Автор Тема: Прикольне спостереження)))  (Прочитано 358 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Прикольне спостереження)))
« : Квітня 01, 2019, 07:55:09 19:55 »
Сьогодні у колективі (співробітники в основному молодь 25 +) гробова тиша з приводу виборів.Але я чітко знаю, що певна частина голосувала за дебіла (вони до того не приховували...  тіпа щось нове треба, бла бла бла) Потім у фейсбуках побачили  реакцію  онлайнспільнопти на результат. Ховають очі...уникають розмов про вибори.

P.S Я не обманюю себе думкою про те, що прокинеться совість, мозок включиться, але 100% ці кондоми почали усвідомлювати свій негідний вчинок.
Тепер їхній мозок працює на те щоб якось перевести стрілу і звинуватити  злочинну владу (ми були змушені вибрати уйобка)

Якось так, такі настрої .

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Прикольне спостереження)))
« Reply #1 : Квітня 01, 2019, 08:05:00 20:05 »
На жаль немає фотки. Сьогодні телефонував сусід з села. Злий шо той собака бо в селі всі підараси і голосували за ЗЕ. Всі з мого оточення в тому селі голосували як треба і зараз там дуже напружена ситуація. там хоч 3000 народу, але всі усіх знають. Що зробив мій знайомий. У нього єдина в селі майстерня по вулканізвції. Найближча десь за 30 км. так ось як що раніше він колеса робив односільчанам за 100 грн то від сьогодні повісив оголошення що з виборців ЗЕ 300 грн. :)
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Прикольне спостереження)))
« Reply #2 : Квітня 01, 2019, 08:10:36 20:10 »
Вірю...Адекватні просто киплять. Дебіли з нір лупають очима.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Прикольне спостереження)))
« Reply #3 : Квітня 01, 2019, 08:16:05 20:16 »
Там, де великі масиви зе-бидла (схід та південь), вони просто орієнтуються на собі подібних, і цього вдосталь, аби прикритися колективною безвідповідальністю.

Але на Заході ті 20% можна збити до 10%, там сховатися значно важче.
І в Києві також.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18384
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Прикольне спостереження)))
« Reply #4 : Квітня 01, 2019, 08:20:01 20:20 »
Я сьогодні озвучив при максимальній присутності співробітників - Я на виборців Зебіла дивлюсь як на лайно, і не  маю бажання і навички з лайном розмовляти.

У відповідь повна тиша.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: