Автор Тема: Семья Тарасовых переехала из Донецка.  (Прочитано 2528 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Семья Тарасовых переехала из Донецка.
« : Червня 20, 2019, 07:02:03 19:02 »
Отаке.

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Re: Семья Тарасовых переехала из Донецка.
« Reply #1 : Червня 20, 2019, 07:24:56 19:24 »
що то за люди і чому ми повинні знати про них ?  :shuffle:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Семья Тарасовых переехала из Донецка.
« Reply #2 : Червня 20, 2019, 07:26:15 19:26 »
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1047018.0

Про вбивство дитини на Одещині.

У вбивстві 11-річної Дарини Лук'яненко із селища Іванівка на Одещині підозрюють місцевого мешканця 22-річного Миколу Тарасова.

У перші дні після зникнення дівчинки спілкувався із волонтерами-пошуківцями. Поводився спокійно, навіть жартував. Розповідав, що займався своїми справами. Про це кореспондентові Gazeta.ua повідомив керівник громадської організації "Кращі люди Одеси" Сергій Крайм.

"Прийшов додому, прийняв душ. Самі розумієте, туда-сюда по цій жарі погасати. Потім пожарив яєшню, поїв і пішов у гру грати. І так до одинадцятої вечора", - розповів під час спілкування.

Пізніше Микола та його мати брали участь у пошуках Дарини. Однак волонтери не повірили свідченням чоловіка, каже Крайм. Тому про нього повідомили поліцейських. Ті двічі приходили у будинок Тарасових, але нічого не знайшли. І лише під час третього обшуку Микола зізнався у злочині і показав, де заховав тіло Дарини.

Тим часом поліцейські оточили відділок поліції, куди привезли підозрюваного Тарасова.

"Бояться самосуду", - каже Іван Космос із пошукової групи "Маяк".

Обшук у будинку підозрюваного у вбивстві Дарини Лук'яненко, 22-річного Миколи Тарасова із Іванівки на Одещині почався близько 18.00.

Чоловік живе разом із старшим братом та батьками. Вони - підприємці. Торгують на місцевому ринку "Привоз" поряд із точкою матері Дарини.

Мати чоловіка брала активну участь у пошуках зниклої дівчинки. До них кілька разів приходили поліцейські з оглядом – батьки не перешкоджали, дозволяли все вивчати в будинку і на подвір'ї.

За їхніми словами, у день зникнення Даринки він допомагав їм на ринку. У той час, коли вона пропала, приймав душ. А потім грав у комп'ютерні ігри й дивився фільм у навушниках. У селі кажуть, що чоловік захоплювався комп'ютером, жив як відлюдник, фактично не виходив з дому. Також він іноді допомагав як вантажник батькам Даринки. Але на дівчинку, якщо вони випадково зустрічалися, не звертав ніякої уваги.

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1528
  • Стать: Чоловіча
Re: Семья Тарасовых переехала из Донецка.
« Reply #3 : Червня 20, 2019, 07:26:28 19:26 »
i хто це ?
И наверное переехала в Луганск ?))

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Семья Тарасовых переехала из Донецка.
« Reply #4 : Червня 20, 2019, 07:27:05 19:27 »
що то за люди і чому ми повинні знати про них ?  :shuffle:

Приєднуюсь до запитання.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
Re: Семья Тарасовых переехала из Донецка.
« Reply #5 : Червня 20, 2019, 09:23:26 21:23 »
Приєднуюсь до запитання.

приєдналася?
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Семья Тарасовых переехала из Донецка.
« Reply #6 : Червня 20, 2019, 09:36:38 21:36 »
приєдналася?

Я писала допис, коли ще не було роз*чснення.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Семья Тарасовых переехала из Донецка.
« Reply #7 : Червня 20, 2019, 10:00:22 22:00 »
Я писала допис, коли ще не було роз*чснення.

Цікаво. Весь інтернет про це.

В Україні, за рік, гине таким чином десь 10-20 дітей, та ще десь 20 дорослих. Тобто, за місяць емігранти з даунбасу вбивають приблизно 4 людини.

Людство дурне, воно ще не виробило засобів протидії. Тут дві крайнощі - або гуманізм, або жорстокість. А треба мати щось середне. Я знаю рецепт....
« Останнє редагування: Червня 20, 2019, 10:28:44 22:28 від svit »

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27337
Re: Семья Тарасовых переехала из Донецка.
« Reply #8 : Червня 20, 2019, 10:21:37 22:21 »
Цікаво. Весь інтернет про це.

В Україні, за рік, гине таким чином десь 10-20 дітей, та ще десь 20 дорослих. Тобто, за місяць емігранти з даунбасу вбивають приблизно 4 людини.

Людство дурне, воно ще не виробило засобів протидії. Тут дві крайнощі - або гуманізм, або жоростокість. А треба мати щось середне. Я знаю рецепт....

А неэмигранты сколько убивают?

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
Re: Семья Тарасовых переехала из Донецка.
« Reply #9 : Червня 20, 2019, 10:22:52 22:22 »
Я писала допис, коли ще не було роз*чснення.

не перший твій зашквар
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Семья Тарасовых переехала из Донецка.
« Reply #10 : Червня 20, 2019, 10:25:12 22:25 »
А неэмигранты сколько убивают?

до навали "біженців" з даунбасу у нас такого не було.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27337
Re: Семья Тарасовых переехала из Донецка.
« Reply #11 : Червня 20, 2019, 10:30:19 22:30 »
до навали "біженців" з даунбасу у нас такого не було.

"У нас" это где? В Украине? А Донбасс откуда они набежали Украина? Так наверное там должна была быть адская статистика, не?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Re: Семья Тарасовых переехала из Донецка.
« Reply #12 : Червня 20, 2019, 10:30:32 22:30 »
до навали "біженців" з даунбасу у нас такого не було.
В Сумах було років десять назад: психічно хворий, раніше судимий за аналогічний злочин, невдовзі після відсидки, згвалтував і вбив маленьку дівчинку.
 А взагалі на Донбасі дуже жорсткі стосунки.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Re: Семья Тарасовых переехала из Донецка.
« Reply #13 : Червня 20, 2019, 10:31:28 22:31 »
"У нас" это где? В Украине? А Донбасс откуда они набежали Украина? Так наверное там должна была быть адская статистика, не?
Насправді там вона така і була, і є, то ви не в курсі.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Семья Тарасовых переехала из Донецка.
« Reply #14 : Червня 20, 2019, 10:32:27 22:32 »
В Сумах було років десять назад: психічно хворий, раніше судимий за аналогічний злочин, невдовзі після відсидки, згвалтував і вбив маленьку дівчинку.
 А взагалі на Донбасі дуже жорсткі стосунки.

то хвора людина. а це просто донбасня. не треба недооцінювати рускій мір в особі переселенців з донбасу.

рускій мір - це, мабуть, найстрашніша реальність в Україні.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27337
Re: Семья Тарасовых переехала из Донецка.
« Reply #15 : Червня 20, 2019, 10:33:59 22:33 »
А вообще, если серьезно, то локальное расселение беженцев это колоссальная ошибка. Писал это с самого начала.
Совместное проживание людей с низкими доходами и стрессовой психологией неминуемо приведет к криминализции локального социума вне зависимости от их прежнего мета проживания. На западе это давно уже прошли

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27337
Re: Семья Тарасовых переехала из Донецка.
« Reply #16 : Червня 20, 2019, 10:35:07 22:35 »
Насправді там вона така і була, і є, то ви не в курсі.

Ну так приведи статистику "до 13го года"

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Семья Тарасовых переехала из Донецка.
« Reply #17 : Червня 20, 2019, 10:35:21 22:35 »
А вообще, если серьезно, то локальное расселение беженцев это колоссальная ошибка. Писал это с самого начала.

Їх треба масово повертати в місця проживання, тобто відселювати на донбас.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Семья Тарасовых переехала из Донецка.
« Reply #18 : Червня 20, 2019, 10:36:59 22:36 »
"У нас" это где? В Украине? А Донбасс откуда они набежали Украина? Так наверное там должна была быть адская статистика, не?

там немає. бо там звірі живуть з звірями. а тут звірі приїхали до людей.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27337
Re: Семья Тарасовых переехала из Донецка.
« Reply #19 : Червня 20, 2019, 10:41:23 22:41 »
Їх треба масово повертати в місця проживання, тобто відселювати на донбас.

Блядь...

Мне иногда кажется что я проснулся в детском саду....
Шо ты мелеш? На каком основании, куда выселять, кого. У них что гражданство отличное? Или может три ноги? Какое право власти вообще имеют определять кто и где имеет право жить?

Пиздец. Представляю что на зебильных форумах творится если здесь такое среди приличных людей

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Re: Семья Тарасовых переехала из Донецка.
« Reply #20 : Червня 20, 2019, 10:43:05 22:43 »
Ну так приведи статистику "до 13го года"
Про статистику ви замовили слово, а не я, а у мене був доступ до джерел інформації, які бачили все власними очима, у т.ч. в статистику і порівнювали нашу і донецьку.
Для порівняння, якщо в Сумах вбивств на рік було десь з десяток, то у такому місті як Маріуполь кожен день один-два, це на початок двохтисячних.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Семья Тарасовых переехала из Донецка.
« Reply #21 : Червня 20, 2019, 10:45:46 22:45 »
Блядь...

Мне иногда кажется что я проснулся в детском саду....
Шо ты мелеш? На каком основании, куда выселять, кого. У них что гражданство отличное? Или может три ноги? Какое право власти вообще имеют определять кто и где имеет право жить?

Пиздец. Представляю что на зебильных форумах творится если здесь такое среди приличных людей

Ти ж біолог, маєш знати що таке виживання виду і роду. Там всі засоби мають право на існування.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Семья Тарасовых переехала из Донецка.
« Reply #22 : Червня 20, 2019, 10:56:57 22:56 »
не перший твій зашквар

І що? Ти ж уважно рахуй. Потім модеоам поскаржися - нехай забанять нафуй.
Це ж така аід мене неприпустима помилка!

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27337
Re: Семья Тарасовых переехала из Донецка.
« Reply #23 : Червня 20, 2019, 10:58:19 22:58 »
Ти ж біолог, маєш знати що таке виживання виду і роду. Там всі засоби мають право на існування.

Если ты собираешься руководствоваться революционной целесообразностью то тебе сейчас как раз демонстрируют как это происходит
Половина за Зеленского во Львове так ничему и не научило? Или там тоже "беженцы голосовали"?

Нахера опять искать виноватых? Сука эти беженцы прямо у нас скоро будут виноваты в том что в кране воды нет....

Про статистику ви замовили слово, а не я, а у мене був доступ до джерел інформації, які бачили все власними очима, у т.ч. в статистику і порівнювали нашу і донецьку.
Для порівняння, якщо в Сумах вбивств на рік було десь з десяток, то у такому місті як Маріуполь кожен день один-два, це на початок двохтисячних.

Про статистику я сказал одно - если при перемещении некоей группы людей гдето выросла преступность то гдето она должна была упасть. А если ктото говорит что выросла, то пусть он и приводит доказательства этого голословного утверждения

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
Re: Семья Тарасовых переехала из Донецка.
« Reply #24 : Червня 20, 2019, 11:06:39 23:06 »
І що? Ти ж уважно рахуй. Потім модеоам поскаржися - нехай забанять нафуй.
Це ж така аід мене неприпустима помилка!

нема сенсу на тебе скаржитись, а ось ганс зараз сидить тут в онлайні, а модератори ні в хуй не дують.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Re: Семья Тарасовых переехала из Донецка.
« Reply #25 : Червня 20, 2019, 11:09:07 23:09 »
Если ты собираешься руководствоваться революционной целесообразностью то тебе сейчас как раз демонстрируют как это происходит
Половина за Зеленского во Львове так ничему и не научило? Или там тоже "беженцы голосовали"?

Нахера опять искать виноватых? Сука эти беженцы прямо у нас скоро будут виноваты в том что в кране воды нет....

Про статистику я сказал одно - если при перемещении некоей группы людей гдето выросла преступность то гдето она должна была упасть. А если ктото говорит что выросла, то пусть он и приводит доказательства этого голословного утверждения
Так з початку війни у нас злочинність десь з півтора року била рекорди і зазвичай працювали гастролери, це з мого досвіду і спілкування з обізнаними знайомими
"У нас" это где? В Украине? А Донбасс откуда они набежали Украина? Так наверное там должна была быть адская статистика, не?
А приклад "адской" статистики не бажаєте навести?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27337
Re: Семья Тарасовых переехала из Донецка.
« Reply #26 : Червня 20, 2019, 11:26:50 23:26 »
Так з початку війни у нас злочинність десь з півтора року била рекорди і зазвичай працювали гастролери, це з мого досвіду і спілкування з обізнаними знайомими А приклад "адской" статистики не бажаєте навести?

Зачем если я говорю что ее нет?

Вопрос не в росте преступности, а в фигурантах. В принципе, если подходить серьезно, то для утверждения "беженцы виноваты в росте преступности" мало доказать даже то что в среде беженцев преступность выше, надо еще доказать что это вызвано их менталитетом, а не нынешними условиями проживания

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7114
Re: Семья Тарасовых переехала из Донецка.
« Reply #27 : Червня 20, 2019, 11:35:29 23:35 »
Блядь...

Мне иногда кажется что я проснулся в детском саду....
Та я вже й не коментую, якось це втомлює все  :gigi: тим більш, що більше схоже не на дитячий садочок, а на якусь стрічку жахів середнього гатунку, де будинок оточений чудовиськами, й скоро всіх з'їдять - а мешканці замість займати оборону б'ються один з одним, з'ясовуючи хто дверима гучно грюкнув, що ото зомбі понабігли.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Re: Семья Тарасовых переехала из Донецка.
« Reply #28 : Червня 20, 2019, 11:39:02 23:39 »
Зачем если я говорю что ее нет?

Вопрос не в росте преступности, а в фигурантах. В принципе, если подходить серьезно, то для утверждения "беженцы виноваты в росте преступности" мало доказать даже то что в среде беженцев преступность выше, надо еще доказать что это вызвано их менталитетом, а не нынешними условиями проживания
Не знаю наскільки злочинці-гастролери були біженцями але їх значна чисельність була фактом. Щодо менталітету, то особисто для мене достатньо знати, що біженці  родом з індустріальної області(сам жив в такому районі), знати про деякі злочини які у нашому болоті навіть неуявні, особисто знати і спілкуватися з людьми з Донбасу.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Семья Тарасовых переехала из Донецка.
« Reply #29 : Червня 21, 2019, 05:02:23 05:02 »
Педофілія не має відношення до рівня соціального добробуту чи криміналітету. Це свого роду психічна хвороба, патологія, яка зустрічається абсолютно у всіх шарах населення і у всіх країнах світу, а не тільки на Донбасі. У нас в Канаді теж така ж тварюка із допомогою своєї подружки викрав дівчинку просто по дорозі додому і потім згвалтував і вбив. І ця тварина водила її в туалет і могла випустити, але ні ... Обоє сидять, бо смертної кари нема  :smilie9:

Невимовні почуття, коли дивишся на фото цієї дівчинки. Яка красунечка, маленький зайчик. За що їй випала така доля? її батькам? просто дуже важкі емоції  :smilie9: :smilie9: :smilie9: