Автор Тема: Зеленський - найкращий варіант  (Прочитано 583 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Зеленський - найкращий варіант
« : Червня 28, 2019, 07:24:14 19:24 »
 Я до того, що якщо вже обирати між противниками Пороха на виборах - Улею, Бойком і ще там кимось. Бо він і його команда некомпетентні барани і не розуміють наслідки своїх дій, як вони виглядають, як сприймаються, таким чином вони якнайшвидше відштовхнуть як своїх прихильників так і максимально вмотивують своїх ворогів. У випадку спротиву патріотів, вони також не зможуть ефективно протидіяти, спростять нам роботу своїми дурнуватими діями.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17197
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Зеленський - найкращий варіант
« Reply #1 : Червня 28, 2019, 07:30:57 19:30 »
Приблизно так.
Косата сучка значно хитріша і розумніша.
Шлімазла значно цікавіше тягнути на палю! >:(
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Зеленський - найкращий варіант
« Reply #2 : Червня 28, 2019, 07:31:12 19:31 »
Я до того, що якщо вже обирати між противниками Пороха на виборах - Улею, Бойком і ще там кимось. Бо він і його команда некомпетентні барани і не розуміють наслідки своїх дій, як вони виглядають, як сприймаються, таким чином вони якнайшвидше відштовхнуть як своїх прихильників так і максимально вмотивують своїх ворогів. У випадку спротиву патріотів, вони також не зможуть ефективно протидіяти, спростять нам роботу своїми дурнуватими діями.
Як на мене, Ви просто не розумієте з чим маєте справу. Зелена наркоша і не збирається Вам протидіяти, вона тупо розвалює українську державу. Нвіть Янук цього не робив, він планував в Україні жити. А ця гнида не збирається.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Зеленський - найкращий варіант
« Reply #3 : Червня 28, 2019, 07:47:13 19:47 »
Як на мене, Ви просто не розумієте з чим маєте справу. Зелена наркоша і не збирається Вам протидіяти, вона тупо розвалює українську державу. Нвіть Янук цього не робив, він планував в Україні жити. А ця гнида не збирається.
Ні, він не стільки розвалює, скільки діє дзеркально до Майдану, тобто, за його логікою: якщо майданутим можна, то чому мені не можна. Він не розуміє причин Майдану, людей Майдану, ми для нього чужі. Він думає, що якщо прийме якісь там закони, внесе щось там до Конституції, когось там спробує посадити, то цим убезпечиться від Майдану. Янек не розумів, що розвалює як і цей.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4779
  • Стать: Чоловіча
Re: Зеленський - найкращий варіант
« Reply #4 : Червня 28, 2019, 08:27:34 20:27 »
панове, все може скластися зовсім не так.
я і сам здивувся думці, яка виникла сама по собі: тримати країну на межі зриву цьому непорозумінню будуть допомагати всі. і юльки, і порохоботи, і риги.

поступово він навчиться тримати морду ліца перед камерою і з трибуни. наблатикається у відповідях, обросте купою підлабузників і кар'єристів, та непомітно перетвориться у диктатора з криворозьким розумінням справедливості і мироустрою.

і тоді він кидане перших, других і третіх в повній впевненості, що все він зробив сам. виключно.
це потягне за собою величезний період застою. варіації можливі, але буде зелене болото неосовка.
дистанція у часі, до речі невелика - десь років 3-4. і це може статися. таке відчуття. х.з.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33080
  • Стать: Чоловіча
Re: Зеленський - найкращий варіант
« Reply #5 : Червня 28, 2019, 08:29:33 20:29 »
панове, все може скластися зовсім не так.
я і сам здивувся думці, яка виникла сама по собі: тримати країну на межі зриву цьому непорозумінню будуть допомагати всі. і юльки, і порохоботи, і риги.

поступово він навчиться тримати морду ліца перед камерою і з трибуни. наблатикається у відповідях, обросте купою підлабузників і кар'єристів, та непомітно перетвориться у диктатора з криворозьким розумінням справедливості і мироустрою.

і тоді він кидане перших, других і третіх в повній впевненості, що все він зробив сам. виключно.
це потягне за собою величезний період застою. варіації можливі, але буде зелене болото неосовка.
дистанція у часі, до речі невелика - десь років 3-4. і це може статися. таке відчуття. х.з.

Немає ресурсу на таку херню, навіть на рік чи два.   

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Зеленський - найкращий варіант
« Reply #6 : Червня 28, 2019, 08:30:00 20:30 »
 На підтвердження моєї думки:
https://defence-line.org/2019/06/tri-kapli-ot-stressa-chast-1/
https://defence-line.org/2019/06/tri-kapli-ot-stressa-kaplya-2/
Там ще 3 і 4 знайдете.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Зеленський - найкращий варіант
« Reply #7 : Червня 28, 2019, 08:35:50 20:35 »
панове, все може скластися зовсім не так.
я і сам здивувся думці, яка виникла сама по собі: тримати країну на межі зриву цьому непорозумінню будуть допомагати всі. і юльки, і порохоботи, і риги.

поступово він навчиться тримати морду ліца перед камерою і з трибуни. наблатикається у відповідях, обросте купою підлабузників і кар'єристів, та непомітно перетвориться у диктатора з криворозьким розумінням справедливості і мироустрою.

і тоді він кидане перших, других і третіх в повній впевненості, що все він зробив сам. виключно.
це потягне за собою величезний період застою. варіації можливі, але буде зелене болото неосовка.
дистанція у часі, до речі невелика - десь років 3-4. і це може статися. таке відчуття. х.з.
Навіщо їм допомагати Зе? За ідею? У нас діє принцип: чим гірше тим краще.
 Аби кинути кидалу без наслідків для себе, треба досвід , розум , рішучість і чийся захист.
 Застій - задоволеність усіх, а він тільки буде продукувати ненависть до себе, загрожувати активній частині суспільства.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Зеленський - найкращий варіант
« Reply #8 : Червня 28, 2019, 08:37:08 20:37 »
Немає ресурсу на таку херню, навіть на рік чи два.   
+
 Вже восени можемо впевнитися.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4779
  • Стать: Чоловіча
Re: Зеленський - найкращий варіант
« Reply #9 : Червня 28, 2019, 08:50:21 20:50 »
гм.
добре. почекаємо. не наполягатиму.