Автор Тема: Почалися заклики.  (Прочитано 4213 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: Почалися заклики.
« Reply #60 : Липня 03, 2019, 11:30:30 11:30 »
авакян сегодня подсуетился и писульку кинул в ЦВК, мол, клюев не был и вообще в розыске шож вы питарасы его регистрируете (скан письма есть в сети). но шо характерно - про шария писульки нет...


в сети ... ))

https://mvs.gov.ua/ua/news/21965_Arsen_Avakov_napraviv_list_do_CVK_z_vimogoyu_vidstoroniti_Klyuva_vid_uchasti_u_viborah.htm


Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Почалися заклики.
« Reply #61 : Липня 03, 2019, 11:35:32 11:35 »

в сети ... ))

https://mvs.gov.ua/ua/news/21965_Arsen_Avakov_napraviv_list_do_CVK_z_vimogoyu_vidstoroniti_Klyuva_vid_uchasti_u_viborah.htm



Арсен "мєчєцца"..не знає..ким бути, або розумним, або красивим...Нічо. Такими темпами дуже скоро все стане на свої місця. Настане весна. Побачимо, хто де срав.

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: Почалися заклики.
« Reply #62 : Липня 03, 2019, 11:37:28 11:37 »
Стоїть охуєвший павлін в білій сорочці і золотих очочках. Прийшов на Майдан, як до себе додому. Щось там вийобується...

Я:
- Дядько, що ви тут робите?


ну ты молоток ... панамера подлохматил
а я не был, провтыкал, увы, такое
а зря ...

да и  про кацапа в лицо поведал мне бы кабс ))

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Почалися заклики.
« Reply #63 : Липня 03, 2019, 11:41:13 11:41 »


да и  про кацапа в лицо поведал мне бы кабс ))
надо же как удачно "провтыкал, увы, такое"(с)

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Почалися заклики.
« Reply #64 : Липня 03, 2019, 11:42:25 11:42 »
ну ты молоток ... панамера подлохматил
а я не был, провтыкал, увы, такое
а зря ...

да и  про кацапа в лицо поведал мне бы кабс ))

А він для мене ДЯДЬКО. Мені до сраки всі його регаліі. Вільні козаки в Україні завжди перед "інаугурацією" гетьманів на голову їм кізяки клали. Що б не ЗАБУВАЛИСЯ, ХТО вони. Звичайні люди, як і ми всі.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Почалися заклики.
« Reply #65 : Липня 03, 2019, 11:45:43 11:45 »
Якщо б розбушувався Кабс...це було б гірше. Бо він в півтора рази ширший за мене в плечах. Трошки менший за зрістом, але шкафіна ще той...Куб такий бетонний.  :smilie5:

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: Почалися заклики.
« Reply #66 : Липня 03, 2019, 11:45:52 11:45 »
надо же как удачно "провтыкал, увы, такое"(с)

проблемы ?)
ну так я не против же
и всегда только "за" )
я не торчу на форме сутками ...


Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Стать: Чоловіча
Re: Почалися заклики.
« Reply #67 : Липня 03, 2019, 11:54:43 11:54 »
Завтра під АП знову збираємося

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Почалися заклики.
« Reply #68 : Липня 03, 2019, 11:57:17 11:57 »
Завтра під АП знову збираємося

Час?

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Стать: Чоловіча
Re: Почалися заклики.
« Reply #69 : Липня 03, 2019, 12:39:16 12:39 »
19-00

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline Листок

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 217
  • Стать: Чоловіча
  • Крим це Україна
Re: Почалися заклики.
« Reply #71 : Липня 03, 2019, 02:33:52 14:33 »
Завтра (04-07-2019) під АП знову збираємося об 19-00. :Prapor2:
Головне - кінцевий результат

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Почалися заклики.
« Reply #72 : Липня 03, 2019, 03:50:28 15:50 »

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15875
Re: Почалися заклики.
« Reply #73 : Липня 03, 2019, 03:55:15 15:55 »
А хто що про це думає???

https://mobile.twitter.com/svecha62/status/1146399779087376386
Вони можуть російські заготовки використовувати але треба і досвід, нема досвіду - буде лажа. Може хочуть скомпрометувати агресивними діями сам протест але у наших умовах може не пройти, навпаки людей накрутять.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Почалися заклики.
« Reply #74 : Липня 03, 2019, 03:55:59 15:55 »
щас друган преЗЕдента все зарешает  popcorn2

и ведь уже через пару недель-месяц не будет Парубия, Климкина уже убрали, и эти гниды будут банковать вовсю...


Цитувати
Служба безопасности Украины начала проверку по запросу спикера Верховной Рады Андрея Парубия о пребывании Андрея Клюева, Анатолия Шария и Рената Кузьмина на территории нашей страны в течение последних пяти лет.
Об этом сообщает пресс-служба СБУ.

"Временно исполняющий обязанности председателя Службы безопасности Украины Иван Баканов собрал служебное совещание по запросу председателя Верховной Рады Украины Андрея Парубия о пребывании Андрея Клюева, Анатолия Шария и Рената Кузьмина на территории Украины в течение последних пяти лет. СБУ в пределах компетенции начала проверку соответствующих обстоятельств", - отмечается в сообщении.

В СБУ заверили, что уже сегодня уведомят Центральную избирательную комиссию о результатах.

"Это общественно чувствительный и очень важный вопрос, поэтому Служба уже сегодня сообщит ЦИК о результатах его обработки. Мы обязательно проинформируем общественность о содержании этих материалов", - сказано в сообщении.



Ранее сегодня спикер Верховной Рады Андрей Парубий заявил о недопустимости регистрации кандидатами в народные депутаты экс-главы АП Януковича Андрея Клюева и пророссийского пропагандиста Анатолия Шария.

"Как глава Верховной Рады Украины, обращаюсь с запросом в Генеральную прокуратуру, Службу безопасности Украины и Государственную пограничную службу с требованием немедленно предоставить ведомости относительно пребывания этих лиц на территории Украины, чтобы получить фактические доказательства. Это даст основания для ЦИК отменить решение о их регистрации", - отметил Парубий.
https://bykvu.com/bukvy/121495-sbu-nachala-proverku-po-klyuevu-shariyu-i-kuzminu

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15875
Re: Почалися заклики.
« Reply #75 : Липня 03, 2019, 03:58:28 15:58 »
 Цих не зареєструють, а інша шобла тихцем пройде.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Почалися заклики.
« Reply #76 : Липня 03, 2019, 05:07:02 17:07 »
 :fp2 :fp2 :fp2


Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Почалися заклики.
« Reply #77 : Липня 03, 2019, 05:07:21 17:07 »
Завтра (04-07-2019) під АП знову збираємося об 19-00. :Prapor2:

Шатати зелену жабу!!!
Шукайте нас з Гео :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline gremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 710
Re: Почалися заклики.
« Reply #78 : Липня 03, 2019, 07:28:14 19:28 »
Були з Кабсом.

Я поспілкувався з Садовим... :lol: Кабс бачив, як я з ним спілкувався і якими словами. Мабуть з Садовим так ніхто ще не говорив з часу, коли він в школу ходив.

Дякую вам, Гео!

Ця падла Садовий сказав моему знайомому похилого віку з Полтави, що Зеленський нормальний хлопець і за нього можна голосувати.
В результаті ця поважна людина, патріот України, до думки якої дослухаються, і сама голосувала за Зебіла і купу людей загітувала
👎


Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Почалися заклики.
« Reply #79 : Липня 03, 2019, 08:13:54 20:13 »
Жильцам от начальника ЖЕКа (с)


От, як я і казала, весь вчорашній мітинг скидають на Порошенка.
Читайте Богдана.


Голова Офісу президента Андрій Богдан заявив, що за організацією протестів проти реєстрації кандидатами в народі депутати Андрія Клюєва та Анатолія Шарія стоїть команда Петра Порошенка.
Про це він заявив журналістам у Торонто, повідомили "Українській правді" в Офісі президента Володимира Зеленського.
"Ексміністра економіки пана Порошенка та експершого віцепрем'єрміністра з питань економіки пана Клюєва поєднують роки спільної роботи в уряді. Тому вважаємо, що всі вимоги мітингувальників слід направити до керівництва однієї політичної партії, яка зацікавлена в дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні", – заявив Богдан.
"На сьогодні відбувається активізація аудиту та діяльності пана Порошенка і його оточення щодо розкрадання бюджетних коштів, привласнення державного майна, прийняття незаконних рішень та розпоряджень. І на меті проведення відповідних мітингів є все-таки відволікання уваги від цих розслідувань", – стверджує він. :smilie9:
Богдан також закликав Міністерство внутрішніх справ та Службу безпеки України надати інформацію про цю ситуацію. :lol:
"Звертаємося до пана Авакова та пана Баканова з проханням надати усю об’єктивну інформацію для можливості прийняття рішень щодо участі громадян України у виборчому процесі", – сказав він.
"Звертаємося до державних органів (із закликом) прийняти законне рішення, яке ґрунтується виключно на законах, а не на певних зацікавленостях тих чи інших особистостей", – додав Богдан.
"Просимо їх також надати об’єктивну законну оцінку факту побиття журналістів та факту закликів щодо силового захоплення влади", – завершив він.
https://www.pravda.com.ua/news/2019/07/3/7219939/


Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9377
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Почалися заклики.
« Reply #80 : Липня 03, 2019, 08:49:21 20:49 »
Жильцам от начальника ЖЕКа (с)


От, як я і казала, весь вчорашній мітинг скидають на Порошенка.
Читайте Богдана.


Голова Офісу президента Андрій Богдан заявив, що за організацією протестів проти реєстрації кандидатами в народі депутати Андрія Клюєва та Анатолія Шарія стоїть команда Петра Порошенка.
Про це він заявив журналістам у Торонто, повідомили "Українській правді" в Офісі президента Володимира Зеленського.
"Ексміністра економіки пана Порошенка та експершого віцепрем'єрміністра з питань економіки пана Клюєва поєднують роки спільної роботи в уряді. Тому вважаємо, що всі вимоги мітингувальників слід направити до керівництва однієї політичної партії, яка зацікавлена в дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні", – заявив Богдан.
"На сьогодні відбувається активізація аудиту та діяльності пана Порошенка і його оточення щодо розкрадання бюджетних коштів, привласнення державного майна, прийняття незаконних рішень та розпоряджень. І на меті проведення відповідних мітингів є все-таки відволікання уваги від цих розслідувань", – стверджує він. :smilie9:
Богдан також закликав Міністерство внутрішніх справ та Службу безпеки України надати інформацію про цю ситуацію. :lol:
"Звертаємося до пана Авакова та пана Баканова з проханням надати усю об’єктивну інформацію для можливості прийняття рішень щодо участі громадян України у виборчому процесі", – сказав він.
"Звертаємося до державних органів (із закликом) прийняти законне рішення, яке ґрунтується виключно на законах, а не на певних зацікавленостях тих чи інших особистостей", – додав Богдан.
"Просимо їх також надати об’єктивну законну оцінку факту побиття журналістів та факту закликів щодо силового захоплення влади", – завершив він.
https://www.pravda.com.ua/news/2019/07/3/7219939/

От падлюка...треба десь заявити, що за всім свавіллям та провалами в політиці  стоїть команда Януковича.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9377
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Почалися заклики.
« Reply #81 : Липня 03, 2019, 08:51:04 20:51 »
Рано. Сегодня рано. Осенью настанет время.

Ніщо не відбувається рано, ніщо не відбувається пізно, все відбувається вчасно.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26986
Re: Почалися заклики.
« Reply #82 : Липня 03, 2019, 08:53:15 20:53 »
Стоїть охуєвший павлін в білій сорочці і золотих очочках. Прийшов на Майдан, як до себе додому. Щось там вийобується...

Я:
- Дядько, що ви тут робите?
Він:
- Хто там мені питання якесь хотів задати?

Я охуєл від цього тону. Пробиваюсь через натовп і пру прямо на нього, як носорог. Мєнти підійшли до Садового ближче. Народ аж замовк. Я пру на нього, зупиняюсь в полутора метрах і кажу: :gigi:

 - Я ще раз повторюю. Дядько, що ви тут робите?
- Що значить що?
- Чого ви на Майдан прийшли, якщо ВИ Зєлєнського до влади привели? ВИ! А, дядько?
- Я?
- А хто йому у Львові всіляку підтримку влаштував, не ВИ?
- Я тут, як громадянин! Не маю право?
- Як громадянин, маєте! Але, якщо б у ВАС була совість, дядько...ви б сюди ніколи не прийшли!
- В мене є совість.
- У вас нема совісті, ясно?

І він чухнув куди подалі. А там його вже інші чекали...Почали кричати "мусорщік".

Мусю прогнали. Стоял одіноко, акі тополь в полє в 100 метрах поодаль. Один. Пиздів по телефону, нікому не потрібний.

 :gigi:

А мог бы и просто в глаз дать  :super:

 :Razom:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19215
Re: Почалися заклики.
« Reply #83 : Липня 03, 2019, 08:54:21 20:54 »

Голова Офісу президента Андрій Богдан заявив, що за організацією протестів проти реєстрації кандидатами в народі депутати Андрія Клюєва та Анатолія Шарія стоїть команда Петра Порошенка.

Ашотакоє? Не можна? А з яких хуїв конкретно?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Почалися заклики.
« Reply #84 : Липня 03, 2019, 09:30:14 21:30 »
Жильцам от начальника ЖЕКа (с)


От, як я і казала, весь вчорашній мітинг скидають на Порошенка.
Читайте Богдана.


Голова Офісу президента Андрій Богдан заявив, що за організацією протестів проти реєстрації кандидатами в народі депутати Андрія Клюєва та Анатолія Шарія стоїть команда Петра Порошенка.
Про це він заявив журналістам у Торонто, повідомили "Українській правді" в Офісі президента Володимира Зеленського.
"Ексміністра економіки пана Порошенка та експершого віцепрем'єрміністра з питань економіки пана Клюєва поєднують роки спільної роботи в уряді. Тому вважаємо, що всі вимоги мітингувальників слід направити до керівництва однієї політичної партії, яка зацікавлена в дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні", – заявив Богдан.
"На сьогодні відбувається активізація аудиту та діяльності пана Порошенка і його оточення щодо розкрадання бюджетних коштів, привласнення державного майна, прийняття незаконних рішень та розпоряджень. І на меті проведення відповідних мітингів є все-таки відволікання уваги від цих розслідувань", – стверджує він. :smilie9:
Богдан також закликав Міністерство внутрішніх справ та Службу безпеки України надати інформацію про цю ситуацію. :lol:
"Звертаємося до пана Авакова та пана Баканова з проханням надати усю об’єктивну інформацію для можливості прийняття рішень щодо участі громадян України у виборчому процесі", – сказав він.
"Звертаємося до державних органів (із закликом) прийняти законне рішення, яке ґрунтується виключно на законах, а не на певних зацікавленостях тих чи інших особистостей", – додав Богдан.
"Просимо їх також надати об’єктивну законну оцінку факту побиття журналістів та факту закликів щодо силового захоплення влади", – завершив він.
https://www.pravda.com.ua/news/2019/07/3/7219939/
Якщо не пормиляюсь, то цього Богдана Танька Мантян звинувачувала в педофілії? А за новим законом за це йому хімічна кастрація світить.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Почалися заклики.
« Reply #85 : Липня 03, 2019, 09:37:33 21:37 »
Якщо не пормиляюсь, то цього Богдана Танька Мантян звинувачувала в педофілії? А за новим законом за це йому хімічна кастрація світить.

Ні, то інший. Макакій
Mocsia delenda est

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Почалися заклики.
« Reply #86 : Липня 03, 2019, 09:39:06 21:39 »
Ні, то інший. Макакій
Шкода. А може можна їх обох каструвати?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Почалися заклики.
« Reply #87 : Липня 03, 2019, 11:29:55 23:29 »
Голосу там не було чути. Але він швиденько примазався :smiley23:

https://mobile.twitter.com/PrytSLU/status/1146510269474050048

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Почалися заклики.
« Reply #88 : Липня 04, 2019, 12:48:45 00:48 »


Голова Офісу президента Андрій Богдан заявив, що за організацією протестів проти реєстрації кандидатами в народі депутати Андрія Клюєва та Анатолія Шарія стоїть команда Петра Порошенка.


Значит отличная команда , а должно было по идее стоять стадо баранов малообразованного криворогого карлика .Но то стадо баранов , а у Порошенко команда.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Почалися заклики.
« Reply #89 : Липня 04, 2019, 01:05:09 01:05 »
Хто завтра (точніше вже сьогодні) збирається бути?
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos