Автор Тема: Реванш по повній. Лідери в наступну Раду - партії Зеленського та Медведчука (ІНФ  (Прочитано 1011 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8337
Реванш по повній. Лідери в наступну Раду - партії Зеленського та Медведчука (ІНФОГРАФІКА)

Результати соцопитувань гідного довіри - тобто, не псевдосоціологічного - КМІС (Київського міжнародного інституту соціології) показують, що симпатії виборців щодо парламентських партій істотно змінилися.
Про це свідчить соцопитування Київського міжнародного інституту соціології.
Серед респондентів, які визначилися з вибором:
25,9% проголосували б за партію «Слуга народу»,
15,7% – за партію «Опозиційна платформа – «За Життя»,
13,9% – за партію «Блок Петра Порошенка «Солідарність»,
12,1% – за партію «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
5,1% – за партію «Громадянська позиція»,
5% – за партію «Сила і Честь»,
4,8% – за Радикальну партію Олега Ляшка,
4,6% – за партію «Всеукраїнське об’єднання «Свобода»,
2,3% – за партію «Опозиційний блок»,
1,5% – за партію «Блок Святослава Вакарчука»

Опитування проводили з 9 по 14 квітня серед 2004 повнолітніх респондентів у 129 населених пунктах у всіх регіонах, окрім окупованих територій Донбасу і анексованого Росією Криму.
Похибка репрезентативності дослідження не перевищує 3,3%.
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча

Offline Tamak

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 15
Да ну. Ще рано робити якісь прогнози на осінь. Вангую, що якщо Слуга переможе на виборах, то відразу після того, як він відкриє рота, його рейтинг обвалиться.

Offline gremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 710
Да ну. Ще рано робити якісь прогнози на осінь. Вангую, що якщо Слуга переможе на виборах, то відразу після того, як він відкриє рота, його рейтинг обвалиться.

Значить, до жовтня його виборців будуть годувати хвилинними відеороликами.
В яких він буде розповідати, що виконати "програму щастя" (зокрема знизити комунальні тарифи) йому заважає відсутність партії у ВР.

А про некомпетентність та недієздатність олігархічні ЗМІ будуть просто мовчати.
Манюпас міцніше спить, коли нічого не знає.
« Останнє редагування: Квітня 17, 2019, 11:19:50 11:19 від gremlin »

Offline Tamak

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 15
Значить, до жовтня його виборців будуть годувати хвилинними відеороликами.
В яких він буде розповідати, що виконати "програму щастя" (зокрема знизити комунальні тарифи) йому заважає відсутність партії у ВР.

А про некомпетентність та недієздатність олігархічні ЗМІ будуть просто мовчати.
Манюпас міцніше спить, коли нічого не знає.

Справа в тому, що специфіка нашої вати це бути завжди всім невдоволеними. Тому мені здається, що розчарування буде досить швидке, тим паче розмови про "попередників" у народа вже визивають як мінімум сарказм. Особливо з огляду на те, що Зеленський зміг підтягнути собі електорат діаметрально протилежних поглядів.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
Справа в тому, що специфіка нашої вати це бути завжди всім невдоволеними. Тому мені здається, що розчарування буде досить швидке, тим паче розмови про "попередників" у народа вже визивають як мінімум сарказм. Особливо з огляду на те, що Зеленський зміг підтягнути собі електорат діаметрально протилежних поглядів.


дело в том что они это понимают

а значит все будут делать очень быстро чтобы выполнить план максимум за 2-4 месяца.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline gremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 710
 Лучше бы это было неправдой
    В очень узких кругах о нём говорят так: “Наш мальчик”

    Мысль о том, что “Наш мальчик”, далее НМ, может стать джокером, появилась спонтанно. То ли сериал навёл на мысль, то ли сценарий под него написали с далеко идущими планами, никто уже не скажет. Во всяком случае решение НМ использовать было принято.

    “Своим” для “друзей с Востока” НМ стал давно – лет 15 назад. Для гастролей и доступа к первым лицам было необходимо стать “своим”. Они это умеют делать, да и НМ был не против – деньги, и большие, знаете ли.

    В 2015 году возникла большая проблема у ИВ и решили НМ прогнать через соцопрос. Когда увидели результат, решили попробовать. Первая и основная цель – давить на ПА за банк и отстранение нового менеджмента от некоторых предприятий, которые кормили ИВ и очень неплохо.

    Осенью 2018 рейтинг НМ стал зашкаливать и был сформирован большой бюджет с перспективой обойти всех в первом туре и победить во втором. К бюджету подключились и те, кто сделал НМ “своим” Совпадение интересов объединило ИВ и “Соседа”...

Повний текст:  https://ibigdan.livejournal.com/23590831.html

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Лучше бы это было неправдой
    В очень узких кругах о нём говорят так: “Наш мальчик”

    Мысль о том, что “Наш мальчик”, далее НМ, может стать джокером, появилась спонтанно. То ли сериал навёл на мысль, то ли сценарий под него написали с далеко идущими планами, никто уже не скажет. Во всяком случае решение НМ использовать было принято.

    “Своим” для “друзей с Востока” НМ стал давно – лет 15 назад. Для гастролей и доступа к первым лицам было необходимо стать “своим”. Они это умеют делать, да и НМ был не против – деньги, и большие, знаете ли.

    В 2015 году возникла большая проблема у ИВ и решили НМ прогнать через соцопрос. Когда увидели результат, решили попробовать. Первая и основная цель – давить на ПА за банк и отстранение нового менеджмента от некоторых предприятий, которые кормили ИВ и очень неплохо.

    Осенью 2018 рейтинг НМ стал зашкаливать и был сформирован большой бюджет с перспективой обойти всех в первом туре и победить во втором. К бюджету подключились и те, кто сделал НМ “своим” Совпадение интересов объединило ИВ и “Соседа”...

Повний текст:  https://ibigdan.livejournal.com/23590831.html
Вазєлінський - це лише пустишка, яку Коломойша та Ху№ло використовують, щоб прорватись до влади. А розвалили Українську державу зрадойопи, які 5 років верещали, що влада варуєт і нищить патріотов в катлах. Між іншим, тим самим займалась і купа супівських зрадойопів, більша частина з яких зараз перекочувала на казльоноправду і там оргазмує в унісон зі Скабєєвою та Жіріновським.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4791
  • Стать: Чоловіча
Вазєлінський - це лише пустишка, яку Коломойша та Ху№ло використовують, щоб прорватись до влади. А розвалили Українську державу зрадойопи, які 5 років верещали, що влада варуєт і нищить патріотов в катлах. Між іншим, тим самим займалась і купа супівських зрадойопів, більша частина з яких зараз перекочувала на казльоноправду і там оргазмує в унісон зі Скабєєвою та Жіріновським.
чьто?  :smilie10:

Offline gremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 710
Вазєлінський - це лише пустишка, яку Коломойша та Ху№ло використовують, щоб прорватись до влади. А розвалили Українську державу зрадойопи, які 5 років верещали, що влада варуєт і нищить патріотов в катлах. Між іншим, тим самим займалась і купа супівських зрадойопів, більша частина з яких зараз перекочувала на казльоноправду і там оргазмує в унісон зі Скабєєвою та Жіріновським.

Звичайно.
Але цими зрадойопами керували росіфйські спецслужби.
Інакше би зрадойопів під час війни просто затюкали.

У всіх соцмережах скільки було викривань, але проти такої навали тяжко було опиратися.
Держпропаганди не було - це повний мінус. Аласанія, Стець - провалили цей фронт!

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
чьто?  :smilie10:
В 2014-2015 роках Пельфорчик, Вікс, DFMB та інші персонажі нашого списку підарів зрадойопили тут, та ще й чималою підтримкою користувались. Аскольд їх підтримував і сам зрадойопив по чорному. Після того, як зрадойопи добились від Чупса знаття Дрейк, капа притомного народу просто порозбігалась.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Звичайно.
Але цими зрадойопами керували росіфйські спецслужби.
Інакше би зрадойопів під час війни просто затюкали.

У всіх соцмережах скільки було викривань, але проти такої навали тяжко було опиратися.
Держпропаганди не було - це повний мінус. Аласанія, Стець - провалили цей фронт!
Все воно так, але коли вчорашній зрадойоп зараз починає нити, що Пєця провалив внутнішню політику, що Стець чогось там зрадойопу не забезпечив, мене справжня лють охоплює.

Найсмішніше, що так само через кілька місяців почнуть нити нинішні вибоці вазєліна.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline gremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 710
Все воно так, але коли вчорашній зрадойоп зараз починає нити, що Пєця провалив внутнішню політику, що Стець чогось там зрадойопу не забезпечив, мене справжня лють охоплює.

Найсмішніше, що так само через кілька місяців почнуть нити нинішні вибоці вазєліна.

До чого тут лють?
Широким народним масам ЗАВЖДИ потрібен поводир (в різному ступеню) Особливо у пострадянських країнах.
Як казав Ленін - кінематограф.
Для тих, хто не здатен читати слова - показувати картинки.

Просто цим займалися в СРСР=Росії десятиліттями і ресурс набагато більший

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
До чого тут лють?

Я на форумних зрадойопів серджусь.
Коли їм чотири років тому пояснював, що не треба розганяти зраду, що ви власними руками Україну до Руїни ведете, вони гігікали і називали мене ботом мінстеця. А нині зрадойопи розводять руками і шукають винних на стороні. Мінстець їм винен, трясця  :smilie9:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline екс-Радник

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
До листопада Зекоманду ще можуть десять разів розвішати на ліхтарях уздовж Хрещатика.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
До листопада Зекоманду ще можуть десять разів розвішати на ліхтарях уздовж Хрещатика.
:smiley24: Все може бути...

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19226
Все воно так, але коли вчорашній зрадойоп зараз починає нити, що Пєця провалив внутнішню політику, що Стець чогось там зрадойопу не забезпечив, мене справжня лють охоплює.

Найсмішніше, що так само через кілька місяців почнуть нити нинішні вибоці вазєліна.

Не скажи: вони будуть "шукати позитив" і знаходити його дохуя у дібілізорі.