Автор Тема: Вибори на Донбасі лише як виведуть війська – Зеленський  (Прочитано 405 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9338
Пряма мова Зеленського: "Це питання спочатку обміну людей, потім розведення військ. Зараз ми говоримо про розведення в Золотому і Петровському. Потім тільки ми будемо говорити про розведення військ по всій території, це 400 км. Тільки після цього ми можемо говорити про формат виборів на окупованих територіях...

Вибори там мають бути, але виключно за українським законодавством. Подробиці й терміни я не можу з вами обговорювати".

==========================

то есть в Украине отведут на 400 км войска в глубь территории? :smilie10:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21644
Пряма мова Зеленського: "Це питання спочатку обміну людей, потім розведення військ. Зараз ми говоримо про розведення в Золотому і Петровському. Потім тільки ми будемо говорити про розведення військ по всій території, це 400 км. Тільки після цього ми можемо говорити про формат виборів на окупованих територіях...

Вибори там мають бути, але виключно за українським законодавством. Подробиці й терміни я не можу з вами обговорювати".

==========================

то есть в Украине отведут на 400 км войска в глубь территории? :smilie10:

именно так
по Днепру

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9338
то есть по сути идет речь о том чтобы отдать 400 км территорий и вложить бабло в бамабас. + допустить депутатов с бамбаса в верховную раду Украины.

охуенный сценарий.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4864
  • Стать: Чоловіча
чому в глиб? він про 400км вздовж фронту мав на увазі. це ж не повний ідіот.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27340
Пряма мова Зеленського: "Це питання спочатку обміну людей, потім розведення військ. Зараз ми говоримо про розведення в Золотому і Петровському. Потім тільки ми будемо говорити про розведення військ по всій території, це 400 км. Тільки після цього ми можемо говорити про формат виборів на окупованих територіях...

Вибори там мають бути, але виключно за українським законодавством. Подробиці й терміни я не можу з вами обговорювати".

==========================

то есть в Украине отведут на 400 км войска в глубь территории? :smilie10:

корее всего имеется ввиду протяженность линии разведения, а не глубина. Врочем это не особо влияет на суть

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
До весны как раз с их темпом управятся, потому выборы на весну. Не на осень следующую как и должны быть, а раньше, как и пообещали ху#лу

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9338
чому в глиб? він про 400км вздовж фронту мав на увазі. це ж не повний ідіот.

ну да он не идиот. интересно на сколько будут вглубь отводить.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
І жодного слова про кордон України з Мордором.
Він чий? Під чиїм він контролем? Якщо він не належатиме Україні і ми не будемо його контролювати, то вважайте, що то не наша територія.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4864
  • Стать: Чоловіча
ну да он не идиот. интересно на сколько будут вглубь отводить.
я мав наувазі "неповний". перепрошую, пана.

Offline Поліщук

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 162
ну да он не идиот. интересно на сколько будут вглубь отводить.
Відвід - мінімум по 2 км з кожного боку, щоб менше стріляли. 400х2=800 кв. км віддадуть у сіру зону.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34334
  • Стать: Чоловіча
ну да он не идиот. интересно на сколько будут вглубь отводить.

Ну подивимось, як будуть відводити.

Аби в процесі жидьониша з йуристами не відвели кудись в лісопосадку  :smilie7:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17670
  • Стать: Чоловіча
то есть по сути идет речь о том чтобы отдать 400 км территорий и вложить бабло в бамабас. + допустить депутатов с бамбаса в верховную раду Украины.

охуенный сценарий.

За Зе!

И ты думаешь...они (избиратели) НЕ ДОВОЛЬНЫ? Довольны.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9338
потеря еще 800 кв километров я так понимаю с населенными пунктами. это при чем на территории Украины. заставляют отводить Украинские войска. пиздец.