Автор Тема: Чому ВО Свобода не каже правди про зраду учасника коаліції, а саме БЮТ?  (Прочитано 9163 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Крим здали хто на переляку, хто від шоку, а хто як зрадник.
Не розібрались.
Тепер хто заважає розібратись в діях міліції, армії, ВР, КМУ?
Складно зрозуміти суть "тьорок" в Женеві?
Хто заважає звернутись до народу з поясненням ситуації і зикликом до дій?
Яких дій? Та тих самих майданних. Лише зосередити "вогонь" по мамці, турчу, авакову, МВС?
« Останнє редагування: Квітня 18, 2014, 11:54:52 11:54 від Вася Ем »

Offline Blackout

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 483
  • Стать: Чоловіча
В свободи дуже обмежене стратегічне мислення ( переконуюсь щораз то більше), можливо вони бачуть якісь тактичні  бенефіти?,
або не роздуплились .

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Навіть і не знаю, що тобі сказати. Пару тижнів я волала "Турчинова на палю, Юльку - на Йолку" тощо. Але зараз після цієї Женеви наче бодай якось все устаканилося.
Я вважаю, що треба провести вибори Президента, бо лисий Пастор - це жах. А далі побачимо по ситуації.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Навіть і не знаю, що тобі сказати. Пару тижнів я волала "Турчинова на палю, Юльку - на Йолку" тощо. Але зараз після цієї Женеви наче бодай якось все устаканилося.
Я вважаю, що треба провести вибори Президента, бо лисий Пастор - це жах. А далі побачимо по ситуації.

Я розумію. Потягти ситуацію. Про реформи Конституції он до осені теревені вести. Використати час.
АЄОА.
Вчора Чечетов сказав, як ПР бачить ту Женеву: розігнати Майдан і амністувати сепаратистів.
Тобто РФ і ПР не збирається йти на жодні поступки. І вже ставляться Копатьком під сумнів ті вибори - як їх проводити на Сході? Як в Криму? Адже закон про окупацію не визначив це.
А до травня сепаратизм дійде до Києва...
Тобто рятувати треба країну, а не вибори...

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
А до травня сепаратизм дійде до Києва...

Сумніваюся - наче трохи всі вгомонилися.

Цитувати
Тобто рятувати треба країну, а не вибори...

Які твої пропозиції? Пристрелити Юльку - і це врятує Україну? Яким чином?

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
А до травня сепаратизм дійде до Києва...

сепаратизм до києва не дойде НІКОЛИ
хіба що на багнетах російської армії

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Які твої пропозиції? Пристрелити Юльку - і це врятує Україну? Яким чином?

Саме так. Юльку і главюльків. І взяти владу.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Саме так. Юльку і главюльків. І взяти владу.

І що це дасть? Далі почнеться стогін "Хвошисти нелегітимні, Захід хоче обраного Президента"

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Саме так. Юльку і главюльків. І взяти владу.

І що це дасть? Далі почнеться стогін "Хвошисти нелегітимні, Захід хоче обраного Президента"

Відколи Свобода боїться стогонів? Пошук причин бездіяльності? Тоді вона нічим не відрізняється від зрадників-юльків.
Амінь.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214

Відколи Свобода боїться стогонів? Пошук причин бездіяльності?

Та не боїться, прости ти маєш розуміти елементарну річ - в Москві москалі, а в Женеві жиди. І ми маємо воювати на обидва боки. І у нас беззбройне населення.
Тому твої забаганки зараз є фантастикою.

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Надо не казать а орать.Почему же вы,суки,молчите?Значит вас сдача страны устраивает?
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ

Відколи Свобода боїться стогонів? Пошук причин бездіяльності?

Та не боїться, прости ти маєш розуміти елементарну річ - в Москві москалі, а в Женеві жиди. І ми маємо воювати на обидва боки. І у нас беззбройне населення.
Тому твої забаганки зараз є фантастикою.

В програмі Тягнибока - озброєння населення.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Надо не казать а орать.Почему же вы,суки,молчите?Значит вас сдача страны устраивает?

Вчора Михальчишину Чечетов прямо заявив - здавайте Майдан. І шо? А нічо.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Тоді вона нічим не відрізняється від зрадників-юльків.
Амінь.
Кольором обгортки відрізняється.
А по суті: ті самі юльки, лише в націоналістичній упаковці.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
В програмі Тягнибока - озброєння населення.

І як це виглядало на практиці - вже бачив? ВР проголосувала Закон про зброю хіба? :(
Тому благі наміри залишаються, але треба виходити з реалій.

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
В програмі Тягнибока - озброєння населення.

І як це виглядало на практиці - вже бачив? ВР проголосувала Закон про зброю хіба? :(
Тому благі наміри залишаються, але треба виходити з реалій.
Так делайте,суки,обращение к Майдану и вас поддержат.Превратились падлы в Народную Раду 18-го года и ждете новых Крут?Сучары долбаные.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
А по суті: ті самі юльки, лише в націоналістичній упаковці.

Давайте я вам проведу лікбез - всоте чи втисячне.
Є три армії/партії/сторони протистояння - москальська (ПР+коммі), жидівська (БЮТ), українська (Свобода).
Москалів підтримує Росія. Жидів підтримує Женева. Українці можуть сподіватися лише на самих себе.

Тому ваша пропозиція для Свободи повторити долю УПА з одного боку, має право на життя, з іншого боку, не має практичногої реалізації саме через відсутність зброї у населення.

Всі ми хочемо волі і долі, але нині взаємодіяли з жидами проти москалів. Можемо почати другий етап - почати воювати з жидами, але проти нас будуть і Росія і Америка одночасно. Вгадайте з одного разу, що тоді буде з Україною? :(

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Так делайте,суки,обращение к Майдану и вас поддержат.

Можна почути твою варіацію цього звернення - хоча б тезово?
От стою я голожопа, з бітою в руках і в будівельній касці на Майдані - і тут мені Тягнибок каже (що саме?) і я маю рвонути (куди саме?) і досягти чого саме? В тебе є пропозиції?

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Тому що «Свобода» — інструмент кдб. Якщо проаналізувати їхню діяльність на протязі достатнь довгого відтинку часу, то неважко побачити, що все, що вони роблять, — це створення потрібних для ростб провокацій, порожня популістська балаканина, а також блокування всіх невигідних для москалів ініціатив на кшталт сланцевого газу, НАТО тощо. можна пригадати, як тягнибок вмовляв Майдан згодитися на «дуже хорошу пропозицію» хряка, а ще слід розслідувати діяльність Тенюха під час передачи Криму їхнім хазяям. :Ganba:

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Так делайте,суки,обращение к Майдану и вас поддержат.

Можна почути твою варіацію цього звернення - хоча б тезово?
От стою я голожопа, з бітою в руках і в будівельній касці на Майдані - і тут мені Тягнибок каже (що саме?) і я маю рвонути (куди саме?) і досягти чого саме? В тебе є пропозиції?
У нас еще есть телебачення если ты не в курсе.Хай выходыть с объяснением и заявлением.Это не может тянуться бесконечно.Людям нужно все объяснять.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
І ми маємо воювати на обидва боки.

нам хоч би на один бік спромогтись
на обидва - то поразка 100%

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Можна почути твою варіацію цього звернення - хоча б тезово?
От стою я голожопа, з бітою в руках і в будівельній касці на Майдані - і тут мені Тягнибок каже (що саме?) і я маю рвонути (куди саме?) і досягти чого саме? В тебе є пропозиції?
У нас еще есть телебачення если ты не в курсе.Хай выходыть с объяснением и заявлением.Это не может тянуться бесконечно.Людям нужно все объяснять.

У нас є безліч каналів комунікації - я повторюю питання про тези звернення? Що ви хочете почути - заклики до чого саме, поясненні про що саме?
Вище я написала короткий лікбез - ще щось не зрозуміло хіба?

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
І ми маємо воювати на обидва боки.

нам хоч би на один бік спромогтись
на обидва - то поразка 100%

Ото і я про те саме. А палкі заклики з вилами в руках здолати дві імперії з обох боків - сумні і безгузді, на жаль :(

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
З відповідей, зрозумів - Свобода вибрали тактику, як татари в Криму, їм головне зберегти генофонд нації. Вони вже визначились, що саме вони є божественним уособленням всього українського, і їм, як носіям генофонду треба вберегтися. А всі інші - генетичне сміття, от вони і мають боротися з Аваковими, Тимошенками. Турчиновими і Парубіями. Їх не шкода.
Батя, мы стараемся ...

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
З відповідей, зрозумів - Свобода вибрали тактику, як татари в Криму, їм головне зберегти генофонд нації.

Саме так, погоджуюся. І ця тактика зараз є доцільною і виправданою, бо для цього є підстави.

Цитувати
Вони вже визначились, що саме вони є божественним уособленням всього українського, і їм, як носіям генофонду треба вберегтися. А всі інші - генетичне сміття, от вони і мають боротися з Аваковими, Тимошенками. Турчиновими і Парубіями. Їх не шкода.

Всі інші - це або жиди, яких якраз влаштовує Тимошенки-Авакови, бо це їх влада, або москалі та пята колона - які дійсно можуть донесхочу валити Тимошенку-Авакова тощо. Хай бьються наші вороги.
Звиняй за цинізм, але ви вперто не хочете розуміти стан речей і це лише ваші проблеми. Тому й пояснюю на пальцях.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Можна почути твою варіацію цього звернення - хоча б тезово?
От стою я голожопа, з бітою в руках і в будівельній касці на Майдані - і тут мені Тягнибок каже (що саме?) і я маю рвонути (куди саме?) і досягти чого саме? В тебе є пропозиції?
У нас еще есть телебачення если ты не в курсе.Хай выходыть с объяснением и заявлением.Это не может тянуться бесконечно.Людям нужно все объяснять.

У нас є безліч каналів комунікації - я повторюю питання про тези звернення? Що ви хочете почути - заклики до чого саме, поясненні про що саме?
Вище я написала короткий лікбез - ще щось не зрозуміло хіба?

Пояснюю ще раз.
Виступаємо на ТВ з поясненням ситуації.
Заклик один - найближчий склад зброї - отам.
Йдемо, беремо, валимо юльків, рятуємо Україну.

Offline Blokh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 800
  • Стать: Чоловіча
Саме так. Юльку і главюльків. І взяти владу.

І що це дасть? Далі почнеться стогін "Хвошисти нелегітимні, Захід хоче обраного Президента"
=======================

Ну так  пообіцяти, а потім і  провести ті чесні вибори! :rotate:
За Родину, за  Путина, бля!  (ц)     сказав один колорад

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Хє-хє, «генофонд». Справжні нацисти. Печерне мислення, на одному рівні з путлєром. Справжній український націоналіст може бути будь-якої крові. Історія, пам'ять, культура — ось де генофонд нації.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Пояснюю ще раз.
Виступаємо на ТВ з поясненням ситуації.

ЩО ТОБІ ЩЕ НЕЯСНО??????
Яке саме пояснення ти хочеш почути????
Побудь хвилинку Тягнибоком - накидай пару речень звернення.

Цитувати
Заклик один - найближчий склад зброї - отам.

ДЕ????

Цитувати
Йдемо, беремо, валимо юльків, рятуємо Україну.

Припустимо. А далі - що? Валимо ригів, валимо НАТО, валимо Рашу? :( Чи ти думаєш, що після заваленої Юльки всі самоусунуться і скажуть "Царюйте, українці, у своїй сторонці", москалі дременуть з Донбасу і Криму, а Женева висловить співчуття і самоусунеться?
Тобі самому не смішно?

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Саме так. Юльку і главюльків. І взяти владу.

І що це дасть? Далі почнеться стогін "Хвошисти нелегітимні, Захід хоче обраного Президента"
=======================

Ну так  пообіцяти, а потім і  провести ті чесні вибори! :rotate:

То ми і так проведемо - через місяць. Який сенс смикатися?