Автор Тема: Вибори президента України 2019  (Прочитано 8759 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27059
Re: Вибори президента України 2019
« Reply #120 : Лютого 24, 2019, 08:47:13 20:47 »
 :gigi:

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5450
  • Стать: Чоловіча
Re: Вибори президента України 2019
« Reply #121 : Лютого 25, 2019, 12:54:36 12:54 »
Дмитрий Чекалкин
12 січня ·

Павло Бондаренко:
Тут один "типовий" в коменті поцікавився, що за 5 років зробив Порошенко "для простих людей". І щось там про "геноцид". Мене це капітально розізлило. Відповідаю цьому панові й подібних йому.

Ви пишете це, сидячи в теплі, в затишку, ситі й цілі. І з хати не боїтеся вийти. Бо по вулицях вашого міста не шляються п`яні "русскомірці" в плямистих штанях. Я в Луганську на них надивився; там в окупації залишилимся мої родичі - повірте, ви навіть не уявляєте, що це таке.

Ви знаєте, скільки людей там просто зникло? Чоловіки разом зі своїми машинами. Красиві молоді дівчата. Жінки, які були дурні одягти, виходячи з дому, золото.
Там з відчаю й голоду вішаютьсмя пенсіонери, які у 2014 році кричали "Путінприйди".

Ви не замислювалися, від чого саме вас врятували. Не лише Порошенко - усі ті, хто воював и воює зараз там - поки ви тут. Вас врятували солдати "тридцятки", які гинули під Дебальцево, поки Порошенко бився за вашу і нашу свободу в Мінську. Вас врятували добровольці "Айдару", які в атаки ходили в самих майках під кулі професіійних росіських снайперів.
Вас врятували волонтери, які годували ті жалюгідні залишки армії, яку нам залишили "великі полководці" минулих років.
А де ви були в цей момент? Чому готелі Польщі, Росії, Білорусі та Угорщини були забиті здоровими молодими чоловіками з України?

Ми зараз без 7% територрії та 20% промисловості живемо. Вас це не хвилює?

Держава зараз має мільйон - давайте називати речі своїми іменами - біженців. Вам про це відомо? Ви хоч уявляєте, в які кошти влітає навіть та невелика допомога цим людям?
Але вас по ходу лише власне черево цікавить. Ви про "геноцид" торочите - зразу можу сказати, за кого ви голосуватимете. І можу сказати, за кого проголосують солдати та бійці добробатів.
 
Запам`ятайте цей пост, "прості люди" - не дай Бог вам на власній шкурі випробувати, що таке геноцид. Справжній, без "лапок". Який пережила моя баба Паша у 33-му, коли прислані з Москви комісари до зернини все вигребли й навіть борщ готовий на землю вилили.
Ви ще смаленого вовка не бачили, "зубожілі".

https://www.facebook.com/Dmitriy.Chekalkin/photos/a.365582946801298/3182661715093393/?type=3&permPage=1

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15921
Re: Вибори президента України 2019
« Reply #122 : Лютого 25, 2019, 12:59:47 12:59 »
 :smiley24:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Вибори президента України 2019
« Reply #123 : Лютого 25, 2019, 12:59:48 12:59 »
Дмитрий Чекалкин
12 січня ·

Павло Бондаренко:
Тут один "типовий" в коменті поцікавився, що за 5 років зробив Порошенко "для простих людей". І щось там про "геноцид". Мене це капітально розізлило. Відповідаю цьому панові й подібних йому.

Ви пишете це, сидячи в теплі, в затишку, ситі й цілі. І з хати не боїтеся вийти. Бо по вулицях вашого міста не шляються п`яні "русскомірці" в плямистих штанях. Я в Луганську на них надивився; там в окупації залишилимся мої родичі - повірте, ви навіть не уявляєте, що це таке.

Ви знаєте, скільки людей там просто зникло? Чоловіки разом зі своїми машинами. Красиві молоді дівчата. Жінки, які були дурні одягти, виходячи з дому, золото.
Там з відчаю й голоду вішаютьсмя пенсіонери, які у 2014 році кричали "Путінприйди".

Ви не замислювалися, від чого саме вас врятували. Не лише Порошенко - усі ті, хто воював и воює зараз там - поки ви тут. Вас врятували солдати "тридцятки", які гинули під Дебальцево, поки Порошенко бився за вашу і нашу свободу в Мінську. Вас врятували добровольці "Айдару", які в атаки ходили в самих майках під кулі професіійних росіських снайперів.
Вас врятували волонтери, які годували ті жалюгідні залишки армії, яку нам залишили "великі полководці" минулих років.
А де ви були в цей момент? Чому готелі Польщі, Росії, Білорусі та Угорщини були забиті здоровими молодими чоловіками з України?

Ми зараз без 7% територрії та 20% промисловості живемо. Вас це не хвилює?

Держава зараз має мільйон - давайте називати речі своїми іменами - біженців. Вам про це відомо? Ви хоч уявляєте, в які кошти влітає навіть та невелика допомога цим людям?
Але вас по ходу лише власне черево цікавить. Ви про "геноцид" торочите - зразу можу сказати, за кого ви голосуватимете. І можу сказати, за кого проголосують солдати та бійці добробатів.
 
Запам`ятайте цей пост, "прості люди" - не дай Бог вам на власній шкурі випробувати, що таке геноцид. Справжній, без "лапок". Який пережила моя баба Паша у 33-му, коли прислані з Москви комісари до зернини все вигребли й навіть борщ готовий на землю вилили.
Ви ще смаленого вовка не бачили, "зубожілі".

https://www.facebook.com/Dmitriy.Chekalkin/photos/a.365582946801298/3182661715093393/?type=3&permPage=1

100%

Але "зубожілим" ці тексти глибоко ДО СРАКИ. Бо "зубожілі" - просто людська мерзота.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27059
Re: Вибори президента України 2019
« Reply #124 : Лютого 25, 2019, 02:36:00 14:36 »
100%

Але "зубожілим" ці тексти глибоко ДО СРАКИ. Бо "зубожілі" - просто людська мерзота.

Бляди сер!

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Вибори президента України 2019
« Reply #125 : Лютого 25, 2019, 06:37:56 18:37 »
Київщина зустрічає Петра
https://mobile.twitter.com/baraban088/status/1100060450836885504

Offline Morcheeba

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 353
Re: Вибори президента України 2019
« Reply #126 : Лютого 25, 2019, 08:18:26 20:18 »
У кожному місті є форум. І на багатьох місцевих форумах зараз висить опитування по виборах Президента України 2019.
Нас тут, майже уся Україна.
Надайте результати опитування (хоча вони не кінцеві) свого регіону.
От, наприклад, Харків  -  https://www.kharkovforum.com/showthread.php?t=5121185
Опитування на фейсбук-сторінці Сєвєродонецька.
https://www.facebook.com/groups/616981728437771/


Offline Morcheeba

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 353
Re: Вибори президента України 2019
« Reply #127 : Лютого 25, 2019, 08:21:34 20:21 »
В Броварах тількищо теж було норм  :Prapor2:

« Останнє редагування: Лютого 25, 2019, 08:24:51 20:24 від Morcheeba »

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20935
Re: Вибори президента України 2019
« Reply #128 : Лютого 25, 2019, 08:23:50 20:23 »
область будет за Петра
я там провел работу :smilie5:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Вибори президента України 2019
« Reply #129 : Лютого 25, 2019, 09:30:31 21:30 »
Интересные цифры о кандидатах в президенты

 Количество кандидатов:
44. Из них 40 мужчин и 4 женщины. В общем документы подавал 91 претендент.

    Средний возраст кандидатов: 50 лет. В возрастной категории 35-45 лет зарегистрировано 15 кандидатов, 45-60 лет – 22 кандидата, более 60 – 7.

    Принадлежность к партии. 24 кандидаты выдвигаются от партии, а 20 – самовыдвиженцы. В то же время 26 из них являются членами партий, 18 – не входят в состав какой-либо политической силы.


https://24tv.ua/ru/ukraina_tag1119

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20935
Re: Вибори президента України 2019
« Reply #130 : Лютого 25, 2019, 11:03:35 23:03 »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46854
  • Never give in!
Re: Вибори президента України 2019
« Reply #131 : Лютого 25, 2019, 11:47:48 23:47 »
Я дивлюсь на зустрічі з Петром і ніяк не можу зрозуміти, як можна голосувати за когось іншого.  :smilie11:

Між іншим, я чомусь завжди називаю його в спілкуванні із моїми родичами Петром.  Може тому, що добре розумію його.
Дружина взагалі із фейсбуку не вилазить - агітує за нього.  :smilie5:
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46854
  • Never give in!
Re: Вибори президента України 2019
« Reply #132 : Лютого 27, 2019, 05:19:18 17:19 »
Володимир Мартинюк
18 hrs ·

За пост Президента України зараз борються три високопоставлені державні службовці :
1. Президент України Петро Порошенко
2. Топ менеджер російського Газпрому, по збуту його продукції в Україні, Юлія Тимошенко
3. Заслужений діяч Міністерства культури Російської Федерації Володимир Зеленський.

Частина перша - Юлія Тимошенко
============================
Аналізуючи діяльність Юлії Тимошенко початку 90-х, я із здивуванням зрозумів що головною її роботою і основною її професією з початку 90- і по сьогоднішній день, було керування збутом в Україні газу, який постачає російська державна компанія "Газпром" .

Причому результатом цієї діяльності стало нав'язування Україні того російського газу в кількостях, які очевидно перевищували реальні потреби України.

Все інше було так би мовити "хобі" і "громадською активність" - тому що все це, навіть державна служба було для неї чимось "безплатним" - у порівняно з мільярдними сумами які Тимошенко отримувала від операцій і махінацій з російським газом.

Як на мене поява Юлії Тимошенко в Уряді України у 2000 році була викликана необхідність поновити її "бізнесові зв'язки" з Газпромом, які були втрачені після скандалу з Лазаренком, судами проти ЄЕСУ і заміни Вяхірева, який керував Газпромом при Єльцині, на Міллера - дружка нового президента Росії.

У вересні 2000 року Тимошенко здійснює несподівану поїздку до Москви, де вона як віце-прем'єр-міністр з питань паливно-енергетичного комплексу визнає що Україна нібито "незаконно відбирає російський газ " із газопроводу Дружба" і підписує протокол що Україна зобов'язується платити за "крадений газ" трикратну суму його вартості.

Це стало причиною її звільнення з уряду у грудні 2000 року.

А путінська Росія взамін за це призупинила судові справи проти Тимошенко Але їх почали в Україні.

Тому Тимошенко з 2001 року йде в опозицію і у 2005 році, на плечах Ющенка, знову в'їжджає в уряд - на цей раз в крісло Прем'єр-Міністра.

Першими і основними її діями було припиненнчя судових справ проти її газоторгівельної контори - корпорації ЄЕСУ.

Наступною справою Юлі стала війна проти тодішнього,"помаранчевого" голови Нафтогазу Олексія Івченка,

Попри те, що він зробив Нафтогаз прибутковим і започаткував програми по економії газу, тепла і підвищенні ефективності його спалювання.

Започаткував безплатну замуни домашніх котлів на нові економні, та проведення такого самого,тільки за гроші, в енергетиці та промисловості,

Врешті Івченка обрехали, зганьбили і звільнили.

Наступний прихід Тимошенко до влади також ознаменувався її візитом до Москви 20-21 лютого 2008 року.

Дуже цікава дата до речі - це не тільки день розстрілу Майдану і початку окупації Криму у 2014 році - це ще й день народження її дочки Жені .

В Москві Тимошенко "підтвердила" своє бажання працювати на посаді головного продавця газпромівського газу в Україні.

Першим завданням Путіна і Газпрому з яким вона блискуче справилися став розгром проекту спільного американо-українського видобування газу з морського дна морі поблизу Керчі.

Проект який вже перебував у стадії реалізації був оббреханий, зганьблений і скасований урядом Тимошенко вже через місяць після її повернення з Москви.

Приблизно так як раніше Олексій Івченко і з своїми економними котлами і газовими лічильниками.

Тобто серйозний конкурент для Газпрому в Україні був знищений. Але тут у Тимошенко появився новий аспект її діяльності на державній службі Росії - військовий.

Справа в тому, що Тимошенко легкими змахами свого пальчика, і трагічним декламуваннями слів "ВЕНКО це кАрупция!", розчистила морську акваторію біля Керчі не тільки від американських конкурентів Газпрому, але й від обов'язкової появи в тому місці військового флоту США, - у випадку якихось військових дій збройних сил Росії в цьому районі.

Просто для захисту власності американських громадян на ці нафтові вишки і власності їхніх співласників - тобто України.

Можна сказати що Тимошенко тоді відвоювала цей майбутній "театр військових дій" для Росії від військово-морського флоту США.

Бо якби там стояли американсько-українські бурові чи вже нафтодобуваючі вишки, то Росія не змогла б ні перекидати свої війська у Крим у лютому-березні 2014 року, ні навіть повноцінно воювати у Грузії у серпні 2008 року.

А за такі вражаючі військові досягнення зазвичай заведено позачергово присвоювати високі військові звання.

І хто знає - може Юлія Тимошенко, 28 лютого 2014 року, на тому історичному засіданні РНБО по ситуації в Криму була присутня як адмірал ВМФ Росії (на колясці)...?

А не якась там собі "голова найбільшої фракції Верховної Ради", як вона себе там представила...

Але війна-війною, а газ російський треба продавати,Тому весь 2008 рік пішов під знаменом "майбутніх справедливих європейських цін на газ" та пошуків варанту чим за це все можна буде Росії оплачувати,

І менеджер Юлія - таки знайшла того, хто протягом наступних 10 років (з 2009 до 2019) , буде платити за "справедливі європейські" ціни на газ - відновила позичання кредитів у МВФ, яке ацкий Ющенко був припинив ще у 2000 році.

Звісно за це все зараз віддають гроші тому МВФові прості українці - але ж зате ж який Газпром прибуток отримав - ну а Юля свої преміальні...

У січні 2009 року було підписано угоду про дорогий газ для українських пенсіонерів та всіх інших , за кого зараз на всіх телеканалах у Юлі ну просто аж серце розривається .

Але найцікавіша "нова-хава" топ-медежера по збуту газпромівського газу Юлі Тимошенко, виявилася не в ціні газу, а в тому що Україна руцями Юлі зобов'язалася щорічно купувати в Газпрому приблизно удвічі більше газу, аніж їй потрібно,

Воно якщо чесно, було так і раніше - Газпром гнав в Україну газ по старих радянських "нормах споживання" часів , коли ще працювали всі підприємства, а на тих які залишилися ще не поставили нове економне обладнання.

Але з 2009 року Україна за цією угодою вже не могла продавати цей газ у Європу як робилося раніше.
Бо ціна для України була нижчою ніж в Європі.

Тобто Україна отримувала неймовірну кількість газу який вона не могла продати іншим, але мусила оплатити. Навіть якщо вона його й не брала.

І ось тут ми нарешті можемо зрозуміти - хто і для чого всі ці роки блокував в Україні заходи з енергоефективності і теплозбереження, переводив електростанції з вугілля на газ, і відповідно закривав шахти та позбавляв роботи шахтарів.

Хто і як забороняв розвивати в Україні всяку екологічну енергетику, чому у всьому світі власники вітряка чи соняних батарей могли подавати зайву енергію в електромережу, і отримувати її назад тоді, коли не було вітру чи не було сонця

А я нарешті зрозумів хто, коли і як заборонив використовувати в Україні комунальні сміттєспалювальні установки які і проблему сміття вирішують і будинки школи та лікарні обігрівають

Тому що спочатку Юлії Володимирівні,, а потім і Миколі Яновичу потрібно кудись дівати, десь спалювати надлишковий російський газ.

Не просто так спалювати, але ще й собі з того щось мати.Тобто заставити когось це не просто спалити - а ще й заплатити за це ,

Тому коли ви десь на узліссі чи парку несподівано зустрічаєте погано пахучу купу сміття, мальовничо розриту бродячим звірами і бомжами - то може вважати що це великий парний портрет Юлії Тимошенко і Миколи Азарова . І маленького Садового в них на руках.

А про кандидата-держслужбовця Росії Володимира Зеленського я напишу в другій частині
If you are going through hell, keep going.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5450
  • Стать: Чоловіча
Re: Вибори президента України 2019
« Reply #133 : Березня 02, 2019, 09:51:13 09:51 »
АХТЕМ СЕІТАБЛАЄВ: З УСІХ КАНДИДАТІВ В ПРЕЗИДЕНТИ Я БАЧИВ НА ФРОНТІ ЛИШЕ ПЕТРА ПОРОШЕНКА


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Вибори президента України 2019
« Reply #134 : Березня 02, 2019, 12:03:15 12:03 »
 :upa

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Вибори президента України 2019
« Reply #135 : Березня 02, 2019, 04:24:51 16:24 »
Оце майстерність брехні!
А то ми не знаємо, яка ти біла та пухнаста. :smiley23:
https://mobile.twitter.com/dmitry_gordon/status/1101845209435070464

Так що, Бігусу повинно бути соромно? Вважаю, що він повинен вибачитись перед цією чесною тварюкою. :love:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20935
Re: Вибори президента України 2019
« Reply #136 : Березня 02, 2019, 04:29:54 16:29 »
АХТЕМ СЕІТАБЛАЄВ: З УСІХ КАНДИДАТІВ В ПРЕЗИДЕНТИ Я БАЧИВ НА ФРОНТІ ЛИШЕ ПЕТРА ПОРОШЕНКА



достойно

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline BEDUIN

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 248
Re: Вибори президента України 2019
« Reply #139 : Березня 03, 2019, 01:32:17 01:32 »
.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Вибори президента України 2019
« Reply #140 : Березня 03, 2019, 02:39:35 02:39 »
Зараз кинуті усі сили і зовнішні, і внутрішні на знищення рейтинга Петра. Ху*ло діє зі своєї сторони. Внутрішні вороги працюють всередині України: якись тварі продажним журнашлюхам скидують частини карних справ, починається роздмухування та маніпуляції, мов би компроматом, який давно відомий з карних справ. Косата оголошує якийсь "народний імпічмент". Рюкзакян створює крикливі акції руками своїх Нацдружин. Інша свора кандидатів та медіашлюх підхоплюють всю цю істерію.
Ху*ло зі свого боку буде намагатися зірвати вибори. Якщо треба - допоможе Рюкзакян.
Йде робота для втілення головного кацапського гасла: "Будь-хто аби не Порошенко"
Отак я бачу весь розклад.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Вибори президента України 2019
« Reply #141 : Березня 03, 2019, 02:50:41 02:50 »
Цель у них одна. Она понятна и недвусмысленна. Потому и работает на неё вся мразь (как и в той, уже знаменитой, ветке на притулятнике).



 Не дать им этого сделать. Каждый голос будет важен. :Razom:
No money No honey

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20935
Re: Вибори президента України 2019
« Reply #142 : Березня 03, 2019, 02:55:06 02:55 »
думал сменил кобзона на траурном постаменте

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Вибори президента України 2019
« Reply #146 : Березня 03, 2019, 09:16:59 09:16 »
П. А. Порошенко... вимовив промову бiля Дюку...
https://www.segodnya.ua/politics/my-ukraincy-gordyy-narod-poroshenko-vozle-dyuka-obratilsya-k-putinu-1229716.html
 :Razom:

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Вибори президента України 2019
« Reply #147 : Березня 03, 2019, 01:11:37 13:11 »
Хтось таке чув? Про те, що Порох зняв замовлення на рекламу у квітні?

https://mobile.twitter.com/elnazaro777/status/1102151800822681600

Якщо це так, то мені не подобається.
Варіянтів 2.
У перемогу у першому турі я не вірю.
А на вихід у другий тур не вірить сам Порох?

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1148
Re: Вибори президента України 2019
« Reply #148 : Березня 03, 2019, 01:44:34 13:44 »
Хтось таке чув? Про те, що Порох зняв замовлення на рекламу у квітні?


Варіянтів 2.
У перемогу у першому турі я не вірю.
А на вихід у другий тур не вірить сам Порох?

Ну чому ж? Є і третій, і навіть четвертий.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків