Автор Тема: Центр Києва перекрито  (Прочитано 2154 раз)

0 Користувачів і 6 Гостей дивляться цю тему.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14556
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Центр Києва перекрито
« : Червня 22, 2019, 07:02:56 19:02 »
Піздєц
Mocsia delenda est

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Re: Центр Києва перекрито
« Reply #1 : Червня 22, 2019, 07:08:24 19:08 »
Зебіли на велосипеді їде?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Центр Києва перекрито
« Reply #2 : Червня 22, 2019, 07:32:04 19:32 »
Що трапилось?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Центр Києва перекрито
« Reply #3 : Червня 22, 2019, 07:39:11 19:39 »
По-перше - День молодi...
По-друге - Прайд - пройдуть геi з лесбiянками, може хто пiд каштаном кого вжарить... вiд радощiв...
Жiть стало лучше, жiть стало веселее...
 :bayan :take_example: :russian: :az

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14556
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Центр Києва перекрито
« Reply #4 : Червня 22, 2019, 08:03:33 20:03 »
По-перше - День молодi...
По-друге - Прайд - пройдуть геi з лесбiянками, може хто пiд каштаном кого вжарить... вiд радощiв...
Жiть стало лучше, жiть стало веселее...
 :bayan :take_example: :russian: :az

Страна підарасов, хулє :weep:
Mocsia delenda est

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Центр Києва перекрито
« Reply #5 : Червня 22, 2019, 08:22:32 20:22 »
Страна підарасов, хулє :weep:
Взагалi то сьогоднi 22.06... - сумна дата, Тимчука ховали, а комусь, падлам блакитним - радiсть.
Який През. - такi й свята...
 :)

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34334
  • Стать: Чоловіча
Re: Центр Києва перекрито
« Reply #6 : Червня 22, 2019, 08:38:25 20:38 »
Сірожа Квартирний з діджейкою і Мусіком там бігають ?  :ba

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21643
Re: Центр Києва перекрито
« Reply #7 : Червня 22, 2019, 09:57:24 21:57 »
шо тебя понесло от моря в этот ад

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1528
  • Стать: Чоловіча
Re: Центр Києва перекрито
« Reply #8 : Червня 22, 2019, 10:16:18 22:16 »
вроде как на выходные
Крещатик пешеходная зона

15 февраля 2016, 12:16
    Когда Крещатик открыт и закрыт для проезда

С лета прошлого года Крещатик, согласно распоряжению КГГА, перекрыт для движения транспорта по субботам с 19:00 до 22:00, по воскресеньям с 10:00 до 22:00 и в праздничные дни с 8:00 до 22:00.

В ночь с субботы на воскресенье и в субботу до семи вечера он открыт для проезда.

----------------------------------------------

но пусть меня покрасят
если меня на выходные потянет туда и еще в такую жару ))
хотя я там и прожил более 15 лет )))

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Центр Києва перекрито
« Reply #9 : Червня 22, 2019, 10:59:34 22:59 »
но пусть меня покрасят
если меня на выходные потянет туда и еще в такую жару ))
хотя я там и прожил более 15 лет )))
Было время, я все больше в Трубе тусовался - кофейни там были -  :smiley24: - к вечеру весь "Бомонд" собирался - весело было...
Но в жару тусовать на Кресте -  :smiley23: - гранит Майдана реально фонит, а в такую спеку... вообще крыша едет...
Другое дело - Андреевский спуск, Контрактовая пл, Набережная - мы еще через вантовый мост на Ленкузню да на Петровку ходили...


Offline Cheerful Sniper

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 668
Re: Центр Києва перекрито
« Reply #10 : Червня 23, 2019, 02:47:02 14:47 »
- Джордж, що це за шум за вікном?
- Парад копрофілів, сер.
- Так? І чого ж вони хочуть?
- Вони всього лише відстоюють свої права на рівність, сер.
- Не зрозумів. Їм хтось не дає їсти гівно у себе вдома?
- Та ні, сер. Вони не хочуть їсти його тільки вдома. Вони виступають за те, аби гівно продавалося у всіх закладах громадського харчування, щоб на перехрестях можна було легко купити лайно на паличці, а в ресторані без проблем замовити гівна на лопаті.
- Але це ж нудотно і абсолютно не природно, Джордж.
- Ну чому ж, сер? Це вроджене, вони такими народилися і нічого не можуть з цим вдіяти. Крім того в природі повно прикладів копрофільства. Собаки, морські свинки, та ціла купа тварин сприймає це цілком нормально. Тому нічого дивного, що людину, як частину тваринного світу, це теж стосується.
- Джордж, я правильно розумію, що якщо вони доб'ються свого, то в моєму улюбленому кафе на розі разом з полуничним суфле подаватимуть гівно в стаканчиках ???
- Абсолютно вірно, сер. Копрофіли абсолютно нормальні люди і мають право на своє улюблене блюдо під час обіду, не приховуючи своїх уподобань.
- Боже, та мене просто знудить на місці!
- Сер, як Ви можете ??? Це ж абсолютно не толерантно. Вас за таке оштрафують, або посадять.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17670
  • Стать: Чоловіча
Re: Центр Києва перекрито
« Reply #11 : Червня 23, 2019, 03:01:20 15:01 »
- Джордж, що це за шум за вікном?
- Парад копрофілів, сер.
- Так? І чого ж вони хочуть?
- Вони всього лише відстоюють свої права на рівність, сер.
- Не зрозумів. Їм хтось не дає їсти гівно у себе вдома?
- Та ні, сер. Вони не хочуть їсти його тільки вдома. Вони виступають за те, аби гівно продавалося у всіх закладах громадського харчування, щоб на перехрестях можна було легко купити лайно на паличці, а в ресторані без проблем замовити гівна на лопаті.
- Але це ж нудотно і абсолютно не природно, Джордж.
- Ну чому ж, сер? Це вроджене, вони такими народилися і нічого не можуть з цим вдіяти. Крім того в природі повно прикладів копрофільства. Собаки, морські свинки, та ціла купа тварин сприймає це цілком нормально. Тому нічого дивного, що людину, як частину тваринного світу, це теж стосується.
- Джордж, я правильно розумію, що якщо вони доб'ються свого, то в моєму улюбленому кафе на розі разом з полуничним суфле подаватимуть гівно в стаканчиках ???
- Абсолютно вірно, сер. Копрофіли абсолютно нормальні люди і мають право на своє улюблене блюдо під час обіду, не приховуючи своїх уподобань.
- Боже, та мене просто знудить на місці!
- Сер, як Ви можете ??? Це ж абсолютно не толерантно. Вас за таке оштрафують, або посадять.

 :smiley24:

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Центр Києва перекрито
« Reply #12 : Червня 23, 2019, 05:18:37 17:18 »
А що поганого вам усім геї зробили? Чому ви проти цього параду?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34334
  • Стать: Чоловіча
Re: Центр Києва перекрито
« Reply #13 : Червня 23, 2019, 05:25:14 17:25 »
А що поганого вам усім геї зробили? Чому ви проти цього параду?

Трохи по жидівськи відповім - а що вони хочуть ?  За що парад марширує ?  :smilie7:

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Центр Києва перекрито
« Reply #14 : Червня 23, 2019, 05:40:56 17:40 »
Трохи по жидівськи відповім - а що вони хочуть ?  За що парад марширує ?  :smilie7:

А яка мені різниця, як люди розважаються? Ну, карнавал і карнавал. Свято — це ж завжди весело.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34334
  • Стать: Чоловіча
Re: Центр Києва перекрито
« Reply #15 : Червня 23, 2019, 05:47:56 17:47 »
А яка мені різниця, як люди розважаються? Ну, карнавал і карнавал. Свято — це ж завжди весело.

Якщо карнавал - то хер з ними, нехай собі страждають хернею.

Але ж вони якоїсь рівності вимагають  :smilie11:  Щось їх по життю не влаштовує  :smilie2:

Тут би хотілось знати, чим їм не вгодили ?   :smilie7: 

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Центр Києва перекрито
« Reply #16 : Червня 23, 2019, 05:53:57 17:53 »
Якщо карнавал - то хер з ними, нехай собі страждають хернею.

Але ж вони якоїсь рівності вимагають  :smilie11:  Щось їх по життю не влаштовує  :smilie2:

Тут би хотілось знати, чим їм не вгодили ?   :smilie7:

Ну, всі завжди вимагають рівності — хіба це погано? Це ж добре.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34334
  • Стать: Чоловіча
Re: Центр Києва перекрито
« Reply #17 : Червня 23, 2019, 06:14:07 18:14 »
Ну, всі завжди вимагають рівності — хіба це погано? Це ж добре.

'Усі тварини рівні, але є тварини рівніші за інших'(с)  :smilie5:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Центр Києва перекрито
« Reply #18 : Червня 23, 2019, 06:39:20 18:39 »
Якщо карнавал - то хер з ними, нехай собі страждають хернею.

Але ж вони якоїсь рівності вимагають  :smilie11:  Щось їх по життю не влаштовує  :smilie2:

Тут би хотілось знати, чим їм не вгодили ?   :smilie7:

Ну в Ірані, наприклад, їх вішають і трупи висять на кранах декілька днів. А в Росії вбивають. Тому про рівність як таку в принципі говорити не можна. В Україні такого нема (принаймі мені невідомо), але те, що на геїв нападали і били на попередніх маршах в Києві, теж багато про що говорить.

Геї є у всіх суспільствах і в приблизно одинаковій кількості. І в АТО вони теж є.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34334
  • Стать: Чоловіча
Re: Центр Києва перекрито
« Reply #19 : Червня 23, 2019, 07:06:32 19:06 »
Ну в Ірані, наприклад, їх вішають і трупи висять на кранах декілька днів. А в Росії вбивають. Тому про рівність як таку в принципі говорити не можна. В Україні такого нема (принаймі мені невідомо), але те, що на геїв нападали і били на попередніх маршах в Києві, теж багато про що говорить.

Геї є у всіх суспільствах і в приблизно одинаковій кількості. І в АТО вони теж є.

Ну то нехай собі в Кацапії рівності добиваються, я тільки за. Тут їм чого бракує ?

Про Іран нічого такого не чув. Знаю, що за наркоту там вішають, вбивства та  згвалтування теж підпадають   :smilie7:
     

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Центр Києва перекрито
« Reply #20 : Червня 23, 2019, 07:15:48 19:15 »
Ну то нехай собі в Кацапії рівності добиваються, я тільки за. Тут їм чого бракує ?

Про Іран нічого такого не чув. Знаю, що за наркоту там вішають, вбивства та  згвалтування теж підпадають   :smilie7:
     

Ось тільки цього року:

https://www.jpost.com/Middle-East/Iran-publicly-hangs-man-on-homosexuality-charges-578758

Увага: жахливий контент:

(click to show/hide)

https://en.wikipedia.org/wiki/LGBT_rights_in_Iran

До речі, канадський уряд при консерваторах мав спеціальну програму для порятунку життів іранських геїв, яких приймали як біженців.

Марші - це  марші за права геїв взагалі. В Ірані на такому марші не помаршируєш.


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34334
  • Стать: Чоловіча
Re: Центр Києва перекрито
« Reply #21 : Червня 23, 2019, 07:30:11 19:30 »
Ось тільки цього року:

https://www.jpost.com/Middle-East/Iran-publicly-hangs-man-on-homosexuality-charges-578758

Увага: жахливий контент:

(click to show/hide)

https://en.wikipedia.org/wiki/LGBT_rights_in_Iran

До речі, канадський уряд при консерваторах мав спеціальну програму для порятунку життів іранських геїв, яких приймали як біженців.

Марші - це  марші за права геїв взагалі. В Ірані на такому марші не помаршируєш.

Це посилання - на Джерузалем Пост, там напрямок пистіжу зрозумілий.

По єдиному конкретному факту, що вони наводять - кіднеппінг двох 15-річних пацанів якимось 31-річним підарасом, з подальшою реалізацію 'рівних прав'.

Білше конкретики там немає. Правда, ще є посилання на Вікілікс 2008 року, що типу дохера геїв там стратили, але виглядає все на типовий жидівський пиздіж  :smilie7:

До речі, в Ірані роблять чи не найбільше в світі операцій зі зміни статі, хіба що Таїланд попереду.

Так що щось тут не те   :smilie11:

 

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Центр Києва перекрито
« Reply #22 : Червня 23, 2019, 08:28:41 20:28 »
Ну в Ірані, наприклад, їх вішають і трупи висять на кранах декілька днів. А в Росії вбивають. Тому про рівність як таку в принципі говорити не можна. В Україні такого нема (принаймі мені невідомо), але те, що на геїв нападали і били на попередніх маршах в Києві, теж багато про що говорить.

Геї є у всіх суспільствах і в приблизно одинаковій кількості. І в АТО вони теж є.
Чесно кажучи не чув про жоден гей парад, де би геї вимагали від світового товариства захистити Україну.
І це багато про що говорить. Якщо підарасам не болить те, що вбито десятки тисяч українців, то і мені начхати на права підарасів.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Центр Києва перекрито
« Reply #23 : Червня 23, 2019, 08:44:49 20:44 »
Чесно кажучи не чув про жоден гей парад, де би геї вимагали від світового товариства захистити Україну.
І це багато про що говорить. Якщо підарасам не болить те, що вбито десятки тисяч українців, то і мені начхати на права підарасів.

Ну ви даєте. Якщо парад за захист прав геїв, то до чого тут захист України?

До того ж,  геї  та лезбіянки у цей час на передку з автоматами у тому числі захищають свою державу. Так само як і стрейт-атошники. Що не заважає їм теж взяти участь у гей-параді, ящо захочуть.

Як може повернутися язик назвати оцих патріотів збоченцями і підарасами, я не розумію:

https://birdinflight.com/ru/portret/20180608-lgbt-ato.html
« Останнє редагування: Червня 23, 2019, 08:52:10 20:52 від Ad Astra »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Центр Києва перекрито
« Reply #24 : Червня 23, 2019, 08:46:50 20:46 »
Це посилання - на Джерузалем Пост, там напрямок пистіжу зрозумілий.

По єдиному конкретному факту, що вони наводять - кіднеппінг двох 15-річних пацанів якимось 31-річним підарасом, з подальшою реалізацію 'рівних прав'.

Білше конкретики там немає. Правда, ще є посилання на Вікілікс 2008 року, що типу дохера геїв там стратили, але виглядає все на типовий жидівський пиздіж  :smilie7:

До речі, в Ірані роблять чи не найбільше в світі операцій зі зміни статі, хіба що Таїланд попереду.

Так що щось тут не те   :smilie11:

 

Вікіпедія - посилання на Джерусалем Пост? ну почитайте американські чи канадські газети тоді чи матеріали ООН. Чи трупи на кранах теж підкинуті, як у Боїнгу?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34334
  • Стать: Чоловіча
Re: Центр Києва перекрито
« Reply #25 : Червня 23, 2019, 08:58:50 20:58 »
Вікіпедія - посилання на Джерусалем Пост? ну почитайте американські чи канадські газети тоді чи матеріали ООН. Чи трупи на кранах теж підкинуті, як у Боїнгу?

Не треба тут займатись дешевою агітацією і пропагандою. Хто там висить на кранах, ще треба уточнити.

Якщо педофіли якісь - я тільки за.   


Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Центр Києва перекрито
« Reply #26 : Червня 23, 2019, 09:22:22 21:22 »
Не треба тут займатись дешевою агітацією і пропагандою. Хто там висить на кранах, ще треба уточнити.

Якщо педофіли якісь - я тільки за.   

Може, що жінок камінням забивають в Саудівській Аравії - це теж єврейська брехня і пропаганда? нуну.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Re: Центр Києва перекрито
« Reply #27 : Червня 23, 2019, 10:13:37 22:13 »
Може, що жінок камінням забивають в Саудівській Аравії - це теж єврейська брехня і пропаганда? нуну.
Насправді, це явище досить поширене на мусульманських теренах і в СРСР теж таке відбувалося.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17670
  • Стать: Чоловіча
Re: Центр Києва перекрито
« Reply #28 : Червня 24, 2019, 11:34:38 11:34 »
Все вопросы ЛГБТ решаются элементарно:

1. Нанимаются серьезные юристы (денег у ЛГБТ валом, т.к. есть всевозможные европейские и американские неправительственные фонды и гранты)
2. Нанимается официальное ЛОББИ среди депутатов ВР, которые далеко не обязательно могут быть сами ЛГБТ.
3. Принимаются соответствующие ЮРИДИЧЕСКИЕ законы в защиту равноправия ЛГБТ законодательно. (Расписываться в ЗАГСе, вопросы имущества между супружескими парами, усыновление, воспитание детей, разводы, дележ имущества, наследство и так далее)


Но нет.

Весь смысл - ВЫ*БНУТЬСЯ под камеры СМИ в очередной раз. Это ЛГБТ популизм, попытка снова обратить на себя внимание. Результат очень нездорового эгоизма, как результат огромных психологических комплексов.

Абсолютно то же самое у "феменисток". Они не за права женщин. Они за тусовку, протест ради протеста, удовлетворение своего ЭГО, опять же как результат огромных психологических комплексов.


Короче. Все они инфантильные, несерьезные люди с комплексами "детского протеста", когда ИЗБАЛОВАННЫЙ ребенок хочет обратить на себя внимание.
Во всем этом ЦИРКЕ главную роль играют даже не ЛГБТ, а СМИ.

Я отношусь к ЛГБТ именно как к равным. Поэтому пусть они не ВЫ*БУЮТСЯ...а просто решают свои вопросы так, как их решают миллионы остальных людей. МОЛЧА.
ЛГБТ хочет быть не равными. Они хотят быть ВЫШЕ остальных и ОСОБЕННЫМИ.

Вот что хотят эти инфантилы.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17670
  • Стать: Чоловіча
Re: Центр Києва перекрито
« Reply #29 : Червня 24, 2019, 02:42:56 14:42 »
Кстати...в ЛГБТ-парадах также принимают активное участие под видом ЛГБТ.... КАЦАПСКИЕ молодые неокоммунисты. И их ДОФИГИЩА. В т.ч. и так называемых "политических беженцев" с Кацапстана. Обычных серпасто-молоткастых молодых кацапов "необольшевиков", рядящихся в "радугу", а на самом деле их цель - устроить ЗАВАРУХУ в Киеве на радость спонсорам-кремлядям. Этот материал давно уже по полочкам, с фоточками и ссылочками на фигурантов, разобран в СМИ и соцсетях.