Автор Тема: Допоможіть розібратися з твіттером  (Прочитано 502 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Допоможіть розібратися з твіттером
« : Травня 29, 2019, 01:23:09 01:23 »
Ніде не була зарегина. І от чорти мене понесли зарегитися у твіттері. І от я майже зарегилась і воно одразу мені написало, що щото пішло не так і я повинна ще й надати свій номер телефону. Я кинула цю справу і забула. Доки не вирішила увійти у твіттера, які читаю (тільки читаю). А мені все одна й та ж лабуда вискакує за будь-якою твіттерською адресою: надайте свій номер телефону. А якщо я не хочу? Якщо я згодна не мати твіттер, то я тепер і читати його не можу? Чи можна щось зробити? Хто у курсі?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Допоможіть розібратися з твіттером
« Reply #1 : Травня 29, 2019, 06:50:56 06:50 »
Якщо вже в твітер залогінилися, то хай гавкає що хоче, можете не звертати увагу.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Допоможіть розібратися з твіттером
« Reply #2 : Травня 29, 2019, 10:15:13 10:15 »
Ніде не була зарегина. І от чорти мене понесли зарегитися у твіттері.
І от я майже зарегилась і воно одразу мені написало, що щото пішло не так і я повинна ще й надати свій номер телефону.
Я кинула цю справу і забула.
Доки не вирішила увійти у твіттера, які читаю (тільки читаю).
А мені все одна й та ж лабуда вискакує за будь-якою твіттерською адресою: надайте свій номер телефону.
А якщо я не хочу?
Якщо я згодна не мати твіттер, то я тепер і читати його не можу?
Чи можна щось зробити? Хто у курсі?
Твiтер як i Фейсбук - лайно та контора яка вироховуе дурнiв та й тих, хто не розумiеться на технологiii пошукiв халяви.
Можна дати лiву мобiлу - як що просить - це така система, яка, начебто, повинна мати впевненiсть, що за вас нi хто не працюе...
Цей тел. просто буде в базi, нi хто його використовувати не буде - як на ROZETKE тощо - лише домашнiй мiський номер не давайте - це головне правило, як i не треба розкривати про себе всi карти -фото, родина, подорожi, оселя, друзi тощо...
Памятайте золоте правило - меньше знаешь - лучше спишь - саме для караван-сараю ФБ та ТВ... воно е головним...
 :)

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Допоможіть розібратися з твіттером
« Reply #3 : Травня 29, 2019, 10:38:56 10:38 »
Ніде не була зарегина. І от чорти мене понесли зарегитися у твіттері. І от я майже зарегилась і воно одразу мені написало, що щото пішло не так і я повинна ще й надати свій номер телефону. Я кинула цю справу і забула. Доки не вирішила увійти у твіттера, які читаю (тільки читаю). А мені все одна й та ж лабуда вискакує за будь-якою твіттерською адресою: надайте свій номер телефону. А якщо я не хочу? Якщо я згодна не мати твіттер, то я тепер і читати його не можу? Чи можна щось зробити? Хто у курсі?

Там реєструєшся за номером телефону. Бо саме туди прийде підтвердження паролю і все таке інше.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Допоможіть розібратися з твіттером
« Reply #4 : Травня 29, 2019, 01:39:48 13:39 »
Так, а як тепео відв*язатися від них? Вони що тепер все життя будуть вимагати телефон?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15900
Re: Допоможіть розібратися з твіттером
« Reply #5 : Травня 29, 2019, 01:42:51 13:42 »
 З компа треба заходити, а інструкції є в інтернеті.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Допоможіть розібратися з твіттером
« Reply #6 : Травня 29, 2019, 04:26:20 16:26 »
Так я  і заходила з компа. Мобіла ні до чого. І телефона я давати не буду.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Допоможіть розібратися з твіттером
« Reply #7 : Травня 29, 2019, 10:04:23 22:04 »
Так я  і заходила з компа.
Мобіла ні до чого. І телефона я давати не буду.
Google мае вiдповiдi на всi питання, якi вас хвилюють.
Можете в строке поiска зробити запит на пошук - я кожного раз так роблю, бо воно реально час економить та добре допомогае.