Автор Тема: Коментуйте і не соромтесь у висловлюваннях. )))  (Прочитано 582 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Я може лише чергового синця собі на лобі поставити  :fp2 :)

https://twitter.com/politkyxnya/status/1093537287508553729
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
А що, в когось досі були якісь іллюзії стосовно моральних якостей Шабуньки? /знизую плечима/
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20582
та то мабудь кто то стебется

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19213
Надійшов сигнал всій пиздоті розчехлятися: до виборів ж хуй да ніхуя залишилося. :idea: "Ета йесть іх паслєдній і рєшитєльний бой"  :moskali:

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Шабунька, как и Саака ранее про йулефорум, так же пошел в отказ  :weep: , оказалось что йульки все перекрутили и смонтировали как захотели  :weep:


Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
 :lol: :lol:


Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20582

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Зараз уся гнідозність зі всіх полізе.
От Аваков зараз на 1+1 сказав, що він не соратник президента.
Тоді питання: а хто ж ти? Ти захопив великий шмат силового блоку. Народ тебе не поважає за корупцію, яку ти вніс у реформовану поліцію, за свої особисті оборудки. І чому тоді саме Порошенко отгрібає на 90% саме за твої косяки?


Offline Шильдер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1182
Коментуйте і не соромтесь у висловлюваннях. )))

Ти ж мене лише вчора випустила зi БПРа (барака посиленого режиму), як в роки моєї молодості штрафний ізолятор називали - Список банiв

Я в тебе за статтею «хамство» разом з cолодкою парочкою RG та Адамом Жоржовичем відсидів три доби, а сьогодні ти пропонуєш «не соромитися у висловлюваннях». :smilie10:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19213
Ти ж мене лише

О, я ж кажу "пиздоті наказали активуватися" : навіть пиздошитер причвалав.  :moskali:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
О, я ж кажу "пиздоті наказали активуватися" : навіть пиздошитер причвалав.  :moskali:

каже, що йому сподобалося з тобом в банє :weep:
Mocsia delenda est

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19213
каже, що йому сподобалося з тобом в банє :weep:

То у нього хворі галюцінації, і це не дивно: він мабуть додовбив себе пляшкою в сраку аж до самого мозжечка.  :weep:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33327
  • Стать: Чоловіча
О, так ось хто настучав на нас   :fp2

А я то думав, що то за бан лівий виліз  :smilie7:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Я к Шабунину не присматривался. Там что-то поднимало  пену , но это была пена. А тут , как оно стало чуть ли не главным консультантом Зе... и тут я посмотрел на него серьезно. Вот это мелкое  борцуновское , крайне тупое , которое не понимает основ  теории государства и права.  Это дебильный Шариков борется с колорадскими жуками и тараканами обвиняя их в коррупции , не имея представления . что слово коррупция обозначает у грамотных людей.