Автор Тема: Тенденция такова, что БЮТ и Ляжко могут не попасть в ВР  (Прочитано 3205 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Смєшко мене просто вбиває. Якого фіга у нього такі відсотки? Що за придурки за нього голосують?

Offline Серг

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2001
  • Стать: Чоловіча
А ЦВК уже зарегала Слугу Народа?
У этой партии даже сайта нет. Да и с документами не порядок.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4781
  • Стать: Чоловіча
Смєшко мене просто вбиває. Якого фіга у нього такі відсотки? Що за придурки за нього голосують?
у нас є один, голосувати збирався за смєшка.  :smilie5:
питаю - хто є той смєшко?
каже - не знаю, якийсь новенький. не крав жеж. хай буде.
ото і все.

Offline Серг

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2001
  • Стать: Чоловіча
у нас є один, голосувати збирався за смєшка.  :smilie5:
питаю - хто є той смєшко?
каже - не знаю, якийсь новенький. не крав жеж. хай буде.
ото і все.

Товарищу нужно напомнить, что Смешко соучасник отравления Ющенко.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9310
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Смєшко мене просто вбиває. Якого фіга у нього такі відсотки? Що за придурки за нього голосують?

За нього голосують ті, що дивляться російські телеканали по тарілці. Перед виборами президента його там здорово піарили.
Так що це ФСБшна креатура. Агент Кремля однозначний.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33121
  • Стать: Чоловіча
Товарищу нужно напомнить, что Смешко соучасник отравления Ющенко.

Ніби Сацюк там був замішаний, про Смєшка не чув :smilie11:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Ніби Сацюк там був замішаний, про Смєшка не чув :smilie11:
Здається Смєшко був на тій зустрічі, яка була на дачі Сацюка.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33121
  • Стать: Чоловіча
Здається Смєшко був на тій зустрічі, яка була на дачі Сацюка.

По факту міг, і навіть дуже ймовірно, що й знав щось (це як мінімум). Але доказів не зібрали (хто і чому - це інше питання)  :smilie2:

Непрямим доказом, що був при ділах - істеричні верески на якійсь передачі в Гондона, що 'він очєнь сомнєваєцца, що отруєння було'.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8220



Виктор Ющенко 5 сентября 2004 года, будучи кандидатом в президенты, встречался с руководством Службы безопасности Украины за ужином на даче бывшего заместителя главы СБУ Владимира Сацюка, после чего почувствовал недомогание и 10 сентября был госпитализирован в венскую клинику. Врачи заявили, что Ющенко был отравлен диоксином, причем яд попал в организм пациента примерно за пять дней до госпитализации.
Сацюк был назначен первым заместителем председателя СБУ в конце апреля 2003 года и освобожден с этой должности в декабре 2004 года после скандала с отравлением Ющенко, которе, как предполагает Президент, произошло на даче у заместителя Смешко Владимира Сацюка, где также присутствовал Игорь Смешко.
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Цей список вже не актуальний.
Кличко зі своїм Ударом йде у парламент. А керівником Удару буде Саака.  :smilie5:
Сам Кличко залишиться мером Києва. Тож керувати в Ударі буде Саака. Ну, як Садовий і Самопоміч у парламенті цього скликання.
От тепер рахуйте у кого Саака повідкусує голоси. :laugh:
Сподіваюсь, що ті, хто голосує за Пороха, за Сааку голосувати не буде. А от зелененькі, голосисті та частина юльків могуть трошки поліняти.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Він  (Кличко) розповів, що сьогодні бачив звернення Саакашвілі, політичній силі якої нібито створили перешкоди для участі у виборах, тому висловив готовність "підставити політичне плече"."Я переконаний, такий наш союз зможе подвоїти наші зусилля заради перетворень у країні і разом ми маємо план змін, ми маємо людей, які здатні їх втілити", - додав Київський міський голова.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19110
Він  (Кличко) розповів, що сьогодні бачив звернення Саакашвілі, політичній силі якої нібито створили перешкоди для участі у виборах, тому висловив готовність "підставити політичне плече"."Я переконаний, такий наш союз зможе подвоїти наші зусилля заради перетворень у країні і разом ми маємо план змін, ми маємо людей, які здатні їх втілити", - додав Київський міський голова.

Віталік їбонувся.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Він  (Кличко) розповів, що сьогодні бачив звернення Саакашвілі, політичній силі якої нібито створили перешкоди для участі у виборах, тому висловив готовність "підставити політичне плече"."
Я переконаний, такий наш союз зможе подвоїти наші зусилля заради перетворень у країні і разом ми маємо план змін, ми маємо людей, які здатні їх втілити", - додав Київський міський голова.
Пропал дом - схоже, що Беня тупо розвiв Клiчко - щоб йти на вибори в Раду з пройдисвiтом - хана Удару - навiть 1% не набере...

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Після того, як Пeтро Порошeнко по квоті УДАРу відмовився приймати в список своєї партії людeй олігарха Дмитра Фірташа, політсила мeра Києва прийняла рішeння йти на дострокові парламeнтські вибори самостійно. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила журналістка Тетяна Ніколаєнко. “Після того як Порошенко власною рукою викреслив зі пропонованого Кличком списку фірташівських, той пішов на вибори з Саакашвілі. Ще одна дрібна олігархічна помста Порошенку. Мало того, що Міхо його хаятиме, так ще й трохи обкусає рейтингу зубами Кличка”, – написала вона. Нагадаємо, Кличко запропонував Саакашвілі стати головою партії “УДАР”.Источник: https://informator.news/stalo-vidomo-chomu-udar-vyrishyv-yty-na-vybory-samostiyno/

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
А Саака, я так розумію, готовий відстоювати вказівки Фірташа?
От це поворот!  :super:
Саака - прихвостень Фірташа! :laugh:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26918
Після того, як Пeтро Порошeнко по квоті УДАРу відмовився приймати в список своєї партії людeй олігарха Дмитра Фірташа, політсила мeра Києва прийняла рішeння йти на дострокові парламeнтські вибори самостійно. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила журналістка Тетяна Ніколаєнко. “Після того як Порошенко власною рукою викреслив зі пропонованого Кличком списку фірташівських, той пішов на вибори з Саакашвілі. Ще одна дрібна олігархічна помста Порошенку. Мало того, що Міхо його хаятиме, так ще й трохи обкусає рейтингу зубами Кличка”, – написала вона. Нагадаємо, Кличко запропонував Саакашвілі стати головою партії “УДАР”.Источник: https://informator.news/stalo-vidomo-chomu-udar-vyrishyv-yty-na-vybory-samostiyno/

Саака ничего у Пороха пообкусывать не может физически. Это все равно что сказать БЮТ пообкусывает или Опоблок

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
А от про Смешка.

Ольга Василевская9 ч. ·
Останнім часом кілька людей розповіли мені одне й те ж.
Місця в списку партії Ігоря Смешка продаються вже навіть в газеті безкоштовних оголошень. Хоча ціни трохи "кусаються". Ось нинішній депутат від БПП Олександр Домбровський нібито придбав собі місце в прохідному списку партії "Сила і честь" за 3 мільйони доларів. А за прохідне місце колишнього очільника митниці Макаренка його спонсорам - Хомутинніку та Фуксу - начебто довелось поторгуватись. Почали з 3 мільйонів доларів, зійшлися за півтора. Взагалі, за моєю інформацією, Хомутинник купив 15 прохідних місць, бо оптом дешевше - за 15 мільйонів доларів. Когось туди пропихають також і Столар з Кличком. Касир партії, кажуть, Сацюк.
Ось тобі і сила, ось тобі і честь... Цікаво, як відбиватимуть гроші.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
А от Дубинський про команду Вакарчука.


Відомий журналіст Олександр Дубинський розповів, кого насправді взяв у команду Святослав Вакарчук. Він нагадав у своєму Telegram-каналі, що музикант обіцяв запросити в партію "Голос" лише чесних.
"Зараз на цей статус претендує екс-заступник міністра охорони здоров'я Лісневська Наталія Олександрівна (в період з 2014-2015). В-часи головування в міністерстві Мусія очолювала юридичний департамент, відповідальний за погодження тендерних процедур та укладання закупівельних договорів. Процес закупівлі ліків у 2014 році був зірваний", - заявив Дубинський.</blockquote>
Також він зазначив, що її чоловік Роман Богачов за часів Януковича був заступником міністра того ж министерства охорони здоров'я і паралельно очолював тендерний комітет міністерства.
"Найскандальніше, що сталося з його безпосередньою участю це закупівля в 2013 році 1412 машин швидкої допомоги на мільярд гривень. Основним одержувачем тоді стала НВО «Практика» (1 159 машин марки Peugeot Boxer за 767 млн грн.). Пізніше з'ясується, що компанія закупила їх у французів по 205 тис. грн, а продали державі вже 290 тис. грн. (не включаючи обладнання). Намутили 100 лямів. Відмінний кадр. Треба брати", - написав журналіст.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46503
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Коротше, боротьба усієї нашої політичної мешпухи розпочалась. І я не здивуюсь, якщо зараз усі ці ушльопки знов будуть бужувати свої піари на критиці Порошенка. Знов ці жаби з гадюками об*єднаються в єдиному пориві.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Коротше, боротьба усієї нашої політичної мешпухи розпочалась.
І я не здивуюсь, якщо зараз усі ці ушльопки знов будуть бужувати свої піари на критиці Порошенка.
Знов ці жаби з гадюками об*єднаються в єдиному пориві.
Не важливо, хто з ким поденаеться - головне,  аби у Бенi грошей висточiло... спонсорувати новi вибори, не забуваючi Слугу Народу...

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Та слугу і крім Бєні спонсує купа пройдисвітів.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Та слугу і крім Бєні спонсує купа пройдисвітів.
Будуть таки погроми...
Стадiон так стадiон...
 >:(

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Здається Смєшко був на тій зустрічі, яка була на дачі Сацюка.

Точно був. Сацюк і Смєшко.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
А от Дубинський про команду Вакарчука.


Відомий журналіст Олександр Дубинський розповів, кого насправді взяв у команду Святослав Вакарчук. Він нагадав у своєму Telegram-каналі, що музикант обіцяв запросити в партію "Голос" лише чесних.
"Зараз на цей статус претендує екс-заступник міністра охорони здоров'я Лісневська Наталія Олександрівна (в період з 2014-2015). В-часи головування в міністерстві Мусія очолювала юридичний департамент, відповідальний за погодження тендерних процедур та укладання закупівельних договорів. Процес закупівлі ліків у 2014 році був зірваний", - заявив Дубинський.</blockquote>
Також він зазначив, що її чоловік Роман Богачов за часів Януковича був заступником міністра того ж министерства охорони здоров'я і паралельно очолював тендерний комітет міністерства.
"Найскандальніше, що сталося з його безпосередньою участю це закупівля в 2013 році 1412 машин швидкої допомоги на мільярд гривень. Основним одержувачем тоді стала НВО «Практика» (1 159 машин марки Peugeot Boxer за 767 млн грн.). Пізніше з'ясується, що компанія закупила їх у французів по 205 тис. грн, а продали державі вже 290 тис. грн. (не включаючи обладнання). Намутили 100 лямів. Відмінний кадр. Треба брати", - написав журналіст.
А пан Арроу нас запевняв, що чесний Славко лише чесних людей хоче завести в парламент  :laugh:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
А пан Арроу нас запевняв, що чесний Славко лише чесних людей хоче завести в парламент  :laugh:

Ти пересмикуєщ щодо "лише".
Це по-перше.
А по-друге, відколи ти здеградував настільки, аби посилатися на ватного покидька Дибинянського?

Наступного разу було будь-ласка пиши мені особисто.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Ти пересмикуєщ щодо "лише".
Це по-перше.
А по-друге, відколи ти здеградував настільки, аби посилатися на ватного покидька Дибинянського?

Наступного разу було будь-ласка пиши мені особисто.
Я не розумію, чому Ви образились. Я не лише Вас не ображав, а навіть Вакарчука (в цьому конкретному дописі). Про те, що він лише чесних людей хоче завести, говорив сам Вакарчук. Ви же казали, що він найщиріший та проукраїнський, ну й була дискусія про те, кого він заведе до ВР. Я й тоді сумнівався в тому, що він чесних заведе, а зараз  мої сумніви залишились на попередньому рівні. Інфу від Дибинянського не я приніс. Проте вона відповідає моїм очікуванням від Вакарчука, і вона досить конкретна. І я ніде не посилався на неї, як на доконаний факт (доконаних фактів проти Вакарчука і так достатньо).
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Я не розумію, чому Ви образились. Я не лише Вас не ображав, а навіть Вакарчука (в цьому конкретному дописі). Про те, що він лише чесних людей хоче завести, говорив сам Вакарчук. Ви же казали, що він найщиріший та проукраїнський, ну й була дискусія про те, кого він заведе до ВР. Я й тоді сумнівався в тому, що він чесних заведе, а зараз  мої сумніви залишились на попередньому рівні. Інфу від Дибинянського не я приніс. Проте вона відповідає моїм очікуванням від Вакарчука, і вона досить конкретна. І я ніде не посилався на неї, як на доконаний факт (доконаних фактів проти Вакарчука і так достатньо).

Словоблуддям бавишся?
Я тобі конкретно запитав, на якій підстві ти пересмикуєш мої слова, спираючись в якості фактажу на слова ватного поца?

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Судячи з рейтингів, єдиний кого можна кусати різним Ляшкам, макакам, панталоніям та різним партайгеносе є лише зебіл. Бо лише у нього можна щось відірвати. І що дивує так це те, що мочилова як такого немає. Взагалі. Тиша. Таке враження, що якийсь договорняк і рєшалово на носі. Або КС забанить указ про розпуск, або зіц-прєдсєдатель має виконати якусь нездорову фуйню, об яку ніхто не хоче маратися. Правда жерти це і платити за все всім нам...