Автор Тема: презедент оказывается презедент по будням и в рабочее время  (Прочитано 548 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline _GP_

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 852
а  выходные и после рабочего дня может идти на концерты играть куем на рояле, так зедебилы говорят, на полном серьезе, я в шоке  :weep:

Offline Alison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1022
Та нехай грає. Чим більше, тім краще. Може швидче знайдутьс і в нас чорні полковники.

Offline g_smit

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 340
а  выходные и после рабочего дня может идти на концерты играть куем на рояле, так зедебилы говорят, на полном серьезе, я в шоке  :weep:
Там похоже немного другой принцип управления страной.
По будням все зебилы - президенты.
А по выходным Зе их развлекает. То есть работает.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46656
  • Never give in!
Я так розумію завдання наших кузинів - ліквідація інституту президентства.
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
а  выходные и после рабочего дня может идти на концерты играть куем на рояле, так зедебилы говорят, на полном серьезе, я в шоке  :weep:
За Конституцiею совка воно так i мае бути...
Згадайте "Берегiсь автомобiля", промову режисера народного театру...
- Как хорошо играла бы актриса... вечером, если  бы днем она стояла ... у шлифовального станка.
Схоже, що Зе... нiяк не зрозумiе, що работа Преза - це марафон 24/7 - без вихiдних та свят, Турцii та Вечiрнього Квартала...
 :smilie1:

Offline _GP_

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 852
по четный президент, писец товарищи

Приехали на Дальний Север ученые из Академии наук, нашли там самого продвинутого в смысле интеллекта чукчу. Обращаются к нему с предложением: \"Уважаемый чукча! У нас уже у всех народов и народностей, населяющих страну, выбраны в Академию наук почетные академики, только вот от вашего народа никого нет. Не согласился бы ты быть почетным академиком? \" После долгого раздумья чукча соглашается: \"Ладно, однако. По четным я буду академиком, а по нечетным - буду оленей пасти\".

 :weep:

Offline ukrainian_speaker

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 66
Тут ще такий аспект, що він і досі залишається одним із співвласників цього бізнесу, а його дружина працює в цій структурі.
Його появи на сцені та поцілунки Кошовому активно і безплатно висвітлюються у ЗМІ і є безплатною рекламою шоу.
Це є використанням власної посади для просування власного бізнесу.

Цікаво яка була б реакція в інтернеті якби Порошенко особисто приїхав на відкриття якогось магазину Рошен і міцно обійняв одного з топ-менеджерів компанії?

Offline Листок

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 217
  • Стать: Чоловіча
  • Крим це Україна
Головне - кінцевий результат

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Це є використанням власної посади для просування власного бізнесу.
:smiley24: Хто б сумнiвався, що сцикун й шмаркач... зiйшов з екрану та почав реальне життя свого вiртуального героя.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20675
он никому ничего не обещал

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Угу . На выходные пускай этот криворогий недоумок снимает с себя полномочия и уходит в отставку, а по понедельникам буем его кенгурировать или не будем.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33371
  • Стать: Чоловіча
по четный президент, писец товарищи

Приехали на Дальний Север ученые из Академии наук, нашли там самого продвинутого в смысле интеллекта чукчу. Обращаются к нему с предложением: \"Уважаемый чукча! У нас уже у всех народов и народностей, населяющих страну, выбраны в Академию наук почетные академики, только вот от вашего народа никого нет. Не согласился бы ты быть почетным академиком? \" После долгого раздумья чукча соглашается: \"Ладно, однако. По четным я буду академиком, а по нечетным - буду оленей пасти\".

 :weep:

Ну, для академії Саюза чукча навіть на якогось віце-президента тягнув, мужик досить тверезо на життя дивився  :smilie7:

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1663
а  выходные и после рабочего дня может идти на концерты играть куем на рояле, так зедебилы говорят, на полном серьезе, я в шоке  :weep:
от чому всі пишуть про рояль? - вам мало інших інструментів?
І, до речі, президент грав куєм на піаніні, а не на роялі!
На роялі він ще збацає чювакам.  :smilie1: