Автор Тема: Щось він забагато свого поганого рота відкриває. На ФУПі.  (Прочитано 788 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17207
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
 :smilie9:

Я про Дончанина.
В часи Майдану я його багато разів особисто запрошував приїжджати (я багатьох запрошував).
Я сам їздив із Запоріжжя кожного тижня, на 2-3-4 дня. Майдан тривав 8 тижнів, я приїжджав 7 разів.
Він не приїхав жодного разу.
Спочатку він робив ремонт, потім розповідав що хворіє, потім казав дуже далеко та іншу херню.

Коротше нехай вигрібає. Скотиняка донбасяцька. :smiley23:
« Останнє редагування: Квітня 19, 2019, 08:15:38 20:15 від ЮАР »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Він просто дуже вдало маскувався під більшість. Як маятник качнувся в бік прокацапщини та сепар*я, він одразу показав своє обличчя. В нього дитина в ДНРівському виші і має пашпорт ДНР. Це для мене був головний маркер, бо навчатися їм в Україні та отримати тут пашпорт легше, ніж нам.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17207
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Мабуть так.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Його уже спалили, що це не він.

Offline Alison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1022
Його уже спалили, що це не він.
так, сесьтьор Донч знав

пс то він тепер й за косату топить?

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Його уже спалили, що це не він.

Маєте на увазі, що це не Дончанин?
Це точно він особисто.

Offline _GP_

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 852
Как думаете, гипотетически, может ли патриот Украины имеющий возможность покинуть дыру оставаться в ней с угрозой призыва ребёнка в  "армию дыныры"? Риторический вопрос

Offline -Юрій-

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1928
В один час риторика чела під ніком Дончанін змінилась просто миттєво й координально.Навіть стилистика , інтелектуальна цінніть дописів й т.д. Якщо його ніком користуюються інші, я не здивуюсь.

Offline Полли

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Стать: Жіноча
раньше его я не знала, но он стал ватой с 14 года только слепой это не увидел. я вату чую зазделегидь

а еще он хам и быдло

Offline Джон Чандос

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 267
  • Стать: Чоловіча
на фупе уже даавно заметили то, что резко сменилась риторика и стиль написания не только дончанина, а и других форумчан.
Сложилась впечатление того, что админы форума пустили ботов под старые аккаунты.
Самый страшный грех человека - гордыня.

Offline -Юрій-

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1928
на фупе уже даавно заметили то, что резко сменилась риторика и стиль написания не только дончанина, а и других форумчан.
Сложилась впечатление того, что админы форума пустили ботов под старые аккаунты.
совершенно Да.

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
на фупе уже даавно заметили то, что резко сменилась риторика и стиль написания не только дончанина, а и других форумчан.
Сложилась впечатление того, что админы форума пустили ботов под старые аккаунты.
У мене свого часу увели акаунт на ФУПі. Якийсь бот з рашки писав під моїм нікнейомом. Потім йожа мені його повернула.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33105
  • Стать: Чоловіча
Кацапка приторговує ніками, щоб не палити москальські десанти масово новозареєстрованими ніками.

Цікаво, з мого навічнозабаненого ще якийсь бурят не херачить там контент ?  :smilie5:

Offline Полли

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Стать: Жіноча
У мене свого часу увели акаунт на ФУПі. Якийсь бот з рашки писав під моїм нікнейомом. Потім йожа мені його повернула.
никакой ник у этого мудака не увели. он вата и у него сегодня на фупе бенефис.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Та Дончанін це. Справжній. Завжди був конформістом. Тепер розраховує що Зе з Медведчуком таки увіпхнуть ОРДЛО разом з ним в Україну. А на яких умовах для України його не сильно цікавить.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Спочатку він робив ремонт.
О! Дончановський "ремонт на кухні" це один з найкращих упячних мемасиків.  :lol:  :weep:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
так, сесьтьор Донч знав
Ну те що історію про крисуларису не згадав дійсно дивно. Цей скандал в принципі досить гучно тоді пройшов. Але з тим що він на форумі практично живе, зранку і до вечора то може уже і стек переповнився та кукушкою поїхав трохи.

пс то він тепер й за косату топить?
Дик він на упячці з'явився як районний начштабу косатої. А юльки колишніми не бувають.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
на фупе уже даавно заметили то, что резко сменилась риторика и стиль написания не только дончанина, а и других форумчан.
Сложилась впечатление того, что админы форума пустили ботов под старые аккаунты.

нічо там нє смєнілось. Акакій завжди був макако-ватним.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline ska

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 617
Гарант- лайт

Offline -Юрій-

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1928
Вичитав на фупі:
Фіксік з доунбауном навипередки спростовують викрадення ніків...
Клоуни.