Автор Тема: "Це помста тих, на кого вам начхати."  (Прочитано 780 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
"Це помста тих, на кого вам начхати."
« : Липня 22, 2019, 10:28:16 22:28 »

Печене яблуко зеленського
‏ @03Ewac

Хочете думку маркетолога-культуролога? Перемогу отримали: 1) підкуп. У нас люди достатньо чесні, і якщо узяли 500 гривень, або лише комплімент, то відпрацюють чесно.2) заздрість. Півукраїни жителі сіл. Щє 30-35% жителі маленьких міст. А ви у мережах вихваляється закордонами,
12:55 PM - 22 Jul 2019

Безвізами, скляними  мостами, асфальтами, заторами, зпл, новими пам'ятниками для селфі, революціями, цілодобовими супермаркетами. А нам сірим і селфі ніде зробити, і нас це злить. У нас не можуть усі селфі бути біля дуба. Ми не можемо їздити на моноклесі, бо у нас немає
1 reply 0 retweets 0 likes
Печене яблуко зеленського
‏ @03Ewac
1h1 hour ago

покриття. Супермаркети? Це що? У нас так називають звичайні, вузконаправлені  магазини, які працюють до 17:00. Після - вже ніч. Вуличне освітлення? А це що? У нас гірлянду на новий рік не включають. Європа? Корови не відпускають.
1 reply 0 retweets 0 likes
Печене яблуко зеленського
‏ @03Ewac
1h1 hour ago

4g? Та у нас щє ніякого інтернету не було, а мобільний тут -сльози.Так що це помста наша вам за життя, яким ми не можемо жити. Гройсман рекламував децентралізацію, а її немає. Бо життя як було лише у центрі, так і є. І соцмережі нам дають це зрозуміти.
1 reply 0 retweets 0 likes
Печене яблуко зеленського
‏ @03Ewac
1h1 hour ago

"у нас порядній дівчині окрім як заміж і вийти нікуди", тому на аватарках у нас завжди буде фото з весілля, і це апогей, найкраще з того, що можна поставити на аватарку... На все життя.
Коли нас пиздять жодна газета не підтягнеться, кожна каже, ми про село не пишемо. Жодна

1 reply 0 retweets 1 like
Печене яблуко зеленського
‏ @03Ewac
1h1 hour ago

поліція не вступиться. Люди пробують щось вирішувати, але усіх залякують, палять машини і ті. І вас це теж не цікавить. Скільки я пробував у фейсбуці підняти людей київських на те що знову активіста десь повісили - 0 реакції. Ви байдужі до України маленьких міст і сіл
1 reply 0 retweets 0 likes
Печене яблуко зеленського
‏ @03Ewac
1h1 hour ago

Але для вас архіважливо, щоб жовтий будинок серед сірих, на вулиці Київа не вибирався з суцільного ансамблю. Капіто?
Я то голосував за Пороха, але я знаю своє оточення

1 reply 0 retweets 0 likes
Печене яблуко зеленського
‏ @03Ewac
1h1 hour ago

Це помста тих, на кого вам начхати.
1 reply 0 retweets 0 likes
Печене яблуко зеленського
‏ @03Ewac
8m8 minutes ago

If you are going through hell, keep going.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20819
Re: "Це помста тих, на кого вам начхати."
« Reply #1 : Липня 22, 2019, 10:30:48 22:30 »
им самим на себя насрать
ждут доброго царя дебилы

типа бля в штатах нет депрессивных районов откуда люди уезжают на заработки по ньюйоркам и майаи

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
Re: "Це помста тих, на кого вам начхати."
« Reply #2 : Липня 22, 2019, 10:33:30 22:33 »
Це симбіоз тінейджерів та пенсіонерів закоханих в шлюбного політичного афериста, який у них живе в екрані смартфону чи дибіляторі...

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27022
Re: "Це помста тих, на кого вам начхати."
« Reply #3 : Липня 22, 2019, 10:34:05 22:34 »
им самим на себя насрать
ждут доброго царя дебилы

типа бля в штатах нет депрессивных районов откуда люди уезжают на заработки по ньюйоркам и майаи

 :smiley24:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: "Це помста тих, на кого вам начхати."
« Reply #4 : Липня 22, 2019, 10:34:19 22:34 »
Це симбіоз тінейджерів та пенсіонерів закоханих в шлюбного політичного афериста, який у них живе в екрані смартфону чи дибіляторі...
:smiley24: Голосували за ящiк - отримають... лакшину на вуха...

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15900
Re: "Це помста тих, на кого вам начхати."
« Reply #5 : Липня 22, 2019, 10:34:34 22:34 »
 Хто сам на себе начхав, а в іншому так. На виборах був спостерігач від одного нардепа, через нього гроші вирішували на воду, дорогу і т.д. і всеодно його прокинули, проголосували за Зелень, за варягів і не вперше. Інфантильні ідіоти, негри Європи.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20819
Re: "Це помста тих, на кого вам начхати."
« Reply #6 : Липня 22, 2019, 10:34:38 22:34 »
Це симбіоз тінейджерів та пенсіонерів закоханих в шлюбного політичного афериста, який у них живе в екрані смартфону чи дибіляторі...

согласен


Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20819
Re: "Це помста тих, на кого вам начхати."
« Reply #7 : Липня 22, 2019, 10:35:28 22:35 »
Хто сам на себе начхав, а в іншому так. На виборах був спостерігач від одного нардепа, через нього гроші вирішували на воду, дорогу і т.д. і всеодно його прокинули, проголосували за Зелень, за варягів і не вперше. Інфантильні ідіоти, негри Європи.


есть простое и емкое слово
хохлобыдло

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15900
Re: "Це помста тих, на кого вам начхати."
« Reply #8 : Липня 22, 2019, 10:41:21 22:41 »

есть простое и емкое слово
хохлобыдло
У нас останні два-три роки купа бабла вливалося в село, асфальту скільки поклали і неабияк , а якісно, зі школи тільки зовні встигли ляльку зробити. І що тепер? На що ці підари проміняли це все? Що ці дебіли думають отримати? От що? Хуй в сраку? Хуй  в сраку і отримають, і себе ж не обвинуватять у власній тупості, знову хтось буде винен.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19230
Re: "Це помста тих, на кого вам начхати."
« Reply #9 : Липня 22, 2019, 10:42:59 22:42 »
У нас останні два-три роки купа бабла вливалося в село, асфальту скільки поклали і неабияк , а якісно, зі школи тільки зовні встигли ляльку зробити. І що тепер? На що ці підари проміняли це все? Що ці дебіли думають отримати? От що?

"Сліпа дівчинка і тазик вареників"  :weep:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20819
Re: "Це помста тих, на кого вам начхати."
« Reply #10 : Липня 22, 2019, 10:46:24 22:46 »
У нас останні два-три роки купа бабла вливалося в село, асфальту скільки поклали і неабияк , а якісно, зі школи тільки зовні встигли ляльку зробити. І що тепер? На що ці підари проміняли це все? Що ці дебіли думають отримати? От що? Хуй в сраку? Хуй  в сраку і отримають, і себе ж не обвинуватять у власній тупості, знову хтось буде винен.

зря порох для быдла это делал
надо было концетрировать бабло, гасить каналы и скупать клоунов
прошел на второй срок в первом туре

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15900
Re: "Це помста тих, на кого вам начхати."
« Reply #11 : Липня 22, 2019, 10:52:30 22:52 »
"Сліпа дівчинка і тазик вареників"  :weep:
Наводив тут вже діалоги
 -За кого будеш голосувати?
 -За Зеленського.
 -Ти ж розумієш, що він бреше?
 -Так.
 Її чоловік:"Що мені дав безвіз, якщо в мене нема грошей поїхати за кордон. Навіщо мені Томос, я невіруючий."
 Вчора, до речі, першим виборцем була вонюча алкоголіка, яка, мабуть, і ночувала під ДВК - за Зелю.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15900
Re: "Це помста тих, на кого вам начхати."
« Reply #12 : Липня 22, 2019, 10:54:44 22:54 »
зря порох для быдла это делал
надо было концетрировать бабло, гасить каналы и скупать клоунов
прошел на второй срок в первом туре
Не було у Пороха гарних кроків, він і так дивом п'ять років протримався.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9421
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: "Це помста тих, на кого вам начхати."
« Reply #13 : Липня 22, 2019, 11:17:11 23:17 »
Нічого на них не начхати. Я досить довго пробувала змінити ситуацію зі своїми родичами на краще, що зі старшими, що з молодим поколінням - марно. Пропонувала їм свої варіанти, як краще влаштувати життя - не хочуть щось міняти, але жити добре, звичайно що хочуть. До молодшого покоління лише зараз почало доходити, що вони втратили свої шанси - але думають, що вже пізно щось міняти.
Це система мислення така,совкова,стан якогось болота. З якого не мають бажання вилазити. Хоча можливості щось змінити є й нині і навіть у себе в провінції.
Врешті, я зрозуміла, що допоки до них не дійде, що лише від них все залежить в житті, нічого не зміниться.
« Останнє редагування: Липня 22, 2019, 11:25:58 23:25 від Lina »

