Автор Тема: Трамп: Путін незвичайна людина!  (Прочитано 2400 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Трамп: Путін незвичайна людина!
« : Червня 29, 2019, 02:12:25 14:12 »
Це вже якесь дежавю, абсурд, оксоморон тощо.
Не розумію, що коїться???  Обов*язково подивіться відео.


https://twitter.com/herooftheday10/status/1144925328575516672

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27022
Re: Трамп: Путін незвичайна людина!
« Reply #1 : Червня 29, 2019, 02:19:21 14:19 »
В чем новость?
Он всегда это говорил

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Трамп: Путін незвичайна людина!
« Reply #2 : Червня 29, 2019, 02:31:34 14:31 »
А таке що завжди було???


https://twitter.com/interfaxua/status/1144899591495700481

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Трамп: Путін незвичайна людина!
« Reply #3 : Червня 29, 2019, 02:32:24 14:32 »
І тут Ху*ло домовився?


https://twitter.com/interfaxua/status/1144898761937870848

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Трамп: Путін незвичайна людина!
« Reply #4 : Червня 29, 2019, 02:33:50 14:33 »
А це вже взагалі піпець...


https://twitter.com/interfaxua/status/1144885708550791174

Президент США Дональд Трамп заявил в субботу, что всерьез обдумает возможность визита в РФ по приглашению президента России Владимира Путина.
"Этот вопрос будет всерьез рассмотрен", - сказал он на пресс-конференции в Осаке.
Трамп добавил, что Путин, приглашая его на празднование 75-летия Победы над нацистской Германией, рассказал о миллионах советских людей, погибших во Второй мировой войне.
"Речь идет о победе над нацистами. Это - очень важно", - сказал президент США.
Как ранее сообщил помощник президента РФ Юрий Ушаков, Россия пригласила президента США приехать на празднование 75-летия Победы в Великой Отечественной войне.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп: Путін незвичайна людина!
« Reply #5 : Червня 29, 2019, 02:34:21 14:34 »
Трампісти, не соромимось, коментуємо.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Трамп: Путін незвичайна людина!
« Reply #6 : Червня 29, 2019, 02:48:41 14:48 »
Я не знаю, як це коментувати. Це якась кричуча непослідовність та безпринципність. До речі, до всіх!
Алгоритм Трампа, як я помітила, всі ці роки були такими: спочатку він гнівно бив кулаками по столу, кричав та обіцяв страшні кари небесні своєму черговому супротивнику. Справу роздмухували аж до крока до війни. Але потім... все якось спадало на "нєт" і починади вспливали нотки доброти, з*ясування відносин у форматі поступок, супротивника починали нахвалювати. Потім з*являвся черговий супротивник і справа робилась точно по цьому алгоритму.
Так було з Кореєю, так було з Сирією, так було з Меркель (але зараз вона найліпша його подруга - він сказав), так було з Китаєм і от припливли і до Ху*ла.
З іншого боку він матеріально підтримує Україну, надає зброю.


Коротше, в мене немає висновків та аналізу.
Може це через наступні вибори у США?

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Трамп: Путін незвичайна людина!
« Reply #7 : Червня 29, 2019, 02:57:44 14:57 »
Я лише порівнюю, що боло ДО і як стало ПІСЛЯ.
На черзі повернення Мордору до G7. :smilie2:


https://twitter.com/EspresoTV/status/1144920452810383360

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33453
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп: Путін незвичайна людина!
« Reply #8 : Червня 29, 2019, 03:02:41 15:02 »
Треба заслухати нашу Звьоздочку про те, што ж такоє з Трампоном случілось  :smilie11:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп: Путін незвичайна людина!
« Reply #9 : Червня 29, 2019, 03:03:00 15:03 »
З іншого боку він матеріально підтримує Україну, надає зброю.
Що значить він матеріально підтримує?  :weep:  Там Додіка кожен раз через коліно ламають.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Re: Трамп: Путін незвичайна людина!
« Reply #10 : Червня 29, 2019, 03:08:23 15:08 »
Це певною мілоб також визнання..."того що видатний"

Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1486
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп: Путін незвичайна людина!
« Reply #11 : Червня 29, 2019, 03:25:55 15:25 »
например

сегодня

Путин о встрече с Меркель: Договорились, что будем использовать нормандский формат и в дальнейшем
Сроки и формат консультаций в нормандском формате пока не определены, но "в принципе", Россия выступает за его сохранение. Об этом сообщил президент РФ Владимир Путин, комментируя свои переговоры с канцлером ФРГ Ангелой Меркель.
Больше читайте тут: https://gordonua.com/news/politics/putin-o-vstreche-s-merkel-dogovorilis-chto-budem-ispolzovat-normandskiy-format-i-v-dalneyshem-1077162.html

а днем ранее:

 Решение Совета ЕС о продлении санкций против России вступит в силу с завтрашнего дня
Постановление Совета ЕС от 27 июня 2019 года о продлении до 31 января 2020 года ограничительных мер Евросоюза в отношении ряда секторов российской экономики опубликовано в пятницу в "Официальном журнале" ЕС.

-----------------------------------------
а зато мило пообщались )

 

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Трамп: Путін незвичайна людина!
« Reply #12 : Червня 29, 2019, 03:55:47 15:55 »
От черговий приклад його алгоритму дій.

https://mobile.twitter.com/PrytSLU/status/1144898982700867584

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Трамп: Путін незвичайна людина!
« Reply #13 : Червня 29, 2019, 05:40:25 17:40 »
Трампісти, не соромимось, коментуємо.  :gigi:
Я не трампіст, але все більш менш зрозуміло. Після обрання зеленої Наркоші президентом, Трамп не бачит жодного сенсу витрачати зусилля на підтримку України.
Думаю найближчим часом будь-яка підтримка Української держави буде зупинена.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14494
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Трамп: Путін незвичайна людина!
« Reply #14 : Червня 29, 2019, 05:42:55 17:42 »
 :smilie9:
Я не трампіст, але все більш менш зрозуміло. Після обрання зеленої Наркоші президентом, Трамп не бачит жодного сенсу витрачати зусилля на підтримку України.
Думаю найближчим часом будь-яка підтримка Української держави буде зупинена.


+++

Це принцип американської демократії.
Те саме було з ссср
Mocsia delenda est

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп: Путін незвичайна людина!
« Reply #15 : Червня 29, 2019, 05:49:26 17:49 »
Я не трампіст, але все більш менш зрозуміло. Після обрання зеленої Наркоші президентом, Трамп не бачит жодного сенсу витрачати зусилля на підтримку України.
Думаю найближчим часом будь-яка підтримка Української держави буде зупинена.

Schlitzie



#ЗаЗе!

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп: Путін незвичайна людина!
« Reply #16 : Червня 29, 2019, 06:01:22 18:01 »
Я не трампіст, але все більш менш зрозуміло. Після обрання зеленої Наркоші президентом, Трамп не бачит жодного сенсу витрачати зусилля на підтримку України.
Думаю найближчим часом будь-яка підтримка Української держави буде зупинена.
Україна і Наркоша тут до чого? Уся підтримка України Штатами за 5 років, це місячна допомога тих же Штатів Ізраїлю (Штати виділяють Ізраїлю 38 млрд на 10 років, лише за однією з програм). Допомога Україні приблизно відповідає допомозі Палестині. Тим також сотні мільйонів доларів на рік дають.
Жодних реально болючих санкцій для Росії так і не було введено. Жодної серйозної зовнішньополітичної підтримки (окрім як в 2014) також не було продемонстровано.
І проблема навіть не в цьому. Уявімо що України взагалі немає. Є купа інших питаннь до Мордору. Від виборів в США, до справи Скрипалів. Росія прямий ворог США і Західного Світу, а Додік бігає на задніх лапках і заглядає Хуйлу в очі. Чи той бува не накаже відео де на Додіка шльондри мочаться по тєлєку показати. От і увесь президент Юнайтед Стейтс оф таки Америка.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Трамп: Путін незвичайна людина!
« Reply #17 : Червня 29, 2019, 06:15:26 18:15 »
Україна і Наркоша тут до чого? Уся підтримка України Штатами за 5 років, це місячна допомога тих же Штатів Ізраїлю (Штати виділяють Ізраїлю 38 млрд на 10 років, лише за однією з програм). Допомога Україні приблизно відповідає допомозі Палестині. Тим також сотні мільйонів доларів на рік дають.
Жодних реально болючих санкцій для Росії так і не було введено. Жодної серйозної зовнішньополітичної підтримки (окрім як в 2014) також не було продемонстровано.
І проблема навіть не в цьому. Уявімо що України взагалі немає. Є купа інших питаннь до Мордору. Від виборів в США, до справи Скрипалів. Росія прямий ворог США і Західного Світу, а Додік бігає на задніх лапках і заглядає Хуйлу в очі. Чи той бува не накаже відео де на Додіка шльондри мочаться по тєлєку показати. От і увесь президент Юнайтед Стейтс оф таки Америка.
За американськими мірками допомога Україні звичайно зовсім невелика, але біз цієї допомоги нас би ще в 2014 році роздусили. Але справа не в цьому. Я не захищаю Додіка, я просто пояснюю його логіку. Він не є державним діячем масштабу Чєрчіля, Рейгана чи маргарет Тетчер. Думаю що для нього й американські інтереси - не більше, ніж виборчий слоган (як і його опонетам, до речі). Допомагати Україні його змушували обставини, а не якісь внутрішні переконання. А зараз обставини змінились, ніяке проукраїнське лоббі його не змушує допомагати Вазєліну та Коломойші.  Ось він й діє так,  як диктують його аласні короткострокові інтереси. Здає Україну Ху%лу, отримує якийсь піар як миротворець. Найстрашніше, що навіть дєрьмократи не писнуть, бо вони по самі вуха обісрались зусиллями по поваленню режиму Порошенка.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14494
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Трамп: Путін незвичайна людина!
« Reply #18 : Червня 29, 2019, 06:16:33 18:16 »
Читаю отакі гілки і все більше стверджуюсь у думці, що крім хунти виходу у нас нема.
Парадоксально, але наразі це самий слушний момент , коли Захід не припинить нас фінансувати.
Mocsia delenda est

Offline Сторонній

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 640
Re: Трамп: Путін незвичайна людина!
« Reply #19 : Червня 29, 2019, 06:24:33 18:24 »
всі останні події щодо України-це результат вибору 21.04.19. схиляюсь до того, що потрібно готуватись до найгіршого сценарію.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп: Путін незвичайна людина!
« Reply #20 : Червня 29, 2019, 06:25:26 18:25 »
Ну і я в принципі ще можу якось зрозуміти позицію єврогеїв. Вони не претендують на роль світового лідера, і тому сподіваються якось скористатись з протиріччь та протистояння між центрами впливу - США, Китаєм і Мордором. Як Ісландія в байці про тріскові війни. Типу самі хитрі. Позиція бридка, але може хоч якийсь реальний матеріальний зиск принести.
Але Штати.  :fp2 Наскільки низько вони впали всього за 4 роки. Над Штатами познущався Пончик, Асад висрався на них, Хуйло просто знущається кожен день, Іран топить в міжнародних водах танкери і збиває американські безпілотники, а рудий клоун несе якусь йухню в твітері. Як можна було з єдиної супердержави зійти на роль міжнародного посміховиська?
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп: Путін незвичайна людина!
« Reply #21 : Червня 29, 2019, 06:31:02 18:31 »
За американськими мірками допомога Україні звичайно зовсім невелика, але біз цієї допомоги нас би ще в 2014 році роздусили.
Можливо. Але тоді нам допомагала адміністрація Обами, та спільне лоббі демократів і республіканців в Конгресі. Як і в 2015 та 2016му.
А Трамп як прийшов, лишень демонстрував бажання лупитись в десна з "друхом Фладіміром". І тепер, коли немає набридливого Пороха, він може це робити без жодних перешкод.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27022
Re: Трамп: Путін незвичайна людина!
« Reply #22 : Червня 29, 2019, 06:33:10 18:33 »
Ну і я в принципі ще можу якось зрозуміти позицію єврогеїв. Вони не претендують на роль світового лідера, і тому сподіваються якось скористатись з протиріччь та протистояння між центрами впливу - США, Китаєм і Мордором. Як Ісландія в байці про тріскові війни. Типу самі хитрі. Позиція бридка, але може хоч якийсь реальний матеріальний зиск принести.
Але Штати.  :fp2 Наскільки низько вони впали всього за 4 роки. Над Штатами познущався Пончик, Асад висрався на них, Хуйло просто знущається кожен день, Іран топить в міжнародних водах танкери і збиває американські безпілотники, а рудий клоун несе якусь йухню в твітері. Як можна було з єдиної супердержави зійти на роль міжнародного посміховиська?

Ага
Причем вспоминая на каком лозунге он пришел в презы. Как там, вернем Америке величие?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Re: Трамп: Путін незвичайна людина!
« Reply #23 : Червня 29, 2019, 06:41:06 18:41 »
Читаю отакі гілки і все більше стверджуюсь у думці, що крім хунти виходу у нас нема.
Парадоксально, але наразі це самий слушний момент , коли Захід не припинить нас фінансувати.

100%
If you are going through hell, keep going.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Трамп: Путін незвичайна людина!
« Reply #24 : Червня 29, 2019, 06:49:03 18:49 »
Треба заслухати нашу Звьоздочку про те, што ж такоє з Трампоном случілось  :smilie11:

По-перше, перестаньте тягати всяке лайно і подивіться, як перекладається terrific англійською. По-друге, Трамп і пончика всякими компліментарними словами  називав  :weep: І яке це має практичне значення?

Ну стиль у нього такий. Нахвалювати, butter up перед різними перемовинами і тьорками. А потім скаже зовсім інше, діаметрально протилежне. А потім знов похвалить.

Треба дивитися не на слова, а на дії. Он Мей вимагала з Путіна щось, а її депутати взяли і проголосували "як треба".

Це як недосвіченій подрузі, яка хворіє, названює бойфренд, називає всякими ласкавими словами і як її любить, а сам у цей час трахає її подружку  :smilie10:

Треба довіряти справам, а не словам. Хоча Трампу Україна ніколи не була цікавою. Але нас цікавлять не його особисті сантименти, а що буде робитися (чи не робитися) урядом США за його каденції.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Трамп: Путін незвичайна людина!
« Reply #25 : Червня 29, 2019, 06:51:37 18:51 »
Ну і я в принципі ще можу якось зрозуміти позицію єврогеїв. Вони не претендують на роль світового лідера, і тому сподіваються якось скористатись з протиріччь та протистояння між центрами впливу - США, Китаєм і Мордором. Як Ісландія в байці про тріскові війни. Типу самі хитрі. Позиція бридка, але може хоч якийсь реальний матеріальний зиск принести.
Але Штати.  :fp2 Наскільки низько вони впали всього за 4 роки. Над Штатами познущався Пончик, Асад висрався на них, Хуйло просто знущається кожен день, Іран топить в міжнародних водах танкери і збиває американські безпілотники, а рудий клоун несе якусь йухню в твітері. Як можна було з єдиної супердержави зійти на роль міжнародного посміховиська?

Чхали амери на те, що про них думає всіляка лузерня (маю на увазі єврогеїв). Бо у них у приорітеті внутрішні питання і при Трампу економіка цвіте як ніколи.
« Останнє редагування: Червня 29, 2019, 06:57:32 18:57 від Ad Astra »

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп: Путін незвичайна людина!
« Reply #26 : Червня 29, 2019, 07:34:45 19:34 »
Чхали амери на те, що про них думає всіляка лузерня (маю на увазі єврогеїв). Бо у них у приорітеті внутрішні питання і при Трампу економіка цвіте як ніколи.
США, у яких в пріорітеті внутрішні питання перетворяться за кілька років на Німеччину, тільки з поганими машинами. І економіка зацвіте, як вода в Дніпрі при +35С.
Зараз 2/3 міжнародних резервних грошей - долари. Тому що США - це наддержава. Причому наддержавою (довгий час єдиною) її робить аж ніяк не тільки економіка. Економічно США уже програє як ЄС так і Китаю. А робило її те що США по суті забезпечувало "дах" та правила для інших. Тому що США це держава, яка захищає свої інтереси по вій планеті, сується в кожну шпарину, і пропонує свій проект розвитку світу. І за це отримує надприбутки продаючи свої зелені папірці в обмін на справді коштовні товари.
Але після останніх подій це уже не так. При Трампові США перестало бути наддержавою. Світ змінився. Але можете продовжувати тішитися графіком Доу Джонса. Хоча і там уже все не так райдужно.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Трамп: Путін незвичайна людина!
« Reply #27 : Червня 29, 2019, 07:38:25 19:38 »
Трамп і до Криму вже зібрався?

https://mobile.twitter.com/bamr69/status/1145002604868644864

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33453
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп: Путін незвичайна людина!
« Reply #28 : Червня 29, 2019, 07:39:31 19:39 »

По-перше, перестаньте тягати всяке лайно і подивіться, як перекладається terrific англійською. По-друге, Трамп і пончика всякими компліментарними словами  називав  :weep: І яке це має практичне значення?

Ну стиль у нього такий. Нахвалювати, butter up перед різними перемовинами і тьорками. А потім скаже зовсім інше, діаметрально протилежне. А потім знов похвалить.

Треба дивитися не на слова, а на дії. Он Мей вимагала з Путіна щось, а її депутати взяли і проголосували "як треба".

Це як недосвіченій подрузі, яка хворіє, названює бойфренд, називає всякими ласкавими словами і як її любить, а сам у цей час трахає її подружку  :smilie10:

Треба довіряти справам, а не словам. Хоча Трампу Україна ніколи не була цікавою. Але нас цікавлять не його особисті сантименти, а що буде робитися (чи не робитися) урядом США за його каденції.

Ну і які ж в Рудого справи ? Заглядає Хуйлу в гузно ?   :smilie7:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19230
Re: Трамп: Путін незвичайна людина!
« Reply #29 : Червня 29, 2019, 07:41:16 19:41 »
Трамп і до Криму вже зібрався?


Звичайно, там ж "ужє два года атдихают єво дєті". :alen