Автор Тема: Щось Аваков йорзати почав  (Прочитано 4473 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Re: Щось Аваков йорзати почав
« Reply #30 : Лютого 23, 2019, 04:08:12 16:08 »
На тему Авакова та силовиків, що під ним. Не скажу за поліцію, але нацики (з ким спілкувався) Косату аж ніяк не підтримують. Я вже мовчу про клоуна. Тому Аваков в конфлікті з Порошенка може розрахувати лише на палкомахателів з полку N 1 та N 2. Це колишні полки Беркуту, які залишилися всі на своїх місцях. Ні прикордонники, ні нацики не будуть задоволені рвати заради міністра.

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Re: Щось Аваков йорзати почав
« Reply #31 : Лютого 23, 2019, 04:11:29 16:11 »
Звідки знаю про нацики? Живу просто поруч з двома НГУшними в/ч. І специфіка роботи така, що багато з людьми спілкуюся.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Щось Аваков йорзати почав
« Reply #32 : Лютого 23, 2019, 04:14:02 16:14 »
На тему Авакова та силовиків, що під ним. Не скажу за поліцію, але нацики (з ким спілкувався) Косату аж ніяк не підтримують. Я вже мовчу про клоуна. Тому Аваков в конфлікті з Порошенка може розрахувати лише на палкомахателів з полку N 1 та N 2. Це колишні полки Беркуту, які залишилися всі на своїх місцях. Ні прикордонники, ні нацики не будуть задоволені рвати заради міністра.
Сила Авакова не в беркутятах, національних жонах чи бойовиках Білецького. Його сила в фракції НФ та в тому факті, що Україні потрібна парламентська коаліція.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Щось Аваков йорзати почав
« Reply #33 : Лютого 23, 2019, 04:47:40 16:47 »
Людина, яка на форумі лякає різаниною, гіршою за відомий геноцид, мені ніяк не друг. 
Безвідносно Авакова чи яких ще сусликів.
:Sho_za:
Це я в друзi нариваюся?..
Одне лише те, що армяне лiгли пiд Кремль... закреслюе iх, як Державу.
Про все iнше - можна в Вiкiпедii знайти.
 :smilie7:

Offline мабуть

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 813
  • Стать: Чоловіча
  • Empire City
Re: Щось Аваков йорзати почав
« Reply #34 : Лютого 23, 2019, 05:14:12 17:14 »
:Sho_za:
Це я в друзi нариваюся?..
Одне лише те, що армяне лiгли пiд Кремль... закреслюе iх, як Державу.
Про все iнше - можна в Вiкiпедii знайти.
 :smilie7:

Ви на цьому форумі лякали групу громадян України різаниною, за етнічною ознакою, та ще й наполягаєте, що цьому може бути виправдання.   

На цьому дискутувати далі нема про що, бувайте.
They're assholes. We're not. But we're only not assholes if we won't do shit like that.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Щось Аваков йорзати почав
« Reply #35 : Лютого 23, 2019, 05:16:47 17:16 »
Ви на цьому форумі лякали групу громадян України різаниною, за етнічною ознакою, та ще й наполягаєте, що цьому може бути виправдання.   
На цьому дискутувати далі нема про що, бувайте.
Так не дискутуйте, бо перш, анiж дискутувати, подвиться Iсторiю, та зрозумiйте, з чого все почалося та чим все закiнчiться.
Нацiя, яка продалася Хуйлу за 30 срiбнякiв... iде воювати на чужу землю - в Сирiю... заслуговуе на повагу?...
 :smilie7:

Offline мабуть

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 813
  • Стать: Чоловіча
  • Empire City
Re: Щось Аваков йорзати почав
« Reply #36 : Лютого 23, 2019, 05:31:29 17:31 »
Так не дискутуйте, бо перш, анiж дискутувати, подвиться Iсторiю, та зрозумiйте, з чого все почалося та чим все закiнчiться.
Нацiя, яка продалася Хуйлу за 30 срiбнякiв... iде воювати на чужу землю - в Сирiю... заслуговуе на повагу?...
 :smilie7:

Ніколи не має і не буде мати виправдання різанина будь-якої нації за вчинки її окремих представників.  Всі нації, без винятку, народжують покидьків, героїв, і так собі людей. 

Між неповагою до якоїсь нації і виправданням різанини представників цїєї нації - величезна відстань.  Десь у середині закінчується порядна людина.

Все, таки досить.
They're assholes. We're not. But we're only not assholes if we won't do shit like that.

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1751
Re: Щось Аваков йорзати почав
« Reply #37 : Лютого 23, 2019, 05:35:29 17:35 »
Ніколи не має і не буде мати виправдання різанина будь-якої нації за вчинки її окремих представників.  Всі нації, без винятку, народжують покидьків, героїв, і так собі людей. 

Між неповагою до якоїсь нації і виправданням різанини представників цїєї нації - величезна відстань.  Десь у середині закінчується порядна людина.

Все, таки досить.
+++
Аваков - Нігоян.

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1751
Re: Щось Аваков йорзати почав
« Reply #38 : Лютого 23, 2019, 05:57:15 17:57 »
Організовано підкуп виборців на користь Порошенка за 1,5 млрд бюджетних гривень, - Аваков
А ви і надалі воюйте з Кошулинським, Фаріон, Ніцой, Тягнибоком. :smiley14:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33335
  • Стать: Чоловіча
Re: Щось Аваков йорзати почав
« Reply #39 : Лютого 23, 2019, 06:03:49 18:03 »
Що, попер Авакян, як п'яний на буфет ?

Ще в 14 році казав, що нацменів не можна ставити на ключові посади в країні. Тим більше, в силових органах.   

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15875
Re: Щось Аваков йорзати почав
« Reply #40 : Лютого 23, 2019, 06:29:41 18:29 »
Що, попер Авакян, як п'яний на буфет ?

Ще в 14 році казав, що нацменів не можна ставити на ключові посади в країні. Тим більше, в силових органах.
З погляду джерела походження слова "нацмени", ми ще гірші,бо бандери петлюрівці,мазепинці.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33335
  • Стать: Чоловіча
Re: Щось Аваков йорзати почав
« Reply #41 : Лютого 23, 2019, 06:49:49 18:49 »
З погляду джерела походження слова "нацмени", ми ще гірші,бо бандери петлюрівці,мазепинці.

Національні меншості, тільки й всього.

Чи може, вам вже й ЗЕлепукін підходящий президент ?  :smilie7:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Щось Аваков йорзати почав
« Reply #42 : Лютого 23, 2019, 06:58:41 18:58 »
Організовано підкуп виборців на користь Порошенка за 1,5 млрд бюджетних гривень, - Аваков
А ви і надалі воюйте з Кошулинським, Фаріон, Ніцой, Тягнибоком. :smiley14:
А Ніцой та Фаріон однієї національності з Аваковим?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Щось Аваков йорзати почав
« Reply #43 : Лютого 23, 2019, 07:00:03 19:00 »
Аваков визначився.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15875
Re: Щось Аваков йорзати почав
« Reply #44 : Лютого 23, 2019, 07:06:04 19:06 »
Національні меншості, тільки й всього.

Чи може, вам вже й ЗЕлепукін підходящий президент ?  :smilie7:
Тільки і всього де? В кацапщині?І коли це там таке було?
Як моя думка про нацменів пов'язується з вашою про "підходящого президента"?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15875
Re: Щось Аваков йорзати почав
« Reply #45 : Лютого 23, 2019, 07:11:34 19:11 »
В случае победы Зеленского процесс перехода к парламентской республике может начаться еще до парламентских выборов, - Аваков
Парламентаризм комфортнее для всех в Украине, переход к нему в ближайшие пять лет почти неизбежен.
В случае победы Зеленского процесс перехода к парламентской республике может начаться еще до парламентских выборов, - Аваков

Об этом в интервью для ZN.UA заявил министр внутренних дел Украины Арсен Аваков, передает Цензор.НЕТ.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Организован подкуп избирателей в интересах Порошенко за 1,5 миллиарда бюджетных гривен, - Аваков

"В глазах многих Зеленский - президент, которому не будут свойственны те функции, которые взял на себя Порошенко, - отмечает министр. - Я всегда выступал последовательно за устранение дуализма государственных функций. Президент не должен заниматься всем - от энергетики до дипломатии. Считаю, если Зеленский победит на выборах, процесс перехода к парламентской республике будет ускорен".

Он не исключает, что уже действующий парламент озаботится принятием изменений в Конституцию, сокращающих полномочия президента в пользу парламента.

"Даже этот парламент, на мой взгляд, готов поддержать парламентскую республику. Парламентаризм - комфортнее для всех. В ближайшие пять лет, на мой взгляд, он - почти неизбежная конструкция. Если этого, не дай бог, не случится, у нас плохие перспективы для развития. Главный тормоз - даже не отсутствие структурных реформ, а дуализм власти", - высказал мнение Аваков.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33335
  • Стать: Чоловіча
Re: Щось Аваков йорзати почав
« Reply #46 : Лютого 23, 2019, 07:13:51 19:13 »
Остапа понесло   :weep:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15875
Re: Щось Аваков йорзати почав
« Reply #47 : Лютого 23, 2019, 07:15:08 19:15 »
Остапа понесло   :weep:
Не те слово.Швидка Настя напала.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Щось Аваков йорзати почав
« Reply #48 : Лютого 23, 2019, 07:20:15 19:20 »
У перекладі на людську мову: «Тільки не бийте Арсенбрисича ! Только нє па ліцу ! Ми більше не будемо.»

No money No honey

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1751
Re: Щось Аваков йорзати почав
« Reply #49 : Лютого 23, 2019, 07:20:36 19:20 »
А Ніцой та Фаріон однієї національності з Аваковим?
А при чому тут національність?
Я щось про національність писав? :Sho_za:

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1751
Re: Щось Аваков йорзати почав
« Reply #50 : Лютого 23, 2019, 07:22:23 19:22 »
В случае победы Зеленского процесс перехода к парламентской республике может начаться еще до парламентских выборов, - Аваков
Парламентаризм комфортнее для всех в Украине, переход к нему в ближайшие пять лет почти неизбежен.
В случае победы Зеленского процесс перехода к парламентской республике может начаться еще до парламентских выборов, - Аваков

Об этом в интервью для ZN.UA заявил министр внутренних дел Украины Арсен Аваков, передает Цензор.НЕТ.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Организован подкуп избирателей в интересах Порошенко за 1,5 миллиарда бюджетных гривен, - Аваков

"В глазах многих Зеленский - президент, которому не будут свойственны те функции, которые взял на себя Порошенко, - отмечает министр. - Я всегда выступал последовательно за устранение дуализма государственных функций. Президент не должен заниматься всем - от энергетики до дипломатии. Считаю, если Зеленский победит на выборах, процесс перехода к парламентской республике будет ускорен".

Он не исключает, что уже действующий парламент озаботится принятием изменений в Конституцию, сокращающих полномочия президента в пользу парламента.

"Даже этот парламент, на мой взгляд, готов поддержать парламентскую республику. Парламентаризм - комфортнее для всех. В ближайшие пять лет, на мой взгляд, он - почти неизбежная конструкция. Если этого, не дай бог, не случится, у нас плохие перспективы для развития. Главный тормоз - даже не отсутствие структурных реформ, а дуализм власти", - высказал мнение Аваков.
Парламентська республіка то мрія кремблядєй, комуняк і бздюльки.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Щось Аваков йорзати почав
« Reply #51 : Лютого 23, 2019, 07:25:15 19:25 »
В случае победы Зеленского процесс перехода к парламентской республике может начаться еще до парламентских выборов, - Аваков
Парламентаризм комфортнее для всех в Украине, переход к нему в ближайшие пять лет почти неизбежен.
В случае победы Зеленского процесс перехода к парламентской республике может начаться еще до парламентских выборов, - Аваков

Об этом в интервью для ZN.UA заявил министр внутренних дел Украины Арсен Аваков, передает Цензор.НЕТ.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Организован подкуп избирателей в интересах Порошенко за 1,5 миллиарда бюджетных гривен, - Аваков

"В глазах многих Зеленский - президент, которому не будут свойственны те функции, которые взял на себя Порошенко, - отмечает министр. - Я всегда выступал последовательно за устранение дуализма государственных функций. Президент не должен заниматься всем - от энергетики до дипломатии. Считаю, если Зеленский победит на выборах, процесс перехода к парламентской республике будет ускорен".

Он не исключает, что уже действующий парламент озаботится принятием изменений в Конституцию, сокращающих полномочия президента в пользу парламента.

"Даже этот парламент, на мой взгляд, готов поддержать парламентскую республику. Парламентаризм - комфортнее для всех. В ближайшие пять лет, на мой взгляд, он - почти неизбежная конструкция. Если этого, не дай бог, не случится, у нас плохие перспективы для развития. Главный тормоз - даже не отсутствие структурных реформ, а дуализм власти", - высказал мнение Аваков.
А повноваження міністра внутрішніх справ скорочувати не збираються  :lol:
Бо щось він кругом лізти почав.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Щось Аваков йорзати почав
« Reply #52 : Лютого 23, 2019, 07:26:46 19:26 »
А при чому тут національність?
Я щось про національність писав? :Sho_za:
Ну повинен бути якийсь зв'язок між Аваковим та Ніцой з Фаріон, раз Ви отак питання ставите.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33335
  • Стать: Чоловіча
Re: Щось Аваков йорзати почав
« Reply #53 : Лютого 23, 2019, 07:29:07 19:29 »
У перекладі на людську мову: «Тільки не бийте Арсенбрисича ! Только нє па ліцу ! Ми більше не будемо.»



Шкіряку треба льодоруб тримати напоготові   :smilie7:

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1751
Re: Щось Аваков йорзати почав
« Reply #54 : Лютого 23, 2019, 07:32:53 19:32 »
Сто раз писав і тут і на хвупі, що аваков найогидніша паскуда в українському політикумі.
Змінилося купа прокурорів, а ця гнида беззмінна.
Вбивство Сашка Білого, Княжичі, побиття ветеранів АТО в Дніпрі на 9 травня і т.д.
А колаборант аброськін, а сєпар голубан, а придурок ківа?
А призначення малолітньої соски ЗАСТУПНИКОМ МІНІСТРА, бля, це взагалі висратися, даруйте, на голову і майданівцям і добробатівцям - "А шо ви мені зробите, бидло?! Винен все рівно буде Педро!".
Ви це все схавали!
Щось я не бачив вашого обурення з приводу вище перерахованих зашкварів, а зараз, бачте, вам очі відкрилися, бо з нього, бачте полізло!
Жирафи!!!

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Щось Аваков йорзати почав
« Reply #55 : Лютого 23, 2019, 07:37:15 19:37 »
Сто раз писав і тут і на хвупі, що аваков найогидніша паскуда в українському політикумі.
Змінилося купа прокурорів, а ця гнида беззмінна.
Вбивство Сашка Білого, Княжичі, побиття ветеранів АТО в Дніпрі на 9 травня і т.д.
А колаборант аброськін, а сєпар голубан, а придурок ківа?
А призначення малолітньої соски ЗАСТУПНИКОМ МІНІСТРА, бля, це взагалі висратися, даруйте, на голову і майданівцям і добробатівцям - "А шо ви мені зробите, бидло?! Винен все рівно буде Педро!".
Ви це все схавали!
Щось я не бачив вашого обурення з приводу вище перерахованих зашкварів, а зараз, бачте, вам очі відкрилися, бо з нього, бачте полізло!
Жирафи!!!
:weep:Там і більші зашквари були, але політика - мистецтво можливого. Без НФ коаліція неможлива, тому Аваков на цій посаді - це ще не найгірша ціна за коаліцію. Тим більше, що він і корисні справи робив, харків'яни про них часто пишуть.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1751
Re: Щось Аваков йорзати почав
« Reply #56 : Лютого 23, 2019, 07:40:02 19:40 »
Ну повинен бути якийсь зв'язок між Аваковим та Ніцой з Фаріон, раз Ви отак питання ставите.
Зв'язок простий.
До тепер лизали дупу авакову, та обзивали патріотів "сволотовцями".
Для Вас головними ворогами були і є ті, хто відстоював принципи "армія, мова, віра" задовго до Вас.

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1751
Re: Щось Аваков йорзати почав
« Reply #57 : Лютого 23, 2019, 07:41:13 19:41 »
:weep:Там і більші зашквари були, але політика - мистецтво можливого. Без НФ коаліція неможлива, тому Аваков на цій посаді - це ще не найгірша ціна за коаліцію. Тим більше, що він і корисні справи робив, харків'яни про них часто пишуть.
Еге ж.
І Беня врятував Україну.
З чистого альтруїзму. :smiley16:

Offline _GP_

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 852
Re: Щось Аваков йорзати почав
« Reply #58 : Лютого 23, 2019, 07:43:51 19:43 »
Аваков точно уверен что министр мвд должен накануне выборов заниматься раздачей политических интервью с вынесением обвинений и приговоров прессе без суда и следствия? однако..хм..

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1751
Re: Щось Аваков йорзати почав
« Reply #59 : Лютого 23, 2019, 07:46:14 19:46 »
Аваков точно уверен что министр мвд должен накануне выборов заниматься раздачей политических интервью с вынесением обвинений и приговоров прессе без суда и следствия? однако..хм..
А що, він раніше не робив цього?
Чи зручно було не помічати?