Автор Тема: Кілька питань  (Прочитано 4510 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Кілька питань
« : Квітня 04, 2019, 02:40:46 02:40 »
1. Навіщо Коломойському президент Зеленський?
Президент не може бути кишеньковим. Кандидат може, а президент — ні. Пригадайте історію Януковича. Тільки–но президент отримує повноваження, він стає нічиїм. І в разі, якщо він слабкий, як Я чи З, він стає обїєктом для впливу усіх сильних гравців. Янукович навряд чи хотів бути маріонеткою Путіна, але той його змусив, і жоден Льовочкін цьому зарадити не зміг. Тож Зеленський є добрим товаром тільки до виборів. Після виборів його продати Коломойський не зможе, бо його зможе забрати будь–хто без грошей. Та навіть якщо Коломойський — дурник і вважає, що зможе контролювати Зеленського, останній розчарує людей дуже швидко, тому що Порошенко дуже високо підійняв планку, і нового президента будуть критикувати всі — і розчаровані прихільники, і порохоботи. Не кажучи про юльків з ригами. Зеленський буде зв'язаний. І це ще ми не згадували про відсутність реальних повноважень у президента.

2. Навіщо Зеленському бути президентом?
Я не стану тут оцінювати розумові здібності Зеленського, бо він актор, і може грати і дурника, і розумного. Тобто без непублічного спілкування я висновки не робитиму. Але навіть якщо він зовсім тупий, інстинкту самозбереження не бути у нього не може. Порошенку достатньо провести п'ятихвилинну розмову з Зеленським, щоб пояснити, що його жде така доля, що він буде заздрити овочу.

3. Чому Тимошенко не агітує за Зеленського?
Таруту я не рахую, бо в нього власні інтереси. Знаходитися нагорі і намагатися отримати одну з найвищих посад в державі — щоденна робота Тимошенко. Вона цим заробляє. Але зараз, після капітуляції, вона не намагається розкидувати лестощи, а навпаки каже, що обидва П та З однаково погані. А мала б намагатися спробувати пролізти у компанію до Зеленського. Але цього не робить. Чому? Її фракція могла б стати у пригоді при створенні коаліції, але вона замість того, щоб помовчати, Зеленського критикує. Вона знає, що це не має сенсу. Бо або Зеленський не стане президентом, або він вже контролюється її ворогами.

4. Навіщо Зеленський згодився на дебати?
Порошенко кращий за Зеленського в будь–чому. Він дипломований та досвіченний дипломат, неймовірний оратор, перемовини, суперечки та публічні виступи — його фахова робота. Порошенко обізнаний, з чудовим почуття гумору і тонким розумом. Дебати не можуть стати для Зеленського виграшними в жодному разі. Порошенко, в свою чергу, отримує на дебатах на НСК грандіозний майданчик для виступу перед прихільниками Зеленського.

5. Чи хоче Коломойський помститися за Приватбанк?
Навіщо? Він поцупив звідти мільярди доларів, що потім компенсувала держава. Приватбанк, що розвалювався, був ярмом, а Порошенко Коломойського від нього звільнив. І взагалі, люди такого рівня не мстяться, вони дбають про інтереси, і якщо в Порошенка є що дати Коломойському, той пропозицію прийме, якщо це буде вигідно.

6. Навіщо Коломойському зміна курсу країни?
Немає такої причини. В нього достатньо бізнесів в Україні, і вони будуть приносити більший дохід у стабільній країні, що розвивається та багатіє, ніж нестабільни доходи від дерибану бюджету через усілякі укрнафти.

7. Що було би без Зеленського?
У другому турі була би Тимошенко. І вона би виграла вибори. Вона навряд чи є зручним керівником держави для Коломойського, бо вона щонайменше бреше і не тримає слово. Тимошенко в другому турі не потрібна ані Коломойському, ані Зеленському. Знов дивний збіг інтересів.

Резюме
Тож чи не здається вам, панове, що ми присутні на грандіозній виставі, що влаштував Порошенко за допомоги Коломойського? Можливо, Порошенко за допомогу пообіцяв Коломойському якийсь клаптик України — наприклад, вкрадені мільярди. Звичайно, для України це велика ціна, але коли на карті стоїть незалежність країни, таку ціну варто заплатити.

https://ukraine.d3.ru/brianski-tsi-pitannia-1765495/?sorting=rating

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1148
Re: Кілька питань
« Reply #1 : Квітня 04, 2019, 03:45:05 03:45 »
Я сюди можу докинути ще кілька пунктів, але... "Натурально  как ви іграєтє! І царь у вас такой... тіпічний...  На нашего Авакяна Буншу похож..."

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Кілька питань
« Reply #2 : Квітня 04, 2019, 07:15:53 07:15 »
То це змова між Коломойським і Порошенко чи Колома підіграв несвідомо?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Кілька питань
« Reply #3 : Квітня 04, 2019, 07:49:11 07:49 »

Тож чи не здається вам, панове, що ми присутні на грандіозній виставі, що влаштував Порошенко за допомоги Коломойського?
Ні, не здається.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Кілька питань
« Reply #4 : Квітня 04, 2019, 08:08:32 08:08 »
Цитувати
3. Чому Тимошенко не агітує за Зеленського?
Таруту я не рахую, бо в нього власні інтереси. Знаходитися нагорі і намагатися отримати одну з найвищих посад в державі — щоденна робота Тимошенко. Вона цим заробляє. Але зараз, після капітуляції, вона не намагається розкидувати лестощи, а навпаки каже, що обидва П та З однаково погані. А мала б намагатися спробувати пролізти у компанію до Зеленського. Але цього не робить. Чому? Її фракція могла б стати у пригоді при створенні коаліції, але вона замість того, щоб помовчати, Зеленського критикує. Вона знає, що це не має сенсу. Бо або Зеленський не стане президентом, або він вже контролюється її ворогами.

Вчора пізно в вечері стала з*являться інфа, що бабця на пресухі після виборів хотіла підтримати ЗЕ, но проковтнула свої слова, бо її фракція попередила, що у випадку такого її вчинка увесь БЮТ зі скандалом та бухканьєм дверима вийде із фракції і бабця залишиться геть одна.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Кілька питань
« Reply #5 : Квітня 04, 2019, 08:19:39 08:19 »
Вчора пізно в вечері стала з*являться інфа, що бабця на пресухі після виборів хотіла підтримати ЗЕ, но проковтнула свої слова, бо її фракція попередила, що у випадку такого її вчинка увесь БЮТ зі скандалом та бухканьєм дверима вийде із фракції і бабця залишиться геть одна.
Ну не знаю, я чув інфу, що Макака з Вазєліном про все домовились і ВАНА має стати прем'єршою.
Але може Зеленський крісло прем'єра всім підряд обіцяє, виходячи з постулату "обіцянка-цяцянка"?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15914
Re: Кілька питань
« Reply #6 : Квітня 04, 2019, 08:59:35 08:59 »
Ну не знаю, я чув інфу, що Макака з Вазєліном про все домовились і ВАНА має стати прем'єршою.
Але може Зеленський крісло прем'єра всім підряд обіцяє, виходячи з постулату "обіцянка-цяцянка"?
А навіщо тим ,хто за ним такий прем'єр ?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Кілька питань
« Reply #7 : Квітня 04, 2019, 09:07:14 09:07 »
А навіщо тим ,хто за ним такий прем'єр ?
Їм треба вже зараз поміняти і прем'єра, і голову ВР. А обирати має існуючий депутатський корпус. Тому вибір в них не дуже великий. Або Макака, або Яйценюк, або Бойко-вишкостроітєль. З цих кандидатів Макака для Коломойші напевно найкращий варіант.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15914
Re: Кілька питань
« Reply #8 : Квітня 04, 2019, 09:10:57 09:10 »
Їм треба вже зараз поміняти і прем'єра, і голову ВР. А обирати має існуючий депутатський корпус. Тому вибір в них не дуже великий. Або Макака, або Яйценюк, або Бойко-вишкостроітєль. З цих кандидатів Макака для Коломойші напевно найкращий варіант.
Яка відразу же почне його топити? А хто її обере в ВР? Зеленський?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Кілька питань
« Reply #9 : Квітня 04, 2019, 09:23:39 09:23 »
Їм треба вже зараз поміняти і прем'єра, і голову ВР. А обирати має існуючий депутатський корпус. Тому вибір в них не дуже великий. Або Макака, або Яйценюк, або Бойко-вишкостроітєль. З цих кандидатів Макака для Коломойші напевно найкращий варіант.

А як же молода ЗЕкоманда?Ну та шо з "бізнесом" сиділа і лупала очима?
Зі старту наїпуть свого виборця?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Кілька питань
« Reply #10 : Квітня 04, 2019, 09:30:18 09:30 »
То це змова між Коломойським і Порошенко чи Колома підіграв несвідомо?
Нарештi... починаеться весна в душах...
ВзагалI, Беня добрий дядька, вiн нi на кого не ображаеться, просто "Работа у нас такая..."
 :smilie1:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Кілька питань
« Reply #11 : Квітня 04, 2019, 09:33:16 09:33 »
Яка відразу же почне його топити? А хто її обере в ВР? Зеленський?
Оберуть її нинішні дупутати. Ось ці Парасюки, Сірожі Лещенки, Вікторії Сюмар та Єгорки Соболєви з Добродомовими.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Кілька питань
« Reply #12 : Квітня 04, 2019, 09:35:42 09:35 »
А як же молода ЗЕкоманда?Ну та шо з "бізнесом" сиділа і лупала очима?
Зі старту наїпуть свого виборця?
А он ім нічіво нє абєщял  :laugh:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15914
Re: Кілька питань
« Reply #13 : Квітня 04, 2019, 09:39:18 09:39 »
Оберуть її нинішні дупутати. Ось ці Парасюки, Сірожі Лещенки, Вікторії Сюмар та Єгорки Соболєви з Добродомовими.
З чистого ентузіазму, радіючи за Зелень? Ви думаєте їх там 226 набереться? Щось у політиків я не часто зустрічав , якщо зустрічав, прояви ідіотизму, а от жагу грошей і влади майже в кожного. Чим вони мотивують кожного з 226 депутатів?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Кілька питань
« Reply #14 : Квітня 04, 2019, 09:40:19 09:40 »
З чистого ентузіазму, радіючи за Зелень? Ви думаєте їх там 226 набереться? Щось у політиків я не часто зустрічав , якщо зустрічав, прояви ідіотизму, а от жагу грошей і влади майже в кожного. Чим вони мотивують кожного з 226 депутатів?
Ви самі сформулювали відповідь.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Кілька питань
« Reply #15 : Квітня 04, 2019, 09:46:15 09:46 »
З приводу договорняка бабці з ЗЕ та інші розклади. Послухайте. Забула вчора тут викласти

Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15914
Re: Кілька питань
« Reply #16 : Квітня 04, 2019, 10:33:50 10:33 »
Ви самі сформулювали відповідь.
Тоді додам ще декілька інгредієнтів, аби моя відповідь не здавалася такою очевидною: амбіції , суперництво, відсутність центру об'єднання саме в ВР

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Кілька питань
« Reply #17 : Квітня 04, 2019, 10:51:21 10:51 »
Тоді додам ще декілька інгредієнтів, аби моя відповідь не здавалася такою очевидною: амбіції , суперництво, відсутність центру об'єднання саме в ВР
Амбіції лузерів стати знову дупутатами допоможуть КоЗелам дуже легко поставити свого прем'єра та свого голову ВР. Справа в тому, що в цій ВР повно покидьків, яким не світить знову бути обраними, якщо їх не візьме в список якась потужна політсила. Це більшість Сміттєнемочі, Народного Фронту, Сірожі Квартирні, Найєми, Парасюки, Добродомови. Додайте до них кілька десятків давно підкуплених Коломойшою депутатів, а також макакачу фракцію - і вже проглядаються контури нової більшості. А якщо не буде вистачати голосів, то прикуплять радикалів, та й риги радо допоможуть.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15914
Re: Кілька питань
« Reply #18 : Квітня 04, 2019, 11:05:34 11:05 »
Коротше, давайте дочекаємося, тоді й побачимо. Прийшло на думку, що можливо зміна уряду буде вигідна у контексті парламентських виборів

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Кілька питань
« Reply #19 : Квітня 04, 2019, 11:33:15 11:33 »
................
Резюме
Тож чи не здається вам, панове, що ми присутні на грандіозній виставі, що влаштував Порошенко за допомоги Коломойського? Можливо, Порошенко за допомогу пообіцяв Коломойському якийсь клаптик України — наприклад, вкрадені мільярди. Звичайно, для України це велика ціна, але коли на карті стоїть незалежність країни, таку ціну варто заплатити.
................

Перефразируя известное:

"Не ищите  в тёмной комнате чёрную кошку... особенно, если её там нет!"
No money No honey

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Кілька питань
« Reply #20 : Квітня 04, 2019, 04:44:12 16:44 »
Цитувати
Резюме
Тож чи не здається вам, панове, що ми присутні на грандіозній виставі, що влаштував Порошенко за допомоги Коломойського? Можливо, Порошенко за допомогу пообіцяв Коломойському якийсь клаптик України — наприклад, вкрадені мільярди. Звичайно, для України це велика ціна, але коли на карті стоїть незалежність країни, таку ціну варто заплатити.

А знаєте щось у цьому є. Викладаю ролік. Він досить довгий хочте дивиться увесь, а ні ось фрагмент який примусив мене пригадати прочитане сьогодні тут 7.50 - 9.00.  Там прямий натяк на те що Беню чекає Новачок при любих розкладах

Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Кілька питань
« Reply #21 : Квітня 04, 2019, 04:58:23 16:58 »
Я впевнений в одному - вихід Бєні з Привату в такий спосіб, який стався, був неможливий без 100% обізнаності Петра.
Тому спектакль як варіант, я не відкидаю.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Кілька питань
« Reply #22 : Квітня 04, 2019, 05:12:00 17:12 »
А знаєте щось у цьому є. Викладаю ролік.
Він досить довгий хочте дивиться увесь, а ні ось фрагмент який примусив мене пригадати прочитане сьогодні тут 7.50 - 9.00. 
Там прямий натяк на те що Беню чекає Новачок при любих розкладах
Дешевше снайпера купити - Новачок... це тодi, коли ти поруч та розумiеш ризик самоi отрути.
Беня - не пацан з Кварталу - тертий калач, пресу чiтае, новини, в Iнтернетi спiлкуеться...
 :smilie7:

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Кілька питань
« Reply #23 : Квітня 04, 2019, 05:16:59 17:16 »
Дешевше снайпера купити - Новачок... це тодi, коли ти поруч та розумiеш ризик самоi отрути.
Беня - не пацан з Кварталу - тертий калач, пресу чiтае, новини, в Iнтернетi спiлкуеться...
 :smilie7:

Ви же розумієте що Новачок це образно. А Бєня будучи хоч трижди тертим калачом аж ніяк не захистить себе самостійно від будь яких кремлівських шпілєй-вілєй.  І байдуже переможе кловАн чи ні.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Кілька питань
« Reply #24 : Квітня 04, 2019, 05:22:16 17:22 »
Ви же розумієте що Новачок це образно.
А Бєня будучи хоч трижди тертим калачом аж ніяк не захистить себе самостійно від будь яких кремлівських шпілєй-вілєй. 
І байдуже переможе кловАн чи ні.
Вбити Беню вигiдно тим, у кого вiн стоiть на шляху та вiдбирае бiзнес.
Тодi само по собi вбивство е не просто Акт помсти, а наслiдок - ти заважаеш менi працювати та не бажаеш пiти з дороги...
Зараз Беня - поки що - хоч й дирявий, але мiшок з баблом.
Хай розрахуеться з ким треба, а потiм... хоч сам вiшаеться.
Вбивати заради вбивства... вже не модно.
Тим паче, е куди кращi варiацii - ДТП - найдешевший варiант, який спрацьовуе бездоганно та й кулi витрачати не треба.
 :smilie7:

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Кілька питань
« Reply #25 : Квітня 05, 2019, 11:59:17 23:59 »
Я колись на форумі у Дрейк писав, що Порошенко обов'язково на наступні вибори до Ради сформує залежну сторонню популістичну патріотичну силу, що буде відбирати голосу у Тимошенко і критикувати Порошенка. Тоді чомусь не збагнув, що таке можно зробити і на президентських виборах. Я думав, що її очолить Саакашвілі. Але здається, потім вибрали Зеленського. Поршенку необхідна була така сила, він не вперше користується керованими опонентами (як-то Опоблок, наприклад). І якщо ми такої іншої сили не бачимо (а Саакашвілі підримує Зеленського), то для мене все зрозуміло.

Два останніх дні провалу Зеленського мене лише переконують у цьому. Він зливається. Але відкрито це не робитиме, бо ще треба в Раду балотуватись. Ця вистава надовго.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27057
Re: Кілька питань
« Reply #26 : Квітня 06, 2019, 12:13:31 00:13 »
Слабое место всех этих умозрительных построений в том что никто не может гарантировать НЕизбрание Зеленского

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Кілька питань
« Reply #27 : Квітня 06, 2019, 12:32:44 00:32 »
Никто не мог гарантировать и выход Порошенко во второй тур, однако он это сделал. Я уже когда-то говорил, что Порошенко до второго тура Зеленского мочить не будет. А сейчас два дня идёт уже такое мочилово шо аж дым столбом. Зеленский, наоборот, за эти два дня уже наделал столько всего, чтобы показать себя дурныком, что мне уже сейчас очень интересно посмотреть бы на рейтинги. Ему достаточно будет пятиминутной речи, чтобы раздать всем своим избирателям меседжи, почему за него не голосовать. Гарантировать никто никогда ничего не мог — ни томос, ни безвиз, ни ассоциацию, ни отсутствие большого вторжения. Но Порошенко суперталантливый и работоспособный, его второй срок будет результатом огромной работы, а не стечения обстоятельств.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Кілька питань
« Reply #28 : Квітня 06, 2019, 12:34:53 00:34 »
Кстати, против Кучмы, Симоненко, Мороза и Витренко проголосовали в 1999 году 20%, и во втором туре Кучма взял 18 из этих 20 процентов. Сейчас против П и З проголосовали целых 54%. Оцените потенциал.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Кілька питань
« Reply #29 : Квітня 06, 2019, 12:35:12 00:35 »
Слабое место всех этих умозрительных построений в том что никто не может гарантировать НЕизбрание Зеленского
Операция Анализы... показала, что Зе... это Андроид, которому дали програму и который живет только в Сети...
Не стоит тратить время на понты и что кому-то что-то доказывать...
 :smilie7: