Автор Тема: Зебіл: Закон о языке нужно отменить - это первый шаг для отмены войны.  (Прочитано 2114 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
— Борис, вы как представитель индустрии каких решений ожидаете от нового президента?

— Я ожидаю пересмотра квот. 90 % — это много. Закон о языке нужно отменить и принять нормальный закон. Это первый шаг для отмены войны.

Также хочу, чтобы власть мне профинансировала «Майданс». Просто я уверен в гениальности этого проекта. А так у нас достаточно хорошая ситуация. Несколько холдингов конкурируют и создают хорошие вещи. Но без российского рынка мы будем деградировать.

.... 

— Заканчивать войну на условиях агрессора вы считаете нормальным?

— Ни в коем случае. У нас в предвыборной программе написано, что если убрать людей, материально заинтересованных в войне, она закончится. В данном случае бывший президент и его окружение были заинтересованы в продолжении войны. Мы их убрали, и я уверен, что она затихнет. Война перестанет приносить доход.

— А власть РФ вы не учитываете?

— Если мы сильно захотим, то мы с ними договоримся.

— Какие у вас аргументы?

— Им что, нравится воевать? Вы думаете, Путин — маньяк, который любит пострелять в живых людей? Он что, псих? Он умный человек. Да, у него имперские амбиции. Но можно же договориться. А если нет, то будем объявлять настоящую войну. А то что это такое: одной рукой воюем, а другой рукой торгуем? Очень важно желание хотя бы одной стороны, иначе для мира нет перспектив.

https://detector.media/rinok/article/167733/2019-05-30-sovladelets-studii-kvartal-95-boris-shefir-kvoty-i-zaprety-jeto-plokho/

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Ну то нехай звертається до Хуйла  :smilie5:
Той його запросить в Кремль і "чаєм угостіт"   :laugh:

Offline екс-Радник

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
Вони там точно команда дебілів і зрадників.
Це просто капець, який в нас мудрий народ.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15914
Вони там точно команда дебілів і зрадників.
Це просто капець, який в нас мудрий народ.
  В усякому разі кращий ніж кацапи. А обманути можна кожного і вас теж.

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1486
  • Стать: Чоловіча
  В усякому разі кращий ніж кацапи. А обманути можна кожного і вас теж.

ну если кацапы выберут себе кренделя на трон,
ближайшее окружение которого будет мурлыкать про отмену закона о русском языке
в РФ, ну как ... совковый пережиток и атавизм, и язык угнетения удмуртов и якутов
усяких и всиляких там,
то тогда может и соглашусь с тобой )))

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
  В усякому разі кращий ніж кацапи. А обманути можна кожного і вас теж.

...дОжили...

Offline Cheerful Sniper

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 668
Через три місяці заборонять вишиванки, як атрибут фашизму.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15914
ну если кацапы выберут себе кренделя на трон,
ближайшее окружение которого будет мурлыкать про отмену закона о русском языке
в РФ, ну как ... совковый пережиток и атавизм, и язык угнетения удмуртов и якутов
усяких и всиляких там,
то тогда может и соглашусь с тобой )))
Хотів би нагадати, що взагалі-то мурликати почали після, а не до і варто тоді вже розібратися чому вибрали.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15914
...дОжили...
А коли Юща і Пороха обрали теж дОжили?

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
В Адміністрації президента відхрестилися від заяв партнера Зеленського
1529 ПЕРЕГЛЯДІВ
П'ятниця, 31 травня 2019, 13:14
00

В Адміністрації президента Володимира Зеленського кажуть, що не поділяють думки співвласника студії "Квартал 95" Бориса Шефіра, яку напередодні висловив в інтерв'ю "Детектор Медіа".

Про це йдеться у відповіді прес-служби АП на запит BBC News Україна.



"Він висловив виключно власну думку. Ця думка не збігається з позицією президента України Володимира Зеленського та Адміністрації президента", – заявили у прес-службі.

Також наголосили, що пан Шефір не є посадовцем Адміністрації президента чи членом партії "Слуга народу", – так само як не є ані штатним, ані позаштатним радником президента.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4797
  • Стать: Чоловіча
пизди получили, тож тепер прикидаються, гниди, ніби та язиката феська вже не їхня, а лише партнер по трасту в долі кварталу. ппц.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
А коли Юща і Пороха обрали теж дОжили?

Порівнювати Юща, Пороха... с Зеленським?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15914
Порівнювати Юща, Пороха... с Зеленським?
Так я не президентів порівнюю, я стверджую, що до Зелі той же самий виборець голосував за Юща і Пороха , причини вже неодноразово викладалися

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Так я не президентів порівнюю, я стверджую, що до Зелі той же самий виборець голосував за Юща і Пороха , причини вже неодноразово викладалися

Той виборець, хто "сделайте мне хорошо пррямо сейчас" ?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Всеукраїнський референдум 1991 року — загальнонаціональний референдум на території колишньої УРСР щодо проголошення незалежності України. Відбувся 1 грудня 1991 року. На референдум було винесено одне питання: «Чи підтверджуєте Ви Акт проголошення незалежності України?». Текст Акту, ухвалений Верховною Радою 24 серпня 1991 року, було наведено у виборчому бюлетені. Громадяни України висловились на підтримку незалежності. У референдумі взяли участь 31 891 742 особи — 84,18 % населення України. З них 28 804 071 особа (90,32 %) проголосувала «За».



Всесоюзний референдум про збереження СРСР

«Чи вважаєте ви за необхідне збереження Союзу Радянських Соціалістичних Республік як оновленої федерації рівноправних суверенних республік, у якій будуть повною мірою гарантуватися права і свободи людини будь-якої національності».

17 березня 1991 року

Українська РСР

Явка - 83,5 %
"Так" - 70,2 %
"Ні" - 28,0 %
"Недійсних" - 1,8 %




Це ОЦІ виборці?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15914
Той виборець, хто "сделайте мне хорошо пррямо сейчас" ?
Дивлячись, що було актуально . На цих виборах "боротьба" проти Пороха.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Дивлячись, що було актуально . На цих виборах "боротьба" проти Пороха.

Побороли? Тепер хоч вже настало щастя для них?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15914
Всеукраїнський референдум 1991 року — загальнонаціональний референдум на території колишньої УРСР щодо проголошення незалежності України. Відбувся 1 грудня 1991 року. На референдум було винесено одне питання: «Чи підтверджуєте Ви Акт проголошення незалежності України?». Текст Акту, ухвалений Верховною Радою 24 серпня 1991 року, було наведено у виборчому бюлетені. Громадяни України висловились на підтримку незалежності. У референдумі взяли участь 31 891 742 особи — 84,18 % населення України. З них 28 804 071 особа (90,32 %) проголосувала «За».



Всесоюзний референдум про збереження СРСР

«Чи вважаєте ви за необхідне збереження Союзу Радянських Соціалістичних Республік як оновленої федерації рівноправних суверенних республік, у якій будуть повною мірою гарантуватися права і свободи людини будь-якої національності».

17 березня 1991 року

Українська РСР

Явка - 83,5 %
"Так" - 70,2 %
"Ні" - 28,0 %
"Недійсних" - 1,8 %




Це ОЦІ виборці?
Так, оці. А чому вони голосували прямо протилежно ви ж розумієте? Може ж і з голосуванням за Зелю можна провести паралелі з певними поправками? Як на мене, ви забагато хочете від нашого народу. Багато військових казали в інтерв'ю, що кацапів вони сприймали дружньо, поки ті не почали вбивати сослуживців, а якби не було таємницею, що війна з нами була тільки питанням часу.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Так, оці. А чому вони голосували прямо протилежно ви ж розумієте? Може ж і з голосуванням за Зелю можна провести паралелі з певними поправками? Як на мене, ви забагато хочете від нашого народу. Багато військових казали в інтерв'ю, що кацапів вони сприймали дружньо, поки ті не почали вбивати сослуживців, а якби не було таємницею, що війна з нами була тільки питанням часу.

НІ. НЕ РОЗУМІЮ.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15914
Побороли? Тепер хоч вже настало щастя для них?
Самих себе може, Пороху , як я розумію, дибіли пох, у нього азартніша гра. Не знаю і чи не всеодно, вони завжди когось звинувачують, тільки не себе.

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15914
НІ. НЕ РОЗУМІЮ.
Як у телевізорі сказали так і проголосували. Хіба не так? Хіба більшість людей думає?
 

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8687
  • Стать: Чоловіча
Порівнювати Юща, Пороха... с Зеленським?


що ця хуйня тут забулася?
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Як у телевізорі сказали так і проголосували. Хіба не так? Хіба більшість людей думає?

І що?

Якщо більшість дядьок носять скінні-джинси з "поясом", так що сраку видно і роблять манікюр...я це БАЧУ і приймаю, як ФАКТ....але НЕ РОЗУМІЮ.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
100500 відео, де дебіл засовує лампочку в рот.

- хаа! Дебіл! Ржунімагу!
- шо, серйозно? Надо попробувать! Йопта! Люди! Що робити? Пишу з лампочкою у роті!
- Хааа!!! Дебіл! Ржунімагу!
- Робить шо?
- Пердоль до лікаря, ідіот.
- а шо...народ серйозно?
- серйозно.
- капєц, ідіоти...Бачать же, чим закінчується! Йопта! Люди! Що робити? Пишу з лампочкою у роті!
- ще один...
- Робить шо?
- Теж пердоль до лікаря, ідіот.
- Бляяяя....Плачу! Капець! Ви прикалуєтесь?
- Спробуй, придурок....
- Йопта! Засунув. Не вилазить! Йоханабабай! Зараз дружина з роботи прийде і побачить.
- Що чоловік - дебіл?
- ПНХ. Робити що?
- Йди в травмпункт. Там вже вас ціла черга!
- А чому це так?
- Анатомія м'язів щелепи така, кажуть. Відкрити рота можна широко тільки з розслабленого стану м'язів. А потім вже з лампочкою...хєр він так відкриється.
- ТОчно?
- Точно!
- А мо брешеш?
- Люди кажуть! Я правду кажу! Зараз спробую. Дивись!  Йопта! Люди! Що робити тепер? А ти - троль і скотина!
- Гиииии! Ідіот!
- А шо ви всє ржотє? А шо тут?
- Лампочку в рота всовують.
- І шо?
- Відео дивись! 100500 просмотрів і 3 мільйони лайків!
- Та то фейк і брехня!
- Спробуй.
- Та я, шо, ідіот?
- СлабО? Сцикля?
- Ой..рота прикрий...сцукко....твоюмать! Що тепер робити?
- Читай нижче...
- Де?
- Там до лікаря, пишуть, в травмпункт треба йти!
- Бачу. А самому ніяк?
- Ніяк. Так і помреш з голоду тепер. І зі спраги. Трое суток максімум і звиздець!
- Бльооо..біжу! Всі ви ідіоти!
- Сам такий.
- Чуваки, а шо тут таке? По вулицях люди кудись біжуть з лампочками в роті і читають ці коменти на Ютубі!
- Та то в травмпункт...
- Неначе все місто подуріло! Я до хірурга сьогодні ходив чиряк різати, а він вилетів з кабінету з лампочкою в роті і смартфоном в руці. І побіг до главврача.
- Гиии! І що?
- Сцуко, обидва медсестру кликали жестами...бо у того те ж...
- Лампочка?
- Мгм. Лампочка! Пркинь! Все. Я побіг, твою мать! Не вилазить! Сукааааааа-а-аа!!!

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15914
І що?

Якщо більшість дядьок носять скінні-джинси з "поясом", так що сраку видно і роблять манікюр...я це БАЧУ і приймаю, як ФАКТ....але НЕ РОЗУМІЮ.
От і вони не розуміють і не думають, і ніколи не навчаться, бо не потребують і не хочуть, і не приймають як факт. Бо думати - це боляче, це сумніви, це стрес, це час. А не думати - це пиво, секс, телевізорі завжди винен хтось, а я такий розумник. Оті дядьки зі скінні-джинсами обрали не думати. Вони отара, куди їх погониш туди й підуть, щось типу армії:є думка командира і помилкова. І вони з цим цілком згодні, хоч і не визнають. І нічого тут не зробиш, залишається ліпить батога і періщити отару чи заводити вовкодавів аби вони ту череду ганяли, а по іншому ніяк.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15914
 От ті ідіоти з лампочками всеодно будуть вважати себе розумними у власних очах і ще й всім доводити власну розумність.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
От ті ідіоти з лампочками всеодно будуть вважати себе розумними у власних очах і ще й всім доводити власну розумність.

Стопудово. Таке життя.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
"“Ми вчора почули, як знову представники президента, члени його команди говорять про те, що необхідно відмінити закон про мову, [мовні] квоти, декомунізацію. На жаль, це стає для них звичною політикою. Хочу сказати від імені Верховної Раді і уряду: український народ цього вам не дозволить. Земля під вами буде горіти!”  (c)Парубій

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Закон о языке нужно отменить
Поздоровляю ніцойчиків та сволотівців, які на Вазєліна з Коломойшою завзято працювали усі останні роки. Персональні вітання придурочним Вії, Лівандовичу, Білому Гнидоту та Гонті.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?