Автор Тема: Правильний аналіз зустрічі в Женеві  (Прочитано 3611 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46751
  • Never give in!
Правильний аналіз зустрічі в Женеві
« : Квітня 18, 2014, 01:58:16 01:58 »
Faina Kaplan
17 mins ·

Короче ітог Женеви такий: хуйло отжало Крим і поетому Україні нада зробить федералізацію, як воно потребувало, бо буде ше хуже, бо це хуйло кровожадне і йобнуте.

Якшо вони вже будуть робить т. з. децентралізацію, то нада не тільки прописать шо можна регіонам, а шо їм не можна, шоб хоч якто обезопасить себе од того шо рабовласники східних регіонів будуть закуплені оптом хуйлом і воно буде распоряжатись на цих територіях як в себе дома і даже ше луче. Вони і так будуть згодом оптом скуплені хуйлом, но шоб хотяби доставить якісь неудобства на перше время.

Якшо буде проведено референдум про федералізацію, то можна готовитись жить в Союзі. Це вже невозвратімі пиздарики.

Ше хотіла сказать, шо ми не вміємо відрізнять важливі новини від неважливих і срочні новини від несрочних.
Найважливіша і сама срочна новина зараз проходе у Вищому адміністративному суді, а не в Женеві.

http://blogs.pravda.com.ua/authors/sobolev/5350351e367d7/
If you are going through hell, keep going.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: Правильний аналіз зустрічі в Женеві
« Reply #1 : Квітня 18, 2014, 02:00:51 02:00 »
по мові тексту,  можу сказати, що аналіз марег фупівський писав.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46751
  • Never give in!
Re: Правильний аналіз зустрічі в Женеві
« Reply #2 : Квітня 18, 2014, 02:04:53 02:04 »
Я від самовго початку вважав, що вся ця трахомудія на Донбасі - це димова завіса, що відвернути увагу від Криму на даний момент і згодом заглушити це питання.
Чекайте зараз наступних вивертів типу ціни за газ, транспортування газу, відключення газу. Всім буде не до Криму в Європі від одного слова GAS.
If you are going through hell, keep going.

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Re: Правильний аналіз зустрічі в Женеві
« Reply #3 : Квітня 18, 2014, 02:06:58 02:06 »
Я від самовго початку вважав, що вся ця трахомудія на Донбасі - це димова завіса, що відвернути увагу від Криму на даний момент і згодом заглушити це питання.
Чекайте зараз наступних вивертів типу ціни за газ, транспортування газу, відключення газу. Всім буде не до Криму в Європі від одного слова GAS.

+1

Про Крим Дещиця вже не вякав...

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46751
  • Never give in!
Re: Правильний аналіз зустрічі в Женеві
« Reply #4 : Квітня 18, 2014, 02:09:41 02:09 »
Зрозумійте, я не можу дивитися на карту України без Криму! Це неприродньо! :smilie9:
За Крим треба вчепитися зубами і не відпускати. Те, що він практично під рашкою не має значення.
В суспільстві треба постійно нагнінтати ненависть до рашки через Крим.
Дипломатія має зробити Крим першим словом, що приходить на думку на Заході після слова Україна.
В міжнародних судах мають бути сотні позовів щодо майна!.

Повторюю, українське суспільство не повинно змиритися зі окупацією НАШОГО ПІВОСТРОВА!  :smilie9:

http://ukrpravda.net/index.php?topic=5262.0
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33437
  • Стать: Чоловіча
Re: Правильний аналіз зустрічі в Женеві
« Reply #5 : Квітня 18, 2014, 02:31:58 02:31 »
Зрозумійте, я не можу дивитися на карту України без Криму! Це неприродньо! :smilie9:
За Крим треба вчепитися зубами і не відпускати. Те, що він практично під рашкою не має значення.
В суспільстві треба постійно нагнінтати ненависть до рашки через Крим.
Дипломатія має зробити Крим першим словом, що приходить на думку на Заході після слова Україна.
В міжнародних судах мають бути сотні позовів щодо майна!.

Повторюю, українське суспільство не повинно змиритися зі окупацією НАШОГО ПІВОСТРОВА!  :smilie9:

http://ukrpravda.net/index.php?topic=5262.0

+100%. А де там зараз наш міністр юстиції, який грозився закидати Расєю валом майнових позовів через окупацію Криму ? Щось не чути про ті позови. 'Ілі мамка нє вєлят' ?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46751
  • Never give in!
Re: Правильний аналіз зустрічі в Женеві
« Reply #6 : Квітня 18, 2014, 02:37:58 02:37 »
Мамка нє вєлят. І міністр лайдак.
If you are going through hell, keep going.

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Re: Правильний аналіз зустрічі в Женеві
« Reply #7 : Квітня 18, 2014, 02:43:06 02:43 »
З наступного місяця РФ вводе передплату за газ, і тоді почнеться нова епопея, а потім ще щось видумають...

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Re: Правильний аналіз зустрічі в Женеві
« Reply #8 : Квітня 18, 2014, 02:44:42 02:44 »
Скажу коротко
Хуйня ці домовленості. Туалетний папір
1)крим навіть не згадується
2)взагал неясно хто вважаєтбся сторонами конфлікту???

Украіна має нарощувати боєготовність і жорстко мочити диверсантів і колораських терористів
І класти хєр на Хуйла і його денщиків

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46751
  • Never give in!
Re: Правильний аналіз зустрічі в Женеві
« Reply #9 : Квітня 18, 2014, 02:51:52 02:51 »
Скажу коротко
Хуйня ці домовленості. Туалетний папір
1)крим навіть не згадується
2)взагал неясно хто вважаєтбся сторонами конфлікту???

Украіна має нарощувати боєготовність і жорстко мочити диверсантів і колораських терористів
І класти хєр на Хуйла і його денщиків

І лише за цієї умови Україна може розраховувати на серйозну підтримку світових лідерів.
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33437
  • Стать: Чоловіча
Re: Правильний аналіз зустрічі в Женеві
« Reply #10 : Квітня 18, 2014, 02:59:54 02:59 »
Переговори треба вести, розуміючи, що ти ведеш їх з повними і невиліковними гондонами. І вести їх просто для того, щоби постійно демонструвати світові, що вони є тільки гондонами  і ніким іншим.  :Razom: 

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Правильний аналіз зустрічі в Женеві
« Reply #11 : Квітня 18, 2014, 04:00:01 04:00 »
Скажу коротко
Хуйня ці домовленості. Туалетний папір
1)крим навіть не згадується
2)взагал неясно хто вважаєтбся сторонами конфлікту???

Украіна має нарощувати боєготовність і жорстко мочити диверсантів і колораських терористів
І класти хєр на Хуйла і його денщиків

краще i не скажеш  :Prapor2:

Offline Roland Deschain

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1040
Re: Правильний аналіз зустрічі в Женеві
« Reply #12 : Квітня 18, 2014, 04:21:31 04:21 »
Я від самовго початку вважав, що вся ця трахомудія на Донбасі - це димова завіса, що відвернути увагу від Криму на даний момент і згодом заглушити це питання.
Чекайте зараз наступних вивертів типу ціни за газ, транспортування газу, відключення газу. Всім буде не до Криму в Європі від одного слова GAS.

+1

Про Крим Дещиця вже не вякав...

Зате про Крим чітко висловився Керрі на прес-конференції у відповідь на запитання журналіста:

Цитувати
Q: Thank you. Steve Sedgwick, CNBC. I’m amazed. Up until the last answer, Secretary of State and Baroness Ashton, we haven’t heard the word “Crimea” at all today. Can I confirm now that the West and Ukraine have given up on Crimea and that the whole sanctions process and escalation of sanctions or de-escalation of sanctions has now got nothing to do with Crimea anymore; it’s all about the south and the east of remaining Ukrainian territory?

SEC. KERRY: No, you cannot confirm that. And I’m amazed that you asked that question after the answer I just gave. Maybe it was a question you really felt you had to ask and, despite my prior answer, you asked it anyway.

But I said very clearly that we differed on Crimea, and I said it was illegal. And I said we disagree with the basis, on the constitution of Ukraine as well as on international law.

I just said it.

In addition to that, the fact is that we just sanctioned them two days ago, I believe, on the issue of Crimea. So the fact is that we have made it crystal clear that there is a significant difference over Crimea. We are not, quote, “giving up,” but today, we didn’t come here to talk about Crimea.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46751
  • Never give in!
Re: Правильний аналіз зустрічі в Женеві
« Reply #13 : Квітня 18, 2014, 04:31:44 04:31 »
He could have said "We consider the annexation of the Crimea illegal, and it is a clear violation of the international law", а не мимрити про differences. Маю підозру, що є якась домовленість неприємна для нас.
If you are going through hell, keep going.

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: Правильний аналіз зустрічі в Женеві
« Reply #14 : Квітня 18, 2014, 04:37:32 04:37 »
Захід проводить черговий Мюнхен
Комуно здохни

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46751
  • Never give in!
Re: Правильний аналіз зустрічі в Женеві
« Reply #15 : Квітня 18, 2014, 04:42:23 04:42 »
Певен, що якби наші військові в Криму діяли як діяли б справжні військові, а не як перелякані хахли, все було б значно краще і Крим би втрачений не був.
If you are going through hell, keep going.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Правильний аналіз зустрічі в Женеві
« Reply #16 : Квітня 18, 2014, 04:54:23 04:54 »
Якщо коротко то в Женеві Україна остаточно загубила суб`єктність, але разом з цим це найкращий з можливих варіантів з огляду на рефлекторне бажання хохлів не воювати за будь-яку ціну.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46751
  • Never give in!
Re: Правильний аналіз зустрічі в Женеві
« Reply #17 : Квітня 18, 2014, 04:59:11 04:59 »
На жаль, мушу погодитися.
If you are going through hell, keep going.

Offline Помадка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 597
Re: Правильний аналіз зустрічі в Женеві
« Reply #18 : Квітня 18, 2014, 05:54:37 05:54 »
У Женеві ми виглядали кастрованими хахлами, а не українцями, і це при тому що фактично наша влада у руках мамки з нібито от-такими яйцями!

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Re: Правильний аналіз зустрічі в Женеві
« Reply #19 : Квітня 18, 2014, 07:33:55 07:33 »
Мамка має виїхати до Європи на довічне лікування, або загинути від рук проросійських сепаратистів. Ми оголосимо національний траур. На цілий тиждень. Однак, Порошенко не набагато кращий. Він теж буде не стільки боротися, скільки домовлятися, "не піддаючись на провокації". Точно так само, як він робив все своє життя, перебуваючи в СДПУ(о), створюючи ПР, перебігши до НУ, повернувшись до співпраці з ПР, і, нарешті, знову ставши опозиціонером-революціонером... Якби ж то всі ці партії були справжніми політичними партіями, тоді можна було б все це пояснити еволюцією політичних поглядів. Але ж він просто змінював одне напівкрімінальне угрупування на інше, керуючись лише власними меркантильними інтересами. Чи здатен він взагалі подбати про щось, що не принесе швидкого прибутку йому особисто?

 :snoozer_09:

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Re: Правильний аналіз зустрічі в Женеві
« Reply #20 : Квітня 18, 2014, 08:43:17 08:43 »
От читаю і думаю, скільки з вас РЕАЛЬНО підуть воювати, чиї діти зараз РЕАЛЬНО взяли зброю в руки?
Як це добре сидіти за компом і писати да я б....., да у мене...., да всі ви.....
Ви бачили реальну боєздатність нашої армії і силових структкр на прикладі дніпропетровських десантників, а в Криму
було ще гірше. Хто з вас знає, що з 300 морських піхотинців вірними Україні лишилося тільки 50? Ким було воювати і як?
З прапором на автомат? Ви хочете сидіти і роздавати вказівки, а щоб у землянках в лісі сиділи інші і стріляли інші.
Ви хотіли, щоб Лавров підписав капітуляцію у Женеві? Ну-ну.
Хто б не був зараз при рулі юльки, грицьки, петьки, ляшки, яроші, тягнибоки договір і ншим би не став.
Ми підписали і виграли час. З*являються нові обличчя в армії, солдати набувають досвіду, будуються блокпости, народ самоорганізовується, льотчики накінець-то можуть налітати хоч мінімум годин. Кожен день миру, хоч відносного робить нас сильнішими.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Правильний аналіз зустрічі в Женеві
« Reply #21 : Квітня 18, 2014, 09:08:36 09:08 »
Чи правильно я розумію, що після Женеви АТО, яка тільки почала хоч точково йти, має бути зупинена, а Україна мусить чекати, доки зєльоні чєлавєчки забажають вийти з усього захопленого? Путін у той час ні до чого не зобов'язаний, про Крим більше не говоримо?

 :smilie11:

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Re: Правильний аналіз зустрічі в Женеві
« Reply #22 : Квітня 18, 2014, 09:45:04 09:45 »
Чи правильно я розумію, що після Женеви АТО, яка тільки почала хоч точково йти, має бути зупинена, а Україна мусить чекати, доки зєльоні чєлавєчки забажають вийти з усього захопленого? Путін у той час ні до чого не зобов'язаний, про Крим більше не говоримо?

 :smilie11:
Нет. С какой стати.
АТО никак не мешает им освобождать здания и сдавать оружие

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Re: Правильний аналіз зустрічі в Женеві
« Reply #23 : Квітня 18, 2014, 09:52:38 09:52 »
От читаю і думаю, скільки з вас РЕАЛЬНО підуть воювати, чиї діти зараз РЕАЛЬНО взяли зброю в руки?
Як це добре сидіти за компом і писати да я б....., да у мене...., да всі ви.....
Ви бачили реальну боєздатність нашої армії і силових структкр на прикладі дніпропетровських десантників, а в Криму
було ще гірше. Хто з вас знає, що з 300 морських піхотинців вірними Україні лишилося тільки 50? Ким було воювати і як?
З прапором на автомат? Ви хочете сидіти і роздавати вказівки, а щоб у землянках в лісі сиділи інші і стріляли інші.
Ви хотіли, щоб Лавров підписав капітуляцію у Женеві? Ну-ну.
Хто б не був зараз при рулі юльки, грицьки, петьки, ляшки, яроші, тягнибоки договір і ншим би не став.
Ми підписали і виграли час. З*являються нові обличчя в армії, солдати набувають досвіду, будуються блокпости, народ самоорганізовується, льотчики накінець-то можуть налітати хоч мінімум годин. Кожен день миру, хоч відносного робить нас сильнішими.

+1

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Правильний аналіз зустрічі в Женеві
« Reply #24 : Квітня 18, 2014, 09:59:34 09:59 »
я не розумію природи цих істерік?
що хтось сподівався що росія чимось поступиться?
навіть якщо вона це ЗРОБИТЬ то ніколи ВГОЛОС НЕ ВИЗНАЄ
а так...
визнано що захопленні будівлі повинні бути ЗВІЛЬНЕНІ
і якщо вони НЕ БУДУТЬ звільнені значить україна нікому нічого не винна

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: Правильний аналіз зустрічі в Женеві
« Reply #25 : Квітня 18, 2014, 10:02:47 10:02 »
В чому суть моменту, камради...

України ще немає.
Малоросія програла на Майдані і хоче повернутись. Наразі вона в Донецьку, Луганську, Харкові. Вона віддала Крим.
Ця сама Малоросія сидить в ВР, хіба трішки менше в КМУ, всіх органах влади. МВС, ЗСУ - окрема пісня-мичання...
На жаль, Україна не має паузи для самостворення і розбудови. І Женева - то лише якесь відтермінування перемоги Малоросії.
Як ми скористаємось цим шансом? Чи постане Україна на руїні Малоросії - ось питання часу...

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: Правильний аналіз зустрічі в Женеві
« Reply #26 : Квітня 18, 2014, 10:33:02 10:33 »
Вчора суть женевської угоди на ТВІ доступно пояснив Чечетов: звільнення КМДА, ліквідація Майдану і амністія сепаратистам.

Нічого не добився Майдан.
Залишились чечетови, які й не злазили зі своїх місць і оберуть нового Януковича дуже скоро...

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Правильний аналіз зустрічі в Женеві
« Reply #27 : Квітня 18, 2014, 10:34:58 10:34 »
Вчора суть женевської угоди на ТВІ доступно пояснив Чечетов: звільнення КМДА, ліквідація Майдану і амністія сепаратистам.

Нічого не добився Майдан.
Залишились чечетови, які й не злазили зі своїх місць і оберуть нового Януковича дуже скоро...

ну так нехай звільняють
але ж вони цього НЕ РОБЛЯТЬ
тоді які питання...

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Правильний аналіз зустрічі в Женеві
« Reply #28 : Квітня 18, 2014, 10:38:52 10:38 »
От читаю і думаю, скільки з вас РЕАЛЬНО підуть воювати, чиї діти зараз РЕАЛЬНО взяли зброю в руки?
Як це добре сидіти за компом і писати да я б....., да у мене...., да всі ви.....
Ви бачили реальну боєздатність нашої армії і силових структкр на прикладі дніпропетровських десантників, а в Криму
було ще гірше. Хто з вас знає, що з 300 морських піхотинців вірними Україні лишилося тільки 50? Ким було воювати і як?
З прапором на автомат? Ви хочете сидіти і роздавати вказівки, а щоб у землянках в лісі сиділи інші і стріляли інші.
Ви хотіли, щоб Лавров підписав капітуляцію у Женеві? Ну-ну.
Хто б не був зараз при рулі юльки, грицьки, петьки, ляшки, яроші, тягнибоки договір і ншим би не став.
Ми підписали і виграли час. З*являються нові обличчя в армії, солдати набувають досвіду, будуються блокпости, народ самоорганізовується, льотчики накінець-то можуть налітати хоч мінімум годин. Кожен день миру, хоч відносного робить нас сильнішими.

як мінімум - сильнішими та меншими...
і чи сильнішими?

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Правильний аналіз зустрічі в Женеві
« Reply #29 : Квітня 18, 2014, 10:55:05 10:55 »
Насамперед, чого нам треба позбутися, так це києвської хунти, отієї БЮТівської кодли.
Вони завжди були зрадниками, завжди були друзями Путіна.
Вони лише прикриваються демократичними гаслами та рядяться у вишиванки. А насправді, це таж ПР та ще й непрофесійна і брехлива. Позбувшись ПРівської ОПГ, ми отримали БЮТівських гангстерів. :smiley23: