Автор Тема: Когда яйца в тисках и не так запоёшь.  (Прочитано 654 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Когда яйца в тисках и не так запоёшь.
« : Березня 07, 2019, 02:30:58 14:30 »
Открытое письмо Президента Франции Э. Макрона.

БРЕКЗИТ – ЦЕ УРОК ДЛЯ ВСІХ НАС: НАСТАВ ЧАС ДЛЯ ОНОВЛЕННЯ ЕВРОПИ.

Еммануель Макрон, президент Франції, 04.03.2019

 

Ми не можемо дозволити націоналістам використати невдоволення громадськості. Я хочу амбіційний проект, який дозволить людям насправді повернути собі контроль.

 

Громадяни Европи, якщо я насмілююсь прямо звертатися до вас, то це не лише в ім'я історії та тих цінностей, які нас об'єднують, але й тому, що в нас мало часу. За кілька тижнів европейські вибори стануть вирішальними для майбутнього нашого континенту.

 

ПАСТКА БРЕКЗИТУ

 

Ще ніколи з часів Другої світової війни Европа [як політичний проект — прим. RL] не була такою важливою. І ніколи Европа не була в такій небезпеці. Йдеться про Брекзит. Він символізує кризу Европи, якій не вдалося відповісти на потребу своїх громадян у захисті від головних шоків сучасного світу. Він також символізує европейську пастку. Пасткою є не членство в Евросоюзі, а брехня й безвідповідальність, які його можуть знищити. Хто розповів британському народу правду про їхнє пост-брекзитівське майбутнє? Хто розповів їм про втрату доступу до ринку ЕС? Хто згадав за загрози миру в Ірландії через відновлення кордону? Відступ до націоналізму – це шлях в нікуди, це відмова без альтернативи. І це саме та пастка, яка загрожує всій Европі: крикуни невдоволення, підтримані фейковими новинами, які обіцяють будь-що і все.

 

Мусимо бути непохитними та свідомими перед цими маніпуляціями і насамперед говорити про те, чим є Европа. Вона є історичним успіхом: примирення й об'єднання зруйнованого континенту – це безпрецедентний проект миру, процвітання та свободи. Ніколи не забуваймо про це. І цей проект далі захищає нас сьогодні. Яка країна має змогу діяти самотужки перед загрозою агресивних стратегій найсильніших держав світу? Хто може самговорити про свій суверенітет, перед загрозою цифрових гігантів? Як ми долатимо кризи фінансового капіталізму без евро, яке є силою всього ЕС? Европа – це також ті тисячі проектів, які щодня змінюють обличчя наших регіонів: відбудовані школи, прокладені дороги, довгоочікуваний швидкісний інтернет. Ця боротьба є щоденним нашим зобов’язанням, бо Европа, як і мир, ніколи не дається задарма. Я невтомно дотримуюсь цього від імені Франції — аби вести Европу вперед і захистити цю модель. Ми показали, що речі, про які нам казали, є недосяжними, а створення европейської оборони та захист соціальних прав стали можливими.

 

ПАСТКА СТАГНАЦІЇ

 

Проте ми маємо робити більше й швидше бо є нова пастка — пастка статусу-кво і відречення. Перед загрозою головних криз у світі, громадяни часто питають: «Де ділася Европа? Що робить Европа?». Для них вона стала бездушним ринком.

 

Однак Европа є не лише економічним ринком. Це проект. Ринок є корисним, але він не має відволікати від потреби кордонів для захисту об’єднавчих цінностей. Націоналісти є збитими з пантелику, коли стверджують, що покидати ЕС означає захищати нашу ідентичність. Бо саме Европейська цивілізація об'єднує, захищає нас і робить вільними. Але ті, які нічого б не міняли є теж збитими з пантелику, бо вони заперечують той страх, який відчувають наші люди, та закривають очі на сумніви, які підривають нашу демократію. Ми перебуваємо у вирішальному моменті для нашого континенту, моменті, коли нам разом треба політично й культурно заново винайти форму нашої цивілізації у світі, що змінюється. Зараз настав час европейського ренесансу. Отже, відмовляючись від спокуси ізолюватись й відокремитись, я пропоную перебудову одночасно на трьох засадах: свободі, захисті й прогресі.

 

ЗАХИСТ НАШОЇ СВОБОДИ

 

Европейська модель базується на свободі: свободі людей, плюралізмі думок й творчості. Нашою першою свободою є демократична свобода: свобода обирати лідерів, коли іноземні держави прагнуть вплинути на наші голоси на кожних виборах. Пропоную заснувати Европейську Агенцію Захисту Демократії для надання кожній державі ЕС европейських експертів аби захистити їхні виборчі процеси від кібератак та маніпуляцій. У цьому ж дусі незалежності нам слід заборонити фінансування європейських політичних партій іноземними державами. Нам слід встановити правила, які б не дозволяли підбурювати до ненависті й насилля з інтернету, бо повага до особистості є основою нашої цивілізації та нашої гідності.

 

ЗАХИСТ НАШОГО КОНТИНЕНТУ

 

Заснований на внутрішньому примиренні, Евросоюз забуває реалії світу. Ще жодна спільнота не змогла створити відчуття приналежності якщо вона не захистила територіальні межі. Кордон є свободою в безпеці. Тому ми маємо переосмислити Шенґенську зону: всі, хто хоче бути частиною цієї угоди, мають відповідати зобов’язанням відповідальності (суворий прикордонний контроль) та солідарності (одна політика надання притулку з загальними правилами прийняття та відмови).

 

Ми потребуватимемо спільної прикордонної служби й европейського офісу прийому біженців, суворо контролювати зобов'язання та европейську солідарність, до якої докладатиметься кожна країна під керівництвом Европейської Ради Внутрішньої Безпеки. Щодо міграції, то я вірю у Европу, яка захищає і свої цінності, і свої кордони.

 

Такі ж стандарти повинні стосуватися й оборони. За останні два роки було досягнуто вагомого прогресу, проте нам потрібно визачити чіткий шлях. Договір про оборону та безпеку повинен визначити наші фундаментальні зобов'язання в асоціації з НАТО та нашими европейськими союзниками: збільшення витрат на оборону, справжнє оперативне положення про взаємну оборону, та Европейська Рада Безпеки, до якої входитиме і Велика Британія, для підготовки наших колективних рішень.

 

Наші кордони також повинні гарантувати чесну конкуренцію. Яка країна в світі буде продовжувати торгувати з тими, хто не дотримується жодного свого правила? Ми не можемо мовчки страждати. Нам треба реформувати нашу конкурентну політику і змінити торгівельну політику, покарати або заборонити бізнеси, які підривають наші стратегічні інтереси та фундаментальні цінності, такі як екологічні стандарти, захист даних і чесна сплата податків; треба затвердити европейські преференції у стратегічних галузях та наших державних закупівлях, як це роблять наші американські та китайські конкуренти.

 

ВІДНОВЛЕННЯ ДУХУ ПРОГРЕСУ

 

Европа не є другорядною силою. Европа в цілому є авангардом: вона завжди визначала стандарти прогресу. В цьому питанні Европа має рухати вперед скоріше проект зближення, а не конкуренції. Европа, де було створено соціальну безпеку, має представити соціальний щит для всіх працівників, гарантувати однакову зарплату за однакову роботу та мінімальну заробітну плату в ЕС для кожної країни, яку б колективно обговорювали щорік.

 

Вертатися у правильне русло означає також ініціювати розгляд екологічної проблеми. Чи зможемо ми дивитися в очі нашим дітям, якщо не сплатимо наш «кліматичний» борг? ЕС має поставити собі завдання: нульові викиди вуглецю у 2050 році та вдвічі менше пестицидів у 2025. Европа має узгодити свою політику відповідно з такими заходами, як Европейський Кліматичний Банк для фінансування екологічного переходу, Европейський Орган Безпеки Харчів для покращення контролю за харчами, Европа має протидіяти загрозі лобіювання та забезпечити незалежну наукову оцінку речовин, небезпечних для довкілля та здоров'я. Саме цей імператив має керувати всіма нашими діями — від Центрального Банку до Еврокомісії, від Европейського Бюджету до Інвестиційного плану для Европи, — для всіх наших установ питання клімату має бути їхнім обов’язком.

