Автор Тема: Підрозділ який здав сепарастам техніку і зброю,буде розформовано  (Прочитано 1476 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline -Юрій-

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1928
Військові які це вчинили попадуть під суд.
Заява Турча.

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892
неможебутищобдоньогодійшло

Offline Sarumyan

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 315

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D1%86%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F

Децимації (від лат. decimatio, від decimus — «(кожен) десятий») — страта кожного десятого за жеребом, вища міра дисциплінарних покарань у римської армії.
....
При децимації підрозділ поділявся на десятки, незалежно від рангу і терміну служби. Кожна десятка кидала жереб, і того, на кого він випадав, стратили його ж дев'ять товаришів, іноді шляхом забивання камінням або кийками. Ті солдати, що залишилися в живих, також каралися: у їхньому раціоні пшениця замінялася ячменем, їм заборонялося спати всередині табору



Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
краще пізно, чим ніколи

до жирафа дійшло накінець

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Нічого до нього не дійшло.
Турч, як главком, повинен перший бути розігнаний. Падла. Він не організував передумов для перемоги.
Що не звільняє від відповідальності і ту т.з. десантуру.
Розвели, бля, казнашо.
То призовна армія як стройбат, то контрактна як хутори. Жена, дєті малиє, я ваєвать ні пайду...

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
А сука Турчинов не хоче сам під суд піти за те, що послав армійські підрозділи воювати з цивілами, ані не давши поліційного підкріплення, яке має право і мусить їх пи..дити, ані не прийнявши законодавчих змін, які ЗОБОВ'ЯЗУЮТЬ це робити самих солдатів?

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Відомство уточнює: "З метою уникнення жертв серед цивільного населення, військовослужбовці віддали затвори від частини стрілецької зброї командувачу ВДВ, який виступив гарантом незастосування зброї проти місцевих мешканців, використовуваних озброєними екстремістами в якості живого щита".(с)



А може спершу в консерваторії щось підправити?

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Цікаво що саме розформовувати ? взвод, роту, батальйон, чи цілу бригаду ?

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Бачила на ТВ, як один із десантників говорив, що вони"усталі, долго нє спалі, им тяжєло"...
І чомусь пригадались наші чоловіки на барикадах, які беззбройні вистояли проти снайперів.
Контрактники думали, що ідуть в армію лише, щоб спати і пити на казьонних харчах? Нах така армія... :smilie9:

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Типово "юльківська" тактика: усі перемоги - це наслідок нашої неперевершеності та мудрості, усі поразки - це виключно провина наших опонентів або виконавців.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Цікаво що саме розформовувати ? взвод, роту, батальйон, чи цілу бригаду ?

думаю ніфіга. Хоча побачимо.
А зараз це паршива відмазка, типу я тут на правильному місці.

Згадайте абасракова і 30% скорочень по Харкову. Де? А таже і де все інше.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Бачила на ТВ, як один із десантників говорив, що вони"усталі, долго нє спалі, им тяжєло"...
І чомусь пригадались наші чоловіки на барикадах, які беззбройні вистояли проти снайперів.
Контрактники думали, що ідуть в армію лише, щоб спати і пити на казьонних харчах? Нах така армія... :smilie9:

Не тільки думали а і знали. А тут такий попандос.  :gigi:
Я бачив нашу армію з середини, коли її намагались привести до тями хоч трохи, було жалюгідне видовище. А за останні 4 роки то взагалі нема про що говорити.

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Расформируют и раскидают по другим частям? А где показательные трибуналы для "беззатворников"? :smilie9:

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Типово "юльківська" тактика: усі перемоги - це наслідок нашої неперевершеності та мудрості, усі поразки - це виключно провина наших опонентів або виконавців.

Так і є. Аваков затіхарілся, падло, на тиждень, як тільки відбились в Маріуполі - тут же вилізла гнида з рапортом про перемогу. Гівнюк!

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Думаю это высказывание относится к тем кто сдал БМДшки.
К тем кто сдал автоматы претензии минимальны, они выполняли приказ командира

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Расформируют и раскидают по другим частям? А где показательные трибуналы для "беззатворников"? :smilie9:

Турчинов сказав, що відпоідатимуть перед судом. На головній УП є повідомлення.

Offline Frost

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 468
  • Стать: Чоловіча
Цікаво що саме розформовувати ? взвод, роту, батальйон, чи цілу бригаду ?

По словам Турчинова - вся бригада.