Автор Тема: Панове .Агресією до них,ми нічого не змінимо...тому треба міняти тональність  (Прочитано 1094 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Набиратись терпіння, сховати своє обурення...і переконувати, умовляти, апелювати до їхніх цінностей. Наводити приклади, без агресії, зневаги (цілком заслуженої до речі, але змовчить, корона не впаде). Об'єкт мочилова лише Зеля і камарілья.
Вони (зелін електорат ) почули наші матюки, тепер на часі найважча частина - переконування не руйнувати Україну віддавши у руки солодкоголосим аферистам.
З відбитими просто припиняйте спілкування.

Зі. Сьогодні вже почав у своєму колі.Дійте тонко і щиро, Вони шифруються, відводять очі, але слухають...Я не дам гарантій на перековку, але треба їх вертати до реальності з серіалу...

Час ще є.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Нема більше в Україні посади президента.
Тому і нема вже за що сперечатись.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Ні, слід просто забити болт зараз.
Вже нічого не змінити.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6604
Набиратись терпіння, сховати своє обурення...і переконувати, умовляти, апелювати до їхніх цінностей. Наводити приклади, без агресії, зневаги (цілком заслуженої до речі, але змовчить, корона не впаде). Об'єкт мочилова лише Зеля і камарілья.
Вони (зелін електорат ) почули наші матюки, тепер на часі найважча частина - переконування не руйнувати Україну віддавши у руки солодкоголосим аферистам.
З відбитими просто припиняйте спілкування.

Зі. Сьогодні вже почав у своєму колі.Дійте тонко і щиро, Вони шифруються, відводять очі, але слухають...Я не дам гарантій на перековку, але треба їх вертати до реальності з серіалу...

Час ще є.
:smiley15:
Абсолютно вірно.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Ні, слід просто забити болт зараз.
Вже нічого не змінити.


Їм скажи так, прийди туди і сакжи : Треба забити болт(с)





Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884

Їм скажи так, прийди туди і сакжи : Треба забити болт(с)




Небесна сотня гинула за твій креатив в агітації зебілів?


Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4797
  • Стать: Чоловіча
Набиратись терпіння, сховати своє обурення...і переконувати, умовляти, апелювати до їхніх цінностей. Наводити приклади, без агресії, зневаги (цілком заслуженої до речі, але змовчить, корона не впаде). Об'єкт мочилова лише Зеля і камарілья.
Вони (зелін електорат ) почули наші матюки, тепер на часі найважча частина - переконування не руйнувати Україну віддавши у руки солодкоголосим аферистам.
З відбитими просто припиняйте спілкування.

Зі. Сьогодні вже почав у своєму колі.Дійте тонко і щиро, Вони шифруються, відводять очі, але слухають...Я не дам гарантій на перековку, але треба їх вертати до реальності з серіалу...

Час ще є.
а чого це я маю апелювати до чиїхось цінностей? умовляти? може і на колина вже стати? нє?
а вони такі - покочевряжуться і може згодяться, а може й передумають. х.з.
а ми поряд постоїмо. почекаємо.
я вам, пане наперед скажу що з цього вийде: крим або лугандон. форма не важлива.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
а чого це я маю апелювати до чиїхось цінностей? умовляти? може і на колина вже стати? нє?
а вони такі - покочевряжуться і може згодяться, а може й передумають. х.з.
а ми поряд постоїмо. почекаємо.
я вам, пане наперед скажу що з цього вийде: крим або лугандон. форма не важлива.


тому що це треба тобі
тому що ти не зміг перемогти у півфіналі, тому що тобі потрібно змінювати програшну стратегію

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8681
  • Стать: Чоловіча
що ви мелете говна? 2 тижні залишилось.  Кого переконувати?  - "По приколу" ?

їм десятки тисяч смертей по приколу.
Надія тільки одна - хунта і воєнний стан. Армія має сказати своє слово.
От прямо на інаугурації.
Вірніше, ще задовго до неї.
Забродському чи Кривоносу нічого втрачати.

Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
що ви мелете говна? 2 тижні залишилось.  Кого переконувати?  - "По приколу" ?

їм десятки тисяч смертей по приколу.
Надія тільки одна - хунта і воєнний стан. Армія має сказати своє слово.
От прямо на інаугурації.
Вірніше, ще задовго до неї.
Забродському чи Кривоносу нічого втрачати.


Всім є що втрачати... і тобі теж

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Порох може просто виїхати... і з якою парадигмою "гордості " залишимось?

Не думайте де буду я, думайте де опинитесь ви (с) 2014

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
:smiley15:
Абсолютно вірно.
Намагатись треба, але слабо віриться в дієвість такої стратегії. Людям за роки зробили перепрошивку в мізках, за 2 тижні того не виправиш. Он в нас на форумі пан Чандос навіть власну дочку не переконав, хоча він АТОшник і доця напевно могла би розуміти що й до чого. Або візьмемо супчика Старого, він роками читає цей форум і напевно знає наші аргументи напам'ять. Проте голосує "аби не Порох", хоча в кожному пості бідкається про долю української мови  :weep:

Ну й не забуваймо про медіашлюх, які далі продовжують зомбувати населення.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Намагатись треба, але слабо віриться в дієвість такої стратегії. Людям за роки зробили перепрошивку в мізках, за 2 тижні того не виправиш. Он в нас на форумі пан Чандос навіть власну дочку не переконав, хоча він АТОшник і доця напевно могла би розуміти що й до чого. Або візьмемо супчика Старого, він роками читає цей форум і напевно знає наші аргументи напам'ять. Проте голосує "аби не Порох", хоча в кожному пості бідкається про долю української мови  :weep:

Ну й не забуваймо про медіашлюх, які далі продовжують зомбувати населення.


Тисяча гривень.   дві...

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
У мене таке враження що ви не розумієте що на кону?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Порох може просто виїхати... і з якою парадигмою "гордості " залишимось?

Не думайте де буду я, думайте де опинитесь ви (с) 2014
Пане Фінлі, я напевно поганий пропагандон, але з мого власного досвіду: ще ніколи нікого ні в чому переконати мені не вдалось. От навіть на СУПі, коли я був стовідсотково правий, благаючи супчиків не банити Лєсу  :weep:. Все одно всі вперлись рогом і послали мене нафіг. Здавалось би дурниця, яка елементарно вирішується, але від мене просто відмахнулись.

Так що ніц в нас не вийде зі спробами когось переконати.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
У мене таке враження що ви не розумієте що на кону?
Прекрасно розумію.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Вас переконують постійно купляти ароматизовану хлорку Тьоті Асі з десятикратною націнкою, просто треба зрозуміти Вашу механіку.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Ось щось не хочу я змінювати ре бімоль на ля дієз, а хочу взяти біту, або хочаб булаву з Косівського базару та 3,14здити, 3,14здити, 3,14здити, а потім добивати ногами в Таланівських берцах. І першого клованА  :smilie9:
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Прекрасно розумію.

То чого тоді Апелюєте що не вийде? Ви вже програли, навіть ще не почавши файт.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Вас переконують постійно купляти ароматизовану хлорку Тьоті Асі з десятикратною націнкою, просто треба зрозуміти Вашу механіку.
А ось тут я вже загубив канву розмови (як до речі і у фразі про тисячу чи дві гривень)
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
А ось тут я вже загубив канву розмови (як до речі і у фразі про тисячу чи дві гривень)

Метод впливу.Ти не розумієш доводи розуму? Ок . Я куплю твій голос. Штука ...дві...три

Батько атошнік донці.  Як Вам таке ?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Шукайте шляхи. Забудьте про мораль .
Гра вже по за  межами людського.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Я сам не думав що дійде до такого. чесно

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46796
  • Never give in!
Так ото я й кажу - Бенін клон Альєнде вже є. Але Піночета треба справжнього...  :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Так ото я й кажу - Бенін клон Альєнде вже є. Але Піночета треба справжнього...  :smilie7:

Такого? Тим паче на стадіон його вже запросили :)

Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))