Автор Тема: Щось в мене погані передчуття..  (Прочитано 8386 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Щось в мене погані передчуття..
« Reply #60 : Квітня 18, 2014, 07:35:14 19:35 »
Беззаперечно на Пасху буде  черговий " замєс" , захоплення рад і іншоі фігні , можливо  вже по Харківській області .
Тут дві речі : погана  і непогана . З поганою і так зрозуміло за фактом , непогана - Хуйлу впарять третій рівень санкцій .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Щось в мене погані передчуття..
« Reply #61 : Квітня 18, 2014, 08:22:01 20:22 »
поки не перейдуть польський кордон санкцій не буде...

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Re: Щось в мене погані передчуття..
« Reply #62 : Квітня 18, 2014, 08:57:32 20:57 »

Я думаю, що задача Ілларіонова була саме в тому, щоб показати, що Росія дуже велика держава і не варто з нею воювати. Краще здати території та й все.

Он очень профессионально нагнетает ситуацию, используя факты и достоверную информацию, но видоизменяя выводы и подводя к тому, что у нас даже вариантов нет дергаться, никто не поможет.

В медицинской практике существуют два основных варианта поведения в разговорах со смертельно больными пациентами. Слабонервным дурачкам говорят:"Всё в порядке! Вы скоро поправитесь! Можете идти домой красить яйца и печь пасочки. Только не забывайте регулярно пить касторку и ставить горчичники." И дальше курс лечения обсуждают уже с их родственниками. Серьёзным умным людям говорят:"Если ничего не предпринимать Вы не протянете и года. Курс хемотерапии даёт Вам шанс прожить ещё два-три года. Хирургическая операция очень тяжёлая и опасная. Шансов мало, но наши пациенты после удачной операции живут по десять-пятнадцать лет. Выбор нужно сделать как можно скорее. Через месяц уже будет слишком поздно."
Вам не нравится то, что говорит Илларионов? Не Илларионов довёл Украину до нынешнего состояния. К тому же, он считает украинцев умными и серьёзными людьми. :smilie2:
« Останнє редагування: Квітня 18, 2014, 09:02:15 21:02 від Loge »

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Re: Щось в мене погані передчуття..
« Reply #63 : Квітня 18, 2014, 09:27:05 21:27 »

Я думаю, що задача Ілларіонова була саме в тому, щоб показати, що Росія дуже велика держава і не варто з нею воювати. Краще здати території та й все.

Он очень профессионально нагнетает ситуацию, используя факты и достоверную информацию, но видоизменяя выводы и подводя к тому, что у нас даже вариантов нет дергаться, никто не поможет.

І кому це на руку? Часом не Тимошенко та Турчинову з їхніми "не піддавайтеся на провокації"? Криму вже немає. Але казали, що станем горою за континентальну Україну. Але не стали, знову не провокуємо Росію. А я Вам скажу як офіцер запасу, що стан армії наш та стан армії Росії приблизно рівний. Навіть озброєння однакове. Нової техніки в Росії всього 3%.
На заняттях з військової тактики нас вчили, що для прориву оборони при "приблизно однаково озброєній армії" має бути перевага у людській силі та техніці у 6-10 раз. Такої переваги я не бачу і її немає. На наших границях 22 тис. російських солдат всього.

Вас погано вчили. У загальному випадку цілком достатньо чисельної переваги приблизно у три-чотири рази. Це у випадку добре організованої оборони на кшталт класичного укріпленого району.Де Ви бачите таку оборону в Україні? До того ж, у наш час укріплені райони не штурмують, а обходять, чи висаджують десанти одразу в тилу. Додайте до цього підтримку, яку нададуть агресору місцеві колорадоси і врахуйте стан української армії. :rotate: :rotate: :rotate: Ситуація дуже небезпечна, але ми маємо шанси на перемогу. Згоден, що влада, м'яко кажучи, робить щось неадекватне. Найстрашніше те, що такі дії влади призводять до втрати нами нашої єдиної реальної переваги - високого морального духу Майдану. Бютівська і пеерівська наволоч робить все щоб його знищити.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Щось в мене погані передчуття..
« Reply #64 : Квітня 18, 2014, 09:37:58 21:37 »

В медицинской практике существуют два основных варианта поведения в разговорах со смертельно больными пациентами. Слабонервным дурачкам говорят:"Всё в порядке! Вы скоро поправитесь! Можете идти домой красить яйца и печь пасочки. Только не забывайте регулярно пить касторку и ставить горчичники." И дальше курс лечения обсуждают уже с их родственниками. Серьёзным умным людям говорят:"Если ничего не предпринимать Вы не протянете и года. Курс хемотерапии даёт Вам шанс прожить ещё два-три года. Хирургическая операция очень тяжёлая и опасная. Шансов мало, но наши пациенты после удачной операции живут по десять-пятнадцать лет. Выбор нужно сделать как можно скорее. Через месяц уже будет слишком поздно."
Вам не нравится то, что говорит Илларионов? Не Илларионов довёл Украину до нынешнего состояния. К тому же, он считает украинцев умными и серьёзными людьми. :smilie2:

Последнее его творчество - нет. Он коммюнике назвал договором и сделал кучу выводов, что нас слил весь мир и спасайся кто может. А рассказать, что и как надо делать, могу и я. Только вот реалии немного другие.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Щось в мене погані передчуття..
« Reply #65 : Квітня 18, 2014, 09:49:56 21:49 »
Вас погано вчили. У загальному випадку цілком достатньо чисельної переваги приблизно у три-чотири рази. Це у випадку добре організованої оборони на кшталт класичного укріпленого району.Де Ви бачите таку оборону в Україні? До того ж, у наш час укріплені райони не штурмують, а обходять, чи висаджують десанти одразу в тилу. Додайте до цього підтримку, яку нададуть агресору місцеві колорадоси і врахуйте стан української армії. :rotate: :rotate: :rotate: Ситуація дуже небезпечна, але ми маємо шанси на перемогу. Згоден, що влада, м'яко кажучи, робить щось неадекватне. Найстрашніше те, що такі дії влади призводять до втрати нами нашої єдиної реальної переваги - високого морального духу Майдану. Бютівська і пеерівська наволоч робить все щоб його знищити.

Я казав про прорив оборони, а не захід з тилу. У нас основна задача прикордонників виявити звідки будуть йди та передати (і ще по-можливості стримати). Війська стоять не на самій границі і їх не обійти.
З Криму вони не підуть, там перешийок, його можна заблокувати. В Прідністровї всього 1,5 тис. російських солдат. Тобто нам треба прикрити Північ та Схід в першу чергу.
Крім того, у нас є авіація, якщо посуне танкова колона, то тут же наші будуть по ній атакувати. Також у нас хороші засоби ППО.
Так що не нагнітайте. У нас зараз найкраща армія серед країн сусідів і не гірша за російську. Те, що нас менше, ще не свідчить про перемогу росіян.

Offline doktor21

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 32
Re: Щось в мене погані передчуття..
« Reply #66 : Квітня 18, 2014, 10:24:11 22:24 »
ПУТІН ЗІБРАВ СИЛОВИКІВ ПО УКРАЇНІ
П'ятниця, 18 квітня 2014, 17:47

Президент Росії Володимир Путін провів оперативну нараду з постійними членами Ради Безпеки по Україні.
Про це повідомляє прес-служба Кремля.

"Обговорювалася актуальна ситуація в Україні, у тому числі у світлі, що відбулися напередодні переговорів у Женеві й досягнутих за їхніми підсумками домовленостей", - сказано в повідомленні.

У нараді взяли участь прем'єр Дмитро Медведєв, глава Ради Федерації Валентина Матвієнко, голова Держдуми Сергій Наришкін, Керівник Адміністрації Президента Сергій Іванов, секретар Ради Безпеки Микола Патрушев.

Крім того, у засіданні взяли участь Міністр внутрішніх справ Володимир Колокольцев, Міністр закордонних справ Сергій Лавров, Міністр оборони Сергій Шойгу, директор Федеральної служби безпеки Олександр Бортників, директор Служби зовнішньої розвідки Михайло Фрадков, заступник Секретаря Ради Безпеки Рашид Нургалієв і постійний член Ради Безпеки Борис Гризлов.

Українська правда
Це вже схоже на посилання патрону в патронник. Для проведення вистрілу достатньо тільки натиснути спусковий гачок.

Offline Груздев

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 928
Re: Щось в мене погані передчуття..
« Reply #67 : Квітня 18, 2014, 10:43:05 22:43 »
разведки нету у нас... бужем надеяться, что запад поможет избежать внезапного нападения

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627
Re: Щось в мене погані передчуття..
« Reply #68 : Квітня 18, 2014, 11:00:37 23:00 »
Если в ближайшee врeмя Xутин пeрeбросит в Донбасс Януковича, то ситуация станeт просто критичeской.
Они eго там и сами нe шибко то любят, но им дадут вводную - "какой ни eсть, но он ваш лeгитимный прeзидeнт".
Собствeнно, eдинствeннй положитeльный момeнт ситуации имeнно в том, что на сторонe сeпраторов
до сиx пор нeт ни одного сeрьзного прeдставитeля власти.
В Крыму этот вопрос был рeшeн в пeрвый жe дeнь.
Но, тут, как говорится, что то пошло нe так.
Добкин, Царeв - нe сдюжили. Дажe на уровнe мэров нeт сeрьeзной поддeржки.

Но, Янык eсли и прибудeт, то нe сам, а со свитой, Пшонка, Заxарчeнко, прочая шушваль.
Думаю, дажe с Януковичeм просто на отдeлeниe Донбаса Xуйло нe пойдeт, ибо eму ужe этого маловато будeт.
Будeт атаковать сосeдниe рeгионы. Xарьков сeйчас - самоe слабоe звeно.

Да, собствeнно, eсли просто отвалится Донбасс - это сeйчас будeт самый оптимистичeский сцeнарий.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: Щось в мене погані передчуття..
« Reply #69 : Квітня 18, 2014, 11:02:56 23:02 »
разведки нету у нас... бужем надеяться, что запад поможет избежать внезапного нападения

Ви знущаєтесь?  :gigi:

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Щось в мене погані передчуття..
« Reply #70 : Квітня 18, 2014, 11:04:26 23:04 »
Если в ближайшee врeмя Xутин пeрeбросит в Донбасс Януковича, то ситуация станeт просто критичeской.
Они eго там и сами нe шибко то любят, но им дадут вводную - "какой ни eсть, но он ваш лeгитимный прeзидeнт".
Собствeнно, eдинствeннй положитeльный момeнт ситуации имeнно в том, что на сторонe сeпраторов
до сиx пор нeт ни одного сeрьзного прeдставитeля власти.
В Крыму этот вопрос был рeшeн в пeрвый жe дeнь.
Но, тут, как говорится, что то пошло нe так.
Добкин, Царeв - нe сдюжили. Дажe на уровнe мэров нeт сeрьeзной поддeржки.

Но, Янык eсли и прибудeт, то нe сам, а со свитой, Пшонка, Заxарчeнко, прочая шушваль.
Думаю, дажe с Януковичeм просто на отдeлeниe Донбаса Xуйло нe пойдeт, ибо eму ужe этого маловато будeт.
Будeт атаковать сосeдниe рeгионы. Xарьков сeйчас - самоe слабоe звeно.

Да, собствeнно, eсли просто отвалится Донбасс - это сeйчас будeт самый оптимистичeский сцeнарий.

да что вы говорите...

таки стоило писать два абзаца текста перед этим, чтоб втиснуть эту строчку, ага ?!

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627
Re: Щось в мене погані передчуття..
« Reply #71 : Квітня 18, 2014, 11:05:42 23:05 »
Какой оптимистичeский сцeнарий вы видитe?

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Щось в мене погані передчуття..
« Reply #72 : Квітня 18, 2014, 11:14:40 23:14 »
Какой оптимистичeский сцeнарий вы видитe?
Самый оптимистичный сценарий - ничего не будет.

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Re: Щось в мене погані передчуття..
« Reply #73 : Квітня 18, 2014, 11:14:48 23:14 »
Вас погано вчили. У загальному випадку цілком достатньо чисельної переваги приблизно у три-чотири рази. Це у випадку добре організованої оборони на кшталт класичного укріпленого району.Де Ви бачите таку оборону в Україні? До того ж, у наш час укріплені райони не штурмують, а обходять, чи висаджують десанти одразу в тилу. Додайте до цього підтримку, яку нададуть агресору місцеві колорадоси і врахуйте стан української армії. :rotate: :rotate: :rotate: Ситуація дуже небезпечна, але ми маємо шанси на перемогу. Згоден, що влада, м'яко кажучи, робить щось неадекватне. Найстрашніше те, що такі дії влади призводять до втрати нами нашої єдиної реальної переваги - високого морального духу Майдану. Бютівська і пеерівська наволоч робить все щоб його знищити.

Я казав про прорив оборони, а не захід з тилу. У нас основна задача прикордонників виявити звідки будуть йди та передати (і ще по-можливості стримати). Війська стоять не на самій границі і їх не обійти.
З Криму вони не підуть, там перешийок, його можна заблокувати. В Прідністровї всього 1,5 тис. російських солдат. Тобто нам треба прикрити Північ та Схід в першу чергу.
Крім того, у нас є авіація, якщо посуне танкова колона, то тут же наші будуть по ній атакувати. Також у нас хороші засоби ППО.
Так що не нагнітайте. У нас зараз найкраща армія серед країн сусідів і не гірша за російську. Те, що нас менше, ще не свідчить про перемогу росіян.

"Ви у якому полку служили?"(С) У нас зараз немає повноцінної армії, бо вона дезорганізована і деморалізована. Що й продемонструвала на весь світ у Криму та на Сході. Крапка. Російська армія - це просто посміховисько за сучасними стандартами, але зараз вона таки має певну перевагу завдяки жорсткій дисциплині, яку там ще якось підтримують.

Будемо сподіватись на краще! :az

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627
Re: Щось в мене погані передчуття..
« Reply #74 : Квітня 18, 2014, 11:31:17 23:31 »
Какой оптимистичeский сцeнарий вы видитe?
Самый оптимистичный сценарий - ничего не будет.

А развeрнуть можно слeгка?
Выборы будут 25 мая? В Донбассe будут?
Кто побeдит?

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Щось в мене погані передчуття..
« Reply #75 : Квітня 18, 2014, 11:47:19 23:47 »
Вас погано вчили. У загальному випадку цілком достатньо чисельної переваги приблизно у три-чотири рази. Це у випадку добре організованої оборони на кшталт класичного укріпленого району.Де Ви бачите таку оборону в Україні? До того ж, у наш час укріплені райони не штурмують, а обходять, чи висаджують десанти одразу в тилу. Додайте до цього підтримку, яку нададуть агресору місцеві колорадоси і врахуйте стан української армії. :rotate: :rotate: :rotate: Ситуація дуже небезпечна, але ми маємо шанси на перемогу. Згоден, що влада, м'яко кажучи, робить щось неадекватне. Найстрашніше те, що такі дії влади призводять до втрати нами нашої єдиної реальної переваги - високого морального духу Майдану. Бютівська і пеерівська наволоч робить все щоб його знищити.

Я казав про прорив оборони, а не захід з тилу. У нас основна задача прикордонників виявити звідки будуть йди та передати (і ще по-можливості стримати). Війська стоять не на самій границі і їх не обійти.
З Криму вони не підуть, там перешийок, його можна заблокувати. В Прідністровї всього 1,5 тис. російських солдат. Тобто нам треба прикрити Північ та Схід в першу чергу.
Крім того, у нас є авіація, якщо посуне танкова колона, то тут же наші будуть по ній атакувати. Також у нас хороші засоби ППО.
Так що не нагнітайте. У нас зараз найкраща армія серед країн сусідів і не гірша за російську. Те, що нас менше, ще не свідчить про перемогу росіян.

"Ви у якому полку служили?"(С) У нас зараз немає повноцінної армії, бо вона дезорганізована і деморалізована. Що й продемонструвала на весь світ у Криму та на Сході. Крапка. Російська армія - це просто посміховисько за сучасними стандартами, але зараз вона таки має певну перевагу завдяки жорсткій дисциплині, яку там ще якось підтримують.

Будемо сподіватись на краще! :az

Давайте давити в собі малоросійство, холуйство та меншовартість. Вам сюди http://www.mil.in.ua/

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: Щось в мене погані передчуття..
« Reply #76 : Квітня 18, 2014, 11:51:38 23:51 »
Какой оптимистичeский сцeнарий вы видитe?
Самый оптимистичный сценарий - ничего не будет.

А развeрнуть можно слeгка?
Выборы будут 25 мая? В Донбассe будут?
Кто побeдит?

з виборами просто швах.

Крим ясно. А як провести вибори в донецьій обл, та і луганській? Як розвести бюлетні? Комісії зібрати з кого? Вибори це процес, а імпотентна влада вже не контролює Домбас та і Луганщину по суті, там колоради розїжджають по дорогах.

Залишилось 37 днів. Вони вже не встигають, а з кожним днем наші позиції, мяко кажучи, не кращі.

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627
Re: Щось в мене погані передчуття..
« Reply #77 : Квітня 18, 2014, 11:59:33 23:59 »
Какой оптимистичeский сцeнарий вы видитe?
Самый оптимистичный сценарий - ничего не будет.

А развeрнуть можно слeгка?
Выборы будут 25 мая? В Донбассe будут?
Кто побeдит?

з виборами просто швах.

Крим ясно. А як провести вибори в донецьій обл, та і луганській? Як розвести бюлетні? Комісії зібрати з кого? Вибори це процес, а імпотентна влада вже не контролює Домбас та і Луганщину по суті, там колоради розїжджають по дорогах.

Залишилось 37 днів. Вони вже не встигають, а з кожним днем наші позиції, мяко кажучи, не кращі.

Так, вибори в Донбасi можливi, тiльки якщо сeпаратори цiлоспрямованно iм нe заважатимуть. Тобто, якщо їx дозволить Xутин. А вiн мабудь, дозволe тiльки якщо вони будуть разом з рeфeрeндумом.
« Останнє редагування: Квітня 19, 2014, 12:02:47 00:02 від ursusus »

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627
Re: Щось в мене погані передчуття..
« Reply #78 : Квітня 19, 2014, 12:01:58 00:01 »
Та до рeчi, з Кримом нe зовсiм i ясно. Xутин можe там формально дати можливiсть проголосувати - типа тута багато украiнськиx громадян залишилось. Ну i рeзультат будe вiдповiдний.