Автор Тема: ЗЕбилы это...  (Прочитано 3782 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
ЗЕбилы это...
« : Квітня 03, 2019, 07:30:28 07:30 »
У них одна цель - разрушить Украину. В связи с чем мне не понятны призыва "Понять и простить". Последствия этого прощения будут такими же как и в 2014 году понять и простить колорадов , что имело место в Лугандоне.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Зебилы это те же колорады образца 2014 года.
« Reply #1 : Квітня 03, 2019, 07:57:16 07:57 »

.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6571
Re: Зебилы это те же колорады образца 2014 года.
« Reply #2 : Квітня 03, 2019, 09:40:14 09:40 »
У них одна цель - разрушить Украину. В связи с чем мне не понятны призыва "Понять и простить".
Можу пояснити, якщо хочете.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Зебилы это те же колорады образца 2014 года.
« Reply #3 : Квітня 03, 2019, 09:41:17 09:41 »
Можу пояснити, якщо хочете.
Спробуйте...
 :smilie7:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Зебилы это те же колорады образца 2014 года.
« Reply #4 : Квітня 03, 2019, 09:44:14 09:44 »
Спробуйте...
 :smilie7:

Мне тоже интересно.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6571
Re: Зебилы это те же колорады образца 2014 года.
« Reply #5 : Квітня 03, 2019, 10:38:39 10:38 »
Та без проблем.
По-перше, я в 100500й раз повторюю: переважна більшість людей, що здатна до адекватного сприйняття довколішнього світу, гадає що такими як вони є.. ну якщо не всі люди, то принаймі відсотків 80.
Це не так.
Ця помилка у випадку українських патріотів призводить до того, що людським масам приписують риси, котрі б пояснювали їхні дії з точки зору логіки критичного мислення.
Практичний приклад: електорат зеленського. Електорат зеленського, для початку, не є монолітним. Відповідно, в нього немає ніякої спільної цілі. Це в нас вона є :) А вони складаються з:
1) Протестного електорату, накрученого через ЗМІ та соцмережі. Їм 5 років розповідали, як Порошенко з'їв брата, розпочав війну та навмисно її затягує щоб нажитися - вони проти цього протестують. Так, звісно, була б в них клепка в голові - нічого не було б, але клепки нема, не буде, й таких людей прірва (причому в будь-якій країні).
2) Протестного електорату, який можна охарактеризувати як:
2.1) Прихильників малоросії, перед якими взагалі-то не стоїть мета руйнації України як держави - це вінігрет з тих хто боїться відрубаних пальців за слово російською, святої простоти котра вважає що "нормально ж сідєли при Кучмі, от нащо ця вся українізація", й так далі.
2.2) Прихильників "іншої росії" - тут є мета саме руйнації України, але таких реально дууууже мало. Складається з кацапів.
3) Протестного електорату, котрий ненавидить персонально Порошенка, любить персонально Тимошенко, й якому здається, що гори воно всьо у блакитному полум'ї (між іншим у багатьох з нас теж такі думки трошки виникали останніми днями :) ). Там 50 на 50 - багато хто з них реально волів би відморозити вуха назло Порошенку нехай й ціною України - але є й такі, що проголосують попри відразу. Для прикладу - серед нас є такі, хто голосував за Тимошенко коли альтернативою був овоч.
4) Електорату, який на політиці не розуміється, й банально не бачить особливої різниці. Ну, знаєте, як ото діти - не те щоб вони тупі, але їм реально складно пояснити, чому Порошенко це одне, а зеленський це геть інше.
5) Електорату, котрий голосує як йому скаже Гордон, чи хто в них там на поточний момент за авторитета.

Як бачите, робити узагальнення на кшталт "електорат зеленського = 30% свідомих ненависників всього українського" - це некоректно й контрпродуктивно, коли стає питання як з цим явищем боротися.
Це щодо "понять".
Щодо пробачити - насправді, кому ми там що пробачаємо - то наші приватні справи. Особисто мені важливо лише те, щоб патріоти розуміли, з чим мають справу, та обирали коректні стратегії боротьби, а не жили у стані емоційної кризи з думкою про те, що вони оточені як мінімум 30% людей, які свідомо ненавидять Україну. Насправді там щось ненавидить може 1%, а 29% є нічим іншим як матеріалом, з которого ворог намагається зробити тягар моїй країні - а ми, типу, маємо намагатися зробити навпаки.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Зебилы это те же колорады образца 2014 года.
« Reply #6 : Квітня 03, 2019, 10:49:29 10:49 »
з думкою про те, що вони оточені як мінімум 30% людей, які свідомо ненавидять Україну.

Мне как-то все равно , с какими мотивами дурак курит на куче динамита. Я вижу и предполагаю последствия его действия. Когда оно рванет , мне уже пофигу будет по каким мотивам он это делал или просто по глупости.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6571
Re: Зебилы это те же колорады образца 2014 года.
« Reply #7 : Квітня 03, 2019, 10:56:34 10:56 »
Мне как-то все равно , с какими мотивами дурак курит на куче динамита. Я вижу и предполагаю последствия его действия. Когда оно рванет , мне уже пофигу будет по каким мотивам он это делал или просто по глупости.
Насправді не буде, бо ви не станете сидіти склавши руки ані наступні три тижні, ані наступні роки.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Зебилы это те же колорады образца 2014 года.
« Reply #8 : Квітня 03, 2019, 10:58:08 10:58 »
Насправді не буде, бо ви не станете сидіти склавши руки ані наступні три тижні, ані наступні роки.

В том то и дело , что я не знаю , что мне делать. Такой растерянности и в 2014 году не было.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Зебилы это те же колорады образца 2014 года.
« Reply #9 : Квітня 03, 2019, 11:01:56 11:01 »
В том то и дело , что я не знаю , что мне делать. Такой растерянности и в 2014 году не было.

+100 :smiley24:
No money No honey

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
ЗЕбилы это...
« Reply #10 : Квітня 03, 2019, 11:17:04 11:17 »
но теперь они рядом с вами.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
но теперь они рядом с вами.


Они с нами еще с 2010-го. А еще с 2005-го. А еще с 1991-го, когда Незалежність просто упала на голову после беловежского развода. А еще с 1934. А еще с 1918-го.
Они с нами еще с незапамятных времен князя Боголюбского.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Ча-ча-ча!...Мы за Янукови-ЧА!

Эти высокоинтеллектуальные люди и их личинки...НИКУДА НЕ ДЕЛИСЬ.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6571
Re: Зебилы это те же колорады образца 2014 года.
« Reply #13 : Квітня 03, 2019, 11:26:41 11:26 »
В том то и дело , что я не знаю , что мне делать. Такой растерянности и в 2014 году не было.
Тому що поки нічого й не відбулося. Ви просто зіткнулися з результатами п'ятирічної інформаційної обробки населення, й наразі неясно, що конкретно окремо взята людина патріотичних поглядів може з цим зробити.
Тож принаймі варто не поглиблювати свій власний стрес думками про єдність та ненависть у стані зеленського.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Ча-ча-ча!...Мы за Янукови-ЧА!

Эти высокоинтеллектуальные люди и их личинки...НИКУДА НЕ ДЕЛИСЬ.

Я как и Порох самонадеянно надеялся , что создав цивилизованный климат в стране совковое быдло может превратиться в людей. Оказалось это не возможно. Совковое быдло как не грей , оно говном и останется , и будет менять только свою окраску.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Зебилы это те же колорады образца 2014 года.
« Reply #15 : Квітня 03, 2019, 11:31:32 11:31 »
Тому що поки нічого й не відбулося. Ви просто зіткнулися з результатами п'ятирічної інформаційної обробки населення, й наразі неясно, що конкретно окремо взята людина патріотичних поглядів може з цим зробити.
Тож принаймі варто не поглиблювати свій власний стрес думками про єдність та ненависть у стані зеленського.

Попытайтесь сформулировать дебилам , что отпилив ветку на которой сидишь лучше не будет , а обязательно будет по другому и совершенно не так как сейчас.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20835


ну не так все однозначно
уровень верования там различный


Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
ЗЕбилы это...
« Reply #18 : Квітня 03, 2019, 12:07:11 12:07 »
Здесь можно абсолютно не стесняясь в выражениях говорить о ЗЕбилах все что о них думаете. Только не плодите ветки плз.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6571
Re: Зебилы это те же колорады образца 2014 года.
« Reply #19 : Квітня 03, 2019, 12:11:03 12:11 »
Попытайтесь сформулировать дебилам , что отпилив ветку на которой сидишь лучше не будет , а обязательно будет по другому и совершенно не так как сейчас.
Пф, я цим з 2001 року займаюся, не звикати  :gigi: Ефективність низька, ну а що поробиш.

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Стать: Чоловіча
Re: ЗЕбилы это...
« Reply #20 : Квітня 03, 2019, 12:14:58 12:14 »
Упоротих зебілів насправді не так багато. Але в моєму оточенні нема жодного.. не знаю, кого переконувати, кругом всі все розуміють)
Тільки фейсбучні знайомі залишаються, але хз, може то боти??

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: ЗЕбилы это...
« Reply #21 : Квітня 03, 2019, 12:21:12 12:21 »
Упоротих зебілів насправді не так багато. Але в моєму оточенні нема жодного.. не знаю, кого переконувати, кругом всі все розуміють)
Тільки фейсбучні знайомі залишаються, але хз, може то боти??

Я знаю. Ты просто сейчас где-то на Шпицбергене. Угадал?

У меня на работе - подавляющее большинство ваты.
У жены в школе - вата взрослая.
У сына на работе - вата зеленая.
У невестки на работе - вата зеленая.

Ты не можешь найти "ЗеДебилов"? Так прилетай через Арктику к нам в Украину. Мы покажем.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: ЗЕбилы это...
« Reply #22 : Квітня 03, 2019, 12:24:43 12:24 »
Был на очередном суде по убийству нашего "Викинга".

Его многочисленные родственники мне:

- Как вам этот КОШМАР с Зеленским???
Я:

- Охренеть.

Они:
- Согласны. Это какой-то ужас! А Вы за кого голосовали?

Я:
- За Порошенко.

Они:

- За Порошенко ? ? ? А что он сделал хорошего? ? ?



Занавес.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: ЗЕбилы это...
« Reply #23 : Квітня 03, 2019, 12:35:20 12:35 »
Был на очередном суде по убийству нашего "Викинга".

Его многочисленные родственники мне:

- Как вам этот КОШМАР с Зеленским???
Я:

- Охренеть.

Они:
- Согласны. Это какой-то ужас! А Вы за кого голосовали?

Я:
- За Порошенко.

Они:

- За Порошенко ? ? ? А что он сделал хорошего? ? ?



Занавес.

Угу.
Знаю одного "ультрапатріота", який заявив, що другий тур - це аналог Кучма-Кравчук 94 року  :smilie5:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: ЗЕбилы это...
« Reply #24 : Квітня 03, 2019, 12:37:04 12:37 »
Был на очередном суде по убийству нашего "Викинга".
Его многочисленные родственники мне:
- Как вам этот КОШМАР с Зеленским???
Я:
- Охренеть.
Они:
- Согласны. Это какой-то ужас!
А Вы за кого голосовали?
Я:
- За Порошенко.
Они:
- За Порошенко ? ? ?
А что он сделал хорошего? ? ?
Занавес.
Педерасты, сер.
 :)

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: ЗЕбилы это...
« Reply #25 : Квітня 03, 2019, 12:58:40 12:58 »
Послухайте що таке ЗЕбіли :)

Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: ЗЕбилы это...
« Reply #26 : Квітня 03, 2019, 01:05:55 13:05 »
Да ну его...  - говорит много и ни о чем.
Еще первый ролик... как-то пытался вникнуть - через эмоции все же идет какая-то трезвая мысль...
Щас - полный треш - то ли колется, то ли бухает...
 >:(

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: ЗЕбилы это...
« Reply #27 : Квітня 03, 2019, 01:06:09 13:06 »
Послухайте що таке ЗЕбіли :)


Дрейк , вы не в первый раз ссылаетесь на этого идиота , который с самого начала расписывается , что он идиот, потому что везде где больше одного человека там обязательно есть лидер. Государство для этого пустой звук от этого у него такие дебильные силлогизмы. А государство это большой коллектив в несколько миллионов , где обязательно должен быть лидер. И кандидатов в лидеры можно либо отвергнуть , либо принять одного из предложенных, либо самому пойти в лидеры, а отрицать в коллективе структурирование может только идиот.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: ЗЕбилы это...
« Reply #28 : Квітня 03, 2019, 01:12:25 13:12 »
Дрейк , вы не в первый раз ссылаетесь на этого идиота , который с самого начала расписывается , что он идиот, потому что везде где больше одного человека там обязательно есть лидер. Государство для этого пустой звук от этого у него такие дебильные силлогизмы. А государство это большой коллектив в несколько миллионов , где обязательно должен быть лидер. И кандидатов в лидеры можно либо отвергнуть , либо принять одного из предложенных, либо самому пойти в лидеры, а отрицать в коллективе структурирование может только идиот.

Поверь, это далеко не идиот. У него просто своя ниша.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: ЗЕбилы это...
« Reply #29 : Квітня 03, 2019, 01:17:03 13:17 »
Поверь, это далеко не идиот.
У него просто своя ниша.
Он не может спокойно говорить - все время на взводе, как обкуренный...
Сидит голый, какую-то пургу несет, все у него плохо, все - быдло, один он - белый и пушистый.
Если он хочет достучаться до Зе-фанатов, то они клали на него сразу и навсегда.
Нам... оно то же не нужно - все и все понимают.
Выходит, что его "Аншлаг" - по принципу зеркала - ай, какой я умный и красивый... - аж страшно...
 :smilie1: