Автор Тема: В Маріуполі сепаратисти напали на військову частину -12 поранених  (Прочитано 26880 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46831
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
чекайте бля сюрприз............................................
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
"Срочно, ребята, все, кто может, все в МАРИУПОЛЬ!!! Там идёт бой!!! Оружие у наших есть, помогите им!!! Звоните в СМИ И ОБСЕ!!!"

"Если вы не отзоветесь -
мы напишем в "Спортлото" !" (с)

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
смачний такий......
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
саме так у новоград волинському склад стрілецької зброї ЗГВСС тобто кожному українцю і мертвому і живому і ненародженому вистачить  а карул всього 12 чоловік те що до цих пір ми його не взяли свідчить проь миролюбність тварюки....

А до чого тут Львівська область? Новоград же ніби в Житомирській був завжди ;)

Та він мабуть Нововолинськ має на увазі, там дійсно були великі склади (як зараз - не знаю). Але то знову ж таки - не моя Львівщина, а північний-захід Волині...

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
на все ібало... народтільки чекає команди, але якщо її не буде - не дуже засмутиться - і вражою злою кровю волю окропіте
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
склади там і є)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) - і вони наші)))))))))))))))))))))))
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline UMC

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 764
  • ~зв'язковий~
Цитувати
Что бы вы понимали, сто происходит. На каждом углу приближенного дома к части( нахимова) толпы сепаратисотов, в масках@с битами. Стреляют я так понял солдаты, взрыв пакеты вся хуйня. Под окнами у меня прам бегают. Чуть позже подлетели по ходу то ли спецназ толи хуй пойми кто, группа захвата, этих уебков ловят и пиздят как мешок с картошкой. При мне прям я видел типа отпиздячили так бодро шо я ебу. На видео не видно но по звуку может шо поймете. Тут пизда, шел домой лужи крови просекал
http://instagram.com/p/m3Yx77t8nz/#

Offline lannal

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 231
  • Стать: Чоловіча
  • Одесса
саме так у новоград волинському склад стрілецької зброї ЗГВСС тобто кожному українцю і мертвому і живому і ненародженому вистачить  а карул всього 12 чоловік те що до цих пір ми його не взяли свідчить проь миролюбність тварюки....

А до чого тут Львівська область? Новоград же ніби в Житомирській був завжди ;)

Та він мабуть Нововолинськ має на увазі, там дійсно були великі склади (як зараз - не знаю). Але то знову ж таки - не моя Львівщина, а північний-захід Волині...
100%

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
саме так у новоград волинському склад стрілецької зброї ЗГВСС тобто кожному українцю і мертвому і живому і ненародженому вистачить  а карул всього 12 чоловік те що до цих пір ми його не взяли свідчить проь миролюбність тварюки....

А до чого тут Львівська область? Новоград же ніби в Житомирській був завжди ;)

Та він мабуть Нововолинськ має на увазі, там дійсно були великі склади (як зараз - не знаю). Але то знову ж таки - не моя Львівщина, а північний-захід Волині...

аби ж тіко містом не помилилися, коли за зброєю поїдуть

Offline Roland Deschain

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1040
кордон львіської і волинської області в карулі контрактники яких я щнаю......
Схоже на те, що контрактники Вас трохи розігрують :smilie5:
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B4-%D0%92%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9

Offline Roland Deschain

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1040
саме так у новоград волинському склад стрілецької зброї ЗГВСС тобто кожному українцю і мертвому і живому і ненародженому вистачить  а карул всього 12 чоловік те що до цих пір ми його не взяли свідчить проь миролюбність тварюки....

А до чого тут Львівська область? Новоград же ніби в Житомирській був завжди ;)

Та він мабуть Нововолинськ має на увазі, там дійсно були великі склади (як зараз - не знаю). Але то знову ж таки - не моя Львівщина, а північний-захід Волині...

аби ж тіко містом не помилилися, коли за зброєю поїдуть

Ото в Новограді здивуються!  :laugh:

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
зара виявиться шо то Володимир волиньский :weep:

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Народ, зробіть собі гілку про склади і йдіть туди

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46831
  • Never give in!
"Проект - Десоветизация"
3 mins ·

Мариуполь.

Около воинской части солдаты и милиционеры ловят, бьют и куда-то увозят всех пойманных в округе сторонников РФ, Путина и Януковича.

Поимка осложняется полной темнотой в том районе. Пожалуй это самый большой фейл сторонников Донецкой республики с момента ее появления.

Как оказалось, еще месяц назад, данной воинской части внутренних войск эти сторонники Януковича выдавали награду: "за борьбу с майданом в Киеве, за борьбу с бандерой".

А оно вон как.

Ещё одно свидетельство от человека живущего напротив части:

"Что бы вы понимали, что происходит. На каждом углу приближенного дома к части (нахимова) толпы сепаратистов, в масках и с битами. Стреляют я так понял солдаты, взрыв пакеты вся хуйня. Под окнами у меня прям бегают. Чуть позже подлетели по ходу то ли спецназ то ли хуй пойми кто, группа захвата, этих уебков ловят и пиздят как мешок с картошкой. При мне прям я видел типа отпиздячили так бодро шо я ебу."

Возможно дело в том, что Коломойский установил награду за поимку российских диверсантов: 10 000 у.е за каждого и 1 000 у.е за автомат
If you are going through hell, keep going.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
нюанс в тому що зброя уже на руках))) алеми хочемо офіційної...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
я мрію хочаб про одного колорада....
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
хоча б про одного........
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
"Недалеко от части стоит несколько автозаков набитых людьми, думают куда везти. Хватали всех подряд, даже зевак." #zellodonetsk #Мариуполь

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
везіть до нас шахти не обіцяю але волинькі болота чекають....
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
так само зникнуть як і хлопці які хотіли взяти митницю_)))))))))))))))))
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
кожному колораду 2 кв метра українсьої землі, землю вдобряти треба? - так отож...
,
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46831
  • Never give in!
Sergiy Vashchyshchuk ‏@SWNiko 12m

"Недалеко от части стоит несколько автозаков набитых людьми, думают куда везти. Хватали всех подряд, даже зевак." #zellodonetsk #Мариуполь
If you are going through hell, keep going.

Offline Sturmer14

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1258
Ковальчук йди проспись
Мала тобі порада, скромна
Ніколи не пиши на форумі коли випив спиртне.

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Sergey Osadchiy ‏@Sergey_Osadchiy  6 мин.
Нападавшие на Военную часть в шоке.Из #Zello:"На*уя мы поперлись за усатым пид*расом?Он же говорил,что стрелять не будут"#мариуполь


 :lol:

Offline sklm

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 513
Нападавшие на Военную часть в шоке.Из #Zello:"На*уя мы поперлись за усатым пид*расом?Он же говорил,что стрелять не будут"#мариуполь

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...


Какие могут быть претензии в ситуации с попыткой захвата воинской части?