Автор Тема: Знаете, что особо радует в этой ситуации? (про Девятомай)  (Прочитано 3812 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline elko

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1493
Нет, сейчас нельзя трогать 9 МАя. Украину восстанавливать надо, а не влазить в новые распри. Все в свое время. Новое поколение будет иметь свои памятники. У него свои герои.

Offline koksnick

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 700
  • Si vis pacem, para bellum
Я думаю что ТС излишне емоционален. Поддерживаю идею назвать этот день Днем Воина (Ветеранов) и приветствовать ВСЕХ (УПА, РККА, СА, ВСУ) ветеранов. Вместо парадов проводить какие-то совместные целевые акции на пользу села/города/области.
УПА? Я к ним хорошо отношусь, лучше, чем к НКВД, но это точно не праздник УПА. Может, еще Вермахт залучить? Если по-человечески - надо делать День Памяти.

Offline Serg

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 647
Я думаю что ТС излишне емоционален. Поддерживаю идею назвать этот день Днем Воина (Ветеранов) и приветствовать ВСЕХ (УПА, РККА, СА, ВСУ) ветеранов. Вместо парадов проводить какие-то совместные целевые акции на пользу села/города/области.
УПА? Я к ним хорошо отношусь, лучше, чем к НКВД, но это точно не праздник УПА. Может, еще Вермахт залучить? Если по-человечески - надо делать День Памяти.

Если по-человечески, то надо забыть идиотские "разделительные линии" товарищей от Сталина до Путина. Люди сражались за УКРАИНУ, за родину какой они ее видели. Да они были в разных лагерях. Сейчас они живут в одной стране. Пора уже забыть былые распри и идти вперед. Поэтому я поддерживаю идею переименовать праздник в Memorial Day и приветствовать ВСЕХ ветеранов.

Offline mastichny

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 109
Не можна викинути сторінки історії на смітник. Ніякі сторінки не слід відкидати. Якщо втратиш пам'ять про війну--вона повернеться. Саме це ми маємо сьогодні. І ми не готові ні морально, ні фізично до війни. Ми забули про війну--і не вміємо стріляти, не володіємо елементарними навичками захисту, війна взагалі випала з картини нашого світоспроийняття. Ми навіть тіло своє не поважаємо, дозволивши йому заплисти жирком, втратити м'язи. 9 травня (чи 8) повинно залишитись. Та й ветерани ще є, в сім'ях живе пам'ять про шлях дідів. Але слід не святкувати, а відзначати його як день пам'яті і примирення. Слід проводити богослужіння на усіх братських могилах, покладати квіти, шанувати ветеранів радянської армії і армії упа, необхідно вже сьогодні вести розмову про написання нових підручників історії, де героями будуть названі і Кожедуб і Бандера. Складно, але така складна історія у цієї країни. Схиліть голову і не мітингуйте на могилах. Тільки повага і шана. І поміркованість цивілізованих політиків. Що до інших країн--європейських чи там Штатів--вибачте, у них інша історія, дуже багато саме українців загинуло, тож нам від цієї пам'яті відмовитися--як від батька з матір'ю.
Погоджуюсь повністю. Пройде час, ми "подорослішаємо" і все розставиться по своїх місцях. Україна втратила чи не найбільше у другій світовій війні і пам"ять про тих, хто не повернувся, і шана має бути, тільки ,мабуть, без політики.
Мені здається, при нашому неоднозначному ставленні до Ющенка, саме у цьому
непростому питанні, він тоді поступив правильно (УПА), можливо то було трохи зарано, можливо ми були до цього не готові, але ідея була правильна...

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Serg :smiley24: як бійці РККА, так і бійці "Галичини", так і бійці УПА - билися за свою землю, на якій ми всі зараз живемо. і на якій ще зовсім трішечки залишилося тих сивих бійців... тому цей день повинен бути днем пам'яті за загиблими і одночасно днем вшанування та подяки тим, хто пройшов крізь війну і дожив. хто на якому боці воював - то було виключно їхнє політичне рішення. але всі вони воювали за свою землю, за свою країну.

« Останнє редагування: Квітня 20, 2014, 01:26:11 01:26 від Єгорій »
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Бацилла

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 745
  • Стать: Чоловіча
  • м. Лісабон
Тих реальних ветеранів вже на пальцях можна перерахувати. Щось я не пригадую, що ми двадцять років тому вітали героїв громадянської війни, але ж між цими війнами був проміжок лише в 20 років.

В точку :smiley24:

Тогдашние пацаны, которые полегли в бойне за эту победу, вряд ли сейчас принимают парады.
И если не ошибаюсь, то девятомай начали праздновать только через двадцать лет после 45-го. Очевидно, из-за очень "позитивных" воспоминаний о войне.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Тих реальних ветеранів вже на пальцях можна перерахувати. Щось я не пригадую, що ми двадцять років тому вітали героїв громадянської війни, але ж між цими війнами був проміжок лише в 20 років.

У громадянських війнах немає ані переможців, ані переможених.

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
В Западной Европе вообще отмечают победу над фашизмом  всего10 стран, большинство 8го, Дания 5 го , а Италия вообще в апреле. А в Штатах не отмечают, ну разве что статьями в газетах, ну или любители истории где-нибудь реконструкцию устроят.
Зато все отмечают два национальных праздника - День поминовения и День ветеранов. Первый в память погибших на войнах, он ещё с гражданской тянется, а второй - в день окончания первой мировой, как день чествования ветеранов всех войн. По идее 9 мая как раз соединяет  обе идеи. Назвать его Днём памяти и сделать что-нибудь полезное - могилы убрать, ветеранов поздравить.
А праздников не надо, наверное.
Правильно-прибрати на могилах,відновити їх.Причому всі-першої,громадянської,українопольської,другої,повоенні і сучасної(майданівські могили).Бо всі вони тих,хто життя віддав ,а це викликає повагу.Тоді і зникне та дурня про моїх і чужих героїв.Всі вони поклали життя за свою країну,за краще життя .як вони то розуміли,хоч і не завжди добровільно . 

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
я ненавижу Девятомай

А я люблю! Во-первых - выходной. Во-вторых - день шашлыка! Речка, костёр, пахнет мясо, запах вина... классный такой солнечный день. Можно ещё помянуть невинно убитых неизвестно за какие идеалы наших дедов. У меня двое полягло "за родину, за сталина".

Что там празднуют в этот день колорадосы - я даже примерно не догадываюсь.