoni-ssha-ohoronyatimut-sobaki-roboti-video-foto-819959.html

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
В Донбасi пiдiрвали топливний склад Рос. окупантiв...
http://kriminal.tv/news/na_donbasse_vzoali_toplivnyj_sklad_rossijskih_okkupantov_video.html
 :vinsent:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Хуйло знову перекривае майже все Чорне море...
http://zn.ua/UKRAINE/rossija-zakryvaet-rajony-chernoho-i-azovskoho-morej-karta.html
 :smilie7:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
В Украiну за добу прибуло два лiтаки з американською вiйськовою допомогою...
http://zaxid.net/v_ukrayinu_za_dobu_pribuli_dva_litaki_z_amerikanskoyu_zbroyeyu_n1535609
Весь Свiт допомогае Украiнi - лише Бундеса, якi проти вiйськовой допомоги... з горем пополами передали Украiнi... 5000 касок та вiйьсковий шпиталь...
 :smilie7:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
В США "передумали": 16 лютого вторгнення Раши в Украiну... не буде...
http://world.segodnya.ua/world/usa/v-ssha-peredumali-16-fevralya-vtorzheniya-rf-v-ukrainu-ne-budet-1602570.html
 :vinsent:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Пам'ятник Олександру Невському демонтували в Харкові

https://t.me/censor_net/12752

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Бабушки, бабушки, бабушки старушки....


Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Только после вывода всех войск со всей территории Украины

Цитувати
Министр финансов Канады Христя Фриланд говорит, что попавшие под санкции российские олигархи хотят добровольно пожертвовать значительную часть своего состояния на восстановление Украины, в обмен на отмену санкций. Такое предложение Фриланд озвучила на встрече «Большой семерки», сообщает немецкое издание Handelsblatt.

"Такое соглашение может предложить определенные преимущества для всех сторон: Киев получает миллиарды, Запад спасает себя от дебатов вокруг экспроприации, а российские предприниматели возвращают свою роскошную жизнь", - пишет издание .

По словам Христи Фриланд, инициатива исходит от самих олигархов.

"Министр финансов Канады Христя Фриланд рассказала своим шестерым коллегам по министерству, что получает звонки от российских олигархов, которые были в санкционных списках Запада и были очень недовольны этим", - говорится в материале.

Указывается, что причиной такой инициативы российских богачей является не только неудобство ограничений на поездки и замораживание активов.

"Олигархи также критически относятся к агрессивной войне России против Украины, но не могут дистанцироваться от вторжения из-за угроз репрессий со стороны Кремля", - отмечает издание.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Пусть здесь побудет что б не затерялось

Цитувати
Вільха-М
Вперше про проєкт «Вільха» президент України Петро Порошенко заявив 27 січня 2016 року на засіданні РНБО. Ракетний комплекс розроблявся спільними зусиллями фахівців конструкторських бюро «Південне» та «Луч».
22 березня 2016 року були проведені перші випробування ракети. На випробуваннях був присутній секретар РНБО України Олександр Турчинов.
У жовтні 2018 року генеральний директор КБ «Луч» Олег Коростельов повідомив, що ракетний комплекс «Вільха» прийнято на озброєння Збройних Сил України та направлено в серійне виробництво — відповідний договір вже укладений.

"Коли ДОЗ верстався і вийшов на інші рівні затвердження, почалися питання – а чого ви "Вільху" не купляєте? Це ж підіймає наш оборонно-промисловий комплекс! Я кажу – я вам доповідаю, тому що в мене 98 ракет "Вільха" лежить на складах і я їх сьогодні на війні не застосовую.
Зазначимо, що 98 одиниць ракет "Вільха" вистачить на вісім повних залпів однієї пускової установки.
https://defence-ua.com/news/u_genshtabi_zsu_pojasnili_chomu_ne_zakupajut_vilhu_v_doz_popadajut_lishe_najbilsh_neobhidni_potochni_potrebi-2169.html

01.10.2021 21:21
https://www.5.ua/ukrayina/deiaki-rechi-sabotuiutsia-svidomo-veteran-rozpoviv-pro-proval-oboronnykh-zakupivel-256465.html
Міністерство оборони цього року не витратило на оборону кошти, які були виділені з бюджету. Зокрема, не закуплені дивізіони "Нептун" , не закуплено жодного ракетного комплексу "Стугна" та саботуються випробування "Вільхи". Про це розповів у програмі "Політклуб" Віталія Портникова на "5 каналі" ветеран, голова Ради резервістів ЗСУ Мирослав Гай.


"І тільки тому, що владу перехопили представники опозиційних сил "Європейської Солідарності" і "Голосу",  в Державне оборонне замовлення було рекомендовано Міноборони внести закупівлю пускових до протитанкових ракетних установок "Стугна" і "Корса", бо, як виявилося, 2,5 роки "зеленої" влади відбувся якийсь дикий перекіс, що оборонка закупала ракети, але чомусь геть не запускала пускові. Пускових зараз практично немає, а ці засоби потрібні, аби зупиняти в разі чого танки і бронетехніку. І тільки зараз завдяки опозиції внесено рекомендації в оборонне замовлення. Це показує, наскільки Зеленському потрібні державницькі люди, які про це думають", – сказала Чорновол.
Нагадаємо, секретар РНБО у 2014-2019 роках Олександр Турчинов повідомляв, що державне оборонне замовлення не виконується третій рік, до того ж влада зупинила випуск зброї, якої потребує українська армія.
10.01.22
https://www.5.ua/polityka/na-ostannomu-zasidanni-komitetu-rnbo-vladu-vziala-u-svoi-ruky-opozytsiia-bo-zeleni-sluhy-vtekly-u-vidpustky-chornovol-265089.html

Нагадаємо, директор Павлоградського хімічного заводу Леонід Шиман повідомив, що з початку року підприємство не отримує фінансування, а в Держоборонзамовленні на 2020-й рік не передбачені кошти на реалізацію його програм. Через це завод уже звільнив 687 працівників, якщо найближчим часом кошти не надійдуть, будуть звільнені ще 190.
https://defence-ua.com/people_and_company/definansuvannja_pavlogradskogo_himichnogo_zavodu_suttjevo_nashkodit_oboronozdatnosti_ukrajini-492.html

Казначейство блокує виплати на виготовлення озброєння за ДОЗ-2020
"Оборонка" кричить"SOS". Але пошепки…
https://defence-ua.com/minds_and_ideas/oboronka_govorit_sos_ale_sche_poshepki-607.html

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Не нашел ветки про успехи нероссийской космонавтики поэтому сюда поставлю


Цитувати
Дрон NASA на Марсе Ingenuity снял видео рекордного по расстоянию полета. Сам полет состоялся 8 апреля, он был 25-м с начала миссии. Вертолет преодолел 704 метра со скоростью более 19 км/ч.

Это был самый быстрый и длинный полет дрона на Марсе, сообщает пресс-центр NASA.  После достижения высоты в 10 метров дрон направился на юго-запад, пролетев над скоплением песчаных рябей, а затем – над скалами. Видео полета продолжительностью 161,3 секунды ускорили примерно в пять раз, сократив его до менее 35 секунд.

Навигационная камера была запрограммирована на выключение, когда дрон приблизился к поверхности на один метр, чтобы пыль, которая поднимается во время взлета и посадки, не мешала навигационной системе.

Недавно диспетчеры миссии потеряли связь с Ingenuity после того, как вертолет перешел в состояние низкой мощности. Теперь связь с дроном восстановлена и он готов к новым миссиям.

Полеты Ingenuity автономны. Во время полета бортовые датчики – навигационная камера, инерциальное измерительное устройство и лазерный дальномер – предоставляют данные в режиме реального времени на навигационный процессор Ingenuity и главный летный компьютер, управляющие вертолетом в полете. Это позволяет Ingenuity реагировать на изменение ландшафта.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16950
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Разработчик процессоров «Эльбрус» договаривается с «Микроном» о переносе их производства в Зеленоград. Фабрика на Тайване стала недоступна из-за санкций, но уровень развития технологий в России на порядок ниже.

Компания МЦСТ, которая является разработчиком российских процессоров «Эльбрус», ведет переговоры о возможности переноса их производства на российскую фабрику «Микрон». Об этом РБК рассказал источник и подтвердил Константин Трушкин, замгендиректора по маркетингу МЦСТ. Представитель ГК «Микрон» отказался от комментариев.

До сих пор процессоры «Эльбрус» производились на тайваньской TSMC, мощности которой позволяют производить процессоры по техпроцессу от 90 нанометров (нм) до 5 нм. В конце прошлого года TSMC объявила о начале экспериментального производства по 3-нанометровому техпроцессу и работает над топологией 2 нм. Однако после начала специальной военной операции на Украине TSMC прекратила сотрудничество с российскими компаниями из-за санкций США. Из-за ограничений компаниям необходимо получать специальную лицензию для экспорта в Россию высокотехнологичной продукции, в которой используются американские технологии. Предполагается, что власти США будут выдавать такую лицензию только в исключительных случаях. Одновременно производители процессоров Intel и AMD отказались поставлять свою продукцию в Россию.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
 Тут згадувалося про скандал зі звільненим начальником СБУ  Харківщини, але викладалося:

Доброго всім ранку, перший пост у моєму житті. Написати його змусило винесення у публічну площину звернення Президента України стосовно діяльності Управління СБ України у Харківській області. Напевно навіть не це, а та кількість дзвінків та повідомлень з словами «Не вірю! Все було навпаки». Пригадав початок лютого і повідомлення про те, що виводять 92 бригаду, місто залишається без боєздатних частин ЗСУ, офігіваніє від ситуації, зустріч з В.Залужним на трасі та домовленість про залишення бригади до 1 березня. Пригадав розгорнутий штаб АТЦ, всіх силовиків регіону, вузол зв’язку що працював до початку війни. Пригадав куплений у військторзі МАЗ з «трубами», який заїхав на територію Управління 23 лютого. Пригадав як з двома генералами ЗСУ «виключав» аеропорт в ніч з 23 на 24 лютого. Пригадав початок війни, 2 бат 92 тримає оборону, а моя «наружка» знімає координати для Арти підізжаючи впритул до колон росіян. Пригадав збір всіх керівників області та міста, військових та правоохоронних структур в приміщенні Управління о шостій годині ранку та «чудернацький» наказ керівника оборони міста про висування зв’язківців до своїх підрозділів, а членів штабу покинути Управління для пошуку іншого місця дислокації. Пам’ятаю що за оперативною інформацією ворог давав дві години на здачу міста, міськраду та ХОДА було зачинено на «переоблік», а мій заступник по селектору із кабінета губернатора доповідав про поточну ситуацію Президенту, а в той час керівництво регіону «сьорбало» каву в квартирі одного відомого народного депутата від ОПЗЖ. Пам’ятаю як офіцери ГУР, в моєму кабінеті малювали схеми заторів вулиць, а опера СБУ висмикували комунальників та блокували вулиці і знімали таблички з назвами вулиць. Пам’ятаю як видавав зброю патрульній поліції та УСР, бо своєї не було, а ГУНП «в них команди не було». Пам’ятаю як біля 9 години ранку в Управлінні закінчилась зброя, а потік учасників АТО, патріотичної спільноти, місцевих депутатів тощо не закінчувався, а у місті «чомусь» були зачинені військкомати та зброю ніхто не видавав, люди вмовляли дати хоч щось, а його вже просто не було. Пам’ятаю як «Фрайкор» з трубами із МАЗу займав позиції разом із «Слобожанщиною», а НК із ГУРівцями займали іншу частину міста. Пам’ятаю як по телефону покійний лідер «Фрайкору» Георгій Тарасенко (Герой України посмертно) доповідав ситуацію. Пам’ятаю очікування ракетного чи бомбового удару і знищення всього, що можливо знищити та вивезення майна та техніки. Пам’ятаю євакуацію жінок та дітей - родин тих, став на захист. Пам’ятаю ніч, коли водії автобусів відмовлялися виїзджати з міста, а опер працівники сідали та вивозили іх. Буду пам’ятати жінок с дітьми на Холодній горі, які цілий день ждали євакуаціі, в той час коли іх чоловіки вже воювали і лише близько 12 ночі ми знайшли автобуси і вивезли іх на той час «у нікуди», подалі від Харкову.
Пам’ятаю 25 число, коли я із Альфою вже працювали у місті «в повний зріст» відловлюючи коригувальників та посібників окупантів, пам’ятаю вечір, коли генерал ЗСУ дав команду на вихід із міста у зв’язку із його швидким оточенням. Пам’ятаю слова поліціанта - залишаємось, будем домовлятись. Пригадую, як через дві доби завантажений БК на дев’яти бусах марно просив провести містом, вів сам із Альфою, розуміючи що ми як не запалений бенгальський вогник. Пам’ятаю як повернувся весь штаб АТЦ і ситуацію з керівництвом міста назвали одним нецензурним словом. Пам’ятаю як розгортали зв’язок для всіх частин, як налагоджували обмін інформацією, як той же генерал, який давав команду на вихід казав - ви даєте багато дези, це напевно мешканці Харкова мають знати як виглядає Т64 і як Т72, нічого самі навчились потрошку. Пам’ятаю як день на сьомий закінчився хліб у місті і як ми домовлялись з пекарями за 30т безкоштовного хліба для міста щодня. Пригадую як волонтери виходили на зв’язок не розуміючи куди і що везти. Пригадую знайдені 83 танкові двигуни, які були передані ЗСУ, доречі які згодом як виявилось були заарештовані ДБР у 2017 році і якось «потрапили» на приватні склади. ДБР доречі зброю в мене отримало і наступного дня поїхало на Львівський фронт. Пригадую ЗСУ які приходили із своїми потребами від єксаваторів, дерева, скоб, квадриків тощо і які їм доставлялись за першим викликом. Коли в три години ранку опера на Малій Рогані рили окопи та бліндажі, бо трактористи сцяли. Пригадую як так званий штаб оборони міста на 27 день вирішили створити розвідку, напевно замахались бухати та по лікарнях крапельниці через день ставити, та прийшли спитати з ким ми воюємо, навідь пригадую свою відповідь - вже добре, що ви розумієте, що ми воюємо з росіянами. Пам’ятаю, як на 64 день черговий керівник письмово 2 БР (перша була про початок війни) наказав перевести всіх представників підрозділів у свій штаб, а це НАБУ, Прокуратура, дві бригади НГУ, два представники ДПСУ, ССО, ГУР, представники ЗСУ. Пам’ятаю, що в них воно не запрацювало і все повернулось на свої місця. Кожен день це історія, історія довжиною в життя. Скажу відверто - Харків не здало дві людини, це І.Баканов і К.Буданов, які провели колосальну роботу напередодні війни, що дозволило закрити місто відразу. Якщо казати про подальший розвиток, необхідно добавити ще І.Венедіктову, яка взяла на контроль розслідування найбільш резонансних справ. Хочу подякувати всім хто був поруч - ви найкращі!!! Україна обов’язково переможе!

Тепер звернення до Президента України!
Я свою службу починав із строкової служби, пройшов всі щабелі і нікому ніколи не дозволяв витирати об себе ноги, хоч це Президент, хоч це пересічний громадянин. Забезпечуючи Ваш вчорашній візит я чудово бачив хто був запрошений на цю зустріч. Я не розумію чому Ваша служба протоколу дозволяє запрошувати тих кого сама вважає за потрібне, я розумію за чиєю вказівкою це робилось, але не розумію чому Ви їм це дозволяєте робити. Також я не розумію, як можна робити висновки вислухавши лише одну сторону. Єдине за що мене можна покарати з початку війни - це те що я 24 видав зброю людям. Разом з тим вважаю, що якби я цього не зробив - Харків був би окупований. Стосовно будь-яких інших звинувачень я погоджуюсь на проходження дослідження із задіянням поліграфу, або будь-яких інших опитувань. Більше того, враховуючи що Ви публічно оприлюднили інформацію стосовно мене пропоную будь-який публічний формат. Разом з тим, чудово розумію всіх замовників зазначеної історії, тому на відміну від надуманих звинувачень буду добавляти відео та аудіофайлами (що надають патріотично налаштовані громадяни) стосовно фігурантів вчорашньої зустрічі. Якщо ця публіка вчора вилила на мене бруд, вважаю що суспільство має знати своїх героїв (доречі нагороджувати себе вони дуже полюбляють та приписувати собі те, до чого не мають відношення від слова зовсім). Я думаю і Вам буде цікаво подивитись на губернатора, який зізнається в тому, що він не впливає на процеси в регіоні, на начальника поліції, який згоден домовлятись із окупантом і його заступника, котрий дає інтерв’ю у формі із краденою кепкою на голові. Доречі вкраденою із найбільшого ТРЦ міста де з 24 числа окрім поліції немає нікого. На стовпчик який несуть на кордон, потім його позорно кидають та втрачають 4-200 і 3-300 за такий собі перформенс для Президента. На депутата який ймовірно має відношення до ФСБ. Коменданта гарнізону, який начебто замовляє замовне вбивство свого колишнього начальника. Та багато чого іншого, що патріотичні громадяни надсилають. Кожне таке повідомлення прошу вважати заявою про вчинення злочину, разом з тим враховуючи колишню службу начальника поліції Харківщини у ДБР та його зв’язки у цій структурі заяви прошу передавати НАБУ. Стосовно того кола місцевої політичної еліти силовиків та правоохоронців, які були запрошені на зустріч - заявляю, що вони до захисту міста та регіону фактично відношення не мали, використовуючи своє становище виключно для політичного піару. Окремо ідуть представники ЗСУ, якщо промовчали - скажу що треба хлопці яйця мати, а не розповідати що ми тобі винні до кінця життя. Тепер пропоную послухати та подивитись на губернатора, точніше на його оцінку та аналіз діяльності СБУ в Харківському регіоні та його неспроможність впливати на ситуацію. Якщо хтось не впізнає, можна викласти повне відео більше 6 годин (патріотично налаштований громадянин повідомив, що людина про те що носить відеокамеру не здогадувалась, тому так довго, но цікаво). Доречі, на всяк випадок - суіцидних ідей в мене не спостерігається, наскільки мені відомо громадяни скидають відео не лише мені одному.
У зв’язку із викладеним прошу прилюдно спростувати викладену у Вашому зверненні інформацію стосовно бездіяльності керівництва Управління СБ України у Харківській області та вибачитись перед особовим складом зазначеної структури, яка має найвищі результати діяльності серед інших структур.
Р.Дудін

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Голова НБУ Шевченко подав у відставку
 Джерело: https://censor.net/ua/n3371495

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4748
  • Стать: Чоловіча
Голова НБУ Шевченко подав у відставку
 Джерело: https://censor.net/ua/n3371495
кловун погорів на овдп?   :laugh:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16950
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!


Спробував так потриматися за крісло.
Дуже не зручно, рука на виворіт. Щоб так тримати руку, потрібна мотивація.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5411
  • Стать: Чоловіча


Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
 Дятел зі слуги народу Тищенко пише, що у Вітренка (колишнього голови Нафтогазу) проходять обшуки


Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Суд присяжних Мангеттена визнав винними дві компанії бізнес-імперії колишнього президента США Дональда Трампа у злочинному податковому шахрайстві та фальсифікації ділової документації.
Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на CNN.

Компанії Trump Corp. і Trump Payroll Corp були визнані винними за всіма висунутими їм звинуваченнями. Протягом 15 років вони реалізовували шахрайську схему для уникнення сплати податків, зокрема з премій для топменеджерів.

Сам Трамп та його родина звинувачень у цій справі не отримали. Але під час судового процесу прокурори неодноразово згадували експрезидента США і його причетність до окремих оборудок.

В середині січня бізнес-імперія Трампа може отримати максимальний штраф у розмірі 1,61 мільйона доларів.

"Їй не загрожує ліквідація, оскільки, згідно із законодавством Нью-Йорка, немає механізму ліквідації компанії. Однак засудження за кримінальний злочин може вплинути на здатність вести бізнес або отримувати кредити чи контракти", - вказують у CNN.
https://m.censor.net/ua/news/3385409/biznesimperiyu_trampa_vyznaly_vynnoyu_v_shahrayistvi_ta_uhylennya_vid_splaty_podatkiv

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Запізнілий опис тактики формувань ПВК "Вагнер" в боях на околицях Бахмута. Зверніть увагу на те, що це один з варіантів тактики стрілецьких боїв, яка застосовувалася у конкретних умовах та за конкретних обставин.

Почнемо власне з цих самих умов і обставин. Мова йде про період, коли все ще була багнюка. Про бій, який відбувався вдень (вночі тактика організмів має свої особливості). На нашій ділянці фронту бої відбувалися здебільшого в лісосмугах, садках і посадках. Місцевість в цьому районі - це поля, дороги, лісосмуги. Це обмежує маневри підрозділів до певних патернів та звужує кількість маршрутів для пересування і атак. Чистим полем звісно ніхто не атакує, бо це дуже невигідно для наступаючих. Всі прагнуть заховатися серед дерев, щоб їх не бачили.

Отже, організми ходили на штурм групами по 10-12 чоловік. Декілька разів під час дорозвідки ми зафіксували їхню роботу. Група розбивається на малі групи. 2-3 людини. Вони рухаються до вказаної точки перед позиціями ЗСУ щоб зайняти максимально вигідні позиції для штурму.

Багато з вас напевне бачили наше відео, яке ми передали Юрію Бутусову. Там показано схему на прикладі конкретного бою.

Переглянути можна також тут:

https://youtu.be/thnXTAmSZbQ

Організми розбиваються на двійки та трійки і повільно рухаються в бік наших позицій. Вони прикриваються рослинністю, користуються тактичною ходою, зменшують силует під час руху щоб залишатися максимально непомітними. Враховуючи відсутність "зеленки", повністю непомітними з повітря вони бути не можуть. Проте, з позицій на землі часто помітити цей рух дуже важко.

Основна ціль штурмової групи - захопити нашу позицію та вибити нас звідти. В даному випадку діяло 11 організмів. Три двійки рухалися до позицій з фронту. Трійка і двійка намагалися зайти збоку.

Вони підбиралися максимально близько щоб скоротити відстань вогневого контакту. Цікаво те, що коли ми вперше зафіксували штурм (десь за тиждень до цього бою), ми в силу відсутності достатнього досвіду, навіть не одразу зрозуміли що відбувається. Зафіксували одну-дві групи по 2-3 людини. Тоді ми все одно попередили наших на позиціях, що в їх бік хтось рухається. Виявилося , що це був повноцінний штурм. Просто тоді організми йшли дуже широкою лісовою смугою і зафіксувати всі малі групи ми не могли фізично.

Проте тепер організми змушені були рухатися двома більш вузькими смугами дерев та кущів, які краще прострілювалися з наших позицій. 6 організмів підібралися по фронту і вступили в стрілецький бій. Наші хлопці відстрілювалися, позначивши свої вогневі позиції. Натомість 5 організмів намагалися зайти в наш лівий фланг. Зазвичай штурмовики прагнуть підійти на відстань кидка гранати, щоб швидко знешкодити оборонців у окопах чи шанцях.

Проте наші тоді були попереджені про те, звідки йшла друга група. Зав'язався короткий стрілецький бій і організми відступили в зарослі. Зафіксувавши наші вогневі позиції зі своїх дронів, організми почали обстрілювати їх з міноментів та станкових гранатометів. І готувалися до нового штурму й намагалися вибити наших знову і знову.

Якщо подивитися відео бою, то видно, як працюють організми. Як рухаються, видно підготовку. Саме тому мене дратує бравада в стилі "зеки воюють, хі-хі ха-ха". Знаєте, за три тижні людину можна навчити працювати на полі бою і навіть отримати результати.

На що я ще звернув увагу. В цих посадках існують позиції, на яких перебувають організми. Вони там копають, щось носять, охороняють. Але я думаю (скоріш за все так і є), що на штурм ходять інші. Вони виходять на роботу в заданих точках, рухаються до наших позицій та починають штурм.

Це також до питання "скоро морози і усі москалі замерзнуть в окопах". Я думаю, в тилу у організмів достатньо можливостей тримати своїх штурмовиків в умовах, які не знижують їх придатсності до роботи. Решту питань вирішує логістика до місця роботи.

Сподіваюсь, те відео подивилося багато військових і комусь воно допомогло в роботі, підвищило шанси на виживання в бою з організмами.
https://t.me/silukr/4

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Шановні, є прохання.
У багатьох з вас є діти. І ви всі прекрасно знаєте, що дуже часто речі які ми купляємо дитині - або ні разу не одягали, або одягали 1-2 рази.
В нас величезний запит по дітям загиблих Героїв на:
1. Одяг від 6 місяців до 18 років. Це розміри з 62 по 180
2. Взуття. Від року до 18. Це розміри від 21 до 46. Також, спортивне взуття.
3. Памперси від 0 до 3 років.
4. Дитяча гігієна - пелюшки одноразові, серветки, мило, шампуні, гелі, засоби для миття посуду, засоби для прання, присипки
5. Є запит на прогулянкові візочки до 3 років.
Особисто від себе можу попросити
5. Іграшки, розвиваючі ігри, пазли
6. Книжки українською
7. Канцтовари, картини за номерами, пазли, набори для малювання, набори для плетіння з бісеру.
8. Якщо, є можливість - планшети, або ноутбуки для дистанційного навчання. Запит на дистанційне навчання надзвичайно великий.
Але! Будь - ласка не висилайте те, що ви хочете викинути. Сильно зношене, з дірками, взуття, яке треба ремонтувати.
Ще звертаюсь до бізнесів. Якщо ви можете хоч щось вислати- ми приймемо та розішлемо родинам загиблих. Фото і відео звіти будуть обов'язково!
Куди висилати: Київ, Нова пошта, відділення № 144 +380 (63) 936 09 12 Манін Олександр
Якщо ви маєте додаткові питання, то телефонуйте на цей номер: +380 (068) 404 89 30
Ну ще й плюсаніться в коментах хто підтримає і має змогу надіслати. Та й розшарте інформацію.
Якщо ви хочете допомогти фінансово то сюди.

На дітей загиблих

🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/5ga5SodLh5

💳Номер картки банки
5375 4112 0438 3223

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
https://t.me/ButusovPlus/2404
Одного з кращих комбатів ЗСУ знімають з посади за інтерв'ю "Вашингтон пост", де він наголошує на покращенні підготовки мобілізованих солдат.

Командир батальйону 46-ї аеромобільної бригади з позивним "Купол" воював з 2014-го року, і блискуче проявив себе після російського вторгнення. "Купол" став єдиним кадровим військовим у батальоні, повністю складеному з резервістів. З 500 бійців першого складу загинуло 100, поранено майже 400. У батальйоні "Купола" - найвищого рівня мотивація, висока довіра до командира, якісне управління - під час боїв у Соледарі  у них було багато обморожених і  бійцям ампутували пальці на ногах, тому що вони тримали позиції до останньої можливості, без змін та навіть забезпечення, тому що такі були важкі умови, саме з цього батальйону один з десантників втратив 10 пальців від обмороження. Вони відступили за наказом коли ворог фактично оточив Соледар. Тому сказати, що  "Купол" шукає зраду  або це людина, яка намагається ухилитись від відповідальності неможливо - цей офіцер бере відповідальність на себе. "Купол" дав інтерв'ю одном у з найвпливовіших видань США "Вашингтон Пост", ось його цитати з тексту про організацію та підготовку української армії до майбутнього наступу:

"Ми тільки даємо інтерв'ю і розповідаємо людям, що робимо все, що можемо. Це схоже на те, що все, що ми робимо, це даємо інтерв'ю і говоримо людям, що ми вже перемогли, ще трохи, два тижні, і ми переможемо.

Я отримую 100 нових солдатів. Мені не дають часу на підготовку. Вони кажуть: "Веди їх у бій". А ці солдати просто кидають все і біжать. І все. Розумієте, чому? Тому що солдат не стріляє. Я його питаю, чому, а він каже: "Я боюся звуку пострілу". І чомусь він ніколи не кидав гранату. ... Нам потрібні інструктори НАТО в усіх наших навчальних центрах, а наших інструкторів потрібно відправити в окопи. Тому що вони не впоралися зі своїм завданням.

Найцінніше на війні – це бойовий досвід. Солдат, який пережив пів року боїв, і солдат, який прийшов з полігону – це два різних солдати. Це небо і земля.  А солдатів, які мають бойовий досвід, дуже мало. На жаль, багато вже загинули або поранені.

Завжди є віра в диво. Або це буде кривава м'ясорубка і трупи, або це буде професійний контрнаступ. Є два варіанти. У будь-якому випадку буде контрнаступ".

https://www.washingtonpost.com/world/2023/03/13/ukraine-casualties-pessimism-ammunition-shortage/?fbclid=IwAR2WkO0G5Ts6clc0GSR4hngQ-tW3vlO3g5Dval8inV0sCEYv9CFSCVZmzQA

Все це правда.  І все це обговорюють в армії. Цей реалізм потрібен для формування об'єктивної картини в українському та американському суспільстві. Ми маємо усвідомити недостатність зусиль для підготовки та організації наших військ.

На жаль, реакція на ці важливі слова успішного командира стала неприємною. "Купола" збираються знімати з посади.

За що? За те, що командир піклується за життя солдат та вимагає зробити зміни у підготовці, щоб провести успішний контрнаступ, бо без змін у підготовці ніякі слова не прорвуть фронт? Так це ж єдиний можливий шлях для перемоги.

Якщо відсторонення відбудеться, значить діюча армія втратить якісного командира, буде суттєво знижена боєздатність батальйону та бригади у цілому, буде підірваний злагоджений колектив, а замість чесного аналізу та реальних змін, розбору помилок, переможе в армії російщина, де будь-які справедливі зауваження заперечують, а тих хто їх робить - гноблять,  тим самим унеможливлюючи необхідні зміни.

Сподіваюсь, керівництво розгляне ситуацію, і "Купол" буде збережений на посаді, відзначений належними за його бойовий шлях нагородами, а його слова отримають справедливу оцінку. Ми маємо перемогти Росію і на фронті і у своїй свідомості - і  замість затикати рот треба почати думати та діяти, щоб щоденно вдосконалювати самих себе.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9227
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Накрився швейцарський банк з рашистськими вкладами. Стає все цікавіше і цікавіше.



Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Кстати. Чо молчим?
Нафтогаз выиграл у кацапов арбитраж за компенсацию за краденое в Крыму имущество (вышки, суда, строения и пр)

Цитувати
"росія повинна виконати рішення суду в Гаазі відповідно до своїх зобов’язань за міжнародним правом і в повному обсязі компенсувати збитки, завдані Нафтогазу через незаконне захоплення наших активів у Криму.  Арбітражні рішення можна виконувати через механізм примусового виконання. Відтак, у разі відмови росії від добровільного виконання рішення суду, відповідно до Нью-Йоркської конвенції 1958 року, Нафтогаз має право розпочати процес примусового виконання рішення на території тих держав, де знаходяться активи російської федерації.", — пише НАК.

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4106
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9227
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Китайці ще ті му...ки.

https://24tv.ua/business/kitay-dav-rosiyanam-poroh-dlya-patroniv_n2340838

Китайська державна компанія "по-тихому" передала в Росію порох для 80 мільйонів набоїв

Автор:
Ярослав Сиваківський
13:10, 24 червня

Попри публічні запевнення Китай активно постачає росіянам воєнні товари. Деякі постачання відбуваються навіть через державні компанії.

Публічна риторика Пекіна кардинально відрізняється від реального стану справ. Зокрема, Китай "просив" Європу не накладати санкції на його компанії, а натомість дуже активно забезпечує росіян усім необхідним для війни проти України.


Постачання пороху для десятків мільйонів набоїв

Poly Technologies, яка є державною китайською компанією, у 2022 році надала росіянам, а саме Барнаульському патронному заводу, тонни бездимного пороху. Йдеться про сировину, яка дозволяє виготовити як мінімум 80 мільйонів набоїв.

Цей факт Китай не хотів реєструвати, але його виявив американський агрегатор торгових даних Import Genius. Після цього можна стверджувати, що Пекін не просто підтримував Росію, а й надавав їй увесь необхідний товар.

Поки що немає доказів, що патрони саме з цим порохом росіяни використовували проти українців. Та голова групи глобальної безпеки аналітичного центру досліджень Браян Карлсон, що використання саме цього пороху у патронах для полювання дуже й дуже рідкісне, тож жодних сумнівів щодо мети його постачання немає.

Цікаво, що проти Poly Technologies США вже давно ввели санкції. Компанія підтримувала Іран, а також поширювала секретні ракетні технології.

Що стосується Барнаульського патронного заводу, то є підозра, що він міг також слугувати тренувальною базою для "вагнерівців".

https://24tv.ua/business/kitay-dav-rosiyanam-poroh-dlya-patroniv_n2340838

Джерело:
The New York Times
view count339

https://24tv.ua/business/kitay-dav-rosiyanam-poroh-dlya-patroniv_n2340838