Автор Тема: Кияни, це правда щодо перейменування проспекту Бандери?  (Прочитано 1502 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46656
  • Never give in!
Semen Kabakaev
@SemenKabakaev
Проспектів Бандери та Шухевича більше в Києві немає. Зараз суд ухвалив рішення!
Проспект Жукова в Харькові був пробніком, проковтнуть чи ні!
Попереду багато весело, особливо в сфері освіти, нового Табачника вже обрали?
If you are going through hell, keep going.

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча


Yuriy Syrotyuk
43 мин. ·

І знову Окружний адмінсуд міста Києва.

Суддя Чудак Олеся Миколаївка, до речі суддя що переслідувала майданівців, відмінила рішення Київради щодо перейменування проспектів Степана Бандери і Романа Шухевича в Києві. В позивачів, російської агентури на чолі з гаспажой Бєрєжной була «нульова правова позиція», тому суддя до останього затягувала винесення чергового ганебного рішення.

Але якби не чудив Адмінсуд, проспектам Бандери і Шухевича в Києві бути.

Попереду Апеляція, а якщо потрібно і Верховний Суд.

Ми не дамо нікому зневажати наших героїв!


---------------------------------------------------------

надо ногами всех чудаков ...

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8317
СУД ОТМЕНИЛ ПРОСПЕКТ БАНДЕРЫ В КИЕВЕ
25.06.2019 22:07
Окружной административный суд Киева отменил решение Киевского городского совета о переименовании двух проспектов в честь Степана Бандеры и Романа Шухевича.

Об этом сообщил адвокат Дмитрий Биловчук.

Он рассказал, что сегодня суд частично удовлетворил исковые требования директора Института правовой политики и социальной защиты Елены Бережной и двух общественных организаций, вернув проспектам советские названия Московский (проспект Бандеры) и Генерала Ватутина (проспект Шухевича).

Вместе с тем адвокат отметил, что мотивировочную часть решения суд не объявил, поэтому он не знает, чем руководствовался суд, принимая такое решение.

В то же время он заявил, что как только получит полный текст постановления, то обжалует его в апелляционном административном суде.

Также адвокат добавил, что пока апелляционная инстанция не рассмотрит и не примет решение по данному иску, решение Окружного административного суда Киева о возвращении проспектам старых названий не вступит в силу.
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Прям бачу, як вже Білецький з нацжонами, зі Свободой та іншими "патріотами" просто вщент розносять цей суд. Їх багато. Вони починають вимагати вже деякі політичні вимоги. Вони кричать про корупціонера Богдана, про владу олігархів, про продаж Зешморклей інтересів України..
Ой, я прокинулась.... Це був лише сон...

Offline -Юрій-

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1928
Прям бачу, як вже Білецький з нацжонами, зі Свободой та іншими "патріотами" просто вщент розносять цей суд. Їх багато. Вони починають вимагати вже деякі політичні вимоги. Вони кричать про корупціонера Богдана, про владу олігархів, про продаж Зешморклей інтересів України..
Ой, я прокинулась.... Це був лише сон...
:gigi:

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1751
Прям бачу, як вже Білецький з нацжонами, зі Свободой та іншими "патріотами" просто вщент розносять цей суд. Їх багато. Вони починають вимагати вже деякі політичні вимоги. Вони кричать про корупціонера Богдана, про владу олігархів, про продаж Зешморклей інтересів України..
Ой, я прокинулась.... Це був лише сон...
Та заспокойтеся!
Свободи завдяки Вашим старанням вже 5 років немає у ВРУ.
А Вам все Ніцой з Фаріон винні.
Чисто як зебіли, будь який пройоб свого кумира валять на Пороха.
Чи ви всі штабні одну партшколу закінчували?

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Та заспокойтеся!
Свободи завдяки Вашим старанням вже 5 років немає у ВРУ.
А Вам все Ніцой з Фаріон винні.
Чисто як зебіли, будь який пройоб свого кумира валять на Пороха.
Чи ви всі штабні одну партшколу закінчували?


Щось я вашої істерики не зрозуміла? Я щось про Фаріон писала конкретно?
Чи ви забули, що робили нацжони на президентських перегонах проти Петра? Забули полум*яні виступи Білецького?
А зараз вони зі Свободою йдуть на парламентські однією командою.
Так коли вони були щирі? Тоді, коли підігрували Коломойським інтересам чи коли кричать про незалежність України і боротьбу з корупцією?
До речі, може це не "завдяки нашим старанням" вони не попали у ВР? Може їх щирість не переконує народ?

Offline andronchik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
Нічого-нічого.
Ще трохи і терпець тягнисрака з білецьким урветься!
Вони потужною факельною ходою підуть до Порошенка і спитають за все!
Мы верим в бога, они - в Путина.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8673
  • Стать: Чоловіча
Та заспокойтеся!
Свободи завдяки Вашим старанням вже 5 років немає у ВРУ.
А Вам все Ніцой з Фаріон винні.
Чисто як зебіли, будь який пройоб свого кумира валять на Пороха.
Чи ви всі штабні одну партшколу закінчували?

Та вона не штабна, просто тупа пєста, лайт вєрсія Мікроби, яка як і мікроба, не розуміє своїм пташиним розумом, що спочатку мова та ідеологія, а потім уже - жерти.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Та вона не штабна, просто тупа пєста, лайт вєрсія Мікроби, яка як і мікроба, не розуміє своїм пташиним розумом, що спочатку мова та ідеологія, а потім уже - жерти.


Я, як раз, по-перше і підтримую саме мову, саме церкву і саме ідентичність нації.
А як ви вважаєте, чи є для теперішнього блоку Білецький + Свобода це головними цінностями? Ви підтримуєте поведінку Білецького і нацжон? Ви вважаєте, що їх поведінка через "патріотичність"?
Одразу відповім - я їх вважаю ворогами.
Почитайте такого на ФУПі Фінікса і все стає зрозумілим.
А Свобода, навіть, на второму президентському турі між Порошенко і Зешмарклею не підтримала вголос Порошенка.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Нічого-нічого.
Ще трохи і терпець тягнисрака з білецьким урветься!
Вони потужною факельною ходою підуть до Порошенка і спитають за все!


Найцікавіше, що вже ходили. І це було зовсім нещодавно! І пішли не до Мудачука чи Вілкула, не до Шуфрича чи Богдана, а, звичайно, палити шини до Порошенка. :laugh:

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline umkabear

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 182
Чим суд мотивував таке чудернацьке рішення?

Може час і Верховну Раду ліквідувати, хай судді й закони пишуть, і державою керують. Менше службовців годувати - ощадливіше для держави.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Вся мережа вже у подібних натяках.


https://twitter.com/RRZBdwCKrO8qvnW/status/1143613781823635457

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Semen Kabakaev
@SemenKabakaev
Проспектів Бандери та Шухевича більше в Києві немає. Зараз суд ухвалив рішення!
Проспект Жукова в Харькові був пробніком, проковтнуть чи ні!
Попереду багато весело, особливо в сфері освіти, нового Табачника вже обрали?


https://twitter.com/Ukr_Che/status/1143615654752378888

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
https://twitter.com/politkyxnya/status/1143597791333277698

Адвокат п’ятого президента України Петра Порошенка Ігор Головань у ток-шоу "Ехо України" розповів про подробиці позову проти близкого соратника Віктора Януковича Андрія Портнова.– Андрій Портнов приїхав і сказав, що він позивається до ДБР. Він перелічив багато заяв, хто такий Порошенко. Я так розумію, що Порошенко вирішив зробити зі своєю командою і з вами зустрічне звернення. Як про це можна сказати?Я би не хотів говорити, що це зустрічне якесь звернення. Просто наш Процесуально-кримінальний кодекс влаштований таким чином – до речі, за участі пана Портнова, коли він ще працював з Януковичем, – що мають реєструватися будь-які заяви, навіть неправдиві, необґрунтовані і таке інше. Вони повинні реєструватися і розслідуватися, і повинна даватися їм правова оцінка. Але саме тому кожен, хто подає таку заяву, він повинен відчувати відповідальність за те, що він робить. Тому що це ж має певні наслідки. І, відповідно, теж Державне бюро розслідувань повинно вживати якихось заходів, витрачати державні ресурси на розгляд цієї всіє історії.Плюс, у нашому конкретному випадку, коли подані заяви Портнова стосовно президента Порошенка, то розкручується така собі кампанія в засобах масової інформації, в інтернеті про те, що начебто це щось серйозне, що начебто це щось обґрунтоване, що існують якісь докази. І, можливо, небагато людей дійсно читають ці тексти, хоча вони опубліковані. Сам пан Портнов їх публікує. І там, якщо їх подивитися, ми побачимо, що там ніяких фактів нема, ніяких доказів нема. Є перерахування якихось подій, потім пропозиція до ДБР – ану перевірте все, будь ласка, ану знайдіть докази того, що Порошенко вчинив щось незаконне.І тут ще важлива річ, що пан Портнов… Я вже говорив сьогодні на прес-конференції, що в голлівудських бойових негативні персонажі весь час пояснюють, для чого і що вони роблять. І пан Портнов теж у своєму Telegram-каналі все це пояснює: що він це робить не для того, щоб восторжествувала справедливість, а для того, щоб принизити, зробити токсичним, зробити, як він пише, "нищим". Тобто його план, а по-нашому умисел, він відомий і самим засвідчений в його Telegram-каналі.А для цього існує теж певна відповідальність. Вона передбачена Кримінально-процесуальним кодексом України, 383 стаття – завідомо неправдиве повідомлення про злочин. Тобто, якщо людина розуміє, що дійсно ніякого злочину не було, але вимагає когось притягнути до кримінальної відповідальності, за це передбачена відповідальність. Відповідно, це не зустрічна якась річ, а це природній мій як адвоката обов’язок – поставити це питання відповідно перед правоохоронними органами про притягнення…– Іншими? Це не до ДБР?Взагалі це підслідність Національної поліції. І, в принципі, ми поставили це питання, і зараз зареєстроване кримінальне провадження за чотирма епізодами, про які ми говорили. Це, до речі, телеканал "Прямий" – про звинувачення пана Портнова. Це "Ленінська кузня". І це дуже серйозні речі, як заяви його про кораблі, про українських моряків захоплених, де він намагався підтвердити російську позицію, що це начебто була провокація.– Змова якась.Змова. Хоча ми маємо зараз рішення відповідне Міжнародного арбітражу з морського права, що Україна в цьому випадку діяла правомірно. І стосовно Вищої ради правосуддя також. Тобто ці чотири епізоди зараз зареєстровані і повинні розслідуватись. І підслідність – як я вже казав, Національна поліція.Зараз я би не хотів говорити там деталі. Але в цей же день, буквально після прес-конференції пан Портнов на Telegram-каналі сказав: все це неправда, відмовили у реєстрації заяви. І опублікував такий собі лист, який, чесно скажу, я ще не отримав, якщо він дійсно справжній, від ДБР. Там про те, що ось не будуть реєструвати заяву, оскільки я не представив якихось документів, які, відповідно до закону, я і не повинен був представляти. І тут є певні питання з мого боку. Я про це написав у своєму блозі на "Українській правді". Це свідчить про те, що у пана Портнова є якийсь "свой человечек" в ДБР. І як він отримав цей лист ще до того, як його отримав я сам? І з цим питанням конкретним ми будемо розбиратися, з’ясовувати. І я думаю, що це серйозне питання на майбутнє. І на недалеке майбутнє.– Тобто виходить, що це була відповідь з ДБР до нього?Так, зливає дані.– Чи правильно я зрозумів, що ДБР все ж таки відкрила його позови, прочитала і сповіщає йому, що там немає підстав? Чи як?Ні, справа не в тому. ДБР інформує його про розгляд тих звернень, які направляю йому я, які направляю в ДБР я. І це для мене дуже цікаве питання. І я вважаю, що з цим треба уважно розібратися. Але в будь-якому не одне ДБР у нас на світі. І, як я вже сказав, це підслідність Національної поліції. І кримінальне провадження зареєстроване і повинно розслідуватись. А з ДБР в цьому конкретному аспекті ми розберемося. Тому що там дійсно у мене досить велике листування з ДБР у цій справі. І там є питання. Я думаю, в майбутньому ці питання стануть публічними.– Отже, ви зголосилися куди з вашими позовами?Зараз це має розслідуватися органами Національної поліції.– Наприклад, ДБР скаже, що там щось є. А Національна поліція скаже, що там чогось немає.Це певні наслідки того, як скомпоноване наше кримінально-процесуальне законодавство. ДБР взялося за ці справи і зареєструвало їх, тому що там фігурує президент Порошенко. І це тому підслідність ДБР. Але 383-я – завідомо неправдиве повідомлення про злочин – це підслідність Національної поліції. І ми на цьому етапі проти цього не заперечуємо. В будь-якому разі ці речі повинні бути перевірені. Тобто повинні бути перевірені факти, що саме міститься у заявах пана Портнова, і чи є там взагалі якісь докази. А за нашими переконаннями, доказів цих нема, і він сам заявив, що мета його не притягнення винних до відповідальності, а саме створення негативного образу. Він там прямо пише, що зроблю вас "нищим", зроблю вас "токсичним" і таке інше. Тобто я нічого тут не вигадую. Він сам пише ці речі у своїх власних засобах, таких як Telegram-канал.– Давайте поговоримо про загальні питання. Ми кажемо, що треба модернізувати нашу юридичну систему. Якось у людей нема довіри… У нас можна судам довіряти?Ви розумієте, від того, що я скажу, чи можна, чи не можна, реальний рівень довіри до судів не зміниться. І люди – не гаджети, яких можна перепрошити на раз. Колись я завжди наводив такий приклад. Іде футбольний матч, і є там судді на полі. І ми бачимо, що судді на полі футбольного матчу підсудити можуть. А сказати, що ця команда виграла, коли ця команда забила більше м’ячів, – ми розуміємо, що це нереально. Чому це так? Тому що публіка на матчі, вболівальники цього не дозволять. І ми розуміємо, що футбольний вболівальник, хочеш чи не хочеш, а в правилах гри мусить хоч якось розбиратись.І тому проблема не в тому, що ми будемо створювати нові якісь судові інституції, думати, яким чином набирати суддів, які вигадувати конкурсні питання, тести для цього, а проблема саме в тому, наскільки уважно наше суспільство буде ставитися до судової системи, наскільки буде непримиренною і нетолерантною реакція суспільства на неправомірні дії судової системи. На жаль, це не якась просте рішення. У нас дуже хочуть просте рішення: давайте придумаємо якийсь тест, за допомогою якого ми можемо відібрати кришталевих якихось персонажів в судову чи в якусь систему. На жаль, я не вірю в це. Я вірю в те, що навіть якщо ці люди, які зараз там працюють, якщо клімат в суспільстві буде непримиренний до протиправних рішень, то навіть ці люди будуть поводитися інакше. Бо дуже часто ми бачимо, що люди не норму закону намагаються застосувати, а впіймати якесь "поветрие", в плані того, що думає начальство, що думає влада.Не знаю, наскільки популярна ця моя позиція. Але я думаю, що саме суспільство, громадянське суспільство, саме клімат в нашій країні суспільний можуть вплинути на нашу судово-юридичну систему. У всі інші спрощені методи різні я не вірю.– Хочу вас спитати про цей казус з головою Офісу президента України Андрієм Богданом. Журналісти Bihus.Info зробили розслідування. Вони ніби кажуть: от ми поклали на стіл цю всю інформацію – давайте займайтесь. У мене питання. Вони ж не писали звернення кудись там, а вони просто це показали. Який є механізм? Хтось має це перевіряти?Ви знаєте, яка тут цікава історія? Знову ж таки, повернемося до портновських заяв. Відповідно до закону, наші правоохоронні органи взагалі зобов’язані реєструвати кримінальні провадження по самовиявленим, скажімо, фактам, в тому числі з журналістських розслідувань. Вони це повинні робити. І ось ми бачимо, що Державне бюро розслідувань… те, що вони до появи тих так званих портновських заяв нічого не реєстрували, – це що означає? Це означає, що нічого суттєвого не було.– Не було чи вони не бажали?Якщо вони професіонали, то не було.– А зараз вони мають взяти це розслідування? Це ж голова Адміністрації президента.Ігор ГОЛОВАНЬ: А ось тут питання про клімат наш суспільний. Я зараз не оцінюю нічого. І я думаю, що суспільство має поставити питання і нашим правоохоронним органам, і прокуратурі, і ДБР, і всім іншим: а чого ви не звертаєте, яка ваша позиція? Заявіть, що ви вважаєте, що це журналістське розслідування не відповідає істині, не відповідає фактам, або заявіть свою позицію. І, більше того, я думаю, що якщо пан Портнов пише такі різного роду документи, і журналісти, які роблять журналістські розслідування, їм нічого не заважає оформити це розслідування, знову ж таки, заявою про злочин, як я зробив це.– Журналісти не роблять…Я це розумію. Але, крім журналістів, існує громадянське суспільство.– Депутати Верховної Ради.Депутати. Існують громадські організації. Я про те веду мову, що в будь-якому разі небайдужі люди мають існувати і небайдужі люди за добру справу повинні боротися. Але не в тому стилі, як ми бачимо у випадку з заявами Портнова, з заявами Шуфрича, від яких тхне дуже недобре. А за добре діло слід працювати.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8673
  • Стать: Чоловіча

Я, як раз, по-перше і підтримую саме мову, саме церкву і саме ідентичність нації.
А як ви вважаєте, чи є для теперішнього блоку Білецький + Свобода це головними цінностями? Ви підтримуєте поведінку Білецького і нацжон? Ви вважаєте, що їх поведінка через "патріотичність"?
Одразу відповім - я їх вважаю ворогами.
Почитайте такого на ФУПі Фінікса і все стає зрозумілим.
А Свобода, навіть, на второму президентському турі між Порошенко і Зешмарклею не підтримала вголос Порошенка.


та не маю я часу копирсатися в усьому цьому. Для мене всі хто проти Фаріон та Ніцой - вороги України, тому що  інших захисників української мови  у мене для вас, чи у вас для нас  немає.  Звичайно, я цього не пам'ятаю, але відчув українську мову з першої миті свого народження. Тому для мене всі хто розказує, про австрійський генштаб, тупих хахлов та одіннорот  - сміття.
 
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

та не маю я часу копирсатися в усьому цьому. Для мене всі хто проти Фаріон та Ніцой - вороги України, тому що  інших захисників української мови  у мене для вас, чи у вас для нас  немає.  Звичайно, я цього не пам'ятаю, але відчув українську мову з першої миті свого народження. Тому для мене всі хто розказує, про австрійський генштаб, тупих хахлов та одіннорот  - сміття.


Але чомусь саме мені ви закидаєте обвинувачення у протилежному.


Ну, зараз Закон про мову захищати буде Європейська Солідарність.
А ми вже подивимось, як і хто їй в цьому буде допомагати.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8673
  • Стать: Чоловіча

Але чомусь саме мені ви закидаєте обвинувачення у протилежному.


Ну, зараз Закон про мову захищати буде Європейська Солідарність.
А ми вже подивимось, як і хто їй в цьому буде допомагати.


та ні, то ви тулите Фаріон та Ніцой до провокаторів, згідно методичок ФСБ, навіть не знаю навмисно , чи не навмисно. Схиляюсь до думки, що ненавмисно.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

та ні, то ви тулите Фаріон та Ніцой до провокаторів, згідно методичок ФСБ, навіть не знаю навмисно , чи не навмисно. Схиляюсь до думки, що ненавмисно.


Можете привести хоч один приклад?
Здається, що ви мене з кимось сплутали.
Я НІКОЛИ не писала взагалі конкретно про цих осіб.
Сподіваюсь, ви ж не ототожнюєте прізвище Білецький з Фаріон?

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5432
  • Стать: Чоловіча

Можете привести хоч один приклад?
Здається, що ви мене з кимось сплутали.
Я НІКОЛИ не писала взагалі конкретно про цих осіб.
Сподіваюсь, ви ж не ототожнюєте прізвище Білецький з Фаріон?

Мені цей medved теж закидав безпідставні брехливі звинувачення, а коли я запропонував йому надати посилання на предмет його звинувачень, то він хутко зник.

Offline Cheerful Sniper

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 668

Проспектів Бандери та Шухевича більше в Києві немає.


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Semen Kabakaev
@SemenKabakaev
Проспектів Бандери та Шухевича більше в Києві немає.
Зараз суд ухвалив рішення!
Проспект Жукова в Харькові був пробніком, проковтнуть чи ні!
Попереду багато весело, особливо в сфері освіти, нового Табачника вже обрали?
Киiврада може оскаржити - Суди у нас можуть робити... будь що - пiдмахнуть iм... вiйну з Марсiанами - можуть ухвалити рiшення...
Я взагалi проти будь яких перейменувань  - приклад - НЙ - знайдiть там вулицi героiв чi патрiотiв...
Вiталя... свого часу... не дав повноi iнфи щодо альтернативних назв  - Петровка - це промзона, нащо там взагалi щось перейменовувати?..
Щодо iншiх варiантiв - куди краще мати вулицi Героiв АТО, чiм той варiант, що був - може й не було б того срачу...
Але... помiтив, що у нас йде сiнхронно - в Харковi "повернули" Жукова, в Киевi - теж саме з Бандерою та Шухевичем зробили...
 :)

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
"Свобода" зараз де? Я їх акцій жодної не бачу. А в країні зараз Повний Пестець широкими кроками крокує. І завдяки "Свободі" теж. Опозиціонери *уєви!


А "Свобода" зараз з ким? Не з РНЕ разом?

"Свобода" валила Пороха? Валила відкрито.

ДЕ зараз "Свобода"? Вірно. В дупі. Мовчить на вулицях і тусує на 112 каналі Медведчука.
« Останнє редагування: Червня 26, 2019, 10:42:24 10:42 від Geo »

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Та заспокойтеся!
Свободи завдяки Вашим старанням вже 5 років немає у ВРУ.
А Вам все Ніцой з Фаріон винні.
Чисто як зебіли, будь який пройоб свого кумира валять на Пороха.
Чи ви всі штабні одну партшколу закінчували?

Свобода є в ВРУ. Але в якості позафракційних депутатів. Хто "Свободі" лікар? Ніхто. Повністю сама винна. "Свободівські" социки-популісти догрались. Не можна сракою сидіти на двох стільцях. Або за Бандеру, або за Леніна.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33371
  • Стать: Чоловіча

та не маю я часу копирсатися в усьому цьому. Для мене всі хто проти Фаріон та Ніцой - вороги України, тому що  інших захисників української мови  у мене для вас, чи у вас для нас  немає.  Звичайно, я цього не пам'ятаю, але відчув українську мову з першої миті свого народження. Тому для мене всі хто розказує, про австрійський генштаб, тупих хахлов та одіннорот  - сміття.

Мєдвєдка, ти долбойоб, разом зі своїми фаріонами-ніцоями

Лариса Ніцой готова прийняти пропозицію Зеленського й стати міністром культури