Автор Тема: А кацапи не дуже то і радіють.  (Прочитано 3867 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
А кацапи не дуже то і радіють.
« : Квітня 02, 2019, 11:36:52 11:36 »
То перекошена рожа Скабєєвой з її "Порошенко здует его как шарик" Теперь ось дайджест кацапських заяв. Послухайте

Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #1 : Квітня 02, 2019, 11:42:46 11:42 »
Потому, что Украина выбрала президентом Беню. А кацапы Беню знают. Беня умнее Хуйла. Порох умнее Хуйла. Теперь Беня умнее Хуйла. Что ж такое?

Вот они и бесятся. Пытаются разобраться, как теперь работать с президентом Коломойским...Который, говорят, Абрамовича развел, как ребенка.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #2 : Квітня 02, 2019, 11:46:11 11:46 »
Потому, что Украина выбрала президентом Беню. А кацапы Беню знают. Беня умнее Хуйла. Порох умнее Хуйла. Теперь Беня умнее Хуйла. Что ж такое?
Вот они и бесятся. Пытаются разобраться, как теперь работать с президентом Коломойским...Который, говорят, Абрамовича развел, как ребенка.
В Кремле уже паника?...
Пусть хоть три недели подождут...
 :moskali:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #3 : Квітня 02, 2019, 11:47:25 11:47 »
Вечір в хату, братва !  :smilie5:

Сколько лєт, сколько зім !  :smilie5: 


Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #4 : Квітня 02, 2019, 11:49:28 11:49 »
Вечір в хату, братва !  :smilie5:

Сколько лєт, сколько зім !  :smilie5:

Чего тебе, юлёк? Дополнения к правилам прочел? Прикреплено
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #5 : Квітня 02, 2019, 11:49:38 11:49 »
Вечір в хату, братва !  :smilie5:
Сколько лєт, сколько зім !  :smilie5:
А мы уже думали, где это наш Герой подевался.
А ну давай, Буме, ввали пару мегатон своей конспирологии, раскрой нам карты про свое видение того, как и кто будет ползти к Табуретке на Банковую...
 :smilie7:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #6 : Квітня 02, 2019, 11:52:15 11:52 »
В Кремле уже паника?...
Пусть хоть три недели подождут...
 :moskali:

Как тут скорее всего правильно писали сегодня, кремляди ставили на алчную, жадную, хитрую, но тупую юлю и на деревянного Бойко - аналог собрата по разуму - пня Янука. На обоих - компромата ГОРА В ФСБ.

А на Беню...*уй у них, а не компромат. Беня на ФСБ не работает. Он работает ТОЛЬКО НА СЕБЯ в этом мире. Вот они и бесятся. Рычагов на Коломойского у них нет. А тупо купить его...а потом тупо подставить...Беня ж ппрекрасно понимает, что Хуйло делает со своими олигархами, которые имеют свою точку зрения, а не точку зрения "кооператива "Озеро" из НКВД.

Offline labuda

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 11
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #7 : Квітня 02, 2019, 11:52:50 11:52 »
В Кремле тоже играть умеют, а партия еще не закончена

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #8 : Квітня 02, 2019, 11:53:56 11:53 »
Вечір в хату, братва !  :smilie5:

Сколько лєт, сколько зім !  :smilie5:

Как я расчитал гениально с твоим баном?

А теперь СЛУШАЕМ... :lol:  :love:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #9 : Квітня 02, 2019, 11:54:42 11:54 »
В Кремле тоже играть умеют, а партия еще не закончена

Имеется ввиду игра медведя в шахматы дубиной? Это да.

Offline аспирин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 775
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #10 : Квітня 02, 2019, 12:03:11 12:03 »
Украина 300 лет была проблемой для России и любой президент сейчас не снимет этой проблемы.

Offline аспирин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 775
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #11 : Квітня 02, 2019, 12:06:13 12:06 »
Вечір в хату, братва !  :smilie5:

Сколько лєт, сколько зім !   


отдохнувший, окрепший, загорелый ))):smilie5:

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4032
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #12 : Квітня 02, 2019, 12:06:58 12:06 »
не знаю как это назвать

ну не инсайд но .. так ..вроде как.. по слухам!!.. т.е. это не точно!!

ПАП рассматривает возможность сняться с выборов.. тогда если Зе не наберет 50% то выборы по новой... в этом случае они схлопнуться с парламентскими))

это очень поломает планы многих ... ну это один из вариантов . .поэтому в москве не рады ибо по сути банкует петр а они только доигывают . их это нервирует ))
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline g_smit

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 343
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #13 : Квітня 02, 2019, 12:11:26 12:11 »
не знаю как это назвать

ну не инсайд но .. так ..вроде как.. по слухам!!.. т.е. это не точно!!

ПАП рассматривает возможность сняться с выборов.. тогда если Зе не наберет 50% то выборы по новой... в этом случае они схлопнуться с парламентскими))

это очень поломает планы многих ... ну это один из вариантов . .поэтому в москве не рады ибо по сути банкует петр а они только доигывают . их это нервирует ))
а как это ?
второй тур с одним кандидатом? или с кем?

Offline vs

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 533
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #14 : Квітня 02, 2019, 12:13:10 12:13 »
а как это ?
второй тур с одним кандидатом? или с кем?

якщо після певної дати знятися то з одним.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20960
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #15 : Квітня 02, 2019, 12:13:32 12:13 »
не знаю как это назвать

ну не инсайд но .. так ..вроде как.. по слухам!!.. т.е. это не точно!!

ПАП рассматривает возможность сняться с выборов.. тогда если Зе не наберет 50% то выборы по новой... в этом случае они схлопнуться с парламентскими))

это очень поломает планы многих ... ну это один из вариантов . .поэтому в москве не рады ибо по сути банкует петр а они только доигывают . их это нервирует ))

а что там по закону?

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4032
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #16 : Квітня 02, 2019, 12:14:37 12:14 »
....Якщо до виборчого бюлетеня для повторного голосування було включено лише одну кандидатуру, кандидат вважається обраним Президентом України, якщо він одержав більше половини голосів виборців, які взяли участь у голосуванні....
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #17 : Квітня 02, 2019, 12:16:05 12:16 »
не знаю как это назвать

ну не инсайд но .. так ..вроде как.. по слухам!!.. т.е. это не точно!!

ПАП рассматривает возможность сняться с выборов.. тогда если Зе не наберет 50% то выборы по новой... в этом случае они схлопнуться с парламентскими))

это очень поломает планы многих ... ну это один из вариантов . .поэтому в москве не рады ибо по сути банкует петр а они только доигывают . их это нервирует ))
опасно, но как вариант. рулить будет Парубий?

Offline g_smit

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 343
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #18 : Квітня 02, 2019, 12:18:00 12:18 »
....Якщо до виборчого бюлетеня для повторного голосування було включено лише одну кандидатуру, кандидат вважається обраним Президентом України, якщо він одержав більше половини голосів виборців, які взяли участь у голосуванні....
а як має використати свій шанс участі у виборах інша половина виборців? Спортити бюлетень?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #19 : Квітня 02, 2019, 12:18:16 12:18 »
Потому, что Украина выбрала президентом Беню. А кацапы Беню знают. Беня умнее Хуйла. Порох умнее Хуйла. Теперь Беня умнее Хуйла. Что ж такое?

Вот они и бесятся. Пытаются разобраться, как теперь работать с президентом Коломойским...Который, говорят, Абрамовича развел, как ребенка.
Я думаю, все простіше. Кремль зараз вирішує, що вигідніше:
- заплатити Термосу й Коломойші відкупне й забирати Україну як є?
- чи продовжувати давити на Україну, провокуючи неминучий скорий колапс при Вазєліні?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4032
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #20 : Квітня 02, 2019, 12:19:38 12:19 »
а як має використати свій шанс участі у виборах інша половина виборців? Спортити бюлетень?


там процедура сложная чтобы Ю  не попала надо юристам извернтуься... а так да - наверно против всех и Зе будет в таком случае
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline vs

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 533
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #21 : Квітня 02, 2019, 12:24:37 12:24 »

там процедура сложная чтобы Ю  не попала надо юристам извернтуься... а так да - наверно против всех и Зе будет в таком случае

пишуть так

Цитувати
Однак можуть бути і інші варіанти. Так, екс-прем’єрка і лідерка ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко навіть після підрахунку всіх голосів виборців ЦВК і підтвердження третьої сходинки у виборчому рейтингу має шанс потрапити до другого туру президентської гонки. Хоч і мізерний.

Це можливо за умови, якщо один із кандидатів, включених до виборчого бюлетеня для повторного голосування, не пізніше як за 20 днів до дня повторного голосування (тобто 2 квітня включно) відмовиться від подальшої боротьби за крісло голови держави.

Якщо ж хтось із кандидатів у президенти вирішить знятися з виборів опісля вказаного терміну, повторне голосування відбуватиметься з включенням до виборчого бюлетеню лише одного імені – того кандидата, який залишиться.

тобто сьогодні останній день коли третій проходить, завтра вже тільки один залишиться у бюлетені, якщо знятися

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #22 : Квітня 02, 2019, 12:28:34 12:28 »
2. До виборчого бюлетеня для повторного голосування включаються два кандидати на пост Президента України, які у підсумку голосування у день виборів одержали найбільшу кількість голосів.

3. Якщо один із кандидатів, включених до виборчого бюлетеня для повторного голосування, не пізніш як за дванадцять днів до дня повторного голосування зняв свою кандидатуру шляхом подання письмової заяви до Центральної виборчої комісії і Центральна виборча комісія прийняла рішення про скасування реєстрації кандидата, включеного до виборчого бюлетеня для повторного голосування, Центральна виборча комісія невідкладно приймає рішення про включення до виборчого бюлетеня кандидата, наступного за кількістю одержаних у день виборів голосів.

{Частина третя статті 85 із змінами, внесеними згідно із Законом № 879-VII від 13.03.2014}

4. Якщо кандидат подав до Центральної виборчої комісії письмову заяву про зняття своєї кандидатури з балотування і Центральна виборча комісія прийняла рішення про скасування реєстрації кандидата, включеного до виборчого бюлетеня для повторного голосування, пізніше строку, зазначеного у частині третій цієї статті, або з інших причин немає кандидатів, які могли б бути включеними до виборчого бюлетеня для повторного голосування замість вибулого, повторне голосування проводиться щодо однієї кандидатури.

17. Якщо до бюлетеня для повторного голосування було внесено дві кандидатури, обраним Президентом України за підсумками повторного голосування вважається кандидат, який за підсумками повторного голосування одержав більшу, ніж інший кандидат, кількість голосів виборців, які взяли участь у голосуванні.

18. Якщо до виборчого бюлетеня для повторного голосування було включено лише одну кандидатуру, кандидат вважається обраним Президентом України, якщо він одержав більше половини голосів виборців, які взяли участь у голосуванні.

19. Якщо в результаті повторного голосування обидва кандидати, що балотувалися, набрали однакову кількість голосів або якщо голосування проводилося по одній кандидатурі і вона не отримала більше половини голосів виборців, які взяли участь у голосуванні, вибори Президента України визнаються Центральною виборчою комісією такими, що не відбулися.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #23 : Квітня 02, 2019, 12:30:20 12:30 »
пишуть так

тобто сьогодні останній день коли третій проходить, завтра вже тільки один залишиться у бюлетені, якщо знятися
нет - не позже чем за 12 дней до голосования, т.е. до 10 апреля

Offline g_smit

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 343
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #24 : Квітня 02, 2019, 12:31:20 12:31 »

там процедура сложная чтобы Ю  не попала надо юристам извернтуься... а так да - наверно против всех и Зе будет в таком случае
опасно
лучше в агитационной работе прозрачно намекнуть тупому избирателю Зе, что с таким кандидатом бороться Президенту, воплощающему в жизнь требования Майдана, - это пятно на репутации Украины.
 

Offline Alison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1022
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #25 : Квітня 02, 2019, 12:32:06 12:32 »
голосування ще не об'явлено офіційно

ну, ок, знявсь
далі шо?

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #26 : Квітня 02, 2019, 12:40:08 12:40 »
а как это ?
второй тур с одним кандидатом? или с кем?

Да, что-то подобное помню предлагали ВОНЕ в 2010 в спаринге с Овощем. Муссировался тогда на ФУПе такой вариант очень активно.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #27 : Квітня 02, 2019, 12:42:45 12:42 »
не знаю как это назвать

ну не инсайд но .. так ..вроде как.. по слухам!!.. т.е. это не точно!!

ПАП рассматривает возможность сняться с выборов.. тогда если Зе не наберет 50% то выборы по новой... в этом случае они схлопнуться с парламентскими))

это очень поломает планы многих ... ну это один из вариантов . .поэтому в москве не рады ибо по сути банкует петр а они только доигывают . их это нервирует ))

А кстати вчера поздно ночью, кажется в чате на стриме у Бучко кто-то очень активно строчил про то что Порох уже типа 7 минут как снялся. Потом я такое же увидела у Притулі (который Гражданин) в качестве комента в ФБ
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4032
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #28 : Квітня 02, 2019, 12:44:13 12:44 »
А кстати вчера поздно ночью, кажется в чате на стриме у Бучко кто-то очень активно строчил про то что Порох уже типа 7 минут как снялся. Потом я такое же увидела у Притулі (который Гражданин) в качестве комента в ФБ


ну многие юристы из АП трындят лишнего по фейсбучикам .. ))

но суть в том что они не понимают что отрабатывают лиш 1 из возможных сценариев.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #29 : Квітня 02, 2019, 12:50:07 12:50 »
Все це цікаво, але варіант зі зняттям з виборів теж дуже ризикований. Особливо в умовах зради Рюкзякяна. Тупо сфальсифікують вибори на користь Термоса.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?