Автор Тема: Тенденция такова, что БЮТ и Ляжко могут не попасть в ВР  (Прочитано 3203 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Судячи з рейтингів, єдиний кого можна кусати різним Ляшкам, макакам, панталоніям та різним партайгеносе є лише зебіл. Бо лише у нього можна щось відірвати. І що дивує так це те, що мочилова як такого немає. Взагалі. Тиша. Таке враження, що якийсь договорняк і рєшалово на носі. Або КС забанить указ про розпуск, або зіц-прєдсєдатель має виконати якусь нездорову фуйню, об яку ніхто не хоче маратися. Правда жерти це і платити за все всім нам...

Рейтинги фантомної партії зебілів пруть вгору, а проти суспільного тренду жодне мочилово не спрацює.

Це ж не 14 рік, коли країна стояла на межі, тому медовий місяць у зю може розтягнутися на суттєвий період.

А як працювати з біомасою та її емоціями, квартал знає краще за всих в політиці.

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1439
  • Стать: Чоловіча
Судячи з рейтингів, єдиний кого можна кусати різним Ляшкам, макакам, панталоніям та різним партайгеносе є лише зебіл. Бо лише у нього можна щось відірвати. І що дивує так це те, що мочилова як такого немає. Взагалі. Тиша. Таке враження, що якийсь договорняк і рєшалово на носі. Або КС забанить указ про розпуск, або зіц-прєдсєдатель має виконати якусь нездорову фуйню, об яку ніхто не хоче маратися. Правда жерти це і платити за все всім нам...

хз ...
посмотрел сайт зелени - аки слуги народу
https://sluganarodu.ua/join

33 293 - уже подписалось за  изменения в желудке )

а за что голосовали на выборах ? ни хера нет на сайте кроме лозунгов

а после выборов объявили о либертарианстве как идеологии
а до выборов за что голосовали ?))

ну просто какая-то феерия идиотизма
« Останнє редагування: Червня 05, 2019, 03:56:13 15:56 від Stanton »

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Словоблуддям бавишся?
Я тобі конкретно запитав, на якій підстві ти пересмикуєш мої слова, спираючись в якості фактажу на слова ватного поца?
Ця суперечка мені якщо відверто набридла.Можна й далі бавитись в те, хто і що сказав. Але факти доводять, що чужих аргументів Ви ніколи не сприймаєте. Враховуючи той факт, що я половину свого життя зараз проводжу в лікарнях, вибачайте, але я пас. Ви пишете своє  і Вам по барабану, як Ваші слова сприймають інші дописувачі, то чому мене мають турбувати, як Ви зрозуміли мої слова? Підказка: мої Ви зрозуміли неправильно.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8219
Цей список вже не актуальний.
Кличко зі своїм Ударом йде у парламент. А керівником Удару буде Саака.  :smilie5:
Сам Кличко залишиться мером Києва. Тож керувати в Ударі буде Саака. Ну, як Садовий і Самопоміч у парламенті цього скликання.
От тепер рахуйте у кого Саака повідкусує голоси. :laugh:
Сподіваюсь, що ті, хто голосує за Пороха, за Сааку голосувати не буде. А от зелененькі, голосисті та частина юльків могуть трошки поліняти.

голоси Саака відкусе у Тимошонки і гріцацуєва із вікариком..може трохи у зелєпутіка..

а не у Пороха..

Кличко самостійно набере фуй...
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
От таке на очі попалося. Вибори таки восени мають шанс відбутися.
Я б саме так і хотіла.
По-перше, я не вважаю цю Раду найгіршою. Скоріше, навпаки.
А по-друге, до осені Зе зі своїми зашкварами вже усреться по вуха. І розклад у Раду буде іншим.



https://twitter.com/politkyxnya/status/1136299586128175104

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
 :smiley24: Скинемся Зеленому на памперсы - пусть дальше прыгает по Европам со свей Медиа-блядью и всем втирает, какой он смелый, что может самого Хуйла... испугаться.