Автор Тема: такой клоунады не было ни при кучме, ни при овоще  (Прочитано 706 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20345
СБУ каже, що радикал міг планувати теракт на виступі "Кварталу 95" :weep:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
СБУ теж інтенсивно заповнюється "новими молодими політичними обличчями"  :smilie5:

За минулі майже 100 днів, СБУ вже навчилася "хуй ложить"   :smilie5:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Лейтенант клоунских войск возглавляет службу безопасности квартала? А почему  за наш счет?

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Треба добре собі уявляти,  що майбутні роки нам прийдеться жити у шоу.  :smilie2:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33128
  • Стать: Чоловіча
Треба добре собі уявляти,  що майбутні роки нам прийдеться жити у шоу.  :smilie2:

Цікавий синонім до слова 'жопа'  :smilie7:

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
А за лаштунками цього шоу буде йти нещадне пограбування та знищення країни господарями цього шапіто.
Ну, так народ розстріляє акторов. Ну, і не жалко.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
А за лаштунками цього шоу буде йти нещадне пограбування та знищення країни господарями цього шапіто.
Ну, так народ розстріляє акторов. Ну, і не жалко.

Навряд.
Встигнуть втекти. В Україні таке не вперше.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46517
  • Never give in!
Батько вбитої активістки і радниці мера Херсона Катерини Гандзюк Віктор Гандзюк розчарований відсутністю результатів зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським.

Своїми переживаннями поділився він в інтерв'ю "Гордону".

"Я зустрічався з президентом Зеленським. Зустріч була обнадійлива, думав, йому вистачить політичної волі і щось заворушиться. Він обіцяв сприяти слідству, але тепер слідство призупинили. Як можна сприяти тому, чого не існує? Я розчарований. А якщо Левіна не знайдуть, наприклад, то все, закривати справу?" – обурився чоловік.
If you are going through hell, keep going.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Батько вбитої активістки і радниці мера Херсона Катерини Гандзюк Віктор Гандзюк розчарований відсутністю результатів зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським.

Своїми переживаннями поділився він в інтерв'ю "Гордону".

"Я зустрічався з президентом Зеленським. Зустріч була обнадійлива, думав, йому вистачить політичної волі і щось заворушиться. Він обіцяв сприяти слідству, але тепер слідство призупинили. Як можна сприяти тому, чого не існує? Я розчарований. А якщо Левіна не знайдуть, наприклад, то все, закривати справу?" – обурився чоловік.

А він досі не зрозумів, що його використали просто проти Пороха? Він більше не цікавий нікому.
Нехай йде тепер до бандюка Авакяна.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19118
Батько вбитої активістки і радниці мера Херсона Катерини Гандзюк Віктор Гандзюк розчарований відсутністю результатів зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським.

Своїми переживаннями поділився він в інтерв'ю "Гордону".

"Я зустрічався з президентом Зеленським. Зустріч була обнадійлива, думав, йому вистачить політичної волі і щось заворушиться. Він обіцяв сприяти слідству, але тепер слідство призупинили. Як можна сприяти тому, чого не існує? Я розчарований. А якщо Левіна не знайдуть, наприклад, то все, закривати справу?" – обурився чоловік.

Ви зробили це разом, шановний довбойобе.