Автор Тема: Не можу зрозуміти!  (Прочитано 2989 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Blokh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 800
  • Стать: Чоловіча
Не можу зрозуміти!
« : Квітня 19, 2014, 04:31:03 04:31 »
От вже  недільки дві  задаю собі  питання, та не знахожу  відповіді.
Запрошую і вас  до розмови.

Як, плять, так вийшло, що в 2004 році, коли  Ющенко переміг, на його сторону відразу перейшли  СБУ,
армія, міліція і  все  устаканилося  швидко????   :smilie11:

Питання  звучить так: Чому  цього не сталося  зараз?
Невже  все  залежить  від  персоналій ?
Харизма, чи що  має таку вирішальну роль?

Бо, якщо  говорити про харизму  Турчинова, то, вибачайте, вона не нульова, а мінус  100500!
Іншої такої  жаби, яка б  тільки одним своїм  виглядом  викликала  блювотні  позиви, я , наприклад, не знаю.
Може, в цьому справа?


За Родину, за  Путина, бля!  (ц)     сказав один колорад

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Не можу зрозуміти!
« Reply #1 : Квітня 19, 2014, 04:34:19 04:34 »
у 2004 році не було кривавого протистояння. все пройшло мирно, ніхто ні над ким не знущався, не бив, не вбивав.

не в харизмі справа, а в ланцюговій реакції.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline kelt

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 683
Re: Не можу зрозуміти!
« Reply #2 : Квітня 19, 2014, 04:37:09 04:37 »
.. а посмотрите на всех этих консультантов-экспертов которых приглашают на то же громадьске, которые много толкового говорят, но при этом какждый из них - либо начальник, либо заступник начиная с .. и по 2010 год .. т.е. как это мурло пришло до влады, то оно тотально зачистило все руководство на фсбшную зеленую плесень

Offline Blokh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 800
  • Стать: Чоловіча
Re: Не можу зрозуміти!
« Reply #3 : Квітня 19, 2014, 04:40:38 04:40 »
у 2004 році не було кривавого протистояння. все пройшло мирно, ніхто ні над ким не знущався, не бив, не вбивав.

не в харизмі справа, а в ланцюговій реакції.
===============

В тому  протистоянні  теж  була  кров , побиті та  покалічені, але факт  є  факт,  міліція підтримала Ющенка, війська перейшли на його бік, СБУ і  навіть глави адміністрації..

Як  йому  це вдалося і що він  зробив  для цього- когось агітував, з кимось зустрічався, вів перемовини, ЩОСЬ  ПРОПОНУВАВ??

Це  дуже   нагальне  та на часі питання!


За Родину, за  Путина, бля!  (ц)     сказав один колорад

Offline kelt

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 683
Re: Не можу зрозуміти!
« Reply #4 : Квітня 19, 2014, 04:42:47 04:42 »
.. еще в 2004 ни овощ не ющ не были еще президентами - они были в одинаковом статусе, но так или иначе в каждом лагере было по 1 лидеру .. президентом был кучма, но кучма на силовой сценарий не пошел, хотя путлер требовал .. а это был сигнал что след. президентом будет ющ - поэтому силовики и сообразили быстро .. а в наших условиях - ни лидера единого от оппо, президент-ипанат-злочинец и зачищенные по верхам силовики .. низ может и бродил, но без команды х/что сделаешь - только саботировать максимум и то не долго, бо заменят быстро

Offline kelt

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 683
Re: Не можу зрозуміти!
« Reply #5 : Квітня 19, 2014, 04:47:35 04:47 »
... В тому  протистоянні  теж  була  кров , побиті та  покалічені, але факт  є  факт,  міліція підтримала Ющенка, війська перейшли на його бік, СБУ і  навіть глави адміністрації..

Як  йому  це вдалося і що він  зробив  для цього- когось агітував, з кимось зустрічався, вів перемовини, ЩОСЬ  ПРОПОНУВАВ??

Це  дуже   нагальне  та на часі питання!
.. а ни как - его само вынесло .. благодарить кучму нужно что не пошел на силовой разгон, а не пошел, т.к. и сам украинец и не хотел на пенсию убийцей уходить и по верхам в силовиках сидело не мало патриотов .. ему хватило что и ющ и запад гарантии личные дали

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Не можу зрозуміти!
« Reply #6 : Квітня 19, 2014, 04:48:57 04:48 »
У Ющенка, між іншим, Сєвєрдонецьк на руках був. І все розрулилося без жодного пострілу. А зараз рулять тодішні горлопани з отакеними яйцями які обіцяли вісх на стовпах перевішати, ну от і бачимо практичні наслідки таких підходів.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Не можу зрозуміти!
« Reply #7 : Квітня 19, 2014, 04:51:18 04:51 »
Ключевое отличие - в действиях России. В 2004 году у Путина было амбиций поменьше.
Если бы не российский фактор, сейчас бы уже все было спокойно.

Ну нет худа без добра, сейчас вся гниль вскроется, которая в случае мирного развития событий ещё долго бы отравляла страну.

Offline Blokh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 800
  • Стать: Чоловіча
Re: Не можу зрозуміти!
« Reply #8 : Квітня 19, 2014, 04:52:29 04:52 »

а ни как - его само вынесло .. благодарить кучму нужно что не пошел на силовой разгон, а не пошел, т.к. и сам украинец и не хотел на пенсию убийцей уходить и по верхам в силовиках сидело не мало патриотов ..
================================
Угу, само так вийшло, винесло... Не будьте  смішним!
Ви що. не пригадуєте  ті часи?
Йшли перемовини, приїжджали  перемовники з  Європи...
Сам Ющенко  зустрічався з  "елітами"...

Ну, були  патріоти.  І  куди  вони  зараз  поділися???

Червоний колір для модреаторів.
Будь ласка для виділення тексту використовуйте інший колір або інші засоби.
Не змушуйте мене терти пости з використанням червоного кольору.
« Останнє редагування: Квітня 19, 2014, 10:52:45 10:52 від Askold »
За Родину, за  Путина, бля!  (ц)     сказав один колорад

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Не можу зрозуміти!
« Reply #9 : Квітня 19, 2014, 04:52:38 04:52 »
у 2004 році не було кривавого протистояння. все пройшло мирно, ніхто ні над ким не знущався, не бив, не вбивав.

не в харизмі справа, а в ланцюговій реакції.
===============

В тому  протистоянні  теж  була  кров , побиті та  покалічені, але факт  є  факт,  міліція підтримала Ющенка, війська перейшли на його бік, СБУ і  навіть глави адміністрації..

Як  йому  це вдалося і що він  зробив  для цього- когось агітував, з кимось зустрічався, вів перемовини, ЩОСЬ  ПРОПОНУВАВ??

Це  дуже   нагальне  та на часі питання!




а в чому міліція підтримала Ющенка? він її відправляв протести вгамовувати? чи може армію відправляв на АТО?

менти просто принишкли на деякий час, та й усе. а як зрозуміли, що все по старому залишилось, то й знову почали хабарі брати та мзду збирати.

ЗІ. ти не порівнюй пару розквашених носів тоді, і більше сотні загиблих і тисячі зкалічених зараз.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline elko

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1493
Re: Не можу зрозуміти!
« Reply #10 : Квітня 19, 2014, 04:52:48 04:52 »
Потому что все сразу поняли, что их благополучию ничего не угрожает. К власти пршел свой. Здесь тоже свои. Но они под контролем . Пока делают вид, что бояться.

Кстати, если бы тогда премьером стал Яценюк, возможно не было бы этой крови .

Offline kelt

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 683
Re: Не можу зрозуміти!
« Reply #11 : Квітня 19, 2014, 04:53:41 04:53 »
.. то что ющенко не зачистил всех этих пр-овских мудаков теперь мы расхлебываем и не понято когда и как очухаемся .. просрал гнида все и породил куда большие проблемы !

Offline kelt

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 683
Re: Не можу зрозуміти!
« Reply #12 : Квітня 19, 2014, 04:55:15 04:55 »
Ключевое отличие - в действиях России. В 2004 году у Путина было амбиций поменьше...
.. и армия послабже, а у нас посильнее

Offline Blokh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 800
  • Стать: Чоловіча
Re: Не можу зрозуміти!
« Reply #13 : Квітня 19, 2014, 04:55:35 04:55 »
У Ющенка, між іншим, Сєвєрдонецьк на руках був. І все розрулилося без жодного пострілу. А зараз рулять тодішні горлопани з отакеними яйцями які обіцяли вісх на стовпах перевішати, ну от і бачимо практичні наслідки таких підходів.
=========================================

Чому  ці  імпотенти від  недовлади  не зробили  нічого, щоб  змінити ситуацію в  свою  користь???
Може тому, що вони  тимчасові?
Типу ну  сидимо тут поки  що...
За Родину, за  Путина, бля!  (ц)     сказав один колорад

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Не можу зрозуміти!
« Reply #14 : Квітня 19, 2014, 04:57:45 04:57 »
Ключевое отличие - в действиях России. В 2004 году у Путина было амбиций поменьше.
Если бы не российский фактор, сейчас бы уже все было спокойно.

Ну нет худа без добра, сейчас вся гниль вскроется, которая в случае мирного развития событий ещё долго бы отравляла страну.

насправді так. величезний фактор - це Раша.

як Яник утік, іони сиділи собі там спокійно і навіть на мітинги не виходили. тут Раша залізла в Крим і понеслось гівно по трубах.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline kelt

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 683
Re: Не можу зрозуміти!
« Reply #15 : Квітня 19, 2014, 04:57:50 04:57 »

а ни как - его само вынесло[/color] .. благодарить кучму нужно что не пошел на силовой разгон, а не пошел, т.к. и сам украинец и не хотел на пенсию убийцей уходить и [color=]по верхам в силовиках сидело не мало патриотов[/color] ..
================================
Угу, само так вийшло, винесло... Не будьте  смішним!
Ви що. не пригадуєте  ті часи?
Йшли перемовини, приїжджали  перемовники з  Європи...
Сам Ющенко  зустрічався з  "елітами"...

Ну, були  патріоти.  І  куди  вони  зараз  поділися???
.. считаю что именно вынесло, т.к. дальнейшее развитие ситуации показало что как политик и лидер он никудышный и сдал по всем пунктам и позициям .. не говоря за бандитов котоые так и не отрымали свои тюрьмы .. а патриотов з вирхив всех янык прибрал, на фсбшников заменил .. еще раз - посмотрите на всех этих экспертов-силовиков которые на том же громадьском - все были действующими до 2010 - до момента прихода хряка и банды

Червоний колір для модреаторів.
Будь ласка для виділення тексту використовуйте інший колір або інші засоби.
Не змушуйте мене терти пости з використанням червоного кольору.
« Останнє редагування: Квітня 19, 2014, 10:51:14 10:51 від Askold »

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Не можу зрозуміти!
« Reply #16 : Квітня 19, 2014, 05:02:11 05:02 »
.. то что ющенко не зачистил всех этих пр-овских мудаков теперь мы расхлебываем и не понято когда и как очухаемся .. просрал гнида все и породил куда большие проблемы !

Ви зараз знову приходите до універсала національної єдності. Тільки, на жаль, вже на новому витку протистояння. Хоча звичайно можеш похвалитися успіхами по зачистці. Може мені з-за океану не все добре видно.

Offline kelt

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 683
Re: Не можу зрозуміти!
« Reply #17 : Квітня 19, 2014, 05:03:51 05:03 »
...
Ви зараз знову приходите до універсала національної єдності. Тільки, на жаль, вже на новому витку протистояння. Хоча звичайно можеш похвалитися успіхами по зачистці. Може мені з-за океану не все добре видно.
.. та я из-за такого же океану - 5 утра в украине, там все спят сейчас

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Не можу зрозуміти!
« Reply #18 : Квітня 19, 2014, 05:07:12 05:07 »
У Ющенка, між іншим, Сєвєрдонецьк на руках був. І все розрулилося без жодного пострілу. А зараз рулять тодішні горлопани з отакеними яйцями які обіцяли вісх на стовпах перевішати, ну от і бачимо практичні наслідки таких підходів.
=========================================

Чому  ці  імпотенти від  недовлади  не зробили  нічого, щоб  змінити ситуацію в  свою  користь???
Може тому, що вони  тимчасові?
Типу ну  сидимо тут поки  що...

Тому що вони не знали що з цією владою робити. Вона впала їм в руки випадково і ніяких планів крім як пристроїтися на посади у цих людей не було.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46478
  • Never give in!
Re: Не можу зрозуміти!
« Reply #19 : Квітня 19, 2014, 05:07:26 05:07 »
Ми зараз маємо кримінальну контрреволюцію, в якій дуже професійно використовують цілу армію кримінальних елементів. Як показує Харків мусора є одним із важливих чинників цього процесу.
If you are going through hell, keep going.

Offline Kpok

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 717
  • Рептилоид
Re: Не можу зрозуміти!
« Reply #20 : Квітня 19, 2014, 05:23:12 05:23 »
От вже  недільки дві  задаю собі  питання, та не знахожу  відповіді.
Запрошую і вас  до розмови.

Як, плять, так вийшло, що в 2004 році, коли  Ющенко переміг, на його сторону відразу перейшли  СБУ,
армія, міліція і  все  устаканилося  швидко????   :smilie11:

Питання  звучить так: Чому  цього не сталося  зараз?
Как не произошло?!!
Разве Янукович опять в Киеве сидит?
Насколько я понимаю, он позорно сбежал из Украины.
И все силовые и пр. ведомства сейчас на стороне новой власти.

Беспорядки на ЮВ? Так вы тщательнее приглядитесь... Относительный успех - только в Донецкой области. Насколько знаю, Янукович именно оттуда? И сейчас из Ростова-на-Дону обещает своим корешам (которых мнооооого осталось в Донецке, разве не так?) райские условия, если те снова его поддержат. И им есть, что вспомнить... ведь при Януковиче донецкие занимали все шоколадные места в Украине,так?
Потому-то Россия и возится с Януковичем - ей нужны его связи, друзья, подельники в Украине.
Так что сейчас перед вашей страной главная задача: обуздать Донецкую область - логово Януковича.
Если справитесь - все остальное будет легче.
В разы легче
.
Беспорядочная толпа не более армия, чем куча стройматериалов – дом. (Сократ)

Offline kelt

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 683
Re: Не можу зрозуміти!
« Reply #21 : Квітня 19, 2014, 05:39:05 05:39 »
.. понятно что dumb ass - овощная вотчина, что ахмет не только самый богатый, но и его человек и ед. чем переживает - сохранность бизнеса и что нужно их всех там на жопу садить жостко, но с этим похоже большая проблема - армия и так не ахти, а проводить спец. операцию по разоружению/принуждению сперматозоидов в населенных пунктах где достаточно высок процент зомби апокалипсиса пока не сильно получается .. надежда что путлер после женевы испугается санкций, посчитает их на калькуляторе и даст отбой своим зловечкам .. а пока пастор готовится к пасхе ..

Offline KingSolomon

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 304
Re: Не можу зрозуміти!
« Reply #22 : Квітня 19, 2014, 07:41:57 07:41 »
Что тут понимать?

Коротко, двумя пунктами:

1. Янукович не был действующим президентом.
2. Северный "брат" не имел планов оккупации.

ps Про харизму Ющенко лучше промолчу.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
Re: Не можу зрозуміти!
« Reply #23 : Квітня 19, 2014, 09:15:49 09:15 »
1. раССистская федерастия была неготова в 2004
2. Хряк расставил везде агентов фсб и агентов влияния

хотя, п.2 вписывается в п.1
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Груздев

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 928
Re: Не можу зрозуміти!
« Reply #24 : Квітня 19, 2014, 09:21:21 09:21 »
тогда зарплата у русских военных\ментов не такая была... а счас наши уже прикинули -сколько будут получать под русскими...

