Автор Тема: Про Народний Хронт давайте подумаємо, перспективи, то-сьо...  (Прочитано 3441 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33371
  • Стать: Чоловіча
Авакяни-гєращєнкі то таке. Вислужувались, аж з трусів вистрибували.

А що там Сєня Пітровіч, Турчінов, тетеруки там різні ?  :smilie7:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26992
Посмотрим
В принципе сам по себе НФ давно мертв

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Авакяни-гєращєнкі то таке. Вислужувались, аж з трусів вистрибували.

А що там Сєня Пітровіч, Турчінов, тетеруки там різні ?  :smilie7:
Сєня Пєтрович нехай отримає те саме, що й Рюкзакян.. Їхня зрада була спільною.
Турч фіг його розбере. Наче відкрито не зрадив, але зрада Рюкзякяна на його совісті. Зрештою він прикривав Рюкзякяна в РНБО.

Тетерук надто дрібна фігура, щоб самостійно щось вирішувати.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33371
  • Стать: Чоловіча
Сєня Пєтрович нехай отримає те саме, що й Рюкзакян.. Їхня зрада була спільною.
Турч фіг його розбере. Наче відкрито не зрадив, але зрада Рюкзякяна на його совісті. Зрештою він прикривав Рюкзякяна в РНБО.

Тетерук надто дрібна фігура, щоб самостійно щось вирішувати.

Якраз на сторінці Тетерука в Фейсбуку пару днів тому бачив певне пихате самовдоволення. Типу як в пацанів, які вже свої вапроси порєшалі  :smilie7:

Навіть написав там пару слів, але афіцер нікуя не відповідав, релаксував щось дуже посилено  :smilie5:

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Треба робити нову проукраїнську партію без пашинських кроликів і тетеруків .

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Якраз на сторінці Тетерука в Фейсбуку пару днів тому бачив певне пихате самовдоволення. Типу як в пацанів, які вже свої вапроси порєшалі  :smilie7:

Навіть написав там пару слів, але афіцер нікуя не відповідав, релаксував щось дуже посилено  :smilie5:
Якщо Тетерук доволєн, значить сите в нього іпало  :gigi:
Певно щось пообіцяли пацану, може навіть щось отримає.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1148
Авакяни-гєращєнкі то таке. Вислужувались, аж з трусів вистрибували.

А що там Сєня Пітровіч, Турчінов, тетеруки там різні ?  :smilie7:

Не пропадуть, 100%!

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1751

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Не пропадуть, 100%!

Невже як блудні сини повернуться до мами макаки?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33371
  • Стать: Чоловіча
Тут сторінка ахвіцера, можете натикати  :smilie7:

https://www.facebook.com/TeterukAndrii

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33371
  • Стать: Чоловіча
То що там хронтовики, щось кажуть ?  :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33371
  • Стать: Чоловіча
Підніму тему.

На мою думку, основне питання - що з цим утворенням НФ робити ближче до виборів в ВР, яку позицію займати твердим порохоботам  :smilie7:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Підніму тему.
На мою думку, основне питання - що з цим утворенням НФ робити ближче до виборів в ВР, яку позицію займати твердим порохоботам  :smilie7:
Бренд нiяк не вiдповiдае духу Партii - прибрати нарциса Кроля й поставити туди тих,  хто може витягти НФ в лiдери до жовтня 2019 року.

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6497
Який стосунок порохоботи мають до НФ, їхнього лідера та витягування НФ в лідери?..

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33371
  • Стать: Чоловіча
Який стосунок порохоботи мають до НФ, їхнього лідера та витягування НФ в лідери?..

100%, нехай їх Макакян витягує, разом з жирним Антошею  :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33371
  • Стать: Чоловіча
Вангую, що Сєня Пітровіч на ці вибори буде пропихати себе на лідера патріотичного електорату.

Скоро, мабуть, вилізе на арену і почне робити з Зєлєпукіна українця  :smilie5:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Нехай собирают свой урожай , потом в парламенте организуем коалицию и конституционную бильшисть.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46656
  • Never give in!
Ідуть вони нахуй разом за Свободою...
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33371
  • Стать: Чоловіча
Народний фронтовик подав голос  :smilie7:



Народний депутат фракції "Народний фронт" Антон Геращенко упевнений, що в суботу на консультаціях новообраного президента Володимира Зеленського з керівниками парламентських фракцій буде вирішено питання про дату інавгурації, і в парламенті буде достатньо голосів.

"Я впевнений, що буде 226 голосів, щоб призначити постановою Верховної Ради дату інавгурації. Але треба розуміти, що інавгурація - це і питання того, щоб запросити багато зарубіжних лідерів. Наприклад, на інавгурації Порошенка, як мені говорили, було 17 президентів", - сказав він агентству "Інтерфакс-Україна" в суботу в Києві.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Народним хронтовикам вибори потрібні в останню чергу.
Тому для них відтермінування інавгурації є першочервговою необхідністю, попри всю гру Авакяна за клована.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33371
  • Стать: Чоловіча
Думаю, що дохера хронтовиків ляже під Зєлєпукіна на вибори в ВР. 

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15887
Думаю, що дохера хронтовиків ляже під Зєлєпукіна на вибори в ВР.
Як на мене, водії, охоронці та інша прислуга буде більш керована в якості депів.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4788
  • Стать: Чоловіча
Народний фронтовик подав голос  :smilie7:
"Я впевнений, що буде 226 голосів, щоб призначити постановою Верховної Ради дату інавгурації. Але треба розуміти, що інавгурація - це і питання того, щоб запросити багато зарубіжних лідерів. Наприклад, на інавгурації Порошенка, як мені говорили, було 17 президентів", - сказав він агентству "Інтерфакс-Україна" в суботу в Києві.[/i]
їбаньку антоші хтось би передав, що інавгурація пороха була в 14-му році на тлі активних окупаційних дій.
і світові лідери, своєю присутністю, висловлювали солідарність з країною. запрошення до події було, як заклик до гуртування проти новітньої європейської загрози.
це ж не квн сьогоднішній.  :smiley23:  уявляю, з якими почуттями будуть інші прези читати запрошення від кловуна тепер.
геращенко таким гамном завжди був? якось я не слідкував раніше.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Вангую, що Сєня Пітровіч на ці вибори буде пропихати себе на лідера патріотичного електорату.

Скоро, мабуть, вилізе на арену і почне робити з Зєлєпукіна українця  :smilie5:
ну или будет сидеть в кустах, тыкать палочкой в зленую пре-шестерку и ждать 2024. Ему выгодно чтоб все со всеми переругались

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33371
  • Стать: Чоловіча
Як на мене, водії, охоронці та інша прислуга буде більш керована в якості депів.

Так в них сам головний з прислуги, це вже перебор буде  :smilie5:

Зєлєпукіним треба типу 'лєгітімізіроваться' в політтусовці, тобто впізнаваних іпальників трохи підгребти до себе.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33371
  • Стать: Чоловіча
ну или будет сидеть в кустах, тыкать палочкой в зленую пре-шестерку и ждать 2024. Ему выгодно чтоб все со всеми переругались

Так на парламентських же зараз вже треба щось робити, сам по собі Хронт пролетить, як фанера.

А не будуть нормально в Раді присутні, то потім Сєні Пітровичу дєнєх ніхто не дасть  :smilie7:   

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Так на парламентських же зараз вже треба щось робити, сам по собі Хронт пролетить, як фанера.
А не будуть нормально в Раді присутні, то потім Сєні Пітровичу дєнєх ніхто не дасть  :smilie7:
Ему треба бороду збрити - ДУШМАН якийсь, а не Парт. вождь.
 :smilie1:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Народный Фронт уже не актуально. Слишком переменчива электоральная любовь в современных украинских реалиях.  Теперь актуальна "Солидарность" которая и должна стать крупнейшей оппозиционной парламентской партией.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33371
  • Стать: Чоловіча
Народный Фронт уже не актуально. Слишком переменчива электоральная любовь в современных украинских реалиях.  Теперь актуальна "Солидарность" которая и должна стать крупнейшей оппозиционной парламентской партией.

Сєня з тетеруками з тобою не згодні. Ну а Арсєній Борісовіч тєм болєє  :smilie7: 

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33371
  • Стать: Чоловіча
Цікаво, кого з хронтовиків побачимо в Зєлєпукіна ? :smilie7: