Автор Тема: Вже починають зачистку онлайн-медіапростору  (Прочитано 907 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6529
https://www.depo.ua/ukr/politics/zelenskiy-zaprosiv-zhurnalistiv-shchob-ozvuchiti-plan-diy-20190421952394
Цитувати
"Шановні журналісти, ми вас запрошуємо в найближчий час, це наш план, підготовка, я поки що не можу сказати у відкритому ефірі. З приводу того, щоб закінчити інформаційну війну, вогонь на Донбасі. Ми вас запрошуємо, нам буде потрібна ваша допомога. Ми будемо з вами розмовляти… Ми вам розкажемо наш план дій", - зазначив він.

 Він наголосив, що запрошує всіх українських журналістів і блогерів.
Виховальна бесіда, й окреслення перспектив для тих, хто буде "некомандним гравцем", НМД.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Мою дружину на Мордокнігє забанили сьогодні.  :laugh:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27018
https://www.depo.ua/ukr/politics/zelenskiy-zaprosiv-zhurnalistiv-shchob-ozvuchiti-plan-diy-20190421952394Виховальна бесіда, й окреслення перспектив для тих, хто буде "некомандним гравцем", НМД.

А кто он такой что бы беседовать например с журналистами 112го или АйСиТиви?  :laugh:

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Кто такие эти "мы", которые будут говорить?......

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27018
Кто такие эти "мы", которые будут говорить?......

Их каманда  :laugh:

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Их каманда  :laugh:
ах да, йопт, у них жеж есть маладаякаманда 2.0, где-то есть, только ее не видно. Суслики блин....

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
ах да, йопт, у них жеж есть маладаякаманда 2.0, где-то есть, только ее не видно.
Суслики блин....
КК - Команда Квартала.
 :smilie1:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6529
А кто он такой что бы беседовать например с журналистами 112го или АйСиТиви?  :laugh:
Сподіваюся що ніхто, але як тренд. Ця наволоч усвідомлює, яку роль медіапростір зіграв в знищенні рейтингу Пороха, й буде намагатися ліквідувати цю загрозу як клас - гадаю, за кацапським сценарієм.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
Сподіваюся що ніхто, але як тренд. Ця наволоч усвідомлює, яку роль медіапростір зіграв в знищенні рейтингу Пороха, й буде намагатися ліквідувати цю загрозу як клас - гадаю, за кацапським сценарієм.

он контролируется кремлем... зачем его уничтожать если идти в русле политики кремля??
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19226
он контролируется кремлем... зачем его уничтожать если идти в русле политики кремля??

Отож. Покращення в дібілізорі почнется "вже сьогодні".

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15899
Re: Вже починають зачистку онлайн-медіапростору
« Reply #10 : Квітня 22, 2019, 02:19:12 14:19 »
https://www.depo.ua/ukr/politics/zelenskiy-zaprosiv-zhurnalistiv-shchob-ozvuchiti-plan-diy-20190421952394Виховальна бесіда, й окреслення перспектив для тих, хто буде "некомандним гравцем", НМД.
Вони не здатні ні на те, ні на інше. Будуть ляпати своїм дурним язиком про сферичного коня у вакуумі.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14494
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Вже починають зачистку онлайн-медіапростору
« Reply #11 : Квітня 22, 2019, 02:21:17 14:21 »
А хуй йому на комірець!
Це вільна країна!
Mocsia delenda est

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6529
Re: Вже починають зачистку онлайн-медіапростору
« Reply #12 : Квітня 22, 2019, 02:53:05 14:53 »
А хуй йому на комірець!
Там давно вже місця вільного нема, а тепер так взагалі на півроку вперед буде бронювання
Це вільна країна!
Щось мені підказує, що його ляльководи хочуть це змінити. Тут єдина надія на те, що в їхніх рядах навряд чи буде одностайність (втім, одностайність в таких випадках забезпечує вплив рашки)

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15899
Re: Вже починають зачистку онлайн-медіапростору
« Reply #13 : Квітня 22, 2019, 04:27:37 16:27 »
Там давно вже місця вільного нема, а тепер так взагалі на півроку вперед буде бронюванняЩось мені підказує, що його ляльководи хочуть це змінити. Тут єдина надія на те, що в їхніх рядах навряд чи буде одностайність (втім, одностайність в таких випадках забезпечує вплив рашки)
Ці ляльководи на рівному місті обсиралися, згадайте стадіон з аналізами.