Автор Тема: Третій Майдан  (Прочитано 1440 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8677
  • Стать: Чоловіча
Третій Майдан
« : Квітня 23, 2019, 01:14:24 13:14 »
Саме зараз найзручніший час.
З того хаосу, що вони встигли  нагенерувати за 2 дні після виборів, зрозуміло, що кіна не буде - нє по Сєнькє шапка.
Так навіщо чекати цілий рік, якщо можна все зробити ще до інаугурації?
Винести ще до інаугурації та примусити зРаду призначити нові вибори.
 
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Третій Майдан
« Reply #1 : Квітня 23, 2019, 01:18:47 13:18 »
Саме зараз найзручніший час.
З того хаосу, що вони встигли  нагенерувати за 2 дні після виборів, зрозуміло, що кіна не буде - нє по Сєнькє шапка.
Так навіщо чекати цілий рік, якщо можна все зробити ще до інаугурації?
Винести ще до інаугурації та примусити зРаду призначити нові вибори.
На другий дубль... ЦВК грошей не дасть - хай хоч три Майдана...
Не раскачивайте лодку - нашу крысу тошнит...
 :smilie1:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Третій Майдан
« Reply #2 : Квітня 23, 2019, 01:19:27 13:19 »
Саме зараз найзручніший час.
З того хаосу, що вони встигли  нагенерувати за 2 дні після виборів, зрозуміло, що кіна не буде - нє по Сєнькє шапка.
Так навіщо чекати цілий рік, якщо можна все зробити ще до інаугурації?
Винести ще до інаугурації та примусити зРаду призначити нові вибори.
 

Ні. До інавгурації і 100 днів це називається "бєспрєдєл".

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Третій Майдан
« Reply #3 : Квітня 23, 2019, 01:21:01 13:21 »
Ні. До інавгурації і 100 днів це називається "бєспрєдєл".
:smiley24: Хай буде Наркоша в Законе, тодi хоч зрозумiло буде, яких санiтарiв викликати - з Банковоi чи з Павлова.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Третій Майдан
« Reply #4 : Квітня 23, 2019, 01:23:01 13:23 »
Я так скажу...наш Вельмишановний Президент довго не протягне в такому темпі. Кров з носу, з роту - піна, кома і п*дець. Разумков скаже - покушеніє "порохоботов". Насправді ПЕРЕДОЗ. Цим закінчує левова частка юзеров тяжких наркотиків.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Третій Майдан
« Reply #5 : Квітня 23, 2019, 01:26:36 13:26 »
Я так скажу...наш Вельмишановний Президент довго не протягне в такому темпі.
Кров з носу, з роту - піна, кома і п*дець.
Разумков скаже - покушеніє "порохоботов". Насправді ПЕРЕДОЗ.
Цим закінчує левова частка юзеров тяжких наркотиків.
:) Це вже не Державнi, а приватнi проблеми - девочкi Леночки та батькiв, якi велику губу розкатали на свого синочка...
Щодо передозу... все може бути - скiльки Шмаркачу - 40?.. пора рити яму - наркошi до 50 не дотягують.
Порох правильно мовив на питання людей - рiк так рiк.
Вiдлiк пiшов...

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Третій Майдан
« Reply #6 : Квітня 23, 2019, 01:27:16 13:27 »
Я думаю, команда Зе...заЗЕздалегідь наробила всіляких роліків с Зеленським на всі випадки життя. І, якщо він окочуриться від кокса або герича...вони ще пів-року будуть крутити ролики з живим Паном Президентом. А там вже і НОВІ вибори в Раду. Парламентська республіка. Пожиттєвий Канцлер Юля, переобираємий в Парляменті... :lol:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Третій Майдан
« Reply #7 : Квітня 23, 2019, 01:30:13 13:30 »
Я думаю, команда Зе...заЗЕздалегідь наробила всіляких роліків с Зеленським на всі випадки життя.
 І, якщо він окочуриться від кокса або герича...вони ще пів-року будуть крутити ролики з живим Паном Президентом.
А там вже і НОВІ вибори в Раду.
Парламентська республіка.
Пожиттєвий Канцлер Юля, переобираємий в Парляменті... :lol:
Щодо роликiв - нема питань -  зараз 40 хв. серiя мила... iз повним монтажем... за 3 днi робиться.
Щодо Юлi - ii майбутне - Качанiвка - жiночiй монастир послушниць ii давно чекае - "Юля з нами!".

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Третій Майдан
« Reply #8 : Квітня 23, 2019, 01:35:50 13:35 »
Щодо роликiв - нема питань -  зараз 40 хв. серiя мила... iз повним монтажем... за 3 днi робиться.
Щодо Юлi - ii майбутне - Качанiвка - жiночiй монастир послушниць ii давно чекае - "Юля з нами!".

Юлю не можливо прибрати з політики. Вона - це Україна!  :bj

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Третій Майдан
« Reply #9 : Квітня 23, 2019, 01:37:59 13:37 »
Можна оцифрувати морду Зебіла в 3D і ще сотні років буде як живий. Благо технології дозволяють.  :gigi:

З приводу ТС - рано ще.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Третій Майдан
« Reply #10 : Квітня 23, 2019, 01:39:29 13:39 »
Давайте, люди, серьезно теперь.

После Юща - 5,45% и выборов между Косатой и Гопником...я понял...в народе что-то серьезно сломалось.

После 75% за Зелю и 25% за Пороха...я с полной ответственностью заявляю с серьезным лицом. 75% НАСЕЛЕНИЯ УКРАИНЫ - ДОЛБОЕБЫ. Дол-бо-е-бы. Это не ругателсьво. Это медицинский диагноз.

Поэтому...честно..я не знаю, что нам поможет. Что такое придумать, что бы нам это помогло.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Третій Майдан
« Reply #11 : Квітня 23, 2019, 01:40:58 13:40 »
Можна оцифрувати морду Зебіла в 3D і ще сотні років буде як живий. Благо технології дозволяють.  :gigi:

100%.

Offline _GP_

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 852
Re: Третій Майдан
« Reply #12 : Квітня 23, 2019, 01:41:12 13:41 »
Я лично хочу дождаться кандидатов на три сейчас ключевые должности - минобороны, мининдел, генштаб.. Если это будут достойные кандидаты то можно на вазелина дальше посмотреть, если мутные полуватные недорыги то майдан так майдан тм  :smiley16:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Третій Майдан
« Reply #13 : Квітня 23, 2019, 01:42:02 13:42 »
Саме зараз найзручніший час.


Совершенно в этом не уверен . Сейчас момент появления новой , мощной оппозиционной партии "Солидарность" вместо невнятного проекта , который был. 25% здоровых , вменяемых юдей это мощная сила. Нужно все начинать сначала , но уже не на пустом месте. Осталось сорганизовать этот здоровый потенциал , пока разбегаются приспособленцы и конъюнктурщики , которым навсегда в будущем закрыть дверь обратного хода.  Цель - мощная оппозиционная партия в парламенте и должность спикера парламента , второго должностного лица в государстве.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Третій Майдан
« Reply #14 : Квітня 23, 2019, 01:43:42 13:43 »
Совершенно в этом не уверен . Сейчас момент появления новой , мощной оппозиционной партии "Солидарность" вместо невнятного проекта , который был. 25% здоровых , вменяемых юдей это мощная сила. Нужно все начинать сначала , но уже не на пустом месте. Осталось сорганизовать этот здоровый потенциал , пока разбегаются приспособленцы и конъюнктурщики , которым навсегда в будущем закрыть дверь обратного хода.  Цель - мощная оппозиционная партия в парламенте и должность спикера парламента , второго должностного лица в государстве.

Тоже правильно +

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Третій Майдан
« Reply #15 : Квітня 23, 2019, 01:50:33 13:50 »
Совершенно в этом не уверен . Сейчас момент появления новой , мощной оппозиционной партии "Солидарность" вместо невнятного проекта , который был. 25% здоровых , вменяемых юдей это мощная сила. Нужно все начинать сначала , но уже не на пустом месте. Осталось сорганизовать этот здоровый потенциал , пока разбегаются приспособленцы и конъюнктурщики , которым навсегда в будущем закрыть дверь обратного хода.  Цель - мощная оппозиционная партия в парламенте и должность спикера парламента , второго должностного лица в государстве.

Притомні - це перший тур, 16%.

Я б на більше й не розраховував восени до ВР.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Третій Майдан
« Reply #16 : Квітня 23, 2019, 01:53:50 13:53 »
Давайте, люди, серьезно теперь.
После Юща - 5,45% и выборов между Косатой и Гопником...я понял...в народе что-то серьезно сломалось.
После 75% за Зелю и 25% за Пороха...я с полной ответственностью заявляю с серьезным лицом. 75% НАСЕЛЕНИЯ УКРАИНЫ - ДОЛБОЕБЫ. Дол-бо-е-бы. Это не ругателсьво. Это медицинский диагноз.
Поэтому...честно..я не знаю, что нам поможет. Что такое придумать, что бы нам это помогло.
- Кто возьмет билетов пачку, тот получит...
- ...Водокачку - бросьте эти ваши дурацкие штучки.... (передает соседу) - распространите среди жильцов.
- А если не будут брать?
- Отключим газ.

(с) "Бриллиантовая рука".
Може тим 75%... теж газ вiдрубити?..

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Третій Майдан
« Reply #17 : Квітня 23, 2019, 01:55:40 13:55 »
Притомні - це перший тур, 16%.

Я б на більше й не розраховував ...

Все зависит от решительности сегодня . Те 10% бегали между всякими имитаторами патриотов, не очень понимая что такое патриот Украины. Если им зажечь четкий ориентир , то к парламентским выборам будет 25% и даже больше , потому что начнет подтягиваться разочарованная часть зебилов 4-й категории. 

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Третій Майдан
« Reply #18 : Квітня 23, 2019, 02:18:17 14:18 »
У Пороха сегодня все есть. Осталось из этого набора  политического "Лего" собрать целостную конструкцию. Структура , в зародышевом состоянии есть , людской потенциал есть , медийные возможности с тем же "5-м", теми же блогерами из 25% есть. Осталось эти элементы собрать в единую структуру. И самое главное время и желание есть. Летняя расслабуха  отменяется.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Третій Майдан
« Reply #19 : Квітня 23, 2019, 02:29:51 14:29 »
Все зависит от решительности сегодня . Те 10% бегали между всякими имитаторами патриотов, не очень понимая что такое патриот Украины. Если им зажечь четкий ориентир , то к парламентским выборам будет 25% и даже больше , потому что начнет подтягиваться разочарованная часть зебилов 4-й категории.

Розчаровані зебіли почнуть дрейфувати до інших супер-популістів - наприклад Смєшка чи звільненої Савченко.
Цикл популізму та клоунади лише розпочався.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Третій Майдан
« Reply #20 : Квітня 23, 2019, 02:36:37 14:36 »
С чего-бы я начал , так на месте Пороха поехал бы к Юрию Костенко и попросил бы его обратиться к партийцам Украинской народной партии помочь в формировании партии "Солидарность".  УНП покинутая партия , при том , что структура как цветы через асфальт еще пробиваются. В некоторых местах в местных советах еще есть целые фракции УНП. Этот потенциал нужно переключить на созидание того , что не удалось сделать в рамках УНП.  Костенко тоже пытался на уровне партийного строительства все делать по цивилизованному , как Порох в стране. Но он как и Порох обогнал развитие общества и перешагнуть через совковую инерцию с первого раза  им не удалось. Люди там остались щепетильные и без четкого сигнала уподобляться перебежчикам они не будут. Им нужно четко сказать, что "это наши".

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Третій Майдан
« Reply #21 : Квітня 23, 2019, 02:39:07 14:39 »
У Пороха сегодня все есть. Осталось из этого набора  политического "Лего" собрать целостную конструкцию. Структура , в зародышевом состоянии есть , людской потенциал есть , медийные возможности с тем же "5-м", теми же блогерами из 25% есть. Осталось эти элементы собрать в единую структуру. И самое главное время и желание есть. Летняя расслабуха  отменяется.
100%

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Третій Майдан
« Reply #22 : Квітня 23, 2019, 02:43:16 14:43 »
Розчаровані зебіли почнуть дрейфувати до інших супер-популістів - наприклад Смєшка чи звільненої Савченко.
Цикл популізму та клоунади лише розпочався.

О-о-оо...Надюха еще даст всем просраться..."Ба-Бах! Що, всралися?" (с)

Великий Человечище!. Зеленский просто отдыхает. Во-первых она очень умная: "Ба-Бах! Що, всралися?". Во-вторых очень патриотичная: Дружба с Россией - наше светлое украинское будущее! А в третьих может и бабахнуть реально. Две бутылки водки с горла выжрет и таки бабахнет!

Человек слова и дела. Прибережем ее на следующие выборы Президента!

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Третій Майдан
« Reply #23 : Квітня 23, 2019, 02:45:25 14:45 »
Притомні - це перший тур, 16%.

Я б на більше й не розраховував восени до ВР.
16 % в условиях остервенелой травли по всем каналам. Щас ненависть переключится на зебила. Думаю у Пети будет больше намного на парламентских.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Третій Майдан
« Reply #24 : Квітня 23, 2019, 02:46:03 14:46 »
О-о-оо...Надюха еще даст всем просраться..."Ба-Бах! Що, всралися?" (с)

Великий Человечище!. Зеленский просто отдыхает. Во-первых она очень умная: "Ба-Бах! Що, всралися?". Во-вторых очень патриотичная: Дружба с Россией - наше светлое украинское будущее! А в третьих может и бабахнуть реально. Две бутылки водки с горла выжрет и таки бабахнет!

Человек слова и дела. Прибережем ее на следующие выборы Президента!

Гадаю, вона декласує Ляшка і буде в Раді.
Гроші та медіа доступ їй надасть Мудачук.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Третій Майдан
« Reply #25 : Квітня 23, 2019, 02:48:54 14:48 »
16 % в условиях остервенелой травли по всем каналам. Щас ненависть переключится на зебила. Думаю у Пети будет больше намного на парламентских.

Ніхто ненависть не перемикатиме, ти помиляєшся.
Ті медіа, що мочили Петра, робитимуть це й надалі, бо вони мусять не допустити його повернення.

Мій прогноз для партії Петра - 11% (третина прихильників розсіється по іншим непрохідним "державницьким" проектам)

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Третій Майдан
« Reply #26 : Квітня 23, 2019, 02:52:20 14:52 »
Гадаю, вона декласує Ляшка і буде в Раді.
Гроші та медіа доступ їй надасть Мудачук.

Після Зєлі 75% проголосує за Савченко. І це нормально. ВЖЕ НОРМАЛЬНО.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4790
  • Стать: Чоловіча
Re: Третій Майдан
« Reply #27 : Квітня 23, 2019, 02:56:25 14:56 »
С чего-бы я начал , так на месте Пороха поехал бы к Юрию Костенко
до костенка ставився з симпатією, бо він технар і альпініст.  :smilie5: але він десь замазався було з грошима янека, а це не вельмишановно. може і брехня, х.з. та й вік уже трошки не трендовий.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4790
  • Стать: Чоловіча
Re: Третій Майдан
« Reply #28 : Квітня 23, 2019, 02:56:38 14:56 »
Після Зєлі 75% проголосує за Савченко. І це нормально. ВЖЕ НОРМАЛЬНО.
перехрестися

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Третій Майдан
« Reply #29 : Квітня 23, 2019, 03:10:50 15:10 »
Сидить Надюха на маленькій, брудній кухні. По столу біжить тарган. Надя лупить його долонню, порожня пляшка "Русской водкі" падає зі стола. Наша Надя глибоко і смачно затягується "Бєломором", поправляє драний тєльнік на грудях, нахиляється ближче до камери і каже в хмарі димяри:

- всі ви, блядь, знаєте, хто я, нахуй. Я представлятися не буду. Просто Надя тим, хто не роздуплився. Я йду в президенти, на хуй, бо я їбала таке життя, як і ви. Савченко спльовує на пол. Карочє. Будемо пиздить. Всіх. З розмаху по єблу, бо заїбало. Я обіцяю роз'єбашити Верховну Раду, перестріляю нахуй всі суди і корупціонерів. Хто з керівників народного самоврядування на місцях хоч копійку здере за квартплату, отримає пізди від мене лічно, блядь! МВФ - просто на хуй. Я сказала! Шо там ще? Війна? Єду к Путіну. Вопрос рєшаєм мгновєнно. Шо йому треба, нехай бере і вдавиться. Країні у нас  - я єбу...Нам стільки і нахуй не потрібно. Буде менше територія - порядок хоч наведемо. Росіяни - брати наші. Коли бухаєш з ними - різниці ваще не відчуваеш. Люди, як люди, блядь. Такі, як всі ми. І поїбаться люблять і пожрать. Всі ми однакові. Всі ми брати і сестри. Гейропу - нахуй. Заїбали підари-піздаболи. Толку ніхуя з них. Будемо дружити зі своїми, слов'янами. Що ще? Зарплати? Та скільки влізе кожному. Що ми, грошей не напечатаємо, скільки кому потрібно? Корочє. Пиздець! Починаємо нове, нормальне життя в країні. Без цієї наукової срані і економічних найобок. Надя знову лупить таргана на столі і спльовує на стіну. Шо вам ще показать? Ось папаха! Ось маузер! Я всіх навчу Родіну любить, блядь! Ба-Бах! Що, всралися? Та не сцить! Все буде за-є-бісь! Б'є кулаком по столу. Той підламується. Надя громко ржот.

75% виборців - гарантовано! Га-ран-то-ва-но! Після... Зеленського.