Автор Тема: "Не голосувати по приколу"  (Прочитано 949 раз)

0 Користувачів і 11 Гостей дивляться цю тему.

Offline aag

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1073
"Не голосувати по приколу"
« : Квітня 14, 2019, 04:21:26 04:21 »
Глава УГКЦ Святослав закликав українську молодь до зрілої відповідальності під час голосування на виборах голови нашої держави. Справжня свобода, до котрої прагнуть молоді, не можлива без відповідальності, наголошує пастир.

Через участь у виборах президента українці виявляють національну і християнську зрілість. Тож глава Української греко-католицької церкви Святослав закликав українців до зрілої відповідальності та – не дати нікому висміяти Україну.
У традиційному Посланні Святослава до молоді на Квітну неділю мовиться, що за даними соцопитувань, більшість молодих українців найважливішою цінністю свого життя вважають свободу. Але справжня свобода неможлива без відповідальності.

Історія спасіння показує, що дорога з рабства до свободи – це важкий і тривалий шлях, яким треба крокувати з дня у день, послідовно й витривало, наголосив голова УГКЦ.

"На цьому шляху можливі помилки, але неприпустимо допускатися злочинної байдужості чи легковажності, якими ми самі, часто навіть не помічаючи цього, переходимо на бік нашого противника, самі добровільно повертаємося під його кормигу", – наголосив голова УГКЦ.

Українці проявлятимуть свою національну і християнську зрілість через участь у виборах президента. Тож блаженніший Святослав закликав усіх до зрілої відповідальності.

Тільки зріла особа здатна передбачити наслідки свого вибору та брати на себе особисту відповідальність за них. Не даймо нікому висміяти України, глумитися над кров’ю і стражданням нашого народу, який ціною власного життя виборює справжню свободу!,
– закликав голова УГКЦ.

Для того, щоб молоді українці краще і якомога свідоміше прийняли особисте й відповідальне рішення, блаженніший Святослав пригадав критерії, які свого часу висловив блаженніший Любомир.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34303
  • Стать: Чоловіча
Re: "Не голосувати по приколу"
« Reply #1 : Квітня 14, 2019, 09:00:21 09:00 »
Зараз Бордерландер прибіжить з криками про зраду :smilie5:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: "Не голосувати по приколу"
« Reply #2 : Квітня 14, 2019, 09:08:06 09:08 »
Зараз Бордерландер прибіжить з криками про зраду :smilie5:
Ну раз ти так хочеш, то можу й про зраду.

Нажаль Святослав навіть за Вакарчука сцикливіший. То той хоч перед першим туром наважився щось конкретне сказати, а Святослав лише перед другим туром повторив всього навсього тези Славіка.
Це в умовах, коли грекокатолики масово голосують за Макаку та Вазеліна  :weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34303
  • Стать: Чоловіча
Re: "Не голосувати по приколу"
« Reply #3 : Квітня 14, 2019, 10:07:34 10:07 »
Хе-хе, що я казав   :smilie5:

Казали і перед першим туром, ти мабуть недочуваєш  :smilie7:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: "Не голосувати по приколу"
« Reply #4 : Квітня 14, 2019, 10:13:14 10:13 »
Хе-хе, що я казав   :smilie5:

Казали і перед першим туром, ти мабуть недочуваєш  :smilie7:
Мабуть не лише я їх не чув, але і вся Галиччина. Бо як тоді пояснити, що на Станіславщині перший тур виграла Мадурівна?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34303
  • Стать: Чоловіча
Re: "Не голосувати по приколу"
« Reply #5 : Квітня 14, 2019, 10:21:30 10:21 »
Це добре, що ти знайшов крайніх   :weep:

А ти не думав, що твої галичани - просто хитросракі поци, які в першу чергу думають про халяву ?  :smilie8:

Все, поїхав на службу в УГКЦ, потім Бордердандеру відзвітую   :smilie7:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: "Не голосувати по приколу"
« Reply #6 : Квітня 14, 2019, 10:27:35 10:27 »
Це добре, що ти знайшов крайніх   :weep:

А ти не думав, що твої галичани - просто хитросракі поци, які в першу чергу думають про халяву ?  :smilie8:

Все, поїхав на службу в УГКЦ, потім Бордердандеру відзвітую   :smilie7:
Як виявилось, грекокатолицькі ієрархи - плоть від плоті галичан.

Сподіваюсь, що хоч в храмі тобі прямо скажуть не голосувати на кандидата, який відверто зневажає Україну  :weep:.
Бо фіг тебе розбере, може ти досі збирався відповідально і не по приколу голосувати за Вазєліна...
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Cheerful Sniper

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 668
Re: "Не голосувати по приколу"
« Reply #7 : Квітня 14, 2019, 10:47:47 10:47 »
Мабуть не лише я їх не чув, але і вся Галиччина. Бо як тоді пояснити, що на Станіславщині перший тур виграла Мадурівна?
Зараз, за деякими даними, тільки в Івано-Франківську проживає біля 57 000 росіян.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: "Не голосувати по приколу"
« Reply #8 : Квітня 14, 2019, 10:52:09 10:52 »
Зараз, за деякими даними, тільки в Івано-Франківську проживає біля 57 000 росіян.

А в Харкові 40% етнічних кацапів = 700.000

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: "Не голосувати по приколу"
« Reply #9 : Квітня 14, 2019, 11:17:25 11:17 »
Не хотів би зараз підтримувати срач, але позиція Святослава настільки м'яка, що до риторики мокаки йому зовсім недалеко

Але , на захист Святослава- це позиція, підпорядкована позиції Ватикану

Українцям треба над цим думати в майбутньому

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16150
Re: "Не голосувати по приколу"
« Reply #10 : Квітня 14, 2019, 12:07:27 12:07 »
А в Харкові 40% етнічних кацапів = 700.000
Руський - це ще не вирок, а от хохол...

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27311
Re: "Не голосувати по приколу"
« Reply #11 : Квітня 14, 2019, 12:15:22 12:15 »
Не хотів би зараз підтримувати срач, але позиція Святослава настільки м'яка, що до риторики мокаки йому зовсім недалеко

Але , на захист Святослава- це позиція, підпорядкована позиції Ватикану

Українцям треба над цим думати в майбутньому

Наврядли
Думаю что греко католики на удивление идеологически так и остались православными
Отсюда и его прошлый эпикфейл про "кандидата который пиарится на церкви и армии". Это чисто православная теза о том что за свою работу не следует ожидать награды, а делать ее тихо и пребывать в скромности. Тоесть "быть как все". Это идеологическая основа наших бед

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: "Не голосувати по приколу"
« Reply #12 : Квітня 14, 2019, 01:15:42 13:15 »
Наврядли
Думаю что греко католики на удивление идеологически так и остались православными
Отсюда и его прошлый эпикфейл про "кандидата который пиарится на церкви и армии". Это чисто православная теза о том что за свою работу не следует ожидать награды, а делать ее тихо и пребывать в скромности. Тоесть "быть как все". Это идеологическая основа наших бед

Я лише зауважую, що позиція Ватикану, як матері УГКЦ зовсім не надихає

І вважаю, що з часом ПЦУ може і має стати "патріотичною", якщо хочете, церквою

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34303
  • Стать: Чоловіча
Re: "Не голосувати по приколу"
« Reply #13 : Квітня 14, 2019, 03:32:32 15:32 »
Як виявилось, грекокатолицькі ієрархи - плоть від плоті галичан.
...

Та трохи мудріші від тих 'щирих патріотів', яким головне срачі роздувати і всіх в вороги записувати.   

А потім в результаті 200 студентів залишиться проти ворожої армії, як то в Українців прийнято.


Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34303
  • Стать: Чоловіча
Re: "Не голосувати по приколу"
« Reply #14 : Квітня 14, 2019, 03:35:15 15:35 »
...
Сподіваюсь, що хоч в храмі тобі прямо скажуть не голосувати на кандидата, який відверто зневажає Україну  :weep:.
...

Сказали до скигліїв ставитись поблажливо  :smilie8:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: "Не голосувати по приколу"
« Reply #15 : Квітня 14, 2019, 06:40:11 18:40 »
Та трохи мудріші від тих 'щирих патріотів', яким головне срачі роздувати і всіх в вороги записувати.   

А потім в результаті 200 студентів залишиться проти ворожої армії, як то в Українців прийнято.
Як би там не було, але в тебе теж не вистача мудрості пояснити глибиннний смисл Святославових обсерів Порошенка в його парі з Вазєліном. Тому мусиш постійно на мою персону збиватися  :weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?