Автор Тема: Байден про Україну: Я зробив би Україну пріоритетом міжнародної політики  (Прочитано 1464 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
https://ukrainian.voanews.com/a/oputyvannja-stosovno-ukrainy/5040334.html

Агресія Росії проти України - на порядку денному президентських перегонів демократів у США

Джозеф Байден, один з найвідоміших політиків-демократів, колишній віце-президент США, озвучив чотири пункти своєї програми стосовно України, які він планує втілювати в разі обрання на посаду президента США:

- "Я зробив би Україну пріоритетом міжнародної політики. У військовій сфері, я надав би безпекову допомогу від США, включаючи зброю, щоб посилити здатність України захищатись. Я також би розширив успішне навчання збройних сил України, розпочате адміністрацією Обами-Байдена

- В економічній сфері я працював би над збільшенням західних прямих інвестицій і підтримував би енергетичну незалежність України від Росії, особливо якщо "Північний потік 2" буде побудовано цього року, що значно зашкодить доступу України до російського газу.

- Я б забезпечив, щоб допомога США Україні надавалась лише за умови антикорупційних реформ, включаючи призначення справді незалежних антикорупційних прокурорів та судів.

- Я підтримав би набагато потужнішу роль США поряд з Францією та Німеччиною в переговорах з Росією. Щоб дипломатія працювала, нам потрібний більший важіль стосовно Москви і це означає більш тісну співпрацю з європейськими партнерами та союзниками, щоб Росія сплачувала більшу ціну за війну, що триває в Україні. Наша стратегічна мета – підтримати еволюцію демократичної, єдиної, суверенної України і змусити Кремль платити ціну за постійні атаки на міжнародний порядок".
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6522
- Я б забезпечив, щоб допомога США Україні надавалась лише за умови антикорупційних реформ, включаючи призначення справді незалежних антикорупційних прокурорів та судів.
:gigi:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15898
:gigi:
Головний Зебіл думає, що йому гроші просто за вилизування ануса Хуйла дадуть, а не тут то було.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6522
Тобто, насправді я розумію схему, коли за деяку протекцію треба дозволяти деякий вплив держави-протектора. Нам таке вигідно.
А схему "щось там іноді трохи, а за це наш посол, підпорядкований відверто біс знає кому, буде у вас розводити квартірооптимістів й трошки валити вашу владу" я теж розумію, але вигідною чомусь не вважаю. Бо це не зацікавленість в лояльному суб'єкті, а зацікавленість брати участь у іграх на квазірашн-території.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6522
Головний Зебіл думає, що йому гроші просто за вилизування ануса Хуйла дадуть, а не тут то було.
Головний зебіл в нас різонабл гай.

Offline Cheerful Sniper

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 668

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Тобто, насправді я розумію схему, коли за деяку протекцію треба дозволяти деякий вплив держави-протектора. Нам таке вигідно.
А схему "щось там іноді трохи, а за це наш посол, підпорядкований відверто біс знає кому, буде у вас розводити квартірооптимістів й трошки валити вашу владу" я теж розумію, але вигідною чомусь не вважаю. Бо це не зацікавленість в лояльному суб'єкті, а зацікавленість брати участь у іграх на квазірашн-території.
:smiley24:
Я б ще додав, що Байден хоче грати в Україні за рашистськими правилами, використовуючи контингент, який мало не відверто працює на ФСБ.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6522
:smiley24:
Я б ще додав, що Байден хоче грати в Україні за рашистськими правилами, використовуючи контингент, який мало не відверто працює на ФСБ.
Так. Він хоче грати, але не вигравати. А нам такі забавки малоцікаві

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Ну Трамп відверто саботував усі санкції проти Росії, і відкрито лупився в десна з Хуйлом. А Байден ймовірно має зуб на Пороха і його політичних союзників, якщо правда що Луценко злив Джуліані компромат на сина Байдена. Тобто ставити в Україні буде на Зебілів, квартирооптимістів, зубожінок, та іншу сміттєнеміч. Тому схоже для нас обидва погано. Але я б все ж таки спробував би з коалою Байденом.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Ну Трамп відверто саботував усі санкції проти Росії, і відкрито лупився в десна з Хуйлом. А Байден ймовірно має зуб на Пороха і його політичних союзників, якщо правда що Луценко злив Джуліані компромат на сина Байдена. Тобто ставити в Україні буде на Зебілів, квартирооптимістів, зубожінок, та іншу сміттєнеміч. Тому схоже для нас обидва погано. Але я б все ж таки спробував би з коалою Байденом.  :gigi:
Як на мене, Байден - це найгірший варіант для України. Доведено ослицею Йобановічь.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Ну Трамп відверто саботував усі санкції проти Росії, і відкрито лупився в десна з Хуйлом. А Байден ймовірно має зуб на Пороха і його політичних союзників, якщо правда що Луценко злив Джуліані компромат на сина Байдена. Тобто ставити в Україні буде на Зебілів, квартирооптимістів, зубожінок, та іншу сміттєнеміч. Тому схоже для нас обидва погано. Але я б все ж таки спробував би з коалою Байденом.  :gigi:
Кілька думок навздогін.
Трампу звичайно насрати на Україну, з Ху№лом йому напевно комфортніше дружити, ніж воювати.
Але нам він відверто не підсерав, на відміну від усієї дєрьмократської шобли. Та й традиційно, республіканці більш прихильно ставляться до України, ніж дєрьмократи. Хоча Трамп звичайно ще той республіканець, а проте зараз він в цьому таборі і це в якійсь мірі визначає його курс.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6522
Ну Трамп відверто саботував усі санкції проти Росії, і відкрито лупився в десна з Хуйлом. А Байден ймовірно має зуб на Пороха і його політичних союзників, якщо правда що Луценко злив Джуліані компромат на сина Байдена. Тобто ставити в Україні буде на Зебілів, квартирооптимістів, зубожінок, та іншу сміттєнеміч. Тому схоже для нас обидва погано. Але я б все ж таки спробував би з коалою Байденом.  :gigi:
Ну, для мене два поганих варіанти - це два поганих варіанти, де якись вигоди можуть виникнути суто випадково. А тому - байдуже.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Ну, для мене два поганих варіанти - це два поганих варіанти, де якись вигоди можуть виникнути суто випадково. А тому - байдуже.
Ну серед двох поганих варіантів один може бути набагато гіршим за іншого  :smilie7:
Ось Байден на мою скромну опінію і є цим набагато гіршим.
А втім нам в американські розборки лізти не варто, ну хіба що в виняткових випадках.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Трампу звичайно насрати на Україну, з Ху№лом йому напевно комфортніше дружити, ніж воювати.
Але нам він відверто не підсерав, на відміну від усієї дєрьмократської шобли. Та й традиційно, республіканці більш прихильно ставляться до України, ніж дєрьмократи. Хоча Трамп звичайно ще той республіканець, а проте зараз він в цьому таборі і це в якійсь мірі визначає його курс.
Ну у мене думка діаметрально протилежна. Як тільки прийшов Трамп, тиск на Мордор впав до нуля, вони почали відновлюватись. Він розсварився з ЄС, чим дав їм картбланш на будь-які дії щодо політики в Європі без оглядки на США. Він позбавив США значного впливу на міжнародній арені, що посилило регіональні суперечки в усьому світі, і залишило слабких наодинці з сильними. Тому поки що я вважаю гірше за Трампа навряд чи буде. Хоча й зарікатись не буду.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6522
Він позбавив США значного впливу на міжнародній арені, що посилило регіональні суперечки в усьому світі, і залишило слабких наодинці з сильними.
Ні, ну це об'єктивно було зроблено до нього. Від просто з цим нічого не зробив, це безперечно

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8336
Нехай іде накуй цей Байден разом із Абамкою - здали Крим , зброю не давали, ще Абаміч відсосував у Куйла..

а син байдена сидів на схемах в Україні :Ganba:

От Трамп - молодець - і санкціїї і зброя для Украни   :upa
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Ні, ну це об'єктивно було зроблено до нього. Від просто з цим нічого не зробив, це безперечно
Приблизно така сама ситуація і з діями Трампа стосовно України. Він нічого не зробив з прокацапською діяльністю послиці Івановіч, але сама ця діяльність та її курс були задані демократичною бандою.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549

От Трамп - молодець - і санкціїї і зброя для Украни   :upa
Трамп був би молодець, якби вчасно розігнав квартирооптимістичну банду послиці Івановіч. Але то була би вже зовсім інша історія.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Якби Трамп не залупився з Іраном нафта б зараз коштувала 30 баксів
Плюс Венесуелу кошмарять, результати нуль але видобуток нафти впав нижче плінтуса
Так що підор ваш трамп
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15898
Якби Трамп не залупився з Іраном нафта б зараз коштувала 30 баксів
Плюс Венесуелу кошмарять, результати нуль але видобуток нафти впав нижче плінтуса
Так що підор ваш трамп
США не вигідна нафта по 30

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46733
  • Never give in!
Трамп намагаєтся виправивти те, шо всі попередні адміністрації явно похерили - поставити Китай в рамки нормальних торгівельних стосунків, про що не подбав мудак Клінтон коли затяг Китай до ВТО.

https://ustr.gov/sites/default/files/2018-USTR-Report-to-Congress-on-China%27s-WTO-Compliance.pdf
If you are going through hell, keep going.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Якби Трамп не залупився з Іраном нафта б зараз коштувала 30 баксів
Плюс Венесуелу кошмарять, результати нуль але видобуток нафти впав нижче плінтуса
Так що підор ваш трамп
Ну тема взагалі-то про підара Байдена, який руками ослиці Івановічь привів до влади в Україні зелену погань.
Як на мене, це для нас важливіше, ніж видобуток нафти в Мадурляндії.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19226


- В економічній сфері я працював би над збільшенням західних прямих інвестицій і підтримував би енергетичну незалежність України від Росії, особливо якщо "Північний потік 2" буде побудовано цього року, що значно зашкодить доступу України до російського газу.


"... але нічого щоб зашкодити побудові тієї хуйні не зроблю і навіть не скажу".

В пизду демобрамса.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33422
  • Стать: Чоловіча
Що, знову 'зробимо їх ще раз'(с) ?   :fp2

Пішов він нахер, чмо йобане. Цей підар при Хряку крутив тут бізнесові справи з його смотрящіми, разом з загорілим лауреатом стрибали на задніх перед кацапами, ще й поставили нам сюди послом ФСБшну кацапку. 

Мене в особливих симпатіях до Трампона важко запідозрити, але тут питання вибору навіть не стоїть  :smilie7:

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5441
  • Стать: Чоловіча
От Трамп - молодець - і санкціїї і зброя для Украни

 :fp2

Трамп хотів "дружити з Расією", а щодо зброї, то на нього довго тиснули зі всіх боків і тільки тому він поставив підпис :smilie7:

02 лютого 2017 року
Маккейн написав листа Трампу: Дайте Україні летальні озброєння, щоб вона могла захиститись від Росії
https://ukrainian.voanews.com/a/makkein-lyst-do-trampa/3703458.html

23 лютого 2017 року
Ще два законодавці закликали до озброєння України, висловили незадоволення позицією Трампа
https://ukrainian.voanews.com/a/durbin-quiigley/3736914.html

31 липня 2017 року
Пентагон розробив план надання зброї Україні і очікує на схвалення Трампа
https://ukrainian.voanews.com/a/pentagon-rozrobyv-plan/3966386.html

26 вересня 2017 року
Міністерство оборони США та Державний департамент офіційно рекомендували надати летальну зброю Україні
https://ukrainian.voanews.com/a/potribna-letalna-zbroja-dla-zakhystu/4046202.html

14 листопада 2017
Конгрес США узгодив проект бюджету який дозволяє надання оборонної летальної зброї Україні. Щоб таке надання відбулось, необхідне рішення Білого дому
https://www.radiosvoboda.org/a/donbass-realii/28853777.html

21 листопада 2017
У США радники з нацбезпеки закликають Трампа ухвалити план про продаж летальної зброї Україні
https://ukrainian.voanews.com/a/tramp-plan-zbroya/4128703.html

22 листопада 2017
«Яструби» у Білому домі сподіваються переконати Трампа постачити зброю Україні
https://ukrainian.voanews.com/a/rosiya-hoks-tram-zbroya/4130268.html

тощо


Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19226
Якби Трамп не залупився з Іраном нафта б зараз коштувала 30 баксів
Плюс Венесуелу кошмарять, результати нуль але видобуток нафти впав нижче плінтуса
Так що підор ваш трамп

"Лістая стариє падшивкі"

Як там зараз з цінами на нафту?  popcorn1

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19226
Що, знову 'зробимо їх ще раз'(с) ?   :fp2

Пішов він нахер, чмо йобане. Цей підар при Хряку крутив тут бізнесові справи з його смотрящіми, разом з загорілим лауреатом стрибали на задніх перед кацапами, ще й поставили нам сюди послом ФСБшну кацапку. 

Мене в особливих симпатіях до Трампона важко запідозрити, але тут питання вибору навіть не стоїть  :smilie7:

Хє-хє (с)

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33422
  • Стать: Чоловіча
Хє-хє (с)

Були в мене спроби вважати бидлана не найбільшим підкацапником.

Нє оправдал довєрія  :smilie5:


Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19226
Були в мене спроби вважати бидлана не найбільшим підкацапником.

Нє оправдал довєрія  :smilie5:

Ламбада!

Зате при єблані все ахуєнна і антикацапна: нордстріми добудовуються, дахавори пра разаружєніє підписуються, вибігання до хуйла на килим по два рази на рік по сигналу "щасввідувайска" і муркотіння про "глобальне патепління" на тлі заливу хуйла нафтовим баблом. :bg
« Останнє редагування: Грудня 08, 2021, 08:53:08 20:53 від Адам Жоржович »