Автор Тема: Коломойский: "Хочу предупредить всех зелёных человечков..."  (Прочитано 5119 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Игорь Коломойский: "Хочу предупредить всех зелёных человечков, в отличие от других, мы не робкого десятка и при попытке захвата зданий подразделений СБУ и МВД будем сразу стрелять на поражение. Все, кто захотят устроить войну в области, должны знать, что Днепропетровск станет на для них вторым Сталинградом, только в этой битве выиграет украинский народ!"

Сегодня в Днепропетровске начинается формирование батальона специального назначения «Днепр»

 :smiley24: :smiley24: :smiley24:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Коломойский установил награду за поимку российских диверсантов: 10 000 у.е за каждого и 1 000 у.е за автомат  :smiley14:

http://censor.net.ua/news/281450/kolomoyiskiyi_ustanovil_nagradu_za_poimku_rossiyiskih_diversantov_10_000_ue_za_kajdogo_i_1_000_ue_za

 Вот это деловой подход.
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
бєня радує
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Реінкарнація козака Мамая в козака Коломойського

Offline гипофиз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1654
бєня радує

Рано радуешься. Ты не разобрался.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
раз, раз! лєвой! лєвой! :smilie5:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Astronaut

  • Гість
бєня радує

Рано радуешься. Ты не разобрался.
Как там танковые клинья? :smilie7:

Offline Serg

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 647
Коломойского в президенты так точно. За все время противостояния мужик реально работает на Украину.

Offline гипофиз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1654
Егорий, ты вроде Колорадовну не любишь, а Коломойского уже любишь.
Неужели тебе не понятен замысел этого казла? И потом это же одного поля яготки, не?

Offline гипофиз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1654
Коломойского в президенты так точно. За все время противостояния мужик реально работает на Украину.

Бляць, как легко одурачить хохла Серга! Я просто в шоке!

Astronaut

  • Гість
Игорь Коломойский: "Хочу предупредить всех зелёных человечков, в отличие от других, мы не робкого десятка и при попытке захвата зданий подразделений СБУ и МВД будем сразу стрелять на поражение. Все, кто захотят устроить войну в области, должны знать, что Днепропетровск станет на для них вторым Сталинградом, только в этой битве выиграет украинский народ!"

Сегодня в Днепропетровске начинается формирование батальона специального назначения «Днепр»

 :smiley24: :smiley24: :smiley24:
Ну хоть хтось має говорити і адекватно діяти, навіть якщо верховний пасторат заклинило на "не піддаватись".  :smiley24:

Offline Serg

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 647
Коломойского в президенты так точно. За все время противостояния мужик реально работает на Украину.

Бляць, как легко одурачить хохла Серга! Я просто в шоке!

Гипофиз,

Что Коломойский делает я вижу, а что ты сделал? Я помню ты в Раду по спискам Витренко шел....

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119


Что Коломойский делает я вижу, а что ты сделал? Я помню ты в Раду по спискам Витренко шел....

Угу, саме раціональне судити по тому що людина робить а не що вона каже. Проста річ начебто а до багатьох доходить важко

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Сегодняшняя войнушка это какое то унылое гумно.
Подогнали быкам десяток бтров

Завтра они на этих бтрах поедут на запад

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Гипофиз,

Что Коломойский делает я вижу, а что ты сделал? Я помню ты в Раду по спискам Витренко шел....

Що - точно ?  :smilie10:

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Коломойского в президенты так точно. За все время противостояния мужик реально работает на Украину.

Бляць, как легко одурачить хохла Серга! Я просто в шоке!

Гипофиз,

Что Коломойский делает я вижу, а что ты сделал? Я помню ты в Раду по спискам Витренко шел....

уу, я якось пропустив це :weep:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Беню просят братья с севера
« Reply #16 : Квітня 17, 2014, 01:45:01 01:45 »

Yan Grossman

27 мин. ·
.

Игорь Валерьевич, взываю к Вашей щедрости, пообещайте паСанам хорошую денежку за головы путлера и нашего бывшего херанта...
ігнор Квант

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Бєня, канєшна - "ето голова !", але мене трохи напряг на рахунок нього знаменитий вже на цьому форумі суботній ефір на Громадському, коли Мустафа та Лєщенко оголосили декотрі цікаві факти на рахунок Коломойського. Мовляв, щоб люди не сприймали його як безкорисливого патріота і противника Януковича. Наприклад, що весь час влади Януковича Беня працював як "супермаркет" для "Сім"ї" - наприклад, він віддав свою мережу автозаправок для реалізації контрабандного бензину, який поставляв йому Саша-стоматолог. Крім того, вони згадували вже про теперішний час, мовляв є свідоцтва того, що Беня, будучи губернатором Днєпра паралельно веде перемовини з Курченком на рахунок збереження активів та майна останнього.

Так що я б не став все ж малювати його рожевим кольором...
« Останнє редагування: Квітня 17, 2014, 01:49:39 01:49 від Ronin »

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
Зараз на Zello постійно тролять путлерівців розцінками на них  :super:  :Prapor2:

Offline Serg

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 647
Гипофиз,

Что Коломойский делает я вижу, а что ты сделал? Я помню ты в Раду по спискам Витренко шел....

Що - точно ?  :smilie10:

Да

Offline Serg

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 647
Бєня, канєшна - "ето голова !", але мене трохи напряг на рахунок нього знаменитий вже на цьому форумі суботній ефір на Громадському, коли Мустафа та Лєщенко оголосили декотрі цікаві факти на рахунок Коломойського. Мовляв, щоб люди не сприймали його як безкорисливого патріота і противника Януковича. Наприклад, що весь час влади Януковича Беня працював як "супермаркет" для "Сім"ї" - наприклад, він віддав свою мережу автозаправок для реалізації контрабандного бензину, який поставляв йому Саша-стоматолог. Крім того, вони згадували вже про теперішний час, мовляв є свідоцтва того, що Беня, будучи губернатором Днєпра паралельно веде перемовини з Курченком на рахунок збереження активів та майна останнього.

Так що я б не став все ж малювати його рожевим кольором...

Коломойський працює собі на кишеню, це зрозуміло. Але зараз коли у нього є вибір - він не в Женеві а в Україні і реально щось робить. Як антипод Ахметов, у нього теж був вибір...

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
На zello-каналах сепаратистов регулярно зачитывают ценники Коломойского :) Сепаратисты многозначительно молчат - думают

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8687
  • Стать: Чоловіча
Коломойского в президенты так точно. За все время противостояния мужик реально работает на Украину.

Бляць, как легко одурачить хохла Серга! Я просто в шоке!

Гипофиз,

Что Коломойский делает я вижу, а что ты сделал? Я помню ты в Раду по спискам Витренко шел....


блять а под какім фамілійом? :gigi:
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Коломойський працює собі на кишеню, це зрозуміло. Але зараз коли у нього є вибір - він не в Женеві а в Україні і реально щось робить. Як антипод Ахметов, у нього теж був вибір...

Гарний аргумент, згідний. Усе пізнається у порівнянні !

Нам ще повезло і втому, що Беня за нас, а не проти, і що Беня - єврей, а Рінат - ні ! :smilie7: В тому сенсі, що Бєня крім всього іншого ще і Президент євреїв Європи (якось там той їхній кагал називаєтьтся) і це практично знімає усі звинувачення в "антисемітизмі" нової влади. І чого гріха таїти - у протилежному випадку його би було дуже важко "щемити". А от Рінат такого захисту не має ! :smilie7:
« Останнє редагування: Квітня 17, 2014, 02:34:52 02:34 від Ronin »

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
На zello-каналах сепаратистов регулярно зачитывают ценники Коломойского :) Сепаратисты многозначительно молчат - думают

Та не просто думают они - они друг на друга косятся. Прикидывают...  :gigi:

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
На zello-каналах сепаратистов регулярно зачитывают ценники Коломойского :) Сепаратисты многозначительно молчат - думают

Та не просто думают они - они друг на друга косятся. Прикидывают...  :gigi:

 :gigi:

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Бєня, канєшна - "ето голова !", але мене трохи напряг на рахунок нього знаменитий вже на цьому форумі суботній ефір на Громадському, коли Мустафа та Лєщенко оголосили декотрі цікаві факти на рахунок Коломойського. Мовляв, щоб люди не сприймали його як безкорисливого патріота і противника Януковича. Наприклад, що весь час влади Януковича Беня працював як "супермаркет" для "Сім"ї" - наприклад, він віддав свою мережу автозаправок для реалізації контрабандного бензину, який поставляв йому Саша-стоматолог. Крім того, вони згадували вже про теперішний час, мовляв є свідоцтва того, що Беня, будучи губернатором Днєпра паралельно веде перемовини з Курченком на рахунок збереження активів та майна останнього.

Так що я б не став все ж малювати його рожевим кольором...

нічого рожевого. зрозуміло, що де великий бізнес, великі гроші - там янголів нема. але під чкс цієї критичної ситуації бєня проявив себе навіть більше ніж справжній патріот. за що йому, імхо, потрібно дякувати
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline EZelenyk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1543
  • Стать: Чоловіча
  • Львiв'янин з USA
    • AZAM
Реінкарнація козака Мамая в козака Коломойського
"...И бесплатно отряд поскакал на врага ..."(с)
 :smiley15:
Sapere aude

Offline гипофиз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1654
Гипофиз,

Что Коломойский делает я вижу, а что ты сделал? Я помню ты в Раду по спискам Витренко шел....

Що - точно ?  :smilie10:

Накуя так откровенно брехать? Не от Витренко, а от Ющенко. Я преданный Ющенковец.
Главное пишет что "точно"! :weep:

Да

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14503
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
бєня радує

Игорь Валерьевич  :Prapor2:

ты ж не одноклассник его  :smilie7:
Mocsia delenda est