Автор Тема: РРО - це панацея від контрафакту та контрабанди  (Прочитано 464 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline -Юрій-

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1928
Правда, митні ставки на імпорт мають стати прозорими й зрозумілими. Наобхідність мати первинні документи майже повністю знищать лівий імпорт та ліве розмитнення товарів.
 Я не вірю , що таке може статись. Одеса порт, Тиса, Чернівці інші митниці, туєва куча бабла ...
Нє , щось тут не те. Просто тупо обують ФОПів на бабло.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34406
  • Стать: Чоловіча
Правда, митні ставки на імпорт мають стати прозорими й зрозумілими. Наобхідність мати первинні документи майже повністю знищать лівий імпорт та ліве розмитнення товарів.
 Я не вірю , що таке може статись. Одеса порт, Тиса, Чернівці інші митниці, туєва куча бабла ...
Нє , щось тут не те. Просто тупо обують ФОПів на бабло.

Што ? При оформленні імпорті немає первинних документів ?   :weep:

Це хіба на сонячному Закарпутті такі чудеса можуть бути. Та й то не можу повірити, якийсь Іштван з Ньіредьхази завжди ліву бомажку намалює  :lol:

Offline -Юрій-

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1928
Што ? При оформленні імпорті немає первинних документів ?   :weep:

Це хіба на сонячному Закарпутті такі чудеса можуть бути. Та й то не можу повірити, якийсь Іштван з Ньіредьхази завжди ліву бомажку намалює  :lol:
шо ти далеке ...

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34406
  • Стать: Чоловіча
шо ти далеке ...

Розтолкуй нам, темним, ваші гірські звичаї  :smilie7:

Offline -Юрій-

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1928
Розтолкуй нам, темним, ваші гірські звичаї  :smilie7:
поперше , за Карпаття, тобто за горами, майже долина, подруге , якийсь ти неадекватний до Закарпаття.

Offline -Юрій-

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1928
Потретє, всім відомо , що митрики мають файні статки, цікаво чому.

Offline -Юрій-

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1928
Митники мають файні статки, бо розмитнення йде в темну . І які первинні документи отримає ФОПівець після такого розмитнення?

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Правда, митні ставки на імпорт мають стати прозорими й зрозумілими. Наобхідність мати первинні документи майже повністю знищать лівий імпорт та ліве розмитнення товарів.
 Я не вірю , що таке може статись. Одеса порт, Тиса, Чернівці інші митниці, туєва куча бабла ...
Нє , щось тут не те. Просто тупо обують ФОПів на бабло.

Будуть продавати від приватних осіб через OLX або prom.ua, як б/в товар.