Автор Тема: я бы на месте Пороха в первом туре поставил 56%  (Прочитано 428 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20785
хочу увидеть майдан клоунов :laugh:

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27013
Re: я бы на месте Пороха в первом туре поставил 56%
« Reply #1 : Березня 09, 2019, 03:57:30 15:57 »
хочу увидеть майдан клоунов :laugh:

Порвал  :lol:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14493
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: я бы на месте Пороха в первом туре поставил 56%
« Reply #2 : Березня 09, 2019, 04:00:19 16:00 »
хвальсіхвікаціі :Ganba:
Mocsia delenda est

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20785
Re: я бы на месте Пороха в первом туре поставил 56%
« Reply #3 : Березня 09, 2019, 04:27:08 16:27 »
мирныйкиев как думаешь
будет майдан клоунов?

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20785
Re: я бы на месте Пороха в первом туре поставил 56%
« Reply #4 : Березня 09, 2019, 04:29:55 16:29 »
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1032480.0

в этой ветке амидовская писдота сцыт даже назвать своего кандидата

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20785
Re: я бы на месте Пороха в первом туре поставил 56%
« Reply #5 : Березня 09, 2019, 04:31:29 16:31 »
Amid
cьогодні в 15:53
IP/Host: ---.under.net.ua
Залишаємо просто за кого будемо голосувати в такому форматі:

1 тур - Гриценко
2 тур - Гриценко-Зеленський-Кошулинський-Порошенко-Тимошенко-Ляшко-Бойко на початку самий гідний, в кінці самий небажаніший для вас кандидат.

 :weep:

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20785
Re: я бы на месте Пороха в первом туре поставил 56%
« Reply #6 : Березня 10, 2019, 11:09:18 11:09 »
Гонсалес
cьогодні в 10:48
IP/Host: ---.datapacket.com
і цей інструмент знаходить у руках лютого ворога який розраховує на те  що корисні ідіоти на це поведуться
як тільки до влади прийде кандидат кремля  про боротьбу з корупцією зразу ж забудуть, на другий день..а корисних ідіотів (юльків, зебілів)  рашка мобілізує і вони здохнуть штурмуючи львів чи івано-франківськ чи люблін, а за ними будуть стояти ополченці лнр/днр і лише постім самі коцапи

Приклад - коцапи 30 років скрізь кричали про неканонічність української церкви, але після томосу вони замовкли і різко стали атеїстами, бо їм не канонічність була потрібна а був потрібний інструмент для того щоб МП залишався в Україні

Аналогічно  - вони самі вирощували корупцію в Україні, тримали олігархат ( хоча своїх олігархів позбулися давно), не давали проводити реформи які самі давно повели,  не дозволяли ринок землі, хоча у себе зробили...вони вирощували ідіотів які в потрібний момент самі своїми руками зруйнують державу

Так, красти не можна, але з корумпованої України  можна зробити некорумповано але з федрального округу ми вже ніколи не зробимо Україну

ситуація в черкасах показала  що в москалів є  покроковий погодинний розгалужений план що робити  до виборів, є дерево рішень в залежності від реакції української влади,  все розписано і виконавці  готові

Психологічно ситуація дуже нагадує березень 2014  року, ми повернулися в ту саму точку

тому я даю владі карт-банш на  фальсифікації, підкуп і інші методи коригування результатів виборів.. :smiley15:
 

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27013
Re: я бы на месте Пороха в первом туре поставил 56%
« Reply #7 : Березня 10, 2019, 06:04:17 18:04 »
Гонсалес
cьогодні в 10:48
IP/Host: ---.datapacket.com
і цей інструмент знаходить у руках лютого ворога який розраховує на те  що корисні ідіоти на це поведуться
як тільки до влади прийде кандидат кремля  про боротьбу з корупцією зразу ж забудуть, на другий день..а корисних ідіотів (юльків, зебілів)  рашка мобілізує і вони здохнуть штурмуючи львів чи івано-франківськ чи люблін, а за ними будуть стояти ополченці лнр/днр і лише постім самі коцапи

Приклад - коцапи 30 років скрізь кричали про неканонічність української церкви, але після томосу вони замовкли і різко стали атеїстами, бо їм не канонічність була потрібна а був потрібний інструмент для того щоб МП залишався в Україні

Аналогічно  - вони самі вирощували корупцію в Україні, тримали олігархат ( хоча своїх олігархів позбулися давно), не давали проводити реформи які самі давно повели,  не дозволяли ринок землі, хоча у себе зробили...вони вирощували ідіотів які в потрібний момент самі своїми руками зруйнують державу

Так, красти не можна, але з корумпованої України  можна зробити некорумповано але з федрального округу ми вже ніколи не зробимо Україну

ситуація в черкасах показала  що в москалів є  покроковий погодинний розгалужений план що робити  до виборів, є дерево рішень в залежності від реакції української влади,  все розписано і виконавці  готові

Психологічно ситуація дуже нагадує березень 2014  року, ми повернулися в ту саму точку

тому я даю владі карт-банш на  фальсифікації, підкуп і інші методи коригування результатів виборів.. :smiley15:

 :smiley15:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15898
Re: я бы на месте Пороха в первом туре поставил 56%
« Reply #8 : Березня 10, 2019, 06:44:19 18:44 »
Карт-бланш ї#анутий