Offline Grizzly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1102
  • ИПАЛ Я ЭТУ КАРМУ
Re: Не можу зрозуміти!
« Reply #25 : Квітня 19, 2014, 09:36:08 09:36 »
Полностью согласен с теми, кто считает, что сейчас все дело в Путине. Я абсолютно уверен, если бы не он, сейчас уже ни одного рыга не было бы в стране, а те, кто не успел смыться, висели бы на столбах. И этим бы занималась не власть, а именно народ. Просто ловили бы и вешали всех пидарасов рыговских. С другой стороны, сами рыги это прекрасно понимают. За время Януковича они натворили столько, что обратной дороги у них нет. Смерти на Майдане — это малая толика их преступлений. Ведь они все участвовали в тотальном воровстве миллиардами. А в 2004 они типа еще все чистенькие сравнительно были, поэтому и жопу так не рвали за сохранение своей власти, так как не боялись ответки перед законом и народом. Сейчас же для них ситуация кардинально опасная. Это крысы, загнанные в угол. Они понимают, что если в стране будет спокойная обстановка, их просто передавят как клопов. Поэтому гады будут делать все, чтоб сорвать выборы и расчленить Украину. Их любимая "стабильность" на самом деле сейчас равнозначна смерти для них.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Не можу зрозуміти!
« Reply #26 : Квітня 19, 2014, 09:40:17 09:40 »
.. то что ющенко не зачистил всех этих пр-овских мудаков теперь мы расхлебываем и не понято когда и как очухаемся .. просрал гнида все и породил куда большие проблемы !
Як вже задовбали херої, котрі вважають, що Ющ був зобов"язаний помахом чарівної палички зробити їм харашо на всю аставшуюся жисть  :smilie2:

Що ж ви тепер не зачищаєте ригіських мудаків, а сидите по домівках?! До речі, найголосніше про те, що Ющ все просрав, останні 8 років верещить кодло, яке зараз таки справді просирає усе до останку.

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Не можу зрозуміти!
« Reply #27 : Квітня 19, 2014, 09:43:22 09:43 »
От вже  недільки дві  задаю собі  питання, та не знахожу  відповіді.
Запрошую і вас  до розмови.

Як, плять, так вийшло, що в 2004 році, коли  Ющенко переміг, на його сторону відразу перейшли  СБУ,
армія, міліція і  все  устаканилося  швидко????   :smilie11:

 Дуже просто. Тому, що Ющенко у своїй діяльності виходить із інтересів народу, а більшість інших "лідерів" - із власних інтересів. Крім того, звичайно, відповідний розум Ющенка.
 Я вже створював тему:"Чим відрізняється майдан 2004р. від майдану 2014р.?". тим, що у першому випадку постраждав лише лідер народу, а у другому страждає лише народ.

 І ще, Ющенко розумів перевагу домовленостей над війною. Тому то все й робив для того, щоб добитись максимальних позитивів саме домовленостями, зменшити протистояння, а тому більше направити енергію на розвиток. Що і трапилось. Україна із 2005р. отримала новий, непоганий розвиток, поки люди знову не проголосували за Януковича із Григян.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Не можу зрозуміти!
« Reply #28 : Квітня 19, 2014, 09:43:57 09:43 »
Полностью согласен с теми, кто считает, что сейчас все дело в Путине. Я абсолютно уверен, если бы не он, сейчас уже ни одного рыга не было бы в стране, а те, кто не успел смыться, висели бы на столбах. И этим бы занималась не власть, а именно народ. Просто ловили бы и вешали всех пидарасов рыговских. С другой стороны, сами рыги это прекрасно понимают. За время Януковича они натворили столько, что обратной дороги у них нет. Смерти на Майдане — это малая толика их преступлений. Ведь они все участвовали в тотальном воровстве миллиардами. А в 2004 они типа еще все чистенькие сравнительно были, поэтому и жопу так не рвали за сохранение своей власти, так как не боялись ответки перед законом и народом. Сейчас же для них ситуация кардинально опасная. Это крысы, загнанные в угол. Они понимают, что если в стране будет спокойная обстановка, их просто передавят как клопов. Поэтому гады будут делать все, чтоб сорвать выборы и расчленить Украину. Их любимая "стабильность" на самом деле сейчас равнозначна смерти для них.
Можна подумати, що в 2004 році не було Путєна, ага  :lol:
І не було з"їзду сепаратистів в Донецьку, і Янук не говорив, що казли мєшают жить. А Харківський дєятєль не волав, що Кієв далєко, а до Расєї - 80 км....
Ну да, ну да...

Offline spartac

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 486
  • Стать: Чоловіча
Re: Не можу зрозуміти!
« Reply #29 : Квітня 19, 2014, 09:44:02 09:44 »
За последние 4 года СБУ и МВД наполнилося кадрами ФСБ на 80%, они не могут перейти так как давали присягу ВВП
Нам нужен вождь. А не озлобленый мальчишка, который не может помочиться, не обрызгав всех вокруг.