Автор Тема: В Маріуполі сепаратисти напали на військову частину -12 поранених  (Прочитано 26886 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Котик ‏@tikhiys  2 мин.
Опять выстрелы пошли, минимальные очереди

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
хлопці на колінах благаю скажіть куди їхати.......
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Донецкий Вася

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1520
Стрельба в воздух продолжалась,в том числе и из пулемёта! Есть раненые.

бетменів позбивали, чи що?  :gigi:

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Котик ‏@tikhiys  · 4 хв. 
В часть въехала неизвестная машина

ігнор Квант

Offline Донецкий Вася

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1520
хлопці на колінах благаю скажіть куди їхати.......

Дома поки посидь, вояка. Нехай профі попрацюють.

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Цитувати
Dmitry Tymchuk
7 mins ·

В Мариуполе наши отбились. Нападающие явно в шоке - не ожидали отпора. Как показал этот случай, вариант адекватной силы срабатывает куда эффективнее высокоморального пацифизма.

Боже мой... Ну как-будто в Африке воюем и не знаем местных обычаев. Да кто же, кто имел дело с Донбассом, не понимает, что "высокоморальный пацифизм" - это худшая тактика, которая там может быть? Только адекватная сила! И тогда их признают властью. Только тогда.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46855
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
У Маріуполі "Альфа" і міліція проводять спільну операцію, є загиблий

Одна людина загинула внаслідок штурму військової частини 3057 внутрішніх військ МВС України в Маріуполі.

Про це повідомив "Сайт міста Маріуполя" з посиланням на правоохоронців.

Згідно з інформацією, загиблий був з боку людей, що штурмували військову частину. Поранено 12 осіб.

Наразі у районі військової частини знеструмлені всі будинки. Рух транспорту перекритий.

Близько 23.45 дії перемістилися від військової частини в навколишні райони. Чути поодинокі вистріли і в районі міськлікарні №3.

Біля будівлі Маріупольської міськради обстановка спокійна. Рух транспорту на пр. Леніна перекритий.

На вул. Апатова СБУ (Альфа) і міліція проводять спільну операцію. У цьому районі знаходиться багато людей в повній екіпіровці і зі зброєю. 10 чоловік лежать на землі обличчям вниз.

До міста прямує військова техніка.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
я выдстрыляв з різної зброї понад 12 тисяч набоїв мене викидали над болотами любешова.... і ти мені будеш щось говорити....
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
немножко видео


Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
00.59 Со стороны Стародубовки едет военная техника в сторону Мариуполя.

01.14 Выстрелы возле воинской части стихли.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Донецький вася я стільки разів брав учать у бвойових оерація що тбі і не снилось хоч і не служив, я зуби не вставляю 8 рік щоб не всталяти дарма....
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Донецкий Вася

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1520
До міста прямує військова техніка.

От на куя в місто гнати техніку? Невже київські барикади не довели, яке то безкорисне лайно - БТР в місті?

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
і 18 лютого я був під маріїнським палацом - це бля про щось говорить?
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Я ДАВ ЧАС ДВІ ДОБИ - УЖЕ ЛИШИЛАСЬ ОДНА - НЕ ДАСТЕ ЗБРОЮ - САМІ ВІЗЬМЕМ.....на території львіської області найбільший склад стрілецької зброї у свті..... новоград волинський бля...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
У Ковальчука дах знесло  :smilie2:

ще одна жертва штурму в Маріуполі  :weep:
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Стрельба в воздух продолжалась,в том числе и из пулемёта! Есть раненые.

бетменів позбивали, чи що?  :gigi:

Писали, що сепаратисти засіли на даху сусідньої котельної, звідки прострілюється мало не вся територія частини. Могли по ним стріляти...

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
немножко видео

Дякую!

Хоча усі відео, зняті вночі на телефон виглядають в стилі "негри вночі вугілля грузять"... :)

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
ти не правий дах знесло 18 лютого, коли я стояв з прапором і не міг нічого зробити, - зараз я не такій дурний є чим і є куди..... Ссмерть москалям
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Я ДАВ ЧАС ДВІ ДОБИ - УЖЕ ЛИШИЛАСЬ ОДНА - НЕ ДАСТЕ ЗБРОЮ - САМІ ВІЗЬМЕМ.....на території львіської області найбільший склад стрілецької зброї у свті..... новоград волинський бля...

дружище, спокойно, эмоции в сторону, только хладнокровие...когда надо - возьмете, а щас в мариуполе парни сами судя по всему разобрались как надо

Offline Roland Deschain

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1040
Я ДАВ ЧАС ДВІ ДОБИ - УЖЕ ЛИШИЛАСЬ ОДНА - НЕ ДАСТЕ ЗБРОЮ - САМІ ВІЗЬМЕМ.....на території львіської області найбільший склад стрілецької зброї у свті..... новоград волинський бля...

Новоград-Волинський - на території Львівської області?!  :smilie10:

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
01.31 Из собственных источников 0629 стало известно, что перестрелка была и в районе подземного перехода. В настоящее время есть информация о 4 погибших за последние часы. Количество раненных уточняется.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
саме так у новоград волинському склад стрілецької зброї ЗГВСС тобто кожному українцю і мертвому і живому і ненародженому вистачить  а карул всього 12 чоловік те що до цих пір ми його не взяли свідчить проь миролюбність тварюки....
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
"Срочно, ребята, все, кто может, все в МАРИУПОЛЬ!!! Там идёт бой!!! Оружие у наших есть, помогите им!!! Звоните в СМИ И ОБСЕ!!! "

Сепарати


ага бля, звоните в обсе...а еще - в лигу сексуальных бля реформ

Offline Roland Deschain

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1040
саме так у новоград волинському склад стрілецької зброї ЗГВСС тобто кожному українцю і мертвому і живому і ненародженому вистачить  а карул всього 12 чоловік те що до цих пір ми його не взяли свідчить проь миролюбність тварюки....

А до чого тут Львівська область? Новоград же ніби в Житомирській був завжди ;)

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
"Срочно, ребята, все, кто может, все в МАРИУПОЛЬ!!! Там идёт бой!!! Оружие у наших есть, помогите им!!! Звоните в СМИ И ОБСЕ!!! "

Сепарати


ага бля, звоните в обсе...а еще - в лигу сексуальных бля реформ

альо, альо, обсє? Слушайтє, обсє, тут правосєкі нас іпут, дайтє команду!!

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
если есть трупаки, то я бы их тихонько вывез за город, прикопал в лесопосадке и сказал, что ничого не було  :smiley24: :laugh:

а то завтра в Женеве от Лавра вони будет...  :smiley14:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
кордон львіської і волинської області в карулі контрактники яких я щнаю......
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
саме так у новоград волинському склад стрілецької зброї ЗГВСС тобто кожному українцю і мертвому і живому і ненародженому вистачить  а карул всього 12 чоловік те що до цих пір ми його не взяли свідчить проь миролюбність тварюки....

А до чого тут Львівська область? Новоград же ніби в Житомирській був завжди ;)

та дядько здорово нализався не потрібно його провокувати  :smilie5:
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!