Автор Тема: Думаю взять кредит.  (Прочитано 3263 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Слайд

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 74
  • Стать: Чоловіча
Думаю взять кредит.
« : Квітня 29, 2019, 10:31:33 22:31 »
Здравствуйте. Подскажите, где в Киеве можно взять кредит на нормальных условиях? Хочу купить новый автомобиль, а денег не хватает, вот и возникла идея взять кредит.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Думаю взять кредит.
« Reply #1 : Квітня 29, 2019, 10:37:19 22:37 »
Здравствуйте. Подскажите, где в Киеве можно взять кредит на нормальных условиях?
Хочу купить новый автомобиль, а денег не хватает, вот и возникла идея взять кредит.
В любом банке.
Только лучше... не брать - кредит это удавка - сегодня... деньги есть и ты на коне, а что завтра?...
 :smilie7:
« Останнє редагування: Квітня 29, 2019, 10:47:45 22:47 від Бувалий »

Offline Лейтенант

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 79
  • Стать: Чоловіча
Re: Думаю взять кредит.
« Reply #2 : Квітня 29, 2019, 10:42:45 22:42 »
Доброго времени суток Вам. Как вариант, можете оформить кредит онлайн на карту без отказа, например, здесь https://finance.ua/credits/without-refusal-a. Вообще можно еще попробовать у друзей, знакомых занять деньги, тогда не придется платить проценты. Ну или автомобиль взять в рассрочку, наверняка можно найти подходящий вариант.

Offline Говорун

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 75
  • Стать: Чоловіча
Re: Думаю взять кредит.
« Reply #3 : Квітня 29, 2019, 10:48:32 22:48 »
Если у Вас кредитная история в полном порядке, то в Приватбанке можете оформить, у них в принципе условия достаточно простые. Но платить лучше вовремя, иначе проценты насчитают будь здоров.

Offline Валет

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 32
  • Стать: Чоловіча
Re: Думаю взять кредит.
« Reply #4 : Квітня 29, 2019, 10:53:06 22:53 »
Так а какая конкретно сумма Вам нужна? Можно взять микрокредит, там насколько я знаю ни залог не требуется, ни справка о доходах. Или же берите не новое авто, а б/у, дешевле обойдется.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Думаю взять кредит.
« Reply #5 : Квітня 29, 2019, 10:58:21 22:58 »
Так а какая конкретно сумма Вам нужна? Можно взять микрокредит, там насколько я знаю ни залог не требуется, ни справка о доходах.
Или же берите не новое авто, а б/у, дешевле обойдется.
Пару годиков покатаетесь, узнаете, что такое зап. части и СТО - сразу отпадет охота новое авто покупать.
Как правило, покупают те, у кого такие деньги... лишние - если не бандиты и не Слуги народа... то стремно... в налоговой светить такую сумму.
 :smilie7:

Offline василь133

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 22
Re: Думаю взять кредит.
« Reply #6 : Травня 16, 2019, 05:29:38 17:29 »
я бы на твом месте не брал

Offline Meloun

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 747
Re: Думаю взять кредит.
« Reply #7 : Березня 01, 2020, 12:04:40 12:04 »
Главное в банк не бежать, что-то у них в этих договорах чересчур много того, что написано мелкими буквами. Потом устанете платить по их условиям. Я вот брал потребительский кредит тут https://creditlite.com.ua/ua/potrebitelskij-kredit на прозрачных условиях. Сколько взял, столько и отдал, ну с совсем небольшой накруткой. Но это и при оформлении сразу и оговаривается. То есть ты видишь сколько заплатишь ещё сверху.

Offline Nabilla

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 222
Re: Думаю взять кредит.
« Reply #8 : Жовтня 07, 2021, 05:35:26 05:35 »
В наше время вообще не проблема кредит взять. В банках, в различных кредитных организациях, даже у частных лиц можно одолжить. Всякое сейчас практикуется. Можете, в принципе, здесь https://acredits.com.ua/ сразу по нескольким кредитным организациям посмотреть. И выбрать самостоятельно, где вам выгоднее будет взять денежку.

Offline MussKuss

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 146
Re: Думаю взять кредит.
« Reply #9 : Жовтня 13, 2021, 11:06:54 11:06 »
Страшнувастінько звісно влазити у всі ці кредити.. але ж бува таке що треба.. прямо кров із носу

Offline MussKuss

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 146
Re: Думаю взять кредит.
« Reply #10 : Жовтня 13, 2021, 11:08:13 11:08 »
Згадую своїх друзів.. років десять вони збирали гроші на житло, а потім який гарний варіант стрівся, і шось не хватало.. у знайомих ні у кого не було. то взяли у банка. Наче нічо, повернули.

Offline Zayka

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 257
Re: Думаю взять кредит.
« Reply #11 : Жовтня 15, 2021, 08:31:43 20:31 »
Згадую своїх друзів.. років десять вони збирали гроші на житло, а потім який гарний варіант стрівся, і шось не хватало.. у знайомих ні у кого не було. то взяли у банка. Наче нічо, повернули.

Коли у тебе є ціль, а головне є постійний дохід мені здається що проблем і стархів з тим що взяти кредит не повинно бути. Он у мене родичі взяли у розстрочку квартиру у ЖК ANDRIYIVSKY City Space https://andriyivsky.space/ наче виплачують. Гадаю по срокам що їм дали повинні все зробити.

Offline Kerra

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 79
Re: Думаю взять кредит.
« Reply #12 : Жовтня 21, 2021, 04:47:53 16:47 »
Коли у тебе є ціль, а головне є постійний дохід мені здається що проблем і стархів з тим що взяти кредит не повинно бути.

Так і є. Весь західний світ не боїться кредитів. Звісно, варто позичати лише тоді, коли впевнений, що зможеш віддати.

Offline Nikita

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 78
Re: Думаю взять кредит.
« Reply #13 : Листопада 16, 2022, 04:21:06 16:21 »
Для такого випадку як купівля авто потрібно ретельно обирати банк або кредитну компанію. Я раджу звернути увагу на кредитну компанію, тому що це вигідніше в тому плані, що ви можете взяти фіксовану суму кредиту під заставу, наприклад квартири або іншої нерухомості, під фіксований відсоток оплат на місяць. За такою послугою можете звернутися в надійну компанію, яка оформляє кредит під заставу нерухомості в Києві і можна без довгих очікувань отримати гроші в день звернення. Це одночасно швидке і надійне рішення.

Offline EveNA

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 113
Re: Думаю взять кредит.
« Reply #14 : Липня 20, 2023, 09:51:29 21:51 »
Раджу звернутися в Ощадбанк. Вони мають спеціальну пропозицію - кредит на авто https://www.oschadbank.ua/credit/na-nove-avto, на вигідних умовах. Тим більше, це надійна та перевірена роками компанія і можна бути на 100% впевненим у якості послуг. Звертайтеся, думаю тут вам допоможуть обрати найкраще рішення.

Offline dalila

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 392
  • Стать: Жіноча
Re: Думаю взять кредит.
« Reply #15 : Липня 25, 2023, 11:59:30 11:59 »
Сначала думаем как взять кредит, потом как его отдать)