Автор Тема: Чому ВО Свобода не каже правди про зраду учасника коаліції, а саме БЮТ?  (Прочитано 9167 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Всі ми хочемо волі і долі, але нині взаємодіяли з жидами проти москалів. Можемо почати другий етап - почати воювати з жидами, але проти нас будуть і Росія і Америка одночасно. Вгадайте з одного разу, що тоді буде з Україною? :(

Вія,
є час заводити союзників (для досягнення тактичної мети, як от повалення Януковича), і є час їх позбуватись для досягнення мети стратегічної - вільної і незалежної України.
Чи важко сходити до посла США і домовитись про взаєморозуміння? А потім і діяти? Бо буде пізно...

Offline Blokh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 800
  • Стать: Чоловіча


То ми і так проведемо - через місяць. Який сенс смикатися?
==============================

Президента  Києва оберете? :lol:
За Родину, за  Путина, бля!  (ц)     сказав один колорад

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Чи важко сходити до посла США і домовитись про взаєморозуміння? А потім і діяти? Бо буде пізно...

Дитино моя, сходити неважко, от тільки домовленість вже є - жидів Америки влаштовує жидівка Юлька.
Ще пропозиції маєш?

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
ЩО ТОБІ ЩЕ НЕЯСНО??????
Яке саме пояснення ти хочеш почути????
Побудь хвилинку Тягнибоком - накидай пару речень звернення.

Цих звернень і пояснень тільки на першій сторінці СУПу валом.

Цитувати
Заклик один - найближчий склад зброї - отам.
ДЕ????

Це й має сказати Тягнибок. Більш того, піти першим в лавах.

Цитувати
Припустимо. А далі - що? Валимо ригів, валимо НАТО, валимо Рашу? :( Чи ти думаєш, що після заваленої Юльки всі самоусунуться і скажуть "Царюйте, українці, у своїй сторонці", москалі дременуть з Донбасу і Криму, а Женева висловить співчуття і самоусунеться?
Тобі самому не смішно?

Ти спецом змішуєш ригів і НАТО, реалії і фантазії?
То про що з тобою теревенити далі...
« Останнє редагування: Квітня 18, 2014, 12:00:34 12:00 від Вася Ем »

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
домовленість вже є - жидів Америки влаштовує жидівка Юлька.

це тобі сам посол сказав?

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Чи важко сходити до посла США і домовитись про взаєморозуміння? А потім і діяти? Бо буде пізно...

Дитино моя, сходити неважко, от тільки домовленість вже є - жидів Америки влаштовує жидівка Юлька.
Ще пропозиції маєш?

Марення у всієї Свободи чи тільки в тебе? Дивлячись на поведінку Свободу - у всієї.
Ти не свободівка? То чому розпинаєшся за неї?

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Припустимо. А далі - що? Валимо ригів, валимо НАТО, валимо Рашу? :( Чи ти думаєш, що після заваленої Юльки всі самоусунуться і скажуть "Царюйте, українці, у своїй сторонці", москалі дременуть з Донбасу і Криму, а Женева висловить співчуття і самоусунеться?
Тобі самому не смішно?

Ти спецом змішуєш ригів і НАТО, реалії і фантазії?
То про що з тобою теревенити далі...

Я розширюю диапазон твого мислення. Коли граєш в шахи - треба прорахувати комбінацію на двадцять ходів наперед. А не бігти вбивати коня супротивника - щоб отримати мат.
МИ штурмуємо склад зброї - і нас миттєво вистрілюють орли Авакова. Небесної сотні мало було - треба ще трупів?

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Я розширюю диапазон твого мислення. Коли граєш в шахи - треба прорахувати комбінацію на двадцять ходів наперед. А не бігти вбивати коня супротивника - щоб отримати мат.
МИ штурмуємо склад зброї - і нас миттєво вистрілюють орли Авакова. Небесної сотні мало було - треба ще трупів?

Ти не розширюєш, а зливаєшся. Визнаєш, що Аваков зрадник і ні гу-гу. Даром не треба такої Свободи...

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Хє-хє, «генофонд». Справжні нацисти. Печерне мислення, на одному рівні з путлєром. Справжній український націоналіст може бути будь-якої крові. Історія, пам'ять, культура — ось де генофонд нації.
Тільки не для тих хто сам себе призначив "генофондом".
Батя, мы стараемся ...

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Отримає Тягнибок на виборах свої півтори відсотки від однопартійців та їхніх родичів, та буде потім заявляти, що то нація поки не доросла до усвідомлення його прогресивних ідей. А насправді нація вже для себе розтлумачила, в чиї вітрила дме це зрадницьке «шановне товариство».

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Отримає Тягнибок на виборах свої півтори відсотки від однопартійців та їхніх родичів, та буде потім заявляти, що то нація поки не доросла до усвідомлення його прогресивних ідей. А насправді нація вже для себе розтлумачила, в чиї вітрила дме це зрадницьке «шановне товариство».

 :smiley24:

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Дитино моя, сходити неважко, от тільки домовленість вже є - жидів Америки влаштовує жидівка Юлька.
Ще пропозиції маєш?

Марення у всієї Свободи чи тільки в тебе? Дивлячись на поведінку Свободу - у всієї.

Вчися дивитися жорстокій правді у вічі, не будь страусом. Тоді тобі ж буде легше.


Цитувати
Ти не свободівка? То чому розпинаєшся за неї?

Я рупор Свободи, розумію, що саме і навіщо саме вони роблять, і ретельно тлумачу для вас зрозумілими визначеннями.
 
Колись я багато років працювала системним аналітиком і технічним письменникам у програмістській конторі - писала товстелезні книжки для ламерів-бухгалтерш, де тицньти у програмі бухобліку кнопку "Ок", щоб отримати потрібний результат. І навзаєм писала товстелезні технічні завдання для програмістів - де саме має бути кнопка "Ок", щоб ламер Маруся спромоглася її знайти бодай за 5 хвилин пошуку, тицьнути і отримати потрібний звіт.

Те саме я зараз роблю у політиці - тлумачу вам дії Свободи  і тлумачу Свободі побажання українців.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Тлумач, Вія, й далі, але не мені. Бо вести з тобою розмову як глину жувати.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Отримає Тягнибок на виборах свої півтори відсотки від однопартійців та їхніх родичів, та буде потім заявляти, що то нація поки не доросла до усвідомлення його прогресивних ідей. А насправді нація вже для себе розтлумачила, в чиї вітрила дме це зрадницьке «шановне товариство».

Тягнибок отримає на виборах 20% , що дозволить або стати Президентом, або отримати 30% для фракції Свободи на парламентських виборах восени. А це вже є якісне оновлення політикуму - саме 30% достатньо.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Тлумач, Вія, й далі, але не мені. Бо вести з тобою розмову як глину жувати.

Ти просто не хочеш мене почути, гарячкуєш.
А я тобі пояснюю, що Свобода грає у політичні шахи вже 10 років і ще гратиме 20 років - тобто це дуже довга і складна шахова комбінація. Тому твої гарячкові підказки "Вбий пішку" - трошки недоречні, вчися державницькому мисленню. І думай про долю України у віках, а не лише сьогодні. Бо завтра буде новий день.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Тягнибок отримає на виборах 20% , що дозволить або стати Президентом, або отримати 30% для фракції Свободи на парламентських виборах восени. А це вже є якісне оновлення політикуму - саме 30% достатньо.

Записав в тітрадку.  :laugh: :weep:
Навіть я, який голосує за націоналістів з часів Руху, більше голосувати за цих засранців (керівництво ВО Свободи - засранці, а не рядові члени, щоб було ясно) не буду.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Тлумач, Вія, й далі, але не мені. Бо вести з тобою розмову як глину жувати.

Ти просто не хочеш мене почути, гарячкуєш.
А я тобі пояснюю, що Свобода грає у політичні шахи вже 10 років і ще гратиме 20 років - тобто це дуже довга і складна шахова комбінація. Тому твої гарячкові підказки "Вбий пішку" - трошки недоречні, вчися державницькому мисленню. І думай про долю України у віках, а не лише сьогодні. Бо завтра буде новий день.

Шахи? Тоді ВО Свобода знаходится в цугцванзі. З якого я намагають її вивести своєю єдино вірною порадою.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Навіть я, який голосує за націоналістів з часів Руху, більше голосувати за цих засранців (керівництво ВО Свободи - засранці, а не рядові члени, щоб було ясно) не буду.

А за кого - будеш? Ти вже нашукав кращу політичну силу - проукраїнську? Чи назло кондуктору купиш квитка і підеш пішки - проголосуєш за когось з жидів чи москалів?

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Шахи? Тоді ВО Свобода знаходится в цугцванзі. З якого я намагають її вивести своєю єдино вірною порадою.

Вбити Юлю, Авакова і Турчинова? :) Добре, давай ти змоделюєш сюжет - що саме після цього трапиться? Тягнибок має себе проголосити диктаторм а-ля Лукашенко чи Піночет? Як зреагують на це обидві імперії?

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Навіть я, який голосує за націоналістів з часів Руху, більше голосувати за цих засранців (керівництво ВО Свободи - засранці, а не рядові члени, щоб було ясно) не буду.

А за кого - будеш? Ти вже нашукав кращу політичну силу - проукраїнську? Чи назло кондуктору купиш квитка і підеш пішки - проголосуєш за когось з жидів чи москалів?

Хотів з відразою за Гриценка, але...
Потім за Маломужа...
Почитаю ще обіцянки...

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
А до травня сепаратизм дійде до Києва...

Сумніваюся - наче трохи всі вгомонилися.


нет...ждут следующей команды

ігнор Квант

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Хотів з відразою за Гриценка, але...
Потім за Маломужа...
Почитаю ще обіцянки...

Читай. Мені цікаве твоє рішення - я серйозно.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Шахи? Тоді ВО Свобода знаходится в цугцванзі. З якого я намагають її вивести своєю єдино вірною порадою.

Вбити Юлю, Авакова і Турчинова? :) Добре, давай ти змоделюєш сюжет - що саме після цього трапиться? Тягнибок має себе проголосити диктаторм а-ля Лукашенко чи Піночет? Як зреагують на це обидві імперії?

Скільки можна переливати з пустого в порожнє...
1. Заручитись підтримкою Штатів (більше все рівно ні в кого її шукати) своїх намірів по порятунку країни.
2. Доопрацювати з ними реальний план дій.
3. Виступити рішуче і з напруженням всіх сил виконати цей план.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
А до травня сепаратизм дійде до Києва...

Сумніваюся - наче трохи всі вгомонилися.


нет...ждут следующей команды

Може й ждуть, але безсумнівна користь Женевських угод є в тому, що сцикливий Турчинов переклав відповідальність на Європу і нарешті дозволив військовим стріляти на ураження.

Offline Blackout

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 483
  • Стать: Чоловіча
 author=Via link=topic=5346.msg118343#msg118343 date=1397812931]

Вбити Юлю, Авакова і Турчинова? :)
 Бінго
Добре, давай ти змоделюєш сюжет - що саме після цього трапиться? Тягнибок має себе проголосити диктаторм а-ля Лукашенко чи Піночет? Як зреагують на це обидві імперії

  А вот етого нє надо . Будєм посмотрєть.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Отримає Тягнибок на виборах свої півтори відсотки від однопартійців та їхніх родичів, та буде потім заявляти, що то нація поки не доросла до усвідомлення його прогресивних ідей. А насправді нація вже для себе розтлумачила, в чиї вітрила дме це зрадницьке «шановне товариство».

Тягнибок отримає на виборах 20% , що дозволить або стати Президентом, або отримати 30% для фракції Свободи на парламентських виборах восени. А це вже є якісне оновлення політикуму - саме 30% достатньо.

Ось на виборах і побачимо, чи ти гарний системний аналітик, чи просто ще одна провокаційна гаварящая галава, призначена для генерації контенту для рашзмі, яких у ВОС цілий зоопарк.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214

Скільки можна переливати з пустого в порожнє...
1. Заручитись підтримкою Штатів (більше все рівно ні в кого її шукати) своїх намірів по порятунку країни.

Я не полінюся тобі повторити - підтримки НЕ БУДЕ. Спробуй це зрозуміти.
Вище правильно сказали - ми зараз в позиції кримських татар, сподіватися можемо лише на самих себе.

Цитувати
2. Доопрацювати з ними реальний план дій.
3. Виступити рішуче і з напруженням всіх сил виконати цей план.

Всі ці пункти не годяться, бо не годиться пункт 1-й - неможливо проробляти і реалізувати плани з тими, хто не дає принципової згоди на взаємодію.

Просто повір, що Штатам на українську ідею - глибоко насрати. І щобла Юльки у владі їх якраз ВЛАШТОВУЄ.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Ось на виборах і побачимо, чи ти гарний системний аналітик, чи просто ще одна провокаційна гаварящая галава, призначена для генерації контенту для рашзмі, яких у ВОС цілий зоопарк.

Побачимо, я ж нікуди не дінуся, будеш мені у вічі тикати моїми цитатами :)

Мені сумно інше - українці ніяк не можуть зрозуміти, що у владу треба обирати українців. Все шукають варягів :(

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Я можу повірити, що Штатам на справжню Україну начхати. Це було ще зовсім недавно (Буш-старший).
Але тоді Свободі пора просто казати ПРАВДУ про те, що відбувається в країні.
Закликати людей під ВР і мирно ЗМУСИТИ прийняти закон про зброю.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Але тоді Свободі пора просто казати ПРАВДУ про те, що відбувається в країні.

КАжуть, ти просто не чуєш. Мене наче почув - хоч це добре.

Цитувати
Закликати людей під ВР і мирно ЗМУСИТИ прийняти закон про зброю.

Риги і коммі на це ніколи не погодяться. БЮТ - так само, жиди бояться озброєних українців.
Таму це відбудеться вже в новій ВР, за моїми прогнозами. Якщо раніше - я дуууууже здивуюся.
А тому нам потрібна величезна фракція Свободи у новій ВР.
А тому треба українцям проголосувати за Тягнибока - бо результат на президентських виборах  це запорука ще трошки більшого результату на парламентських виборах. Розумієш?