 

Прогрес та свобода можуть існувати лише завдяки одному: Европі потрібно думати наперед про створення робочих місць. Ось чому треба не лише регулювати цифрових гігантів, встановлюючи европейський контроль над головними цифровими гігантами (оперативне покарання за нечесну конкуренцію, прозорі алгоритми, тощо), але також треба фінансувати іновації, надаючи новій Европейській Іноваційній Раді бюджет, рівноцінний тому, який мають США, аби бути на чолі нових технологічних проривів, таких як штучний інтелект.

 

Европа, яка орієнтується на весь світ, має поглянути на Африку, з якою ми повинні укласти угоду на майбутнє, амбіційно підтримуючи розвиток Африки шляхом інвестицій, академічних партнерств і освіти для дівчат.

 

КОНФЕРЕНЦІЯ ДЛЯ ЕВРОПИ

 

Свобода, захист та прогрес — ми маємо перебудувати Европу на цих стовпах. Ми не можемо дозволити націоналістам, які не мають жодних рішень, використати гнів громадськості. Ми не можемо сліпо йти до ослабленої Европи. Ми не можемо залишатися в рутині звичних справ та приймати бажане за дійсне. Европейський гуманізм вимагає дій. І всюди люди прагнуть стати частиною цих змін. Тож до кінця року давайте організуємо разом з представниками европейських інституцій та країн-членів ЕС Конференцію для Европи, аби там запропонувати всі зміни, яких потребує наш політичний проект, і де можна буде навіть внести зміни в договори Евросоюзу. Ця конференція має передбачати співпрацю з громадськими колегіями, а також науковцями, представниками бізнесу та працівників, а також співпрацю з релігійними й духовними лідерами. Ця Конференція визначить дорожню мапу для ЕС, який трансформує ці ключові пріоритети у конкретні дії. Незгоди виникатимуть. Проте що краще — Европа, яка не змінюється, чи Европа, яка розвивається (деколи з різною швидкістю) і яка є відкритою для всіх? В такій Европі люди справді повернуть собі контроль над своїм майбутнім.

 

В такій Европі, я є впевненим, Велика Британія знайде своє справжнє місце. Тупик Брекзиту є уроком для всіх нас. Нам треба уникнути цієї пастки і зробити так, аби травневі вибори і наш проект дійсно мали значення. Ви самі маєте вирішити, чи Европа та цінності прогресу, які вона втілює, мають бути чимось більшим ніж просто епізод в історії. Це вибір, який я пропоную вам — разом ми намітимо шлях до европейського оновлення.

источник
No money No honey

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33371
  • Стать: Чоловіча
Re: Когда яйца в тисках и не так запоёшь.
« Reply #1 : Березня 07, 2019, 02:50:21 14:50 »
Ото напистів хранцуз.

Він нехай по суті скаже - Хуйла вони збираються пистити по справжньому, чи далі будуть па-де-де з ним ісполнять.

Всі ж прекрасно розуміють, що гівно на весь світ бризкає з Кацапстану. А Європку то вже тим гівном фактично затопило, як в тій останній пісеньці Бронюка про вибори   :smilie7:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6495
Re: Когда яйца в тисках и не так запоёшь.
« Reply #2 : Березня 07, 2019, 03:07:58 15:07 »
Ото напистів хранцуз.

Він нехай по суті скаже - Хуйла вони збираються пистити по справжньому, чи далі будуть па-де-де з ним ісполнять.

Всі ж прекрасно розуміють, що гівно на весь світ бризкає з Кацапстану. А Європку то вже тим гівном фактично затопило, як в тій останній пісеньці Бронюка про вибори   :smilie7:
Каже що не на часі, треба Африку далі під розпил пускати.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6495
Re: Когда яйца в тисках и не так запоёшь.
« Reply #3 : Березня 07, 2019, 03:10:59 15:10 »
Фу, щось не можу без посмішки це читати :gigi: треба мені заспокоїтися, а потім вже до політобговорень повертатися

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19224
Re: Когда яйца в тисках и не так запоёшь.
« Reply #4 : Березня 07, 2019, 05:57:51 17:57 »
І хулі там нового? Та ж сама стара тричі перетравлена хуйня з рітульними камланнями про "вуглець" і "оборону, не виймаючи хуйлового прутня із сраки". :at

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Когда яйца в тисках и не так запоёшь.
« Reply #5 : Березня 08, 2019, 01:24:54 13:24 »
Фу, щось не можу без посмішки це читати :gigi: треба мені заспокоїтися, а потім вже до політобговорень повертатися

Вот так вот. Если не знать, что это писал Президент Франции! (страны G7, G20, чего-то там ещё, бла-бла-бла), то можно подумать, что перед нами эссе старшеклассника - кандидата в послы доброй воли, и сказать просебя: "Молодец мальчик".

Но! Друзья, вот такой вот уровень главы одного из ведущих государств мира. Удручает.

То, что у них очень сильно подгорает вполне естественный результат. Когда на выборах Франции победил Макрон очень немногие не пребывали в эйфории, а били в набат. Уже тогда был виден и ясен чёткий тренд к чему всё идёт.
Если посмотреть на цифры, то в 2012 году Ле Пен - символ проблем Западной Европы и точка приложения сил Путина, получила 17,9% процента голосов или чуть более 6,4 млн голосов, а уже в 2017 году эта цифра была 33,9% или 10,6 млн. голосов. Это феноменальный  рост и эти избиратели никуда не делись. Сейчас они, правда, ходят в жёлтых желетах.
Они ни тогда ничего не поняли. Вполне очевидно, что не понимают и сейчас.

Ну, что же... каждый сам кузнец своего пиздеца.
No money No honey

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14492
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Когда яйца в тисках и не так запоёшь.
« Reply #6 : Березня 08, 2019, 01:28:06 13:28 »
Що ви хотіли від геронтофіла?
Він в пошуках досвідченої "мамки" до старості :weep:
Mocsia delenda est

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6495
Re: Когда яйца в тисках и не так запоёшь.
« Reply #7 : Березня 08, 2019, 02:23:31 14:23 »
Друзья, вот такой вот уровень главы одного из ведущих государств мира.
"Дрібний політичний діяч епохи Порошенка"  :gigi:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6495
Re: Когда яйца в тисках и не так запоёшь.
« Reply #8 : Березня 08, 2019, 02:31:45 14:31 »
Що ви хотіли від геронтофіла?
Він в пошуках досвідченої "мамки" до старості :weep:
Та я не знаю, але за потужністю цей документ програє хіба що політичній угоді між Садовим та Гриценком. Це маніфест приблизно на рівні, не знаю, партії регіонів за умови що в них звідкись з'явився секретар-референт.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Когда яйца в тисках и не так запоёшь.
« Reply #9 : Березня 08, 2019, 02:32:42 14:32 »
"Дрібний політичний діяч епохи Порошенка"  :gigi:
Думаю, что после выборов у них там веселуха начнётся покруче нашей.
No money No honey

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6495
Re: Когда яйца в тисках и не так запоёшь.
« Reply #10 : Березня 08, 2019, 04:07:30 16:07 »
 - Мусьйо Макрон, у вас le рило сумне, вам ніхто грошей не дасть. Треба писати маніфест.
 - Давайте. Спочатку про брексіт, й що це погано. Що типу це сталося тому, що бритам по вухах пропагандою поїздили, а ми, лідери Ойропи, це пропустили бо займалися розкладанням по кишенях отих 470 ярдів баксів, що через наші банки рашка відмила.
 - Що, так і писати?
 - Та ні, другу частину не треба. Напиши, що я типу злодєйства нє потєрплю, й невтомно продовжу вести Європу вперед, бо кому ж як не мені та німцям вести.
 - Що далі?
 - Далі про стагнацію. Стагнація - то погано. З поганим можно боротися чимось добрим. Я буду боротися з нею захистом, та свободою!
 - Пане Макрон, а який зв'язок поміж цими категоріями?
 - А, точно. Який буде антонім до стагнації?
 - Розвиток, зміни. Позитивні зміни називают прогресом.
 - Чудово, додай. Як тобі загалом?
 - Виглядає круто, особливо про захист. В нас з цим реально проблеми, а ви, здається, будете першим керівником великої держави, який це визнає.
 - Да, я дуже крутой. Значить, розписуємо, що таке захист. От є така проблема, що в нас під кожним матеріалом 100500 дописів від кацапів, та 100500 у десятому ступені лайків накручено ними ж. Пропоную: створити контору на 3000 адміністративних робітників, та 20 програмістів. Можливо, працевлаштуємо трьох етнічних хакерів. Будуть їздити по країнах, консультувати. Знаєш, які в нас ікспєрди по ІТ, особливо у Франції? Враг вздрогнєт, гарантую.
 - А що вони можуть наконсультувати, наприклад, в контексті 100500 ольгінців на фейсбуці?
 - Нічого не можуть. Але ми їм камуфляж видамо, та темні окуляри картинка крута буде. Тепер далі: пропоную обережно розглянути, чисто на рівні дискусії, заборону фінансування наших політичних партій якимись закордонними чортами.
 - Le yopt, а в нас так зараз можна?!
 - Та звісно що можна. Але будемо відверті, ми з цим, як й з ольгінцями, нічого не зробимо. Тому потрібен третій вектор наших зусиль в контексті безпеки: hate speech. Посрався в коментах - отримав 5 років. Добре, тепер переходимо до захисту нашого континенту.
 - Пробачте... нашого континенту?
 - Ну да, а шо тебе смутіло? Європа - це континент, окружонний водой. Зі східного берегу Польщі в море йдуть електричні кабелі. Ти це собі занотуй, ми ще повернемося до енергетики. Так от: здебільшого в контексті захисту мене турбують біженці з Африки, котру ми постійно довбимо війнами. Але ти там напиши, що в нас за два роки великий прогрес у військовому сенсі...
 - Це який?..
 - Пиши давай. Великий прогрес, а ще ми повинні визначитися з нашими зобов'язаннями в НАТО, для цього потрібен договір...
 - Пробачте, ви договір підписували коли до НАТО вступали, там всі ваші зобов'язання чітко викладені. Вам вони чимось не подобаються, й хочете їх змінити? Напевно, на більш агресивні, ви ж в нас такий хижак...
 - Ти пиши. Страждати мовчки не будемо: всім поганим бізнесам - покарання, всім хорошим бізнесам - преференції від держави. З питань по занесенню до списку хороших та поганих звертатися до мене. Тепер далі: прогрес. Про кабелі пам'ятаєш?
 - Пам'ятаю.
 - Так от, маю стратежну мислю! Свою енергетику робимо зеленою. Тобто оці усі процеси - нагрівання сонцем площин, рух повітряних та водяних мас - будемо в них втручатися, та мати електрику. Покажемо, хто тут цар природи.
 - Але ж цього все одно не вистачає, а потреби зростають...
 - Так отут заціни стратежну мислю. Оті 80% що нам не вистачає, будемо качати собі по кабелям на берегу Польші.
 - А куди вони ведуть?
 - До ядерних реакторів.
 - А чим нам власні не подобаються?
 - Якщо вибухнуть - буде лихо планеті.
 - А якщо оті інші вибухнуть?
 - А ніц не буде. В мене своя планета та свій континент, а все що в нього не увійшло - є розташованим у нонагональному просторі. Далі: не можна втручатися у природу, викиди СО2 та вжиток пестицидів звести до нуля.
 - Пане Макрон, а чого вам взагалі тема екології так проперла?
 - Та чув що жовті жилети в сусідів за неї топлять, ну й про всяк випадок.
 - Добре. Це все, пане Макрон?
 - Ні. Напиши, що Африці зробимо амбіційну пропозицію: нам копалини, ресурси, рибу, ну й що знайдемо. З нашого боку буде 15 місць в університеті Сорбонна, тільки для дівчат. Викладати будемо юриспруденцію, історію Німеччини, та інвестиційну діяльність. Курс три роки, потім додому, з дипломом та побажаннями швидкої реабілітації після процедури жіночого обрізання. Всьо, штамп-пєчать-подпісь-чісло, я пішов.