Автор Тема: Харківські совки тікають у Львів  (Прочитано 6729 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #30 : Квітня 18, 2014, 11:20:51 23:20 »
Щось я нe розумeм, так що, прави донбасята, коли кажуть, що у Львовi нe можна розмовляти росiйскою?
А бити будуть?  :smiley25:

У Галичині не схвалюється взагалі не вживати української, хоча бити за це не будуть - знаю екземплярів, які роблять так все життя. Все наша українська толерантність і поступливість. Але масових симпатій така людина не здобуде.

Ну, бeз масових симпатій жити можна. А ось бeз працi в IT важкувато будe :)

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #31 : Квітня 18, 2014, 11:30:49 23:30 »
Щось я нe розумeм, так що, прави донбасята, коли кажуть, що у Львовi нe можна розмовляти росiйскою?
А бити будуть?  :smiley25:

У Галичині не схвалюється взагалі не вживати української, хоча бити за це не будуть - знаю екземплярів, які роблять так все життя. Все наша українська толерантність і поступливість. Але масових симпатій така людина не здобуде.

Ну, бeз масових симпатій жити можна. А ось бeз працi в IT важкувато будe :)
Без масових симпатій і психологічного комфорту для місцевих з новими кадрами для ІТ будуть проблеми. Я так розумію, що діваха не харківські кадри збирається експлуатувати.

А щодо європейської України, то подивимось на європейську Польщу: там всяких "інородців, жидів та басурман" ((с) він же) в різних кольорах до дідька, на кожному кроці турецькі донер-кебаби і в'єтнамські бари, але жоден не дозволить собі відмовитись від спілкування польською. Тому не треба нас переконувати, що "повинні ми любить всіх під@расів, злодіів, убивць, бо кожен з них - народ, всі баганосці".

ПиСи. Проти російської нічого не маю, але узкої манії величі і хамства не терплю.

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #32 : Квітня 18, 2014, 11:36:36 23:36 »
До речі, найшвидше в Одесі чи Києві русифікуються галичани.


якби не галичани з їхньою готовністю  не розмовляти українською при першій же можливості то київ і одеса  давно  би були україномовними...  кілька раз спостерігав ситуація - банкет на загальноукраїнській конференції яка відбувається на сході чи в центрі. Львівяни падлюки  какають по коцапськи із страшним акцентом  а східняки,в тому числі кримські і донецькі,  всі намагаються розмовляти українською.

 :Sho_za:
років 7 тому ми з козаками на Графській пристані в Сєвасі співали стрілецькі і повстанські пісні. І знаходились місцеві бажаючі підспівувати!

з.і. З Юрком Наумком я був на Майдані
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #33 : Квітня 18, 2014, 11:53:15 23:53 »
Щось я нe розумeм, так що, прави донбасята, коли кажуть, що у Львовi нe можна розмовляти росiйскою?
А бити будуть?  :smiley25:

Я, інколи буваючи у Львові, часто звертаюся до людей на російській, лише для того щоб вивчити їх реакцію. Ніколи ніяких проблем.
Якось був у "Криївці", теж говорив на російській. Спитали, чи москаль - я, нариваючись, гордо відповів "я русский". Але все одно нагодували  :smilie1: 

ПС
Правда сказали, що пельменів у них нема.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #34 : Квітня 18, 2014, 11:56:23 23:56 »
Я, інколи буваючи у Львові, часто звертаюся до людей на російській, лише для того щоб вивчити їх реакцію. Ніколи ніяких проблем.
Якось був у "Криївці", теж говорив на російській. Спитали, чи москаль - я, нариваючись, гордо відповів "я русский". Але все одно нагодували  :smilie1: 

ПС
Правда сказали, що пельменів у них нема.

МИрон -Олег Царьов?  :Ganba:

Offline garri

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 371
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #35 : Квітня 19, 2014, 12:00:42 00:00 »
якось пох
гоовне, щоб людина була не підкацапською падлюкою, яка ненавидить країну в якій живе
а на якій мові, то не основне
впевнений, що вона швидко змінить думку і через півроку вже говоритиме українською

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #36 : Квітня 19, 2014, 12:04:36 00:04 »
а я на западную тикать не буду.

и объясню почему.

потому что там мне будут не рады.

и не только из-за языка. язык - это мелочь. я и на украинском могу разговаривать.

просто я там буду чужим. будут меня упрекать, что не защищал восточные рубежи, будут упрекать харьковскими колорадами, которых я не остановил  и т.д.

я чужой для Львова и др. западных городов.

зато я свой здесь. и здесь я останусь. и буду мочить ватников.

а если буду сваливать, то только за границу. западная может стать для меня только ступенью для разгона  :smiley16:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #37 : Квітня 19, 2014, 12:09:07 00:09 »
Щось я нe розумeм, так що, прави донбасята, коли кажуть, що у Львовi нe можна розмовляти росiйскою?
А бити будуть?  :smiley25:

У Галичині не схвалюється взагалі не вживати української, хоча бити за це не будуть - знаю екземплярів, які роблять так все життя. Все наша українська толерантність і поступливість. Але масових симпатій така людина не здобуде.

Ну, бeз масових симпатій жити можна. А ось бeз працi в IT важкувато будe :)
Без масових симпатій і психологічного комфорту для місцевих з новими кадрами для ІТ будуть проблеми. Я так розумію, що діваха не харківські кадри збирається експлуатувати.

А щодо європейської України, то подивимось на європейську Польщу: там всяких "інородців, жидів та басурман" ((с) він же) в різних кольорах до дідька, на кожному кроці турецькі донер-кебаби і в'єтнамські бари, але жоден не дозволить собі відмовитись від спілкування польською. Тому не треба нас переконувати, що "повинні ми любить всіх під@расів, злодіів, убивць, бо кожен з них - народ, всі баганосці".

ПиСи. Проти російської нічого не маю, але узкої манії величі і хамства не терплю.

Спілкувався англiйскою у Польщi - нiчо так. Алe ж то я транзiтом, звичайно.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #38 : Квітня 19, 2014, 12:19:52 00:19 »
Вона у Львові швидко перейде на українську. З принципу розмовляти тут російською у неї не вийде. Власне, якщо вона демонстративно буде представляти це як принцип. До такої позиції львів"яни дуже нетолерантні.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #39 : Квітня 19, 2014, 12:21:26 00:21 »
А чого це харківські айтішники у Львів тікають? Щось знають? Харків, таки, будуть зливати?
А чому лише айтішники? Чи вже багато бігуть?

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #40 : Квітня 19, 2014, 12:24:30 00:24 »
Цитувати
Спілкувався англiйскою у Польщi - нiчо так. Алe ж то я транзiтом, звичайно.

Нє, і у Львові, гадаю, в нормальних місцях спрацювала б і англійська, і російська. Але у Польщі турок за стойкою починає звертатись до клієнта не з англійської чи турецької, а з польської. А далі - як душа забажає, за спільною згодою.

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #41 : Квітня 19, 2014, 12:25:39 00:25 »
Щось я нe розумeм, так що, прави донбасята, коли кажуть, що у Львовi нe можна розмовляти росiйскою?
А бити будуть?  :smiley25:

У СЛОВ'ЯНСЬКУ ОГОЛОСИЛИ "ПОЛЮВАННЯ" НА УКРАЇНОМОВНИХ
П'ятниця, 18 квітня 2014, 22:04
Версія для друку Коментарі0

Сепаратисти в Слов'янську оголосили полювання на людей, які говорять українською.

Про це заявив лідер сепаратистів Слов'янська В'ячеслав Пономарьов.

Він попросив місцевих жителів повідомляти "народній дружині" про всі підозрілі особистості в місті, "особливо тих, які розмовляють українською мовою", повідомляє кореспондент "Української правди" з місця події.

Пономарьов також пообіцяв, що в місцевих ЗМІ опублікують телефонний номер для повідомлень про "підозрілих особистостей".

Крім того, Пономарьов заявив, що в місті заборонені опозиційні політичні сили - "Удар", "Свобода", "Батьківщина" – та агітація за них.

http://www.pravda.com.ua/news/2014/04/18/7022999/


хочешь сказать, что ты такой же ****, как этот Пономарев?

Offline YW

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 52
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #42 : Квітня 19, 2014, 12:35:50 00:35 »
if you are in IT, speak English.

Offline BOB.K

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 407
  • Українська нац. ідея: Bід'їбіться від нас! (c)ЛП
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #43 : Квітня 19, 2014, 12:42:24 00:42 »
ТС, приймаючи до уваги, що у Львові біля 10% російськомовних (а може і більше) не бачу ніякої проблеми.

І взагалі, якщо ми хочемо в Європу, варто дотримуватися європейської хартії про мови.

Ну Мироне, розкажи нам яким чином мовна хартія дозволяє єзигомовному бикувати на тему "ну чьо вийопуєшся, ти ж панімаєш па-русскі"?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33118
  • Стать: Чоловіча
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #44 : Квітня 19, 2014, 12:45:38 00:45 »
Панове критики, якщо вам потрібна русскойазичнайа Украіна, то чому б просто не приєднати її дор Москви?
Бо наявність русскойазичних граждан однозначно буде приводом для приєднання, яке зробить Москва рано чи пізно. Незалежно від їхнього бажання.

“Хулі не ясно?“ (Л. Подеревянський)

Шановний, якщо хочете європейської України - то звикайте до того, що будуть тут і польськоязичні, і німецькоязичні, і багато з них будуть між собою спілкуватися англійською... "Яка розумная цьому альтернатива?" (Він же)

'Узнаю брата Колю' юлька vulgaris.  :gigi:

Справа йде не про те, що погано знати і спілкуватись багатьма мовами. Справа йде про те, щоб дехто не вийобувався на 'рускам ізике'.

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #45 : Квітня 21, 2014, 08:42:12 08:42 »
ТС, приймаючи до уваги, що у Львові біля 10% російськомовних (а може і більше) не бачу ніякої проблеми.

І взагалі, якщо ми хочемо в Європу, варто дотримуватися європейської хартії про мови.

Ну Мироне, розкажи нам яким чином мовна хартія дозволяє єзигомовному бикувати на тему "ну чьо вийопуєшся, ти ж панімаєш па-русскі"?

Бикувати можна на любій мові. До чого тут хартія?

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #46 : Квітня 21, 2014, 08:57:36 08:57 »
На мою думку, фаріоно-патріотам варто змиритися з білінгвізмом українського соціуму
Mocsia delenda est

Offline аспирин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 775
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #47 : Квітня 21, 2014, 09:26:13 09:26 »
Если говорить во Львове на суржике донбасского разлива, это будет восприниматься лучше, чем русский или хуже?
Именно "свободное владение суржиком" (говорил только на нем до 17 лет) мешает бегло говорить на правильном украинском, хотя с письмом и восприятием на слух нет никаких проблем - ловил себя на том, что не мог вспомнить на каком языке была озвучка фильма.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #48 : Квітня 21, 2014, 09:34:11 09:34 »
Если говорить во Львове на суржике донбасского разлива, это будет восприниматься лучше, чем русский или хуже?
Нормально буде і так, і так, якщо не перетворювати це в демонстрацію "нах мне не нужна ваша бендеровская мова", тобто не відмовлятись від української зовсім.
Цитувати
Именно "свободное владение суржиком" (говорил только на нем до 17 лет) мешает бегло говорить на правильном украинском, хотя с письмом и восприятием на слух нет никаких проблем - ловил себя на том, что не мог вспомнить на каком языке была озвучка фильма.
"Свободное владение суржиком" дозволяє ЧУТИ особливості і нюанси української, а це гарна основа для пристойного володіння мовою, якщо є таке бажання.   

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #49 : Квітня 21, 2014, 09:50:47 09:50 »
На мою думку, фаріоно-патріотам варто змиритися з білінгвізмом українського соціуму
Нельзя. За нами узкий мир. Ему больше ничего и не нужно.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #50 : Квітня 21, 2014, 10:12:38 10:12 »
В   Україні повинні бути  дві офіційні мови : українська і англійська.. Англійська-для спілкування з усім світом.

Offline lab

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 184
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #51 : Квітня 21, 2014, 10:19:09 10:19 »
тут питання не мови, а самоповаги
жити на Україні і говорити чужою мовою, то є рабська сутність і неповага до народу який тут живе з прадавніх часів.

Offline аспирин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 775
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #52 : Квітня 21, 2014, 11:09:53 11:09 »
"Свободное владение суржиком" дозволяє ЧУТИ особливості і нюанси української, а це гарна основа для пристойного володіння мовою, якщо є таке бажання.
Что там нюансы, когда бывал на западной Украине от того, что вокруг все говорят на мове я просто ловил кайф, это честно. Хотите верьте, хотите нет, но когда попадались соседи в вагоне или на пляже, говорящие по-украински, я мог час сидеть и слушать, даже не вникая в смысл. Это как тепло от от костра для замерзшего человека.
Наверное уже старею и становлюсь сентиментальным, но когда в Ровно услышал в разговоре двух молодых хлопцев фразу "Може струм треба було помiряти?" чуть не прослезился. Понимаете, всю жизнь в электричестве, а слово струм от живого человека первый раз услышал. Пусть это смешно, но бывают и такие русскоязычные. :Prapor2:

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #53 : Квітня 21, 2014, 12:29:37 12:29 »
"Свободное владение суржиком" дозволяє ЧУТИ особливості і нюанси української, а це гарна основа для пристойного володіння мовою, якщо є таке бажання.
Что там нюансы, когда бывал на западной Украине от того, что вокруг все говорят на мове я просто ловил кайф, это честно. Хотите верьте, хотите нет, но когда попадались соседи в вагоне или на пляже, говорящие по-украински, я мог час сидеть и слушать, даже не вникая в смысл. Это как тепло от от костра для замерзшего человека.
Наверное уже старею и становлюсь сентиментальным, но когда в Ровно услышал в разговоре двух молодых хлопцев фразу "Може струм треба було помiряти?" чуть не прослезился. Понимаете, всю жизнь в электричестве, а слово струм от живого человека первый раз услышал. Пусть это смешно, но бывают и такие русскоязычные. :Prapor2:

Электричество != Струм)

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #54 : Квітня 21, 2014, 12:32:37 12:32 »
"Свободное владение суржиком" дозволяє ЧУТИ особливості і нюанси української, а це гарна основа для пристойного володіння мовою, якщо є таке бажання.
Что там нюансы, когда бывал на западной Украине от того, что вокруг все говорят на мове я просто ловил кайф, это честно. Хотите верьте, хотите нет, но когда попадались соседи в вагоне или на пляже, говорящие по-украински, я мог час сидеть и слушать, даже не вникая в смысл. Это как тепло от от костра для замерзшего человека.
Наверное уже старею и становлюсь сентиментальным, но когда в Ровно услышал в разговоре двух молодых хлопцев фразу "Може струм треба було помiряти?" чуть не прослезился. Понимаете, всю жизнь в электричестве, а слово струм от живого человека первый раз услышал. Пусть это смешно, но бывают и такие русскоязычные. :Prapor2:

Электричество != Струм)
Струм - це ток, і власне його (або напругу, або потужність), а не "електрику", можна міряти. Невже ви гадаєте, що аспирин цього не знає?

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #55 : Квітня 21, 2014, 01:11:49 13:11 »
Народ, ну ей богу, сколько можно просить не юзать красный цвет!! :smilie9:
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline olegae

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 254
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #56 : Квітня 21, 2014, 01:55:08 13:55 »
На мою думку, фаріоно-патріотам варто змиритися з білінгвізмом українського соціуму
Білінгвізм присутній в україномовному середовищі. У російськомовному панує монолінгвізм, з тією лише особливістю, що там розуміють українську. Але не розмовляють нею — не хочуть і не вміють.

Offline doktor21

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 32
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #57 : Квітня 21, 2014, 02:11:41 14:11 »
Коли до Львова приїжджають люди які хочуть розвивати бізнес і мають на це кошти,для Львова це добре не залежно від того на якій мові збираються розмовляти приїжджі. Головне щоб створили робочі місця і справно платили зарплату та податки. Панове,якщо будемо в Євросоюзі то тут не те що харків"яни ,тут можуть негри з арабами приїхати і намагатись гроші заробляти. Якщо інвестор чесний  для нього повинен бути зелений коридор. ІТ-компанії приїзжають до Львова тому що тут є спеціалісти ,які вміють цим займатись. До речі хто не знає в багатьох львівських ІТ-компаніях зарплату призначають  в доларах США і виплачують в гривнях по комерційному курсу,тому нещодавній обвал долара  їх матеріальний стан не погіршив. А зарплати в ІТ-фірмах для спеціалістів починаються від 1000$.

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #58 : Квітня 21, 2014, 02:38:00 14:38 »
Деяке  попередження ,  поки є час
Коли зелені чоловічки будуть наближатися до Львова
російськомовним жителям України  необхідно буде вивчити  українську   мову  ну хоча би декілька слів  - наприклад паляниця.
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Харківські совки тікають у Львів
« Reply #59 : Квітня 22, 2014, 02:59:10 02:59 »
Народ, ну ей богу, сколько можно просить не юзать красный цвет!! :smilie9:
З цікавості пробігся поглядом вздовж сторінки - червоного кольору не знайшов   :smilie11: