Автор Тема: Портніков сказав ...  (Прочитано 2000 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Портніков сказав ...
« : Червня 08, 2019, 07:01:05 07:01 »
три роки тому (!)

Виталий Портников: Я считаю, что 25 лет Украина существовала как олигархическое государство в виде переименованной Украинской ССР, это государство ни в коей мере не учитывало ни современных экономических реалий, ни национальных интересов украинского народа – это был симулякр. История этого симулякра была прервана только на Майдане 2013-2014 годов.

Михаил Соколов: Вы считаете, что сейчас господином Порошенко и правительством, о котором мы говорили в начале, создана хотя бы относительно эффективная власть, которая предлагает своим гражданам какую-то реальную альтернативу? Я понимаю, что они хотят в Европу, в Европейский союз.

Виталий Портников: Власть, которая сегодня существует в Украине – это типичная власть переходного периода. После нее будет несколько лет популистского правления, я думаю, через года два-три это правление наступит. Это будут 5-6 лет катастрофических для украинской экономики, политической, социальной жизни. И на фоне этого развала к власти придут реформаторы, которые приведут Украину в Европу. Это процесс 20-25 лет.

Михаил Соколов: Или наоборот придут антиреформаторы, будет третья волна контрреволюции, которая у вас уже была в виде Януковича.

Виталий Портников: Этот прогноз мог бы существовать, если бы Россия на нас не напала. У нас не будет больше никогда контрреформаторов, потому что контрреформаторы всегда идут из Москвы. А популисты будут

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Портніков сказав ...
« Reply #1 : Червня 08, 2019, 07:04:11 07:04 »
.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14493
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Портніков сказав ...
« Reply #2 : Червня 08, 2019, 07:08:15 07:08 »
Портніков - українець єврейського походження.
Зєбєні - вічні жиди
Mocsia delenda est

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Портніков сказав ...
« Reply #3 : Червня 08, 2019, 07:10:59 07:10 »
Такі як Портніков - то еліта української нації народу. Антісемітизму не існує, просто існують такі гниди як бєня, гєпа і зєля.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Портніков сказав ...
« Reply #4 : Червня 08, 2019, 07:17:26 07:17 »
З 15 хвилини послухайте, про інформаційну війну з рашкою.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46740
  • Never give in!
Re: Портніков сказав ...
« Reply #5 : Червня 08, 2019, 07:28:41 07:28 »
Віталій розумний і патріотичний, і він на своєму місці.
If you are going through hell, keep going.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Портніков сказав ...
« Reply #6 : Червня 08, 2019, 11:12:01 11:12 »
Портников, а не Портніков  :smiley24:

Offline МастерТук

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 228
Re: Портніков сказав ...
« Reply #7 : Червня 09, 2019, 01:06:22 13:06 »
жорстко

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27013
Re: Портніков сказав ...
« Reply #8 : Червня 09, 2019, 01:13:36 13:13 »
жорстко


Это вчерашний де он практически открыто назвал Зебилов безмозглыми?

Та да, Виталий уже начинает терять терпение

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Портніков сказав ...
« Reply #9 : Червня 09, 2019, 02:01:11 14:01 »
Это вчерашний де он практически открыто назвал Зебилов безмозглыми?

Та да, Виталий уже начинает терять терпение
Між іншим, це якраз і найстрашніше. Населення, у якого нема мізків, обрало собі таку ж безмозглу владу. І цей ганж виключає будь-яку раціональність як виборця, так і команди Вазєліна.
Я про це трохи писав в темі про легалайз короткостволів, але не акцентовано. Маючи на увазі, що марні сподівання прихильників легалайзу на зменшення злочинності у випадку легалайзу. Проте в 75% процентів нашого населення відсутній мозок, а тому воно схильне до дій, які йому явно і негайно шкідливі.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15898
Re: Портніков сказав ...
« Reply #10 : Червня 09, 2019, 02:50:50 14:50 »
Між іншим, це якраз і найстрашніше. Населення, у якого нема мізків, обрало собі таку ж безмозглу владу. І цей ганж виключає будь-яку раціональність як виборця, так і команди Вазєліна.
Я про це трохи писав в темі про легалайз короткостволів, але не акцентовано. Маючи на увазі, що марні сподівання прихильників легалайзу на зменшення злочинності у випадку легалайзу. Проте в 75% процентів нашого населення відсутній мозок, а тому воно схильне до дій, які йому явно і негайно шкідливі.
Ви абсолютно нічого не зрозуміли.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15898
Re: Портніков сказав ...
« Reply #11 : Червня 09, 2019, 03:18:46 15:18 »

Offline МастерТук

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 228
Re: Портніков сказав ...
« Reply #12 : Червня 09, 2019, 03:45:14 15:45 »
Ви абсолютно нічого не зрозуміли.

Та все правильно. Згідно того дослідження що обговорювалося десь на початку передачі у 73-75 відсотків таки мозок відсутній:
https://voxukraine.org/uk/sprava-nalivo-shho-dumayut-bilshist-ukrayintsiv-pro-derzhavnij-kontrol-ekonomiki-ta-osobistih-svobod/?fbclid=IwAR07tUzlF8FvQ9o-yCaMJ1XFZAepxBRfSuQ8Eirvkq7nONrpbxEnDgZl1D4


Offline МастерТук

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 228
Re: Портніков сказав ...
« Reply #13 : Червня 09, 2019, 03:50:51 15:50 »
І ще цікавий комент:
Олександр Снідалов Склалось враження що автори дослідження, складаючи запитання трохи недооцінили авторитарність і сильно недооцінили лівизну аудиторії, яка так і хоче вилізти за рамки.


Як на мене це означає що принаймні у 30% переконання утопічно-авторитарні. І це результат совкового вивиху мізків різко підсилені серіалом "Слуга народу" і російської пропаганди.
« Останнє редагування: Червня 09, 2019, 03:57:42 15:57 від МастерТук »

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15898
Re: Портніков сказав ...
« Reply #14 : Червня 09, 2019, 03:57:15 15:57 »
Та все правильно. Згідно того дослідження що обговорювалося десь на початку передачі у 73-75 відсотків таки мозок відсутній:
https://voxukraine.org/uk/sprava-nalivo-shho-dumayut-bilshist-ukrayintsiv-pro-derzhavnij-kontrol-ekonomiki-ta-osobistih-svobod/?fbclid=IwAR07tUzlF8FvQ9o-yCaMJ1XFZAepxBRfSuQ8Eirvkq7nONrpbxEnDgZl1D4


Моє зауваження стосувалось легалайзу але щодо безмозкості теж можна.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Портніков сказав ...
« Reply #15 : Червня 09, 2019, 05:10:04 17:10 »
Ви абсолютно нічого не зрозуміли.
Це Ви ніц не розумієте і розуміти не хочете, бо повірили в казочку. Це Ви порівнюєте Україну з Молдовою абсолютно безпідставно. В Молдові нема 75% зєбілів, схильних до самодеструктивних дій.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19226
Re: Портніков сказав ...
« Reply #16 : Червня 09, 2019, 06:01:11 18:01 »
Це Ви ніц не розумієте і розуміти не хочете, бо повірили в казочку. Це Ви порівнюєте Україну з Молдовою абсолютно безпідставно. В Молдові нема 75% зєбілів, схильних до самодеструктивних дій.

Точно? А чому вони тоді додонів та іншу кацаполюбиву пиздоту надійно обирають раз за разом?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Портніков сказав ...
« Reply #17 : Червня 09, 2019, 06:30:33 18:30 »
Точно? А чому вони тоді додонів та іншу кацаполюбиву пиздоту надійно обирають раз за разом?
А Ви додонів з піськомузикантами не рівняйте.Вибір молдаван може й помилковий, але то ще не повний маразм, до якого докотилось 75 відсотків нашого населення.
Молдавани можливо ще здатні мислити раціонально, Ваша теза, що легалайз спрацював в Молдові а тому спрацює і в нас є абсолютно некоректною. Наші зєбіли до молдаван не доросли, вони десь на рівні сомалійців. Ось і Сомалі нам з легалайзом світить, а не Молдова.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19226
Re: Портніков сказав ...
« Reply #18 : Червня 09, 2019, 06:37:14 18:37 »
А Ви додонів з піськомузикантами не рівняйте.Вибір молдаван може й помилковий, але то ще не повний маразм, до якого докотилось 75 відсотків нашого населення.
Молдавани можливо ще здатні мислити раціонально, Ваша теза, що легалайз спрацював в Молдові а тому спрацює і в нас є абсолютно некоректною. Наші зєбіли до молдаван не доросли, вони десь на рівні сомалійців. Ось і Сомалі нам з легалайзом світить, а не Молдова.

Хуйня на хуйні та хуйнею поганяє. З моїх знайомих зебілів ніхто на будь-яку озброєну дію неспроможний в принципі, зброї боїться, як чорт ладану, і не візьме в руки, навіть якщо їм її додому нахоляву занесуть. Сомалі-хуймалі, блядь.  :fp

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15898
Re: Портніков сказав ...
« Reply #19 : Червня 09, 2019, 07:25:46 19:25 »
Це Ви ніц не розумієте і розуміти не хочете, бо повірили в казочку. Це Ви порівнюєте Україну з Молдовою абсолютно безпідставно. В Молдові нема 75% зєбілів, схильних до самодеструктивних дій.
Ви знаєте, що злочини не заборонені?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Портніков сказав ...
« Reply #20 : Червня 09, 2019, 08:05:29 20:05 »
Хуйня на хуйні та хуйнею поганяє. З моїх знайомих зебілів ніхто на будь-яку озброєну дію неспроможний в принципі, зброї боїться, як чорт ладану, і не візьме в руки, навіть якщо їм її додому нахоляву занесуть. Сомалі-хуймалі, блядь.  :fp
Ну і скільки зєбілів Ви особисто добре знаєте? Сумніваюсь, що більше сотні. Це явно замало, щоб робити глобальні висновки.
А між тим нещодавно в Дніпрі парочка зєбілів не лише вбила чувака, скинувши його з мосту, а ше й знімала весь процес на відео. Ага, короткоствол їх би зупинив, вони би зрозуміли, що насильство нераціональне  :weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19226
Re: Портніков сказав ...
« Reply #21 : Червня 09, 2019, 08:09:34 20:09 »
Ну і скільки зєбілів Ви особисто добре знаєте? Сумніваюсь, що більше сотні. Це явно замало, щоб робити глобальні висновки.
А між тим нещодавно в Дніпрі парочка зєбілів не лише вбила чувака, скинувши його з мосту, а ше й знімала весь процес на відео. Ага, короткоствол їх би зупинив, вони би зрозуміли, що насильство нераціональне  :weep:

Ну раз ми зайнялися статистикою, то вбитий з великою ймовірністю теж був зєбілом.  :smilie8:

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33429
  • Стать: Чоловіча
Re: Портніков сказав ...
« Reply #22 : Червня 09, 2019, 08:16:41 20:16 »
В Бордерландера є така куйня, склянка завжди наполовину порожня  :smilie5:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Портніков сказав ...
« Reply #23 : Червня 09, 2019, 08:22:09 20:22 »
Ну раз ми зайнялися статистикою, то вбитий з великою ймовірністю теж був зєбілом.  :smilie8:
Не сперечаюсь, міг бути. Але я не бачу, що це міняє.
Власне кажучи, до тези, що наш унікальний в своїй тупості народ не можна рівняти до молдаван, це ніякого стосунку не має.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Портніков сказав ...
« Reply #24 : Червня 09, 2019, 08:26:30 20:26 »
В Бордерландера є така куйня, склянка завжди наполовину порожня  :smilie5:
Ну полежав би ти у відділенні гемодіалізу як я цього місяця, то ще невідомо, щоб ти заспівав.
Та й взагалі, що це за мода, замість фактів та логіки, виористовувати перехід на особу опонента?! Стантон пише, що я у ліхку не айс і тому пишу вигадки про ослицю Йобановічь, ти теж на ті ж граблі наступаєш  :weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19226
Re: Портніков сказав ...
« Reply #25 : Червня 09, 2019, 08:30:26 20:30 »
Не сперечаюсь, міг бути. Але я не бачу, що це міняє.
Власне кажучи, до тези, що наш унікальний в своїй тупості народ не можна рівняти до молдаван, це ніякого стосунку не має.

На нарід нічим не більш унікально тупий, ніж малдавани. Ще донедавно навіть здавалося, що трохи менш тупий, але ця ілюзія вже пройшла. Рівень унікальної тупості приблизно один в межах похибки. Просто нашим на данному етапі більш щільно зайнялися укольщики в голову із-за парєбріка.   :smilie8:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Портніков сказав ...
« Reply #26 : Червня 09, 2019, 08:51:46 20:51 »
Я про це трохи писав в темі про легалайз короткостволів, але не акцентовано. Маючи на увазі, що марні сподівання прихильників легалайзу на зменшення злочинності у випадку легалайзу.

Перед легалайзом короткостволу конче необхідно провести легалайз марихуани, тоді це буде мати сенс. А в пропитій акоголем країні легальна зброя це буде масова м'ясорубка.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19226
Re: Портніков сказав ...
« Reply #27 : Червня 09, 2019, 09:18:47 21:18 »
Перед легалайзом короткостволу конче необхідно провести легалайз марихуани, тоді це буде мати сенс. А в пропитій акоголем країні легальна зброя це буде масова м'ясорубка.

Знов-таки, там де у хахлів по льохах лежить картопля у малдаван стоять бутлі з домашнім вином. І його бухають всі починаючи із середньої групи дитсадка.  :smiley16: :smiley16: :smiley16:

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33429
  • Стать: Чоловіча
Re: Портніков сказав ...
« Reply #28 : Червня 09, 2019, 09:38:02 21:38 »
Ну полежав би ти у відділенні гемодіалізу як я цього місяця, то ще невідомо, щоб ти заспівав.
Та й взагалі, що це за мода, замість фактів та логіки, виористовувати перехід на особу опонента?! Стантон пише, що я у ліхку не айс і тому пишу вигадки про ослицю Йобановічь, ти теж на ті ж граблі наступаєш  :weep:

Ну ти тримайся там. З медициною боротись - це важка справа, знаю :smilie2:


Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Портніков сказав ...
« Reply #29 : Червня 09, 2019, 09:45:53 21:45 »
Ну ти тримайся там. З медициною боротись - це важка справа, знаю :smilie2:
Та тримаюсь. Хоча тут як карта ляже. Нирки майже відмовили. Повністю залежу від апарату. Дехто так по 20 років живе, а дехто за кілька місяців згасає.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?