Автор Тема: "Кучма, ти був правий "  (Прочитано 949 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
"Кучма, ти був правий "
« : Квітня 02, 2019, 07:36:50 19:36 »

Іван Виговський
17 мин. ·
Леонід Данилич - ти був прав, і ЙульВладімірівна права, і даже Віктрофедрич і КільоюАзіровим праві.
Нафуй працювати на народ - не оцінять. Прийшов до влади, напиздив і пішов ще пиздити. Піплу включи телік - хай наслаждаються.
Телефонує сьогодні одногрупник. Син офіцер, сам на півдні Житомирщини в селищі працює. Каже за останні два роки відремонтували дороги, освітили вулиці, привели в порядок школу, почали будівництво дитячого садочка, добудовують нову амбулаторію.
- І шо, - питаю його?
- А ніфуя, каже - Йулька первая, Зеленський другий, Порох тільки третій... Каже, - вони завжди за Литвина і Йульку голосують...Їх можна даже дустом посипати, а вони будуть за Йулю.
- Треба дустом, кажу йому
Сашко гірко зітхнув і каже:
- Та посиплють скоро, жаль що й нас заодно...

Більш глобальний приклад - Січеславська область. Скільки ви там нових об'єктів побачили: садочків. доріг, шкіл, амбулаторій, стадіонів. А на виході 7%. Пороху треба було тупо красти, а незгодних тупо пиздити - тоді би він в один тур вибори вибрав.

Нє, шо не кажіть, а Данилич був правий - тіко дустом.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: "Кучма, ти був правий "
« Reply #1 : Квітня 02, 2019, 07:40:06 19:40 »

Андрій Карпов
1 ч. ·
Йуля чомусь не судиться за результати виборів. Її все влаштовує. Думаю їй вже пообіцяли крісло прем'єрміністра.
Ось і "нова" команда Зе вимальовується.
Скучили? ))

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: "Кучма, ти був правий "
« Reply #2 : Квітня 02, 2019, 07:43:13 19:43 »
Андрій Карпов
1 ч. ·
Йуля чомусь не судиться за результати виборів. Її все влаштовує. Думаю їй вже пообіцяли крісло прем'єрміністра.
Ось і "нова" команда Зе вимальовується.
Скучили? ))

Вибори були супер-чистими.
За що судитися?
Ніхто їй вже нічого не пообіцяє, вона списана в утиль.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
Re: "Кучма, ти був правий "
« Reply #3 : Квітня 02, 2019, 07:48:25 19:48 »
Андрій Карпов
1 ч. ·
Йуля чомусь не судиться за результати виборів. Її все влаштовує. Думаю їй вже пообіцяли крісло прем'єрміністра.
Ось і "нова" команда Зе вимальовується.
Скучили? ))

Я очень удивлюсь если там будет юля

Это практически нереально.

Кремль никогда не палит агентуру всю.. Они никогда не ходят одной командой.. А у зе только вакантных мест и часть уже занята рыгами что юля это уже перебор.. Так они спалят всех.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: "Кучма, ти був правий "
« Reply #4 : Квітня 02, 2019, 07:48:42 19:48 »

André Alexin — с Андрій Альохіном.
49 мин. ·
Посвящается тем моим коллегам, которые верят, что Коломойский (он же Зе) понизит им коммуналку и они наконец заживут



Oleksandr Miroshnychenko
4 ч.
Просто для роздумів колегам-акторам. Мені сьогодні один кастинг-агент розповів, що по деяким проектам зупинили кастинг українських акторів. До оголошення результатів виборів. Мотивація проста. Буде Порошенко – будуть українські актори. В іншому випадку вже готові варіанти по російських акторах. Власне повертаємось до ситуації, яка існувала у нас раніше. Коли українські актори не могли і мріяти про головні ролі і нормальні гонорари. Хочете повторення? Дійсно хочете?

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: "Кучма, ти був правий "
« Reply #5 : Квітня 02, 2019, 07:51:50 19:51 »
На всякий случай.
Я не считаю,что Кучма прав.
Живу с лозунгом : делай,что дОлжно...и будь,что будет .
 :smilie1:

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
Re: "Кучма, ти був правий "
« Reply #6 : Квітня 02, 2019, 07:58:36 19:58 »
На всякий случай.
Я не считаю,что Кучма прав.
Живу с лозунгом : делай,что дОлжно...и будь,что будет .
 :smilie1:

Кучма именно так и поступил
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: "Кучма, ти був правий "
« Reply #7 : Квітня 02, 2019, 08:04:58 20:04 »


‎Володимир Станіславович‎ для Андрей Луганский
8 ч.
Як легко ,громадян Украïни вороги
зробили своïми союзниками.

Сунь-Цзы "Искусство войны":

«Пусть на улицах вражеской столицы шепчутся, что князь обворовывает народ, советники его предали, чиновники спились, а воины голодные и босые.
Пусть жители калечат имя своего князя и произносят его неправильно...
Пусть им при сытой жизни кажется, что они голодают. Пусть состоятельные жители завидуют тем, кто в княжестве Вэй пасет скот.
Разжигайте внутренний пожар не огнем, а словом, и глупые начнут жаловаться и проклинать свою родину.
И тогда мы пройдем через открытые ворота» (Китай, 5 ст. до н.э.)

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: "Кучма, ти був правий "
« Reply #8 : Квітня 02, 2019, 09:41:36 21:41 »
Derkach с Aleksandra Abdeeva и ещё 2.
45 мин. ·
Чому всі "автоєвробляхери" підтримали ЗЕ.

Поясню..За тиждень до виборів з ЗЕ зустрілися представники "АвтоЄвро..Ж..Сили" з питанням, чи зробить він для них потім розмитнення 10% ? ЗЕ відповів..майже прямий тект.."єслі вас такіє СХЄМИ устраівают, то будєт 10%".

Скрипін до того Олєгу Мєдвєдєву заявив, що Порох тепер не отримає 3 мільйони голосів від них. Парасюк теж за них.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: "Кучма, ти був правий "
« Reply #9 : Квітня 02, 2019, 09:43:43 21:43 »
Derkach с Aleksandra Abdeeva и ещё 2.
45 мин. ·
Чому всі "автоєвробляхери" підтримали ЗЕ.
Поясню..За тиждень до виборів з ЗЕ зустрілися представники "АвтоЄвро..Ж..Сили" з питанням, чи зробить він для них потім розмитнення 10% ?
ЗЕ відповів..майже прямий тект.."єслі вас такіє СХЄМИ устраівают, то будєт 10%".

Скрипін до того Олєгу Мєдвєдєву заявив, що Порох тепер не отримає 3 мільйони голосів від них. Парасюк теж за них.
Недаром Жириновский... аж из штанов выпрыгивал - будет Зеленский - признаем выборы.
 :moskali:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: "Кучма, ти був правий "
« Reply #10 : Квітня 02, 2019, 09:44:14 21:44 »

Olexandr Paliy с Олександром Палій.
31 мин. ·
Підсумки перших 2 днів недопреЗЄденства (по підсумкам 1 туру):
- чіткий сигнал з ЄС про швидке обмеження безвізу
- чіткий сигнал від НАТО про припинення співпраці та фінансування боротьби з Лаптєногією
- надчіткий сигнал про згортання інвестицій.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: "Кучма, ти був правий "
« Reply #11 : Квітня 02, 2019, 09:45:29 21:45 »
Olexandr Paliy с Олександром Палій.
31 мин. ·
Підсумки перших 2 днів недопреЗЄденства (по підсумкам 1 туру):
- чіткий сигнал з ЄС про швидке обмеження безвізу
- чіткий сигнал від НАТО про припинення співпраці та фінансування боротьби з Лаптєногією
- надчіткий сигнал про згортання інвестицій.
Для Зе... це не доходить - у нього iнша реальнiсть - Квартал 95.
 :smilie7:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: "Кучма, ти був правий "
« Reply #12 : Квітня 02, 2019, 09:51:56 21:51 »
это плохие новости.
Я Палию верю : он еще ни разу не соврал.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: "Кучма, ти був правий "
« Reply #13 : Квітня 02, 2019, 09:54:50 21:54 »
это плохие новости.
Я Палию верю : он еще ни разу не соврал.
Все правильно - в ЕС сейчас с бритами проблемы, а тут - Украина со своим Хуйленышем-недомерком (Окурок-2)
 :smilie7:

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
Re: "Кучма, ти був правий "
« Reply #14 : Квітня 02, 2019, 09:59:29 21:59 »
Для Зе... це не доходить - у нього iнша реальнiсть - Квартал 95.
 :smilie7:
А может это его задача? Просто дают "населению" задуматься что "русского мира" и одновременно безвиза таки не будет...
sine ira et studio

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: "Кучма, ти був правий "
« Reply #15 : Квітня 02, 2019, 10:13:10 22:13 »
А может это его задача?
Просто дают "населению" задуматься что "русского мира" и одновременно безвиза таки не будет...
Население уже не то...
И Армия не та...
И През... в Ростов драпать не собирается...
Зе... ориентируется на дебилов, но и дебилам иногда... свободы хочется...
 :smilie7:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: "Кучма, ти був правий "
« Reply #16 : Квітня 03, 2019, 01:05:38 13:05 »
Mason Lemberg
2 ч. ·
Вкотре читаю про те як Порошенко профукав кредит народної довіри, який він отримав в 2014.
І я тут таки згоден в дуже багатьох аспектах.

Але якщо ви вже говорите про причини профукування, то говоріть до кінця.

Бо 5 років ви бачили Іловайську трагедію, але вперто не бачили вторгнення російських військ і те що російська армія розстрілювала наших солдатів там, а не Порошенко. Ви забули, що після Іловайська підтримка Порошенка зовсім не впала, але чомусь потім ви почали не зауважувати російських військ і звалювати все на Порошенка.
Бо ви бачите Іловайську трагедію, але відмовляєтеся бачити звільнені міста і села Донбасу до прямого вторгнення Росії.

Бо 5 років ви говорили про Ліпєцьку фабрику, про яку ви знали перед першим туром виборів, яка існувала задовго до війни, яка була арештована під час неї і ліквідована протягом війни.
Бо 3 роки ви говорили про офшор Порошенка, який по своїй суті був технічним офшором для передачі бізнесу управляючій компанії.
Але тепер ви вперто не бачите справжнього офшору Зеленського, ви вперто не бачите, що Зеленський отримує гроші з бюджету росії (гроші звідти ніхто просто так не дає) і те що ймовірний президент займається концертами замість політичних обов'язків - для вас навіть плюс. А де ваші обурення про те, що президент не повинен займатися бізнесом? Вже не кажучи про те, що він хоче замінити дебати на корпоратив.

Бо ви говорите про Свинарчуків і розкрадання Порошенком армії на суму 20 млн. грн. і вперто не бачите 1 500 млн. грн., своїх коштів які він витратив на армію.

Ви хочете змін і вперто не бачите доріг, садочків, шкіл, мостів, тунелів, лоукостерів, безвізу, прозоро, цнапів, відкритих реєстрів, виграного суду в Газпрому і багато чого іншого.

І саме тому, що ви цього не бачите, Бойко який їздив на поклон до Москви і який в 2014 мав 0,19% або 36 тис. голосів в 2019 отримав народну довіру у вигляді майже 12% або 2,3 млн. голосів.
Саме тому перемогла людина, що розказує про зміни, але ні слова конкретики вона не сказала. Це ваші фантазії що буде краще, він нічого вам не обіцяв, він винен тільки своїм батькам.

Тому мені здається, що тут мова йде не зовсім про кредит народної довіри, якщо цей кредит видається для того, щоб повзати перед путіним. Тут мова йде про самознищення.
Опам'ятайтесь поки не пізно.