Автор Тема: Не можу зрозуміти!  (Прочитано 2988 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Не можу зрозуміти!
« Reply #30 : Квітня 19, 2014, 09:44:58 09:44 »
.. то что ющенко не зачистил всех этих пр-овских мудаков теперь мы расхлебываем и не понято когда и как очухаемся .. просрал гнида все и породил куда большие проблемы !
Як вже задовбали херої, котрі вважають, що Ющ був зобов"язаний помахом чарівної палички зробити їм харашо на всю аставшуюся жисть  :smilie2:

Що ж ви тепер не зачищаєте ригіських мудаків, а сидите по домівках?! До речі, найголосніше про те, що Ющ все просрав, останні 8 років верещить кодло, яке зараз таки справді просирає усе до останку.

 Абсолютно вірно.

Offline Груздев

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 928
Re: Не можу зрозуміти!
« Reply #31 : Квітня 19, 2014, 09:54:12 09:54 »
все силовики понимают, что при новой власти(если она будет честной) их всех должны разогнать ... даже тем, кто останется, страна не сможет платить очень большую з\п -тоже понятно... и все ихние схемы тёмные по зарабатыванию денег тоже нужно закрывать   - так что не будут они счас пыхтеть за украину

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Не можу зрозуміти!
« Reply #32 : Квітня 19, 2014, 10:15:25 10:15 »
все елементарно: ющ для кучми не був ворогом, а кучма длч юща так взагалі "батько"...

Offline Груздев

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 928
Re: Не можу зрозуміти!
« Reply #33 : Квітня 19, 2014, 10:23:27 10:23 »
 если власть хочет как-то побороть сепаратистов - нужно доставать из загашников наличку, договариваться с  асавелюком и пр.  - и пускай работают

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Не можу зрозуміти!
« Reply #34 : Квітня 19, 2014, 10:26:17 10:26 »
От вже  недільки дві  задаю собі  питання, та не знахожу  відповіді.
Запрошую і вас  до розмови.

Як, плять, так вийшло, що в 2004 році, коли  Ющенко переміг, на його сторону відразу перейшли  СБУ,
армія, міліція і  все  устаканилося  швидко????   :smilie11:

Питання  звучить так: Чому  цього не сталося  зараз?
Невже  все  залежить  від  персоналій ?
Харизма, чи що  має таку вирішальну роль?

Бо, якщо  говорити про харизму  Турчинова, то, вибачайте, вона не нульова, а мінус  100500!
Іншої такої  жаби, яка б  тільки одним своїм  виглядом  викликала  блювотні  позиви, я , наприклад, не знаю.
Може, в цьому справа?

Так у нас все було добре більше місяця. А коли стало видно, що Тимошенко ніяк не може підняти свій рейтинг - то почалося. Раніше мітинги були мирними і було не 200 гопників на відділ міліції, а 10-15 тис. антимайданців. Зараз уже люди заспокоїлися і працюють зовсім інші особи.
Без волі БЮТиків, які при владі, цього бути не могло.

Offline kelt

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 683
Re: Не можу зрозуміти!
« Reply #35 : Квітня 19, 2014, 02:21:33 14:21 »
.. то что ющенко не зачистил всех этих пр-овских мудаков теперь мы расхлебываем и не понято когда и как очухаемся .. просрал гнида все и породил куда большие проблемы !
Як вже задовбали херої, котрі вважають, що Ющ був зобов"язаний помахом чарівної палички зробити їм харашо на всю аставшуюся жисть  :smilie2:

Що ж ви тепер не зачищаєте ригіських мудаків, а сидите по домівках?! До речі, найголосніше про те, що Ющ все просрав, останні 8 років верещить кодло, яке зараз таки справді просирає усе до останку.

 Абсолютно вірно.
.. чего вирно ? - наверное поэтому его рейтинг на выборах овоща был аж 3 или даже 5 % .. зато овощ как пришел не стал страдать херьней типа меморандумов и все быстро зачистил - не только юльку и луца, силовиков, ода, бизнес, но и все правовое поле вместе с конституцией .. это если мы говорим о роли персоналий-личности в нашей современной истории и последствиях от их действий или бездействия ..

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Re: Не можу зрозуміти!
« Reply #36 : Квітня 19, 2014, 02:27:11 14:27 »
От вже  недільки дві  задаю собі  питання, та не знахожу  відповіді.
Запрошую і вас  до розмови.

Як, плять, так вийшло, що в 2004 році, коли  Ющенко переміг, на його сторону відразу перейшли  СБУ,
армія, міліція і  все  устаканилося  швидко????   :smilie11:

Питання  звучить так: Чому  цього не сталося  зараз?
Невже  все  залежить  від  персоналій ?
Харизма, чи що  має таку вирішальну роль?

Бо, якщо  говорити про харизму  Турчинова, то, вибачайте, вона не нульова, а мінус  100500!
Іншої такої  жаби, яка б  тільки одним своїм  виглядом  викликала  блювотні  позиви, я , наприклад, не знаю.
Може, в цьому справа?
Все очень просто:сейчас нам боком выходят четыре года правления Овоща.ФСБшники внедрились так и вели такую пропаганду что мы остались у разбитого корыта.Весь высший офицерский состав -агентура ФСБ и ждет час Ч.Вот что самое печальное в этой истории.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline kelt

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 683
Re: Не можу зрозуміти!
« Reply #37 : Квітня 19, 2014, 02:33:40 14:33 »
...
Все очень просто:сейчас нам боком выходят четыре года правления Овоща.ФСБшники внедрились так и вели такую пропаганду что мы остались у разбитого корыта.Весь высший офицерский состав -агентура ФСБ и ждет час Ч.Вот что самое печальное в этой истории.
.. просто да не просто - почему такая схема невозможна ни в одной нормальной стране, даже ненормальной фашке ? в любой нормальной стране такого припиздента судили за зраду, а в ненормальной фашке просто бы грохнули без вариантов .. и только у нас это цвело буйным цветом

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Не можу зрозуміти!
« Reply #38 : Квітня 19, 2014, 02:36:57 14:36 »
Ключевое отличие - в действиях России. В 2004 году у Путина было амбиций поменьше.
Если бы не российский фактор, сейчас бы уже все было спокойно.

Ну нет худа без добра, сейчас вся гниль вскроется, которая в случае мирного развития событий ещё долго бы отравляла страну.

В 2004 році так само гнилі повскривалось багато.
Але юлька тоді зайнялась боротьбою проти ющенка створенням ширки та іншою фігнею, і про гниль забули.
Зараз так само спостерігаємо просто патологічний поцифізм і пофігізм юлківської влади.
Особливо добре це видно на прикладі дуже добрго до вбивць та садистів Авакова.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Не можу зрозуміти!
« Reply #39 : Квітня 19, 2014, 02:38:05 14:38 »
...
Все очень просто:сейчас нам боком выходят четыре года правления Овоща.ФСБшники внедрились так и вели такую пропаганду что мы остались у разбитого корыта.Весь высший офицерский состав -агентура ФСБ и ждет час Ч.Вот что самое печальное в этой истории.
.. просто да не просто - почему такая схема невозможна ни в одной нормальной стране, даже ненормальной фашке ? в любой нормальной стране такого припиздента судили за зраду, а в ненормальной фашке просто бы грохнули без вариантов .. и только у нас это цвело буйным цветом

Бо в нас весь час влада була не українська, це була окупаційна адміністрация.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Не можу зрозуміти!
« Reply #40 : Квітня 19, 2014, 02:41:00 14:41 »
Пояснення надзвичайно просте: Ющенко був ставлеником чиновництва,  а всі силові органи - це чиновництво за означеням. Що таке "офіцер"? Це "officer" - тобто людина, що працює на "офіс" - офіц-ійний представник держави.

А сьогодні на Майдан вийшов середній клас підприємців і інших незалежних людей ПРОТИ чиновництва. Звідси й ворожість.

Без сумніву, путінська пропаганда зіграла велику, але другорядну роль. Путін створив у себе (і через Януковича пообіцяв поширити на Україну) номенклатурно-чиновницький рай - мрію всіх чиновників пост-СРСР з часів Горбачова. Всевладдя чиновництва в СРСР було таке, що вони змогли скинути генсека і розвалити СРСР щоб лише захистити свої привілеї. Ющенко був лише одним з багатьох, кого українське чиновництво намаглося зробити українським Лукашенком/Путіним/Назарбаєвим/...

На наше щастя, поки шо їм це не вдалося. Юля - їхня наступна надія?