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20819
Re: "Це помста тих, на кого вам начхати."
« Reply #14 : Липня 22, 2019, 11:21:29 23:21 »
Ірина Фаріон:
"Прокидаюся після ПЕРЕМОЖНОЇ поразки. Телефонує Лариса Ніцой. Обмінюємося враженнями. Яке це щастя, коли тебе б’ють раби, а не вільні люди. Чую, вона слова чимось заїдає"

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: "Це помста тих, на кого вам начхати."
« Reply #15 : Липня 22, 2019, 11:23:47 23:23 »
У мене  якесь особливе село де нема проблем з інтернетом (три провайдери на вибір + 4G)? Де магазинів штук десять і усі до 23.00, а влітку цілодобово.  Де гавновозка приїздить яму  відкатати з терміналом у водія для розрахунку карткой. Де останні чотири роки десь з четвертої ранку спати не можна бо не залишилося човників котрі на рибалку на веслах йдуть. Усі "зубожилі" на човники японські мотори попричепляли і шумно йдуть повз будинок. А потім вертаються і у чергу стають шоб того човника автівкою витягнути. У всьому селі повністю водогін змінили і тепер вода є завжди. Ні де нічого ні рветься і не тече.  Когось знайти на роботу дуже важко бо нема дурних краще у Польшу поїдемо без проблем бо безвіз.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27022
Re: "Це помста тих, на кого вам начхати."
« Reply #16 : Липня 22, 2019, 11:25:11 23:25 »
Нічого на них не начхати. Я досить довго робувала змінити ситуацію зі своїми родичами на краще, що зі старшими, що з молодим поколінням - марно. Пропонувала їм свої варіанти, як краще влаштувати життя - не хочуть щось міняти, але жити добре, звичайно що хочуть. До молодшого покоління лише зараз почало доходити, що вони втратили свої шанси - але думають, що вже пізно щось міняти.
Це система мислення така,совкова,стан якогось болота. З якого не мають бажання вилазити. Хоча можливості щось змінити є й нині і навіть у себе в провінції.
Врешті, я зрозуміла, що допоки до них не дійде, що лише від них все залежить в житті, нічого не зміниться.

Я уже давно понял что каждый имеет в жизни именно то что хочет. Раз люди так живут значит именно так они жить и хотят. У нас не кастовое и даже не сословное общество. Ноги в руки и вперед

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15900
Re: "Це помста тих, на кого вам начхати."
« Reply #17 : Липня 22, 2019, 11:26:35 23:26 »
У мене  якесь особливе село де нема проблем з інтернетом (три провайдери на вибір + 4G)? Де магазинів штук десять і усі до 23.00, а влітку цілодобово.  Де гавновозка приїздить яму  відкатати з терміналом у водія для розрахунку карткой. Де останні чотири роки десь з четвертої ранку спати не можна бо не залишилося човників котрі на рибалку на веслах йдуть. Усі "зубожилі" на човники японські мотори попричепляли і шумно йдуть повз будинок. А потім вертаються і у чергу стають шоб того човника автівкою витягнути. У всьому селі повністю водогін змінили і тепер вода є завжди. Ні де нічого ні рветься і не тече.  Когось знайти на роботу дуже важко бо нема дурних краще у Польшу поїдемо без проблем бо безвіз.
І проголосували за Зелень

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19230
Re: "Це помста тих, на кого вам начхати."
« Reply #18 : Липня 22, 2019, 11:27:10 23:27 »
У мене  якесь особливе село де нема проблем з інтернетом (три провайдери на вибір + 4G)? Де магазинів штук десять і усі до 23.00, а влітку цілодобово.  Де гавновозка приїздить яму  відкатати з терміналом у водія для розрахунку карткой. Де останні чотири роки десь з четвертої ранку спати не можна бо не залишилося човників котрі на рибалку на веслах йдуть. Усі "зубожилі" на човники японські мотори попричепляли і шумно йдуть повз будинок. А потім вертаються і у чергу стають шоб того човника автівкою витягнути. У всьому селі повністю водогін змінили і тепер вода є завжди. Ні де нічого ні рветься і не тече.  Когось знайти на роботу дуже важко бо нема дурних краще у Польшу поїдемо без проблем бо безвіз.

"Так жить ніззя!". Блядь, це ж навіть гірше, ніж у самих забитих бушменских становищах Африки....  :weep:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15900
Re: "Це помста тих, на кого вам начхати."
« Reply #19 : Липня 22, 2019, 11:27:56 23:27 »
Ірина Фаріон:
"Прокидаюся після ПЕРЕМОЖНОЇ поразки. Телефонує Лариса Ніцой. Обмінюємося враженнями. Яке це щастя, коли тебе б’ють раби, а не вільні люди. Чую, вона слова чимось заїдає"
Я цю радість в свою гілочку заберу, до пари Славіку

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: "Це помста тих, на кого вам начхати."
« Reply #20 : Липня 23, 2019, 02:39:37 02:39 »
Нічого на них не начхати. Я досить довго пробувала змінити ситуацію зі своїми родичами на краще, що зі старшими, що з молодим поколінням - марно. Пропонувала їм свої варіанти, як краще влаштувати життя - не хочуть щось міняти, але жити добре, звичайно що хочуть. До молодшого покоління лише зараз почало доходити, що вони втратили свої шанси - але думають, що вже пізно щось міняти.
Це система мислення така,совкова,стан якогось болота. З якого не мають бажання вилазити. Хоча можливості щось змінити є й нині і навіть у себе в провінції.
Врешті, я зрозуміла, що допоки до них не дійде, що лише від них все залежить в житті, нічого не зміниться.
:smiley24:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: "Це помста тих, на кого вам начхати."
« Reply #21 : Липня 23, 2019, 05:25:05 05:25 »
Та нормально люди живуть в селі. Хто хоче. Ми були у тому числі на моїй малій батьківщині - у селі, де я народилася, де народилися мої мама та тато. Села дуже старі. То там такі хатищі, з спутниковими антенами, джипами, все у квітах, причому десь виписаних (бо нетрадиційних). Народ з мобілками, вайфаєм. Ну не у всіх, але більшість чисто зовнішньо живе зажиточно.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19230
Re: "Це помста тих, на кого вам начхати."
« Reply #22 : Липня 23, 2019, 05:39:39 05:39 »
Та нормально люди живуть в селі. Хто хоче. Ми були у тому числі на моїй малій батьківщині - у селі, де я народилася, де народилися мої мама та тато. Села дуже старі. То там такі хатищі, з спутниковими антенами, джипами, все у квітах, причому десь виписаних (бо нетрадиційних). Народ з мобілками, вайфаєм. Ну не у всіх, але більшість чисто зовнішньо живе зажиточно.

А спитаєш, як життя - плачуть, стогнуть і ремствують, що "не можуть опалюватись".  :weep:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: "Це помста тих, на кого вам начхати."
« Reply #23 : Липня 23, 2019, 05:53:40 05:53 »
А спитаєш, як життя - плачуть, стогнуть і ремствують, що "не можуть опалюватись".  :weep:

Що є, то є.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14494
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: "Це помста тих, на кого вам начхати."
« Reply #24 : Липня 23, 2019, 06:13:40 06:13 »
От тепер нехай ті, на кого мені начхати(насправді - насрати!), на власній шкурі відчують , що таке ціна власного рішення. :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
Re: "Це помста тих, на кого вам начхати."
« Reply #25 : Липня 23, 2019, 07:31:57 07:31 »
Вакарчук: чому я не гастролюю по Росії, а іншим можна?  :lol:

"Держава часто не хоче брати на себе відповідальність за багато речей, а тому залишається відкритим питання, скажімо так, моральної відповідальності людей. Наприклад, чому одні люди принципово не їздять на гастролі в країну-агресор, а інші - навпаки - активно гастролюють в Росії", - сказав Вакарчук, додавши, що Україна дуже страждає від політики подвійних стандартів.

Лідер політичної партії "Голос" Святослав Вакарчук вважає, що Верховна Рада повинна прийняти закон, який би чітко регламентував відносини між Україною і Росією у всіх сферах.

https://www.pravda.com.ua/news/2019/07/23/7